رفتن به مطلب

از سرعت اینترنت چه خبر؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

شاتل به نسبت قبل از عید که صد گیگ داده بودن بهتر شده بود اما امروز ی دفعه نویز خط به شدت رفته بالا خطم که با حالت g.dmt روی 11 مگ بود قبلا (به دلیل نویز جای 16مگ روی 11 کار میکرد تا قطع و وصلی نباشه) امروز 4 مگ رو با بادبختی دریافت می کنه و اگر گوشی تلفن وصل باشه همین 4 مگ هم نمیده

لینک به دیدگاه

مخابرات ۱۶ مگ دارم الان با بدبختی دارم ۱۰۰ کیلوبایت دانلود میکنم 

لینک به دیدگاه

جالبه که همه ماها سرعت پایین و پینگ بالا داریم،که نشون میده ضریب اشتراک بسیار بیشتر از چیزی بود که میگفتند .

بهترین حالت 1به 16 اوج اون هم در شاتله

لینک به دیدگاه

دیدبان نت مشکلی نداره، دارم control دانلود میکنم.

لینک به دیدگاه

ایرانسل که شدیدا افت کرده...

قبل ۱۰۰ گیگ روی ۴۰ مگابیت دانلود و ۱ مگابیت اپلود بود.

Screenshot from 2020-03-30 19-05-37.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

فعلا با ایرانسل دوشووواری وجود نداره

irancell.thumb.PNG.5c5c1298ba50b741be435115ffe619a5.PNG

یعنی ناموسا شد ما یه تاپیک بزنیم تو اون saberنیایید ساز مخالف بزنید؟😑اینم این همه شاهد ایرانسل من  تا80مگ هم میرفت الان بزور 8مگ سرعت میده همراه اول یک آنتن شده بود...شما ژن خوب بودی نتت خوبه😶

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یعنی ناموسا شد ما یه تاپیک بزنیم تو اون saberنیایید ساز مخالف بزنید؟😑اینم این همه شاهد ایرانسل من  تا80مگ هم میرفت الان بزور 8مگ سرعت میده همراه اول یک آنتن شده بود...شما ژن خوب بودی نتت خوبه😶

داداش فقط خواستم اعلام وضعیت کنم چرا میزنی😅 الان میرم محدود می کنم رو 4 مگابیت هم درد شیم خوبه؟😂

لینک به دیدگاه

اینم مبین نت.ولی پینگ فوق العاده افتضاحه.ولی من تازه مشترک شدم.احتمالا بگم بیان جمع کنن اگه پینگ درست نشه

پینگ تو رینبو و بتل وی بالای 150

مودم هم utel

2030859867_netmodem.png.1b6b2e7cefc12532616184aca0081cff.png387783142_netspeed.thumb.jpg.61e5c9e1386d5e0b45db3f2110ab2f77.jpg

لینک به دیدگاه

سرعت شماها الان اینه سرعت من از بعد آبان داغون شد. درستم نشد که نشد.

پیگیری هم کردم جواب چرت و پرت دادن.

یه جوابشون این بود، گفت سرعتم از چهل الی پنجاه مگابیت شده یک تا پنج مگابیت، گفت این سرعت که دارید خوبه و کاری از دستم من برنمیاد 😐

لینک به دیدگاه

انتن همراه اول من هم یک ماهه این طوری شده، در صورتی که دکل همراه اول با فاصله 6 متر رو به رو منزل ما هست😐 سرعت اینترنت هم از 6 مگابایت شده 100 کیلوبایت، ایرانسل هم همین وضعه.... باهاش همین صفحه رو با زور باز میکنم....

ADSL مخابرات هم با سرعت 2 مگ روزی هزار بار قطع و  وصل میشه که تا یک ماه پیش اصلا سابقه نداشته بود واسم

😐

لینک به دیدگاه

نت من طوریه که بازی گوشی star brawlers هر دو سه مچ گند زده میشه بش،علامت قطعی اینترنت میاره،ایرانسل اینجوره،همراه اولم بسته نامحدود ۱تا ۱۱دارم از ۱تا ساعت ۴ش تعطیله کلا ،یدفی سرعت دانلود ۱مگه یدفی هم قطع میکنه و سرعت ۱۶کیلوبایته

لینک به دیدگاه

بنده دیده بان نت دارم یه چند وقتی هست افتضاء شده . اول خیلی خوب بود ولی از قبل عید کلافمون کردن . این ماه جمعش میکنم 

لینک به دیدگاه

دیده بان نت دارم، پینگ و سرعت عالی

ایرانسل هم طبق معمول آنتن درست حسابی نمیده سرعت نتش هم تهش برسه به 200 کیلوبایت!

همراه اول بد نیست سرعتش تقریبا تا 10 مگابیت میره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

نت من طوریه که بازی گوشی star brawlers هر دو سه مچ گند زده میشه بش،علامت قطعی اینترنت میاره،ایرانسل اینجوره،همراه اولم بسته نامحدود ۱تا ۱۱دارم از ۱تا ساعت ۴ش تعطیله کلا ،یدفی سرعت دانلود ۱مگه یدفی هم قطع میکنه و سرعت ۱۶کیلوبایته

دقیق موقع dead by daylightهمین بلا سرم اومد 24ساعت بن شدم !!! یعنی اینقدر لفت خوردم،اول علامت اینترنت میاد بعد قرمز میشه...و..gg

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دقیق موقع dead by daylightهمین بلا سرم اومد 24ساعت بن شدم !!! یعنی اینقدر لفت خوردم،اول علامت اینترنت میاد بعد قرمز میشه...و..gg

بن شدن اشکالی نداره بنده تو دوتا 2 از قبل عید تا الان یه گونی فوش جمع کردم 😁 نخ سوزن از ایرانی جماعت که اصلا از نت کشور ما خبری نداره و نمیدونه اینجا چه خبره 🤣

لینک به دیدگاه

درود

منکه شاتل دارم تا الانش که هیچ کاهش و بد پینگی نداشته !

تازه ...

خبر های خوبی هم در راهه ....

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/112273-فوری-شاتلی-های-طهران-و-قم-منتظر/&tab=comments#comment-1285032

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

مخابرات ۱۶ مگ دارم الان با بدبختی دارم ۱۰۰ کیلوبایت دانلود میکنم 

موافقم مخابرات تهران دارم افتضاح سرعت.

لینک به دیدگاه

نت من هم امروز کرش کردن یک ریست شدن همگی (مرکز مخابراتی ها) سرعت مثل قبله ولی تایم اوت 50% شده 15 درصد (بعد از اتمام بسته 100 گیگ) همچنان رضایت بخش نیست. قبل آ/بان خیلی بهتر بود.

همراه اوم هم بهتر شده چون محل ما تمام اداره هست وقتی کسی نره سر کار ترافیک دکل پایین میاد. این ممکنه برای شما برعکس باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در منطقه ما:

پیشگامان افتضاح

پارس انلاین خوب

هر دو 10 مگابیت برثانیه

نت همراه هم استفاده ندارم ولی چند هفته پیش با ایرانسل Call of Duty: Modern Warfare 2019 رو آپدیت کردم با سرعت 6.5 مگابایت ...

الان زمان نت پارس آنلاین داره تموم میشه ولی طرح و جشنواره نداره و قیمت بسته هاش هم اصلا مطلوب نیست ولی کیفیت خط نسبتا مطلوب هست و مجبورم نگهدارمش.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

16 مگابیت مخابرات با 1 مگابیت دانلود/ اپلودم که حرفشو نزن پینگ هم با گوگل 200  :))))  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...