رفتن به مطلب

مشکلات عجیب با ps3

need to fight
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

دوستان بعد از سال ها ps3 رو روشن کردم و 2 تا مشکل داشتم ممنون میشم کمک کنید.

من ps3 اسلیم سری های اولشو دارم.اولش دیدم دمای ps3 بالا میره که به احتمال زیاد به خاطر اینه که خمیرش فاسد شده و باید تعویض شه ولی فعلا دور فنشو بالا بردم و اما مشکلاتش:

من قبلا باز god of war 3 رو داشتم ولی پاکش کردم و حتی دیتا هاش رو هم پاک کردم بعد از این مدت رفتم و هر دو نسخه پال و آمریکا رو دانلود کردم و از هارد داخلی و خارجی یه مشکل داشتن اونم این بود که بعد از این که نوشته ها و اسم سونی میاد به جای این که تیتراج اولیه نمایش داده شه صفحه سیاه میشه و هرچقدرم صبر میکنم اتفاقی نمیفته و مجبور میشم از بازی خارج شم.بازی موتور استورم هم راحت اجرا میشد ولی بعد از این که اونم دیتاش رو پاک کردم از رو هارد دوباره اجراش کردم اونم صفحه سیاه میشه.

مشکل دومم اینه من قبلا بازی آنچارتد 3 رو داشتم و اجرا میشد ولی چون هارد داخلی سرعتش کم بود و آبجکت ها دیر لود میشدن پاکش کردم تا این که یه دیسک اورجینالشو خریدم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه و دسگاه فریز میکنه ولی رو کنسولای دیگه تستش کردم دیسک سالم بود.ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم.ریباگ و مولتی منم آپدیت کردم به آخرین نسخه ولی مشکل هنوز پابرجاست.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، need to fight گفته است :

سلام.

دوستان بعد از سال ها ps3 رو روشن کردم و 2 تا مشکل داشتم ممنون میشم کمک کنید.

من ps3 اسلیم سری های اولشو دارم.اولش دیدم دمای ps3 بالا میره که به احتمال زیاد به خاطر اینه که خمیرش فاسد شده و باید تعویض شه ولی فعلا دور فنشو بالا بردم و اما مشکلاتش:

من قبلا باز god of war 3 رو داشتم ولی پاکش کردم و حتی دیتا هاش رو هم پاک کردم بعد از این مدت رفتم و هر دو نسخه پال و آمریکا رو دانلود کردم و از هارد داخلی و خارجی یه مشکل داشتن اونم این بود که بعد از این که نوشته ها و اسم سونی میاد به جای این که تیتراج اولیه نمایش داده شه صفحه سیاه میشه و هرچقدرم صبر میکنم اتفاقی نمیفته و مجبور میشم از بازی خارج شم.بازی موتور استورم هم راحت اجرا میشد ولی بعد از این که اونم دیتاش رو پاک کردم از رو هارد دوباره اجراش کردم اونم صفحه سیاه میشه.

مشکل دومم اینه من قبلا بازی آنچارتد 3 رو داشتم و اجرا میشد ولی چون هارد داخلی سرعتش کم بود و آبجکت ها دیر لود میشدن پاکش کردم تا این که یه دیسک اورجینالشو خریدم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه و دسگاه فریز میکنه ولی رو کنسولای دیگه تستش کردم دیسک سالم بود.ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم.ریباگ و مولتی منم آپدیت کردم به آخرین نسخه ولی مشکل هنوز پابرجاست.

سلام دوست من

باید کنسول رو ببرید توی ریکاروی رو ریبالینگ دیتا کنه ( همه تنظیمات کنسول بر میگرده میشه مثل اول بعد باز از نوع اخرین ورژن رو نصب کنید )

این مشکل رو خودم داشتم برای بقیه هم این مشکل رخ داده و با همین روش اوکی شده

هزار بارم از دوباره فرمیور بزنید جواب نمیده

بجز اینکه برید از ریکاوری این کار رو کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

سلام دوست من

باید کنسول رو ببرید توی ریکاروی رو ریبالینگ دیتا کنه ( همه تنظیمات کنسول بر میگرده میشه مثل اول بعد باز از نوع اخرین ورژن رو نصب کنید )

این مشکل رو خودم داشتم برای بقیه هم این مشکل رخ داده و با همین روش اوکی شده

هزار بارم از دوباره فرمیور بزنید جواب نمیده

بجز اینکه برید از ریکاوری این کار رو کنید

ممنون با این کار کپی خور بودن از بین میره؟یا هارد فرمت میشه؟میشه یکم دقیق تر بگید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، need to fight گفته است :

ممنون با این کار کپی خور بودن از بین میره؟یا هارد فرمت میشه؟میشه یکم دقیق تر بگید.

کپی خور بودن نمیپره اما باید از دوباره کاستوم فریمور رو هم بعد این کار بزنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

دوست عزیز تو قسمت کامنت هم بهتون گفتم Rebuild DataBase انجام بدید بعد از نصب بازی و ببینید مشکلتون حل میشه یا نه!

ممنون ولی کامنت رو ندیده بودم.با مبایل نمیدونم چرا سایت درست بالا نمیاد.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

ویرایش شده توسط need to fight
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

کپی خور بودن نمیپره اما باید از دوباره کاستوم فریمور رو هم بعد این کار بزنید

ممنون.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

ویرایش شده توسط need to fight
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

سایت من مشکلی با موبایل نداره! برای اولین بار از شما شنیدم. ریبلید دیتابیس هیچ اطلاعاتی از روی کنسول پاک نمیکنه، فقط فایل های داخل هارد رو بر اساس ترتیب لازم مرتب میکنه و مشکلاتی که مربوط به این موضوع هست رو حل میکنه.

آخه من کامنتی ندیدم.حل نشد مشکلم الان باید چیکار کرد؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، need to fight گفته است :

ممنون.گذینه 4 یعنی rebuilding database رو هم زدم.ولی جالبه هیچی از رو هارد پاک نکرد نه مولتی من نه هیچ چیز دیگه.و مشکل پابرجا باقی موند.

گزینه 5 ریستور رو بزنید

بعد که همه چیز رفت از نوع همه رو بزنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

گزینه 5 ریستور رو بزنید

ممنون.اینم تستش میکنم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

گزینه 5 ریستور رو بزنید

دست گل هردوتون درد نکنه.درست شد😘😷😍

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام من یه ps3 که با فریمور  ریباگ ورژن 4.86 کپی خور شده بازی هایی که با فایل apk نصب شده رو به خوبی اجرا میکنه ولی بازیهای که روی هارد نصب شده و باید از داخل مولتی من اجرا بشه وقتی وارد مولتی من میشم و بازی رو اجرا میکنم بعد از چند لحظه نمایش صفحه سیاه کنسول از مولتی من خارج میشه و آیکون بازیی که اجرا کردم به صورت موقت در قسمت گیم کنسول اضافه میشه و از این قسمت میتونم بازی رو اجرا کنم

چیکار باید کرد که بازی ها از داخل همون مولتی من اجرا بشن؟ دیگه از مولتی من خارج نشه؟!!!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

ورژن4.86ps3کپیخور دارم

هارد رو جدا کردم و به لبتاب زدم الان کنسول هارد رو شناسایی نمیکنه و بالا نمیاد سیستم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام... من کنسولمو فقط میتونستم با hen کپی خور کنم... الان بعضی از بازی هارو ک اجرا میکنی بجز صفحه سیاه هیچی نمیاد مجبوری دستگاهو با دکمش ریستارت کنی یا از برق بکشیش... اینو میشه حلش کرد؟ 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید من یه ps3 super slim کپی خور دارم که تازگیا وقتی hen رو فعال میکنم از اون صفحه ای که توش هست بیرون نمیاد و همونجا میمونه بد از یکی دو دقیقه هم ارور داغ کردن میده و قفل میشه اگه میشه راهنماییم کنید ممنونم. 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام. من روی دستگاه سری بازی فوتبال pes رو نسخه  ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸  رو ریختم ولی داخل هرکدوم میرم وسط بازی دستگاه خاموش میشه . این مشکل فقط واسه بازی های pes هست و روی بازی های دیگه نیستش ‌. چطوری مشکل خاموش شدنش رو حل کنم؟

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام من یه بعد از بازی کردن گیم آنچاردد ۳ یه کم فشاری شدم و کنسول ps3 رو از پشت خاموش کردم وقتی دوباره روشن کردم یه چیزی راجب لود اومد و فقط باید تایید میکردم تا لود شه بعد این که لود میشه دیگه بالا نمیاد و تصویر تا مدت زیادی سیاه میمونه میشه کسی اگه بلده راهنمایی کنه تا ببینم باید ببرم تعمیرگاه یا خودم میتونم همینجا درستش کنم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

من داخل بازی میرم فن دستگاه به شدت دورش زیاد میشه و خیلی صدا میده بعد پنج دقیقه بازی هم صفحه کلا رنگ هاش قاطی میشه کسی میدونه مشکل از کجاس

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، iman irv گفته است:

من داخل بازی میرم فن دستگاه به شدت دورش زیاد میشه و خیلی صدا میده بعد پنج دقیقه بازی هم صفحه کلا رنگ هاش قاطی میشه کسی میدونه مشکل از کجاس

اگر دستگات فت هست گرافیکش به فنا  رفته

ریبال میخواد که اونم فتیده انچنانی نداره

چون خودم تجربشو داشتم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

من پلی استیشن 3 مدل فت 500g دارم که قبلا همه بازیهاش کار میکرد. آپدیتش کردم دیگه صفحه بازیهاش (mmcn) باز نمیشه و ارور میده متن ارور :

an error occurred during the start operation    
(80010017) 
خواهش میکنم کمکم کنید 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من pes slim کپی خور دارم ، وقتی میخوام بازی رو save کنم ,بازی save نمیشه و ارور 80022D90 رو میده ، لطفاً یه راهکاری بدین 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام من پلی استیشن ۳ مدل فت دارم

پلی استیشن رو روشن می‌کنم برنامه های کنسول بالا نمی یاد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...