رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد سیستم خنک کنندگی کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یک کارت گرافیک سافایر x280 دارم که یک فن ان خراب شده بردم برای تعمیر و چون فن در اون سایز گیر نیامد تعمیرکار دوتا فن متفرقه و کوچکتر از اندازه  استاندارد روی گرافیک گذاشت که به هیچ وجه جوابگو نیستن و گرافیک به سرعت داغ میشه

میخواستم بدونم دوستان راهی پیشنهاد دارند که این مشکل را حل کنم

ظاهر کارت برام مهم نیست و فقط خنک شدن کارت مد نظرم هست پس اگر روشی غیر معمول دارید و ازش جواب گرفتین لطفا من را راهنمایی کنید

در ضمن من کرمان زندگی میکنم اگر کسی از کاربران گرامی اهل کرمان هست و این کار را انجام میدن لطفا اعلام کنن

6210_06_sapphire_radeon_r9_280_dual_x_3gb_oc_video_card_review.jpg

ویرایش شده توسط Red_Fox
لینک به دیدگاه

قبلا دوستان مثل شما به این مشکل برخورده بودن و فن اصلی سیپیو اینتلی جا ساز کرده بودن و خوب جواب داده بود.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Red_Fox گفته است :

سلام دوستان

من یک کارت گرافیک سافایر x280 دارم که یک فن ان خراب شده بردم برای تعمیر و چون فن در اون سایز گیر نیامد تعمیرکار دوتا فن متفرقه و کوچکتر از اندازه  استاندارد روی گرافیک گذاشت که به هیچ وجه جوابگو نیستن و گرافیک به سرعت داغ میشه

میخواستم بدونم دوستان راهی پیشنهاد دارند که این مشکل را حل کنم

ظاهر کارت برام مهم نیست و فقط خنک شدن کارت مد نظرم هست پس اگر روشی غیر معمول دارید و ازش جواب گرفتین لطفا من را راهنمایی کنید

در ضمن من کرمان زندگی میکنم اگر کسی از کاربران گرامی اهل کرمان هست و این کار را انجام میدن لطفا اعلام کنن

6210_06_sapphire_radeon_r9_280_dual_x_3gb_oc_video_card_review.jpg

والا شما باید دنبال فن 3000دور بگردی

احتمال دور فن ایشون کم بوده

اگه بتونی خنک کننده مایع 120 ببندی روش و برای مدار vrm و مموری هم 1دونه فن معمولی بزاری عالی میشه

البته نمیدونم چقد هزینش میشه فقط در حد ایده بود

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

قبلا دوستان مثل شما به این مشکل برخورده بودن و فن اصلی سیپیو اینتلی جا ساز کرده بودن و خوب جواب داده بود.

من زیاد گشتم ولی تاپیک در این مورد پیدا نکردم فقط یک تاپیک قدیمی بود که عکسهای اون پاک شده بودن اگر تاپیک دیگه ای مدنظرتون هست لطفا لینک بدین

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، M_R گفته است :

والا شما باید دنبال فن 3000دور بگردی

احتمال دور فن ایشون کم بوده

اگه بتونی خنک کننده مایع 120 ببندی روش و برای مدار vrm و مموری هم 1دونه فن معمولی بزاری عالی میشه

البته نمیدونم چقد هزینش میشه فقط در حد ایده بود

ممنون از وفتی که گذاشتید

من قبل از ایجاد تاپیک چند روز جستجو کردم و در مورد خنک کننده مایع به این نتیجه رسیدم قیمتش حتی بیشتر از کارت گرافیکم میشه و توجیه اقتصادی نداره

لینک به دیدگاه

بهترین راه اینه دنبال گرافیک سوخته بگردید که فناش سالم باشه و تعویضش کنید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

بهترین راه اینه دنبال گرافیک سوخته بگردید که فناش سالم باشه و تعویضش کنید

زیاد گشتم ولی متاسفانه پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

سلام . اگر فن گیرتون نیومد به هر دلیلی . افتر برنر نصب کنید و مقدار جی چی یو کلاک رو کم کنید مثلا اگر رو 1250 هست بزارید روی 1100 و کمی هم ولتاژ رو کم کنید ببینید چقدر تاثیر میذاره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فن های کارت رو کلا باز کنید و اون فریم پلاستیکی و قاب فن هارو هم باز کنید. طوری که فقط هیت سینک باقی بمونه. بعد 2 تا فن 12 یا 10 سانتی بگذارید روی هیت سینک و با بست کمربندی یه همچین موردی فیکسش کنید و فنهارو هم وصل کنید به مادربورد و یا مستقیما به پاور

نیاز به مقداری خلاقیت دارهه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من زیاد گشتم ولی تاپیک در این مورد پیدا نکردم فقط یک تاپیک قدیمی بود که عکسهای اون پاک شده بودن اگر تاپیک دیگه ای مدنظرتون هست لطفا لینک بدین
نمونه عکس
04b99a9645d80b3d0dfb98a6044919db.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

نمونه عکس

ممنون کمک بزرگی کردین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...