رفتن به مطلب

فوری / شاتلی های طهران و قم منتظر ...

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه عزیزان ...

-----------------------------------------

بی مقدمه ... پی رو شکایات و کاهش سرعت

به نقل از شاتل :

🎊📣سرعت سرویس‌های اینترنت شاتل در تهران و قم، چندین برابر می‌شود🎊📣
.
🔵به گزارش روابط عمومی شاتل، کاربران شاتل در تهران و قم، به زودی از سرویس‌های اینترنت با سرعت ۸۰ تا ۱۰۰ مگابیت برثانیه برخوردار خواهند شد. .
.
🔶احمدرضا نخجوانی، مدیر عامل گروه شرکت‌های شاتل گفت:« بر اساس پروژه‌ای که سرمایه‌گذاری آن توسط #شاتل از چند سال قبل صورت گرفته بود و پی‌گیری‌های اساسی و دستورات جناب آقای مهندس جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و همکاری شرکت #مخابرات ایران، شاتل به زودی اجرای طرح نصب و راه اندازی سرویس‌های VDSL را در شهرهای #تهران و #قم به سرانجام خواهد رساند، چنانچه کاربران می‌توانند از سرویس‌های #اینترنت با سرعت ۸۰ تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه بهره‌مند شوند.»
.
📌او افزود: «نکته‌ی قابل توجه این‌هاست که سرویس کاربران کنونی نیز با اجرای این طرح که پیش بینی می‌کنیم ظرف چندماه اجرایی شود، بدون تعویض #تجهیزات از سمت کاربران به طور متوسط چهاربرابر افزایش یابد که بی‌تردید انقلابی در بازار ارتباطات ثابت کشور خواهد بود.» .
.
🔹او در پایان خبر داد: «با هماهنگی‌ها و دستورات جناب وزیر، قرار است ثبت نام و واگذاری این سرویس‌ها در قم از هفته‌ی آینده و در تهران طی ماه آینده آغاز شود.»

منبع /

لینک به دیدگاه

از نظر این جماعت تکنوکرات فقط و فقط تهران وجود داره مابقی شهرها دسته بیلم نیست! هرچی امکاناته تهران! هر چی دفتر مرکزیه تهران! انواع و اقسام اینترنت تو تهران هستش ولی مابقی شهرها ! پشم!!!!!!!!!!!!!!

الان من تو مشهدم منطقه ما با اینکه منطقه پرت نیس ولی زیر ساخت های اینترنت adsl کل منطقه همه داغون ! کلا به منطقه ما اینترنت بیشتر از 2مگ نمیدن ! اونوقت شما با سرعت 200kb چی میتونی بگیری ؟! آسیا تک پوشش ptp نداره ! همراه اول آنتن نداره !اونوقت من باید مبین نت آشغال بخرم با پینگ 150

• لایک 3
  • حالم خوب شد 3
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

از نظر این جماعت تکنوکرات فقط و فقط تهران وجود داره مابقی شهرها دسته بیلم نیست! هرچی امکاناته تهران! هر چی دفتر مرکزیه تهران! انواع و اقسام اینترنت تو تهران هستش ولی مابقی شهرها ! پشم!!!!!!!!!!!!!!

الان من تو مشهدم منطقه ما با اینکه منطقه پرت نیس ولی زیر ساخت های اینترنت adsl کل منطقه همه داغون ! کلا به منطقه ما اینترنت بیشتر از 2مگ نمیدن ! اونوقت شما با سرعت 200kb چی میتونی بگیری ؟! آسیا تک پوشش ptp نداره ! همراه اول آنتن نداره !اونوقت من باید مبین نت آشغال بخرم با پینگ 150

گل گفتی. منم ماهشهرم. جایی که من هستم اصلاً خط تلفن نداره. تنها نتی که میتونم استفاده کنم مبین نت هست با پینگ داخلی !50

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

گفته شما کاملا صحیح هستش / این مورد رو هم بهش اضافه کن ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو این مملکت هرجا که سود و منفعت باشه / اونجا حیاط هست !

جای هم که نباشه ... جهنم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود خدمت همه عزیزان ...

-----------------------------------------
1f4cc.pngاو افزود: «نکته‌ی قابل توجه این‌هاست که سرویس کاربران کنونی نیز با اجرای این طرح که پیش بینی می‌کنیم ظرف چندماه اجرایی شود، بدون تعویض #تجهیزات از سمت کاربران به طور متوسط چهاربرابر افزایش یابد که بی‌تردید انقلابی در بازار ارتباطات ثابت کشور خواهد بود.» .

منبع /

سلام

یعنی دیگه نیاز نیست مودم VDSL بگیریم؟ کارمون با همون مودم های قبلی کار می افته؟

لینک به دیدگاه

سلام 

ببخشید نمیدونم اون آقا که ازش عکس گرفتن کی هستن،برای تبلیغاته یا فرد خاصی هست

اگه این حرفم دور از ادبه ببخشید

......

ولی این یارو انگاری از ۲۴ساعتش،۱۲ساعتش داره فیلم اونجوری نگاه میکنه،۱۲ساعت دیگش تو دستشوییه

از قیافش و سیاهی چشاش مشخصه 

خخخخخخخ

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام.

در 19 دقیقه قبل، invoker گفته است :

اونجا حیاط هست !

حیاط؟!

از اینووکر باز توقع نداشتم واقعا.

اقا اینترنت vdsl فقط با مودم vdsl ارائه میشه و با مودم adsl قابل دریافت نیست.

دوست من تو قم اینترنت vdsl مخابرات گرفته و سرعت دانلود idm حدود 6 مگ و سرعت خط 40 مگ داره ولی پینگش زیر 130 نمیاد و لاست بالایی داره. از خط 16 مگ شاتل من کاملا بالاتره همیشه.

اگر بتونن این رو بیارن سرعت 100 مگ بگیریم بعد 50 مگش رو بدیم بتونیم پینگ رو فقط 20 درصد بهتر از این کنیم حدود 20 تا میشه و پینگ زیر 80 خوب میشه. در غیر این صورت به هیچ دردی نمیخوره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

باید در عمل دید،تو همین adsl مونده شاتل حتی خیلی قبل از ماجرای کرونا هرچقدر زنگ میزدی میگفتند اختلال داریم.

ولی دوستان شک نکنند مودم vdsl احتیاج دارند و با مودم های قبلی احتمالا سرعت ۱۶ رو میتونید کامل بگیری بدون نویز و این صحبتها

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

حیاط؟!

دوست من تو قم اینترنت vdsl مخابرات گرفته و سرعت دانلود idm حدود 6 مگ و سرعت خط 40 مگ داره ولی پینگش زیر 130 نمیاد و لاست بالایی داره. از خط 16 مگ شاتل من کاملا بالاتره همیشه.

اگر بتونن این رو بیارن سرعت 100 مگ بگیریم بعد 50 مگش رو بدیم بتونیم پینگ رو فقط 20 درصد بهتر از این کنیم حدود 20 تا میشه و پینگ زیر 80 خوب میشه. در غیر این صورت به هیچ دردی نمیخوره.

مخابرات رو همه مینالند حالا شاتل با سرویس گیم ها و این داستان ها شاید جریان فرق کنه.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، surena گفته است :

ولی دوستان شک نکنند مودم vdsl احتیاج دارند و با مودم های قبلی احتمالا سرعت ۱۶ رو میتونید کامل بگیری بدون نویز و این صحبتها

در 7 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

بالاخره برای دریافت تا 16 مگابیت مودم adsl جوابگو هست یا حتما باید برای هر سرعتی مودم vdsl بگیریم؟

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، surena گفته است :

مخابرات رو همه مینالند حالا شاتل با سرویس گیم ها و این داستان ها شاید جریان فرق کنه.

من شاتل داشتم با سرعت 2 مگ ! و سرویس گیم فعال بود.تو همه بازی هام پینگ زیر 100 داشتم.خیلی راضی بودم ولی حیف خطم بیشتر از 2 مگ نمیکشید و شاتل رو مجبور به ترک شدم

• قلبم گرفت 3
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من شاتل داشتم با سرعت 2 مگ ! و سرویس گیم فعال بود.تو همه بازی هام پینگ زیر 100 داشتم.خیلی راضی بودم ولی حیف خطم بیشتر از 2 مگ نمیکشید و شاتل رو مجبور به ترک شدم

باور کن پینگ اش مشکل داشت، ۸۰ بود ولی تاثیر نداشت ( بدون پکت لاس), حس میکردی پینگ نزدیک ۲۰۰، اینو وقتی فهمیدم که رفتم پارس آنلاین  (تابستون عالی بود، که وزیر جوان ری.......)

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

یعنی دیگه نیاز نیست مودم VDSL بگیریم؟ کارمون با همون مودم های قبلی کار می افته؟

والا تا جای که میدونم ADSL واسه چنین سرعتی محدوده ! و یه نسل بعدش یعنی vdsl میشه ! که اونم نیاز به مود داره ...

در 34 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

حیاط؟!

پیر شدیم داداش ... دیگه اون Skill ثابق و ندارم :D

لینک به دیدگاه

چند ماه قبل هم همین خبر اومد و پیچید و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد. یکی نیست بهشون بگه وعده وعید بسسه یه هفته دندون رو جیگر بزار هرموقع اوکی شد بیا بگو از امروز برید ثیت نام کنید و فلان.

منطقه ما هم که توسط مخابرات قرق شده و ناچارا مخابراتی هستیم همه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

من که راضیم

Screenshot (79).png

لینک به دیدگاه

با اینکه / من تو این مدت مشکل خاصی از ... ( افت سرعت + پینگ = پکت لاس ) نداشتم ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و جالب تر از اون اینکه ... از آبان تا الان یه دقیقه قطعی نداشتم .... امروز به طرز کاملا عجیبی نت از ساعت 12 ظهر تا 10 شب قطع شد !!!

ولی این قطعی / نت رو از قبل هم فیکس تر کرد !!! واقعا" دمشون گرم ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تست دانلود الانم / تعرفه 8 مگ

101.jpg

لینک به دیدگاه

اول اون پینگ مزخرف و پکت لاستشونو درست کنن بعد بیان در مثال افزایش سرعت بدن!

حدود 3 هفتست که پینگم با پروفایل گیم بالای 200 هستش! پکت لاست هم بالای 80%!! با پشتیبانی هم تماس میگیری.. میبینن که خیلی چیزها میفهمی چت رو رو صورتت میبندن!

با این اوضاع کم کم به سوی جمع آوری خواهم رفت!

اینو هم بگم که با همراه اول 100 پینگ میگیرم با 0% پکت لاست با خیال راحت بازی میکنم!

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 12 فروردین 1399 در 01:12، Ali Subi گفته است :

سلام.

حیاط؟!

دوستان فیبر 150 مگابیت دارن پینگ 4.2.2.4 زیر 85 نمیگیره. ولی منطقا حدود 20 مگابایت دانلود میگیره.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

دوستان گیمر .. کسی سرویسش رو به VDSL تغییر داده ؟!
پینگ چطوره ؟ امیدی بهش هست ؟!

سرویس VDSL شاتل . پروفایل گیم هم ساپورت میکنه ؟!

لینک به دیدگاه

در در 17 فروردین 1399 در 00:19، HeX گفته است :

دوستان فیبر 150 مگابیت دارن پینگ 4.2.2.4 زیر 85 نمیگیره. ولی منطقا حدود 20 مگابایت دانلود میگیره.

سلام مهندس منم vdsl مخابرات دارم. دانلود رو 32 مگابیت، آپلود رو 4 مگابیت

photo_2020-04-25_13-17-03.jpg

photo_2020-04-25_13-17-10.jpg

photo_2020-04-25_11-21-15.jpg

• لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

به به میبینم که از مودم برند وطنی هم بهره میبری😅

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، HeX گفته است :

به به میبینم که از مودم برند وطنی هم بهره میبری😅

آره مهندس واقعا مودم خوب و استیبلیه، مخابرات امانی داده
کلا من با رانت و انحصار مخالفم، این مودم حداقل از TP-LINK که داشتم بهتر بوده، تا حالا یکبار هم نشده

برای رفتن به کنترل پنلش دردسر بکشم، اپدیت شدن فرمورش راحت، سریع ریبوت میشه زیر 1 دقیقه

منتهی زیاد قشنگ نیست، پایش زیاد اوکی نیست میفته.

ویرایش شده توسط Nsm1000
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

آره مهندس واقعا مودم خوب و استیبلیه، مخابرات امانی داده
کلا من با رانت و انحصار مخالفم، این مودم حداقل از TP-LINK که داشتم بهتر بوده، تا حالا یکبار هم نشده

برای رفتن به کنترل پنلش دردسر بکشم، اپدیت شدن فرمورش راحت، سریع ریبوت میشه زیر 1 دقیقه

منتهی زیاد قشنگ نیست، پایش زیاد اوکی نیست میفته.

درود

میشه مدل مودم رو بگید تو نت ببینیم چه شکلیه؟ از خود مخابرات خریدید مودم رو؟ چه قیمت هست؟ آیا میشه خودمون از جای دیگه تهیه کنیم؟ از کجا میشه تعرفه های vdsl رو دید؟

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید ❤️ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

بنازم / فضایی شدی داداش ...

------------------------------------------------

اغلب سوالات رو دوستان پرسیدن ولی اصله کاری رو نه ... !

اوضاع تو گیم به چه صورته ؟! امد بخشه تر از ADSL هستش یا همون آش و همون کاسه :|

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پینگ 4.2.2.4 و 8..8.8.8 زیر 80 اگه باشه محشره !!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...