رفتن به مطلب

سوال در مورد ریفرش ریت مونیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه سوال دارم 

من یه مونیتور 144 هرتز جدیدا تهیه کردم ( Acer XF240H ) کارت گرافیک هم Rx 580 هست چرا توی ویندوز و تست ها 60 هزتز میزنه این مونیتور رو ؟ ( 3 مونیتور دیگه هم به سیستم وصل هست ) 
از طریق دیسپلی پورت وصل هست 

لینک به دیدگاه

Settings > System > Display > Advanced Display Settings > Display Adapter Properties. Click the “Monitor” tab, choose your monitor refresh rate

برو این قسمت ببین 144 هرتز انتخاب شده باشه. 

qbj_img_57b371c44ac79.png.pagespeed.ce.v5tpm2egt5.png

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Mohammad-DS گفته است :

Settings > System > Display > Advanced Display Settings > Display Adapter Properties. Click the “Monitor” tab, choose your monitor refresh rate

برو این قسمت ببین 144 هرتز انتخاب شده باشه. 

qbj_img_57b371c44ac79.png.pagespeed.ce.v5tpm2egt5.png

ممنونم عزیز همین بود مشکل و حل شد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 57 دقیقه قبل، arvin393 گفته است :

برام خیلی عجیب بود کسی بتونه تو یه انجمن کامپیوتر درخواست کمک کنه ولی بلد نباشه رفرش ریت رو تنظیم کنه

مگه قراره همه توی همه زمینه ها تخصص داشته باشن یا چی؟ شاید اصلا تا حالا بیا این تنظیمات سرو کار نداشتن که بخوان بلد باشن. واسه اولین بار یه مانیتور با رفرش ریت بالا گرفتن نمیدونستن چه‌جوری تنظیمش کنن. خیلی عادیه و برای همه ممکنه اتفاق بیقته.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

برام خیلی عجیب بود کسی بتونه تو یه انجمن کامپیوتر درخواست کمک کنه ولی بلد نباشه رفرش ریت رو تنظیم کنه

ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، freebird گفته است :

شما خوبی خوب؟ بیا من با پایتون برات یه برنامه بنویسم 3 روز فقط فکر کنی که چه کارایی میشه باهاش کرد یا خیلی زبان های برنامه نویسی دیگه اما شاید خیلی چیزای ساده رو بلد نباشم توی ویندوز مخصوصا اینکه من بیشتر مک و لینوکس کار میکنم 

در ضمن همونطوری که دوست عزیزمون گفتن من اولین بار بود که مونیتور ریفرش ریت بالا گرفته بودم و بلد نبودم و ترجیح دادم اینجا سوال کنم اگر میدونستم افراد بی فرهنگی مثل تو اینجا هستن حتما با یه سرچ گوگل مشگل رو حل میکردم 

بنده هم وقتی ۲۴۰ هرتز گرفتم تو بازی حس میکردم ن تنها بهتر نشده بدتر شده بعدا با جستجو و تحقیق فهمیدم باید کد خاصی رو وارد کنم برا اینکار 

شما کار خوبی کردی پرسیدی عزیز

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

بنده هم وقتی ۲۴۰ هرتز گرفتم تو بازی حس میکردم ن تنها بهتر نشده بدتر شده بعدا با جستجو و تحقیق فهمیدم باید کد خاصی رو وارد کنم برا اینکار 

شما کار خوبی کردی پرسیدی عزیز

------------

ویرایش شده توسط freebird
لینک به دیدگاه

واقعا فروم خنده داری هست طرف توهین کرده بعد پست من رو پاک کردن تمام نقل قول های طرف مونده 

شما بمونید و فرومتون مدیرای پارتی باز :)) اون موقع که شما ها فروم حتی اسمش رو نشنیده بودید یکی از اول فروم های ایران رو ما باز کردیم اگر 4 نفرم اینجا میان مطئن باشید به خاطر فروش جنسشون هست شماهم صرفا برای فروش اجناس و سئو هوشمندانه این فروم رو زدید وگرنه ورودی برای ثبت نام هم میگرفتید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...