رفتن به مطلب

سیاه شدن صفحه موقع اجرای بازی

mankan_rs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

مشکلی که برای من پیش اومده سیاه شدن صفحه موقع اجرای بازی دیشب بعد از اینکه گرافیک را اندرولت کردم بعدش رفتم سراغ بازی ببینم دماش چجوریه ولی با مشکل سیاه شدن صفحه مواجه شدم موس و کیبورد کار میکنه صدایه بازی میاد و با فشردن ctrl+alt+del به task managerوارد نشد ولی سیستمو ریستارت کردم از داخل گزینه ها بعدش دیگه امتحان نکردم گفتم شاید مشکل سخت افزاری باشه ممنون میشم از کاربرای عزیز منو تو این موضوع یاری کنند 

ویرایش شده توسط mankan_rs
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mankan_rs گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

مشکلی که برای من پیش اومده سیاه شدن صفحه موقع اجرای بازی دیشب بعد از اینکه گرافیک را اندرولت کردم بعدش رفتم سراغ بازی ببینم دماش چجوریه ولی با مشکل سیاه شدن صفحه مواجه شدم موس و کیبورد کار میکنه صدایه بازی میاد و با فشردن ctrl+alt+del به task managerوارد نشد ولی سیستمو ریستارت کردم از داخل گزینه ها بعدش دیگه امتحان نکردم گفتم شاید مشکل سخت افزاری باشه ممنون میشم از کاربرای عزیز منو تو این موضوع یاری کنند 

سلام

تا جایی که میدونم عادی هست وقتی ولتاژ پایین میدید.

برای اینکه تست کنید آندرولت موفقیت آمیز بوده یا نه از استرس تست 3dmark استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام

تا جایی که میدونم عادی هست وقتی ولتاژ پایین میدید.

برای اینکه تست کنید آندرولت موفقیت آمیز بوده یا نه از استرس تست 3dmark استفاده کنید.

به نظر شما به گرافیک آسیبی وارد شده؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mankan_rs گفته است :

احتمالش کمه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mankan_rs گفته است :

پس ازچی میتونه باشه 

خب تنظیمات کارت گرافی کرو به حالت عادی برگردونید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

ربطی نداره

ولتاژ کم بیاد کرش میکنه طبیعیه

ولتاژ رو کم کم افزایش بدید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

آندرولت آسیبی نمیتونه وارد کنه به گرافیک .

بنظرم نتایج آندرولت مدل کارت گرافیکتون رو داخل اینترنت سرچ کنید به عنوان رفرنس و با توجه به اونا فرکانس/ولتاژ رو دستکاری کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام در چه بازی ؟

Watch dogs 2

لینک به دیدگاه

گرافیک هم داخل امضام هست asus rx580 rog strix top از کاربران عزیز میخام به من کمک کنند چه مقادیری را باید وارد کنم تا به مشکل نخورم در ضمن یکی از کاربرا که تلفنی باهاش صحبت کردم خیلی منو ترسوند گفت گرافیکت مورد پیدا کرده و قدرت قبلی خودشو نداره من نمیدونم چی باید بگم 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

آندرولت آسیبی نمیتونه وارد کنه به گرافیک .

بنظرم نتایج آندرولت مدل کارت گرافیکتون رو داخل اینترنت سرچ کنید به عنوان رفرنس و با توجه به اونا فرکانس/ولتاژ رو دستکاری کنید.

میشه بگید چی باید سرچ کنم والا من هر چی سرچ کردم چیزی در مورد اندرولت نیاورد

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، mankan_rs گفته است :

میشه بگید چی باید سرچ کنم والا من هر چی سرچ کردم چیزی در مورد اندرولت نیاورد

در 28 دقیقه قبل، mankan_rs گفته است :

گرافیک هم داخل امضام هست asus rx580 rog strix top از کاربران عزیز میخام به من کمک کنند چه مقادیری را باید وارد کنم تا به مشکل نخورم در ضمن یکی از کاربرا که تلفنی باهاش صحبت کردم خیلی منو ترسوند گفت گرافیکت مورد پیدا کرده و قدرت قبلی خودشو نداره من نمیدونم چی باید بگم 

داخل یوتیوب و ردیت باید باشه.

برای rx 580 فکر کنم 1400mhz / 1050mV اوکی باشه.  1050mV رو تست کنید اگر مشکلی نداشت فرکانس رو ببرید کمی بالاتر مثل 1410 و ادامه بدید . حالا باز کسایی که گرافیک amd دارن بهتر میتونن راهنمایی کنن.

فکر کنم دوستتون آندرولت ناموفق رو با دیگرید شدن چیپ اشتباه گرفته. اگر بدون هیچ دستکاری تو تنظیمات بلک اسکرین رو دارید میشه گفت مشکل پیدا کرده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

با هر بیسوادی بحث نکنید اندرولت مشکلی ایجاد نمیکنه اگه با ولتاژ دیفالت مشکلی دارید اون بحثش فرق داره

با توجه به متغیر بودن کیفیت سیلیکون و مدارتغذیه ،خودتون باید تجربی به عدد متناسب دست پیدا کنید اموزش خاصی نداره ولتاژ رو دیفالت کنید و کم کم 0.05 میلی ولت کم کنید یا 0.02 میلی بعد تو بازی تست کنید 

لینک به دیدگاه

بعد از اندرولت تنظیمات را ریست کردم بدون اینکه سیستم را ریستارت کنم بازی را اجرا کردم که سیاه شدن صفحه اتفاق افتاد که پسرم داشت بازی میکرد گفت تصویر قطع شده ولی صدا داره آمدم دیدم فقط مشکل سیاهی صفحه هست ولی همه چی کار میکنه دقیقا اون چیزی که اتفاق افتاده ولی قبلا همچین اتفاقی نیفتاده بود تا الان هم امتحان نکردم

لینک به دیدگاه

سیستم من نمیدونم چرا همش فریز میکنه موقع لودینگ میخاستم درایور پاک کنم داخل safe mode همش موقع لودینگ فریز میکرد ولی میرفتم داخل بایوس بعدش save میکردم میتونستم برم تو safe mode و درایور پاک کنم ولی سیستم همش موقع لودینگ فریز میشه از کاربرا خواهش میکنم کمک ویژه ای بکنن از شر فریز راحت بشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...