رفتن به مطلب

اتمام موجودی اکثر مودم های ایسوس در بازار ! حتی لیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من قصد خرید مودم VDSL دارم

مدل ایسوس dsl-AC51U بنظرم خوب اومد و لیون هم موجود داشت اما کلا ناموجود شدن

بنظرتون کار درست چیه؟ صبر کنیم بعد کرونا موجود میشه ؟ یا اینکه با گارانتی شرکتی بخرم؟

قیمت ها هم افزایش عجیبی داشته مخصوصا لپ تاپ ها یکی 2 میلیون اومده روشون ! 😨

واقعا شرایط عجیبی شده

لینک به دیدگاه

سلام ، به دلایلی که تولید ملی مودم های اشغال هست دیگه مودم های خوب در بازار پیدا‌ نمیشه 😁 نظر من این هست هرچی پیدا کردی بخر چون دیگه همونم گیرت نمیاد. با این ویروس هم به زودی همه انبار ها خالی و جنس ها ناموجود میشه حتی با این قیمت های عجیب غریب. 

لینک به دیدگاه

یه فردی که کارش توی تجارت بود (قطعات الکترونیک) میگفن صاحب شرکت یوتل که مودم هاش تو بازار پر شده آدم کله گنده ای هست و جلو ورود مودم های دیگه رو گرفته (بازار رو به انحصار خودش در آورده)

بازار خودرو کم بود که انحصاری شده بود قطعات الکترونیک هم داره بهش دونه دونه اضافه میشه

البته چیزی نیست که خودشون قبلا بهش اطمینان نکرده باشن

وزیر صمت: در صورت تامین نیاز مودم کشور توسط تولیدکنندگان داخلی، قطعا واردات نمونه‌های خارجی را ممنوع می‌کنیم

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

یه فردی که کارش توی تجارت بود (قطعات الکترونیک) میگفن صاحب شرکت یوتل که مودم هاش تو بازار پر شده آدم کله گنده ای هست و جلو ورود مودم های دیگه رو گرفته (بازار رو به انحصار خودش در آورده)

بازار خودرو کم بود که انحصاری شده بود قطعات الکترونیک هم داره بهش دونه دونه اضافه میشه

وزیر صمت: در صورت تامین نیاز مودم کشور توسط تولیدکنندگان داخلی، قطعا واردات نمونه‌های خارجی را ممنوع می‌کنی

اينم حرفيه

البته با يكى از دوستان كه امروز سر بحث باز شد داشتيم در مورد مودمها حرف ميزديم كه اين دوستمون ميخواست يه تى پى لينك براى دوستش بخره و يه ايسوس براى خودش و ميخواست تا 1200ت هم هزينه كنه راحت كه يه لحظه بحث مودمهاى يوتل ايرانى شد كه گفت از همكاران و دوستاش شنيده كه كيفيت ساخت اين مودمها خيلى خوبن منم گفتم اطلاع ندارم و اينكه بايد از نزديك تجربه كار باهاشون رو داشته باشم تا نظرمو بگم كه اين احتمال هم وجود داره كه حتى اين حرف درست هم باشه آخرش مثل پرايد ميشه كه اولياش كُره اى بودن كه بعد از اون كَره اى شدن...😁 يا مثل خيلى چيزاى ديگه كه دارن همين منوال رو طى ميكنن از مواد غذايى بگير برو جلو...

لینک به دیدگاه

به نظرم صبرکنین دبی باز بشه به از دوستانی که کارشون واردات کالا هست تهیه کنین 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، به دلایلی که تولید ملی مودم های اشغال هست دیگه مودم های خوب در بازار پیدا‌ نمیشه 1f601.png نظر من این هست هرچی پیدا کردی بخر چون دیگه همونم گیرت نمیاد. با این ویروس هم به زودی همه انبار ها خالی و جنس ها ناموجود میشه حتی با این قیمت های عجیب غریب. 

موافقم

یه قانون تو ایران هست که میگه هر موقع بخری سود کردی

همین الان هرکی پراید 60 میلیونی رو بخره سود کرده چون فردا میشه 100 میلیون 😐

هر روز بدتر از دیروز

لینک به دیدگاه

در در 19 فروردین 1399 در 03:02، ATER گفته است :

وزیر صمت: در صورت تامین نیاز مودم کشور توسط تولیدکنندگان داخلی، قطعا واردات نمونه‌های خارجی را ممنوع می‌کنیم

دوستان من مودم رو ۱۹ فروردین به قیمت ۱۴۰۰ سفارش دادم ، از سایت آی تی سام اون هم با گارانتی شرکتی

(اگر خلاف قوانینه ، لطفا حذف کنید اسمش رو)

به پشتیبانی پیام دادم و پرسیدم چقدر میکشه ارسال شه ، گفت هر روز ارسال داریم

بعد که گفتم من سفارش دادم ، سریع گفت شرکت ایسوس ناموجود اعلام کرده و چرا قبلش تماس نگرفتی

با بی صداقتی جواب داد

خلاصه میگه تا ۳۰ فروردین صبر کن سعی میکنیم تقدیمتون کنیم :|

اگه نشد پولو پس بگیر

حالا چیکار کنم بنظرتون؟

نماد اعتماد الکترونیکم داره

لینک به دیدگاه

از طرفی هم میدونم این مشکل همه گیر هست الان

و اکثر فروشگاه ها با تاخیر زیاد دارن ارسال میکنن

اما اینکه بعد ثبت سفارش بگه ناموجوده و بازم تو سایتش زده موجود، قابل قبول نیست

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، King Arc s گفته است :

از طرفی هم میدونم این مشکل همه گیر هست الان

و اکثر فروشگاه ها با تاخیر زیاد دارن ارسال میکنن

اما اینکه بعد ثبت سفارش بگه ناموجوده و بازم تو سایتش زده موجود، قابل قبول نیست

هیچی دیگه کاریه که شده. تا 30ام مجبوری صبر کنی ارسال نشد درخواست عودت پولو بدی. دیدی بازی درمیارن شکایت کن هم به نماد هم به 195 زود کارت راه میفته.

من خودم همیشه قبل خرید زنگ میزنم تا طرف بهونه نداشته باشه. شما هم سعی کن ازین به بعد همیشه زنگ بزنی. با این وضع بازار حتی با تاخیر اگه مودم به دستت برسه باز برد کردی.

لینک به دیدگاه

توصیه میکنم تا زمانی که کرونا هست از هیچ فروشگاهی به جز دیجیکالا خرید نکنین

چون تنها جایی هست که میتونه بهتون زمان تحویل رو تضمین بده

لینک به دیدگاه

در در 19 فروردین 1399 در 04:31، eddy گفته است :

اينم حرفيه

البته با يكى از دوستان كه امروز سر بحث باز شد داشتيم در مورد مودمها حرف ميزديم كه اين دوستمون ميخواست يه تى پى لينك براى دوستش بخره و يه ايسوس براى خودش و ميخواست تا 1200ت هم هزينه كنه راحت كه يه لحظه بحث مودمهاى يوتل ايرانى شد كه گفت از همكاران و دوستاش شنيده كه كيفيت ساخت اين مودمها خيلى خوبن منم گفتم اطلاع ندارم و اينكه بايد از نزديك تجربه كار باهاشون رو داشته باشم تا نظرمو بگم كه اين احتمال هم وجود داره كه حتى اين حرف درست هم باشه آخرش مثل پرايد ميشه كه اولياش كُره اى بودن كه بعد از اون كَره اى شدن...1f601.png يا مثل خيلى چيزاى ديگه كه دارن همين منوال رو طى ميكنن از مواد غذايى بگير برو جلو...

درود وقت شما بخیر

من مودم vdsl یوتل رو دارم، البته نخریدم، مخابرات به زور خط ما رو کرد فیبر و تنها میتونستم از خودشون سرویس بگیرم.

مودم رو به صورت امانی در اختیارم گذاشتن، مودم بدی نیست، اندازش کوچیکه، سرعت ریستارش خیلی بالاس و تنظیمات ساده ای داره، پنلش هم بدون لگ بوده

گیرندگی وای فایشم بد نیست، در کل مودم خوبیه، حالا اینکه تا کی اینجور باشه نمیدونم. اما من از نمره 10 بهش 7 میدم. یکی از نقاط ضعفش اینه که مودم به صورت

ایستاده هست و اونقدر سبکه و پایش بد طراحی شده که میفته!

https://www.lioncomputer.com/network-and-communication-equipment/communication-equipment/adsl-modem/u.tel/utel-v301-vdsl-wireless-modem-router-222292.html

v301-back.jpg

V301-new.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 19 فروردین 1399 در 03:02، ATER گفته است :

یک بازار رو نام ببرید که انحصاری نباشه لطفا 🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

یک بازار رو نام ببرید که انحصاری نباشه لطفا 🤦‍♂️

لوازم صوتی

لینک به دیدگاه

من تو ایران متوجه یه نکته ای شدم

بر خلاف تمام حرفایی که بمون میگن تا میتونید جنس تولید داخل نخرید! حتی اگه کیفیتش بالاتر و قیمتشم کمتر باشه! 

شاید بگید تولید کننده که گناهی نکرده ولی در نهایت همون قضیه ای که برای صنعت خودرو به وجود اومد برای بقیه صنایع هم به وجود میاد چه تولید کننده بخواد چه نخواد

اینجوری میشه صدای اعتراض و به حکومت رسوند که انحصار باید از بین بره چه تو بازار چه تو قدرت

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

لوازم صوتی

میگفتید شرکت های اینترنتی بیشتر قانع کننده بود. وارد کننده لوازم صوتی تصویری کی هست؟ شک نکنید پسر خاله یا پسر دایی آقای ایکس و ایگرگ هست. هیچ بازاری رو اجازه نمیدن به صورت آزاد عمل کنه مخصوصا در این شرایط.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...