رفتن به مطلب

سعید حسینی به فروم بر می گردد!!!!

Recommended Posts

در 18 ساعت قبل، Xen گفته است :

سلام به همه دوستان عزیز لیونی!1f496.png

همونطور که خودتون میدونید آقای حسینی مدیر محترم فروم از 23 مهر سال 97 تا الان دیگه به فروم نیومدن و از اون موقع تا الان جای ایشون در کنار ما خیلی خالیه!

حالا دلیل اینکه چرا به فروم نیومدن رو خدا میدونه,اما خبر خوش اینه که بعد از گذر 540 روز ایشون قراره به فروم برگردن و این افتخار رو به من دادن تا این خبر خوش رو به عرض شما برسونم.

همچنین ایشون گفتن که اگه سوالی,حرفی,سخنی از ایشون یا مجموعه لیون داشتید در این تاپیک مطرح کنید تا ایشون به تک تک سوالات شما عزیزان پاسخ بدن!

سلام و هزاران درود رفیق گلم 

مرسی از تاپیکت و ممنونم از محبت تمام دوستان عزیز . 

امیدوارم حال دلتون عالی باشه 🙏

بخوام توضیح بدم که چرا به فروم سر نزدم به این دلیل بوده که تمام کارها رو تقسیم کرده بودیم و قرار شد کم کم بنده از تیم لیون کمی خارج بشم  تا افراد بهتر از من در لیون فعالیت بکنن ، و رفتم سراغ آموزش تا آموزش ببینم و با این آموزشها بتونم هم فرد مفیدتری باشم و هم بتونم تیم قوی ترس بسازم . واقعیتش در این مسیر یاد گرفتم خیلی کارها رو نیازه به دیگران بسپرم چون خودم در انجام اون کارها خوب نیستم و خداوند این لطف رو در حق من داشت که همکاران و رفیقان گلی بهم بده و من در این زمینه بتونم موفق بشم و از تیم تا ۹۵ درصد فاصله بگیرم ، در نتیجه این فاصله و جدایی از تیم باعث شد تیم  بهتر از قبل به کارش ادامه بده و فقط از راه دور رهبری و اموزش تیم رو در صورت نیاز بر عهده گرفتم . 

دلیل دیگه اینکه در حال خلق کسب و کار دیگه ای بودم و مسئولیتهای من خیلی خیلی بیشتر از قبل شده بود و مجبور بودم روی خیلی چیزها تمرکز کنم تا خدای نکرده کسی آسیب نبینه ، در حال حاضر دغدغه های هممون افزایش پیدا کرده و هر کسی دغدغه های خودش رو داره ، در نتیجه تصمیم گرفتم هر کجا هر چقدر که میتونم به هر روشی که میتونم با تولید محتوا در اینستا گرام و انگیزه دادن به جوونها دست به کارهایی بزنم که خیلی هاتون شاید راجبش بدونید . 

در آخر دورادور همیشه در جریان کارهای فروم و مشکلات بودم و سعی کردم تمام تیم رو بر اساس شعارمون که خرید خوب و حال خوب بود  هم قصد کنم . 

مطمیننا ضعیهایی داشتیم ولی هر بار که توسط شما عزیزان به اون ضعف‌ها پی بردیم درجا به سمت حل کردنش رفتیم و خیلی جاها تونستیم در حل این مسایل عجیب و غریب موفق بشیم . 

این بود توضیح مختصری راجب عدم حضور من در این مدت . و اگر بازم سوالی در این مورد هست تمام و کمال در خدمت شما عزیزان هستم 😍🙏♥️

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 17 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

فروم دیگه فروم سابق نمیشه ... خرید خوب حال خوب دیگه یک شعار شده ... 
پاره ای از حرف های دوستان !!!

سلام سعید جان 

هر کجا مورد خاصی دیدی حتما تو بخش مشکلات بگو و عنوان کن نفر گذاشتیم که همین مسایل رو حل کنه . 

مطمیننا ما هم کامل نیستیم عزیز و با کمک نظرات شما میتونیم قویتر بشیم 

فدای قلبت ⁦♥️

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

آیا فروشگاه لیون هنوز هم زیر نظر مدیریت ایشون فعالیت می کنه یا مدیریت فروشگاه دست شخص دیگری هستش؟

واقعیتش خیلی وقته مدیریت و سلسله مراتب و ریاست  و اینجور کلمات منسوخ شده 🙂

کل تیم به سبک جدید و روشهای نوین کسب و کاری که بیشتر به صورت تیم وورک هستش می‌چرخه و با آموزش لیدر در تیم و نهایتا با رهبری خودم در تیم کار رو داریم پیش می‌بریم 

ولی تا ۹۵ درصد کارها رو سپردم به تیمم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام و هزاران درود رفیق گلم 

مرسی از تاپیکت و ممنونم از محبت تمام دوستان عزیز . 

امیدوارم حال دلتون عالی باشه 🙏

بخوام توضیح بدم که چرا به فروم سر نزدم به این دلیل بوده که تمام کارها رو تقسیم کرده بودیم و قرار شد کم کم بنده از تیم لیون کمی خارج بشم  تا افراد بهتر از من در لیون فعالیت بکنن ، و رفتم سراغ آموزش تا آموزش ببینم و با این آموزشها بتونم هم فرد مفیدتری باشم و هم بتونم تیم قوی ترس بسازم . واقعیتش در این مسیر یاد گرفتم خیلی کارها رو نیازه به دیگران بسپرم چون خودم در انجام اون کارها خوب نیستم و خداوند این لطف رو در حق من داشت که همکاران و رفیقان گلی بهم بده و من در این زمینه بتونم موفق بشم و از تیم تا ۹۵ درصد فاصله بگیرم ، در نتیجه این فاصله و جدایی از تیم باعث شد تیم  بهتر از قبل به کارش ادامه بده و فقط از راه دور رهبری و اموزش تیم رو در صورت نیاز بر عهده گرفتم . 

دلیل دیگه اینکه در حال خلق کسب و کار دیگه ای بودم و مسئولیتهای من خیلی خیلی بیشتر از قبل شده بود و مجبور بودم روی خیلی چیزها تمرکز کنم تا خدای نکرده کسی آسیب نبینه ، در حال حاضر دغدغه های هممون افزایش پیدا کرده و هر کسی دغدغه های خودش رو داره ، در نتیجه تصمیم گرفتم هر کجا هر چقدر که میتونم به هر روشی که میتونم با تولید محتوا در اینستا گرام و انگیزه دادن به جوونها دست به کارهایی بزنم که خیلی هاتون شاید راجبش بدونید . 

در آخر دورادور همیشه در جریان کارهای فروم و مشکلات بودم و سعی کردم تمام تیم رو بر اساس شعارمون که خرید خوب و حال خوب بود  هم قصد کنم . 

مطمیننا ضعیهایی داشتیم ولی هر بار که توسط شما عزیزان به اون ضعف‌ها پی بردیم درجا به سمت حل کردنش رفتیم و خیلی جاها تونستیم در حل این مسایل عجیب و غریب موفق بشیم . 

این بود توضیح مختصری راجب عدم حضور من در این مدت . و اگر بازم سوالی در این مورد هست تمام و کمال در خدمت شما عزیزان هستم 😍🙏♥️

سلام آقای حسینی سال نو شما مبارک، به خونه خودتون خوش اومدین.

سریع میرم سر اصل مطلب، احتمالا خودتون در جریان بسیاری از این موضوعات هستین:
1- چرا دیگه قیمت محصولات در لیون کامپیوتر رقابتی نیست؟ الان خیلی وقته زمانی که بخوام قیمت مناسب یه محصولی رو ببینم حقیقتش  رو لیون حساب نمیکنم!

2- چرا اینقدر کاربر ناراضی وجود داره؟ چرا تا کسی نیاد تاپیکی نزنه به صورت جدی به مشکلش رسیدگی نمیشه؟ یادمه چندین ساله قبل یه مادربرد ازتون خرید با اشتباه خودم
سوکت سی پی یو دچار ایراد شده بود و یکی از رم ها رو نمیشناخت که شما خودتون موضوع رو پیگیری کردین و با هزینه ارسال رایگان برام کالا رو تعمیر و فرستادین.

3- چرا بسته بندی کالا ها به این شکل هست؟ من خودم به شخصه جندین تاپیک رو دیدم که با عکس نشون دادن بسته بندی کالا ها ضعیف بوده!

4- چرا تا یه تاپیکی با سند و مدرک راجب یک اشتباه چه از جانب کارکنان لیون (لسته بندی نامناسب، ارسال دیر و...) زده میشه سریع بسته میشه؟

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

واقعیتش خیلی وقته مدیریت و سلسله مراتب و ریاست  و اینجور کلمات منسوخ شده 1f642.png

کل تیم به سبک جدید و روشهای نوین کسب و کاری که بیشتر به صورت تیم وورک هستش می‌چرخه و با آموزش لیدر در تیم و نهایتا با رهبری خودم در تیم کار رو داریم پیش می‌بریم 

ولی تا ۹۵ درصد کارها رو سپردم به تیمم

اقا سعیت حالا که هممون تو قرنطینه هستیم

کالاف وارزون دانلود کنید با بچه های انجمن بریم بتل :)))

لینک به دیدگاه

سلام و دورود  به جناب حسینی عزیز  

امیدوارم سلامت و خوب و خوش باشید

واقعا  خوشحال شدم از  اینکه  دوباره شاهدحضورتان در انجمن هستیم😍🤩

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اگه اومد بگو سوغات باندل i7 به بچه ها بده 

کی ؟ کجا ؟ 😁

در 20 ساعت قبل، invoker گفته است :

خبره تازه ای نیست !

چونکه این وعده رو زمان چالش تو لایو هم داده بود ولی از ان روز تا الان چقد میگذاره ؟!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دقیقا"

---------

سلام و صد درود 

بابت این تاخیر عذرمیخوام 😍🙏🌹♥️

بعد از چالش اینقدرررر مسئله و کار سرم ریخت که مجال بهم نداد کاری انجام بدم 

ما مردها هم که تک بعدی 😄

با این حال بابت تاخیر عذرخواهی میکنم 🙏🌹

در 19 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

بعد از کلی فکر کردن حالا فهمیدم اقای حسینی چرا میخوان بیان

قرنطینه اثرشو گذاشته xD

😂😂

خلاصه کرونا به هر کدوم از ماها چیزهای بزرگی یاد داد سعید جان 😍♥️🙏

ولی از قبل قول داده بودم واسه همین برگشتم که کمی در کنارتون باشم چون همون‌طور که گفتم تیم لیون کاملا در کنار شما هستند و هر کجا به من نیاز باشه من برای خدمتگزاری در خدمتم 🙏🌹♥️

در 19 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

سوال یک : آقای حسینی چرا رفتن؟

سوال دو : آقای حسینی چرا برگشتن؟

سوال سه : آقای حسینی برنامشون برای این روزها که قیمت ها بی رحمانه بالا میره چی هست و مجموعه لیون چه تصمیمی اتخاذ خواهند کرد؟

سلام به روی ماهت 🌹♥️

سوال اول و دوم رو تو کامنتهای قبلی پاسخ دادم و سوال سوم رو توی لایو اینستاگرام لیون حتما ام پر توضیح میدم ساعت پنج چون خیلی وضعیت پیچیده و عجیبه و پاسخش بسیار طولانیه 

در 19 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

خبری بس خوشحال کنندست در وهله اول.

دوم ارزوی سلامتی ایشون و تمام عوامل و کاربران لیون.

سوم هم تقاضای تلطیف وضعیت بازار مثل همیشه.

قربون شکل ماهت علی جان 

برای همه دوستان خوبم بهترین آرزوها رو دارم عزیز 🙏😍🌹♥️

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، M_R گفته است :

1-افزایش قیمت های تخیلی ماه پیش طی 1هفته برای محصولات گیرین ضمن صحبت هایی که نماینده گیرین بر سودجویی فروشندگان در افزایش قیمت ها کردن رو توجیه کنن که بر اثر اعتراض کاربران فروم یهو تصمیم به ناموجود شدن همون محصولات نشه! از عرضه اولین کیس های z5و z6 گرفته تا خنک کننده های مایع و خمیر حرارتی هنوز یادمون نرفته! 

2-ارسال کالا ها با  کیفیت پایین بسته بندی رو توضیح بدن که مشتری ها ناراضی بودن از شهرستان برای کیس های اسمبل شده و مانیتور 

3-فروشنده های اندکه متقلب کار که جنس های مشکل دارو با انواع ترفند های فیزیکی مثل ماژیک کاری رو خش های قطعه تا لغوی مثل در حد اکبند معامله میکنن رو بن نمیکنن؟ بعد چند وقت بعد تایپک هایی از اون اجناس منتشر بشه که مستقیم یا غیرمستقیم اشاره میکنن به مشکلات بعد خرید مانند از کار افتادگی فن تا لو رفتن ماژیک کاری هاشون، هرچند خارج از تایم مهلت تست بوده ولی بوده و شاید بارها ذکر خیرشون در این فروم اومده و اتفاقی رخ نداده 

4-دیگه شعار و انرژی مثبت دادن  بسه خواستار شفاف سازی و حل مشکلات احتمالی و جاری در فعالیت لیون هستیم

5-مشکلات قسمت دست دوم فروشگاه هم بررسی کنن قبلا چند نمونه اعتراض داشتیم از روند انجام کار و حتی واریز ها 

سلام دوست من 🌹

سوال اول : سالی که گذشت نه تنها محصولات گرین بلکه بقیه کالاها به شدت به کمبود میخوردن و به محض اتمام کالا در انبار اصلی شرکت گرین کالا در بازار بر طبق درخواست بالای مشتریان گرون میشد و وقتی کالا رو شرکت اصلی موجود نداره و ما هم در انبارمون نداریم مجبوریم اونو از بازار تهیه کنیم و مجبوریم قیمت رو اعلام چون مشتری به اون کالا نیاز داره ، و وقتی مجددا توسط شرکت موجود میشه دوباره قیمت به قبل بر میگرده و این هنوز داره تکرار میشه و پیشبینی ما اینه که سال ۹۹ بدتر میشه 

سوال دوم : مورد بسته بندی بد بسیار کمه چون ما برامون خیلی مهمه کالایی که می‌فرستیم به هیچ عنوان  برنگرده چون این برگشت به ما و مشتری آسیب میزنه و متاسفانه حمل و نقل در ایران بسیار غیر مسیولانه انجام میشه بخصوص اداره پست ، به همین دلیل مدام در حال درگیری با چنین شرکت‌هایی هستیم و خیلی جاها به ما و مستریمون آسیب زدن ، هر کجا اگر بسته از طرف ما مشکل داشته ما اونو حلش کردیم و دوباره تکرار نشده و خسارت به مشتری پرداخت شده 

سوال سه : اینو باید بیشتر پیگیری کنیم و مرسی که گفتی 🙏🌹

سوال چهار : شعار چی ؟ 😄😄تیم داره کار می‌کنه و هر کجا نیاز باشه هستیم در کنار کاربران 😍😍♥️⁩⁦♥️

سوال پنج : حتما بررسی میشه ، بخش دست دوم بسیار بخش حساسی هستش و روند کاری اون بخش با سایر بخشها متفاوت و سختتره ، با این حال حتما به قول شما باید عملکرد بهتری داشته باشیم 👌

در 18 ساعت قبل، hosin گفته است :

خواستم به سعید اقا بگم منم خیلی دلم میخواست تو اون هتله زندگی کنم :D

😀😀کدوم هتل ؟ 

در 18 ساعت قبل، irajshop گفته است :

آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا ؟
بي وفا، بي وفا حالا كه من(کاربران لیون) افتاده ام از پا چرا ؟

نوشدارويي و بعد از مرگ سهراب آمدي
سنگدل اين زودتر مي خواستي حالا چرا ؟

قرنطینه شاعر ساختا 😂

در 17 ساعت قبل، Dj_aghamajid گفته است :

خالی خالی؟

یه گاوی گوسفندی قربونی کنین

حالا جاش یه گرافیک 580 هم به قید قرعه قربونی کنین بد نیست.

آقای حسینی کجایی؟ بیا خودت بنویس برامون، پیغوم پسغوم نفرست🥰

همون تخم مرغ بشکنی راضی ام به خدا 😍😁

در 16 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

بسیار عالی 

tenor.gif.fb4fac532f640915d1b8b111eb3517c1.gif

😍😘😘

در 16 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

اقای حسینی چرا خودش پیام نمیده با واسطه پیام داده؟؟؟

این دوستمون پیام دادن تو اینستا گرام و گفتم یه تاپیک بزن میام پاسخ میدم 

در 15 ساعت قبل، Logan2020 گفته است :

بی صبرانه منتظر بازگشت King of Kings هستم . امیدوارم با خبرای خوبی بیان

فدات بشم من 😘

کاشکی راحت خبر خوب میاوردم 

در 14 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

این خبر رو به بنده هم زمستون داده بودن که تو سال 98 میان

پس خیلی خوشحال نشین

ببخشید علیرضا شرمندم 🙏🙏🙏♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️

در 11 ساعت قبل، Mansourr گفته است :

من متوجه نشدم،الان بیان مگه چه اتفاقی میفته ! 😐

هیچی والا ، منم همینو میگم 🙂

در 11 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

lion.thumb.PNG.52a401b1c56450b9032b150ddc4f12a0.PNG

🤣🤣🤣

در 11 ساعت قبل، Elderado گفته است :

welcome back

فدات 🙏♥️

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دروغ آوریل که تاخیر خورده !!!

راست هم باشه خوشحال میشیم

راست گفتن به خدا 🙂

حسن جان دروغ تا دلت بخواد وجود داره و مشتری هاش کم شدن نیاز به صداقت زیاد شده 

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

so?:|

😍🌹

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

خوشحال شدم.امیدوارم  موندنشون رو فروم کوتاه مدت نباشه و  بعد خبری نشه.

حالا اینکه به زودی میان منظورشون چقدره؟به زودی تاج(رئیس فدراسیون فوتبال)نباشه که به زودیش تقریبا 6 ماه طول کشید.یا بقیه

من که هنوز ایمان نیاوردم1f601.png

و البته منم همچنان  مشتاق پاسخ ایشان به سوالات هستم

1f604.png

سلاممممم به روی ماهت 😍♥️🌹

باور کن اومدن و نیومدن من دیگه فرقی نداره چون من در حال آموزش تیممم هستم

می‌دونم خیلی دردسرها و مشکلات و مسایل فرق کرده ولی هنوز ما روی قصد قبلیمون هستیم 

در 2 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام آقای حسینی سال نو شما مبارک، به خونه خودتون خوش اومدین.

سریع میرم سر اصل مطلب، احتمالا خودتون در جریان بسیاری از این موضوعات هستین:
1- چرا دیگه قیمت محصولات در لیون کامپیوتر رقابتی نیست؟ الان خیلی وقته زمانی که بخوام قیمت مناسب یه محصولی رو ببینم حقیقتش  رو لیون حساب نمیکنم!

2- چرا اینقدر کاربر ناراضی وجود داره؟ چرا تا کسی نیاد تاپیکی نزنه به صورت جدی به مشکلش رسیدگی نمیشه؟ یادمه چندین ساله قبل یه مادربرد ازتون خرید با اشتباه خودم
سوکت سی پی یو دچار ایراد شده بود و یکی از رم ها رو نمیشناخت که شما خودتون موضوع رو پیگیری کردین و با هزینه ارسال رایگان برام کالا رو تعمیر و فرستادین.

3- چرا بسته بندی کالا ها به این شکل هست؟ من خودم به شخصه جندین تاپیک رو دیدم که با عکس نشون دادن بسته بندی کالا ها ضعیف بوده!

4- چرا تا یه تاپیکی با سند و مدرک راجب یک اشتباه چه از جانب کارکنان لیون (لسته بندی نامناسب، ارسال دیر و...) زده میشه سریع بسته میشه؟

سلام و صد درود رفیق قدیمی 😍

۱- اگر روزهای اخیر یا روزهایی که قیمت ارز خیلی بالا و پایین میشه مد نطرته باید بگم که در این شرایط خاص نمیشه روی هیچ قیمتی حساب کرد و کاملا حق با شماست ولی در روال عادی ما باید رقابتی پیش بریم وگرنه خودمون و مشتری آسیب میبنه 

۲- فدات بشم من خوب مشتریها بیشتر شدن و درصد اتفاقات ممکن هم بیشتر میشه ، ولی در مورد مشکلات ما باید بدونیم چه مشکلی پیش اومده که بریم حلش کنیم ؟ خوب مشتریها میان تو فضایی که ایجاد شده عنوان می کنن و یا تلفنی میریم برای حلش ، در گذشته ما بخشی مختص مشکلات نداشتیم که چند ساله نفراتی داریم فقطططط به همین مشکلات رسیدگی میکنن 

۳- بیشترین مشکلمون با پست هستش ، پست تنها شرکتیه که پول رو از ما میگیره و خودش باید بسته بندی بکنه و مشکلات زیادی تا الان برای ما و کابران ایجاد کرده ولی در بقیه موارد همیشه پیگیر شدیم و در بسته بندی ارتقا ایجاد کردیم 

۴- شما کاربر با تجربه از هستی ، نیازه هر تاپیک و مشکلی در جای خودش عنوان بشه ، تاپیک برای اعلام مشکلات در فروم هستش و همیشه بازه و باید مشکلات همونجا اعلام بشه تا سریعا بررسی بشه 

در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

اقا سعیت حالا که هممون تو قرنطینه هستیم

کالاف وارزون دانلود کنید با بچه های انجمن بریم بتل :)))

والا من اصلا بازی نمی کنم چون اعتیاد پیدا میکنم 🤣

در 1 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام و دورود  به جناب حسینی عزیز  

امیدوارم سلامت و خوب و خوش باشید

واقعا  خوشحال شدم از  اینکه  دوباره شاهدحضورتان در انجمن هستیم1f60d.png🤩

سلااااام 

فدای شما دوست خوبم و گلم 

دم شما گرم 😍🌹🙏

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلاممممم به روی ماهت 1f60d.png2665.png1f339.png

باور کن اومدن و نیومدن من دیگه فرقی نداره چون من در حال آموزش تیممم هستم

می‌دونم خیلی دردسرها و مشکلات و مسایل فرق کرده ولی هنوز ما روی قصد قبلیمون هستیم 

سلام و صد درود رفیق قدیمی 1f60d.png

۱- اگر روزهای اخیر یا روزهایی که قیمت ارز خیلی بالا و پایین میشه مد نطرته باید بگم که در این شرایط خاص نمیشه روی هیچ قیمتی حساب کرد و کاملا حق با شماست ولی در روال عادی ما باید رقابتی پیش بریم وگرنه خودمون و مشتری آسیب میبنه 

۲- فدات بشم من خوب مشتریها بیشتر شدن و درصد اتفاقات ممکن هم بیشتر میشه ، ولی در مورد مشکلات ما باید بدونیم چه مشکلی پیش اومده که بریم حلش کنیم ؟ خوب مشتریها میان تو فضایی که ایجاد شده عنوان می کنن و یا تلفنی میریم برای حلش ، در گذشته ما بخشی مختص مشکلات نداشتیم که چند ساله نفراتی داریم فقطططط به همین مشکلات رسیدگی میکنن 

۳- بیشترین مشکلمون با پست هستش ، پست تنها شرکتیه که پول رو از ما میگیره و خودش باید بسته بندی بکنه و مشکلات زیادی تا الان برای ما و کابران ایجاد کرده ولی در بقیه موارد همیشه پیگیر شدیم و در بسته بندی ارتقا ایجاد کردیم 

۴- شما کاربر با تجربه از هستی ، نیازه هر تاپیک و مشکلی در جای خودش عنوان بشه ، تاپیک برای اعلام مشکلات در فروم هستش و همیشه بازه و باید مشکلات همونجا اعلام بشه تا سریعا بررسی بشه 

والا من اصلا بازی نمی کنم چون اعتیاد پیدا میکنم 🤣

سلااااام 

فدای شما دوست خوبم و گلم 

دم شما گرم 1f60d.png1f339.png1f64f.png

هتل اسپیناس دیگه :D

لینک به دیدگاه

@سعید حسینی

درود بر اقای حسینی عزیز

---------------------------------------

امیدوارم خوب و خوش باشین.

سوال دوم : مورد بسته بندی بد بسیار کمه چون ما برامون خیلی مهمه کالایی که می‌فرستیم به هیچ عنوان  برنگرده چون این برگشت به ما و مشتری آسیب میزنه و متاسفانه حمل و نقل در ایران بسیار غیر مسیولانه انجام میشه بخصوص اداره پست ، به همین دلیل مدام در حال درگیری با چنین شرکت‌هایی هستیم و خیلی جاها به ما و مستریمون آسیب زدن ، هر کجا اگر بسته از طرف ما مشکل داشته ما اونو حلش کردیم و دوباره تکرار نشده و خسارت به مشتری پرداخت شده 

نمیدونم داستان خرید های من به گوش شما رسیده یا نه ولی ....

------------------------------------------------------------------------------------------------

با کمال احترام / وقتی این متن و خوندم واقعا" خندم گرفت !!!!!!

راسش دیگه حوصله توضیح مجدد رو ندارم / اخرین بار هم پشت در بسته جوابمون رو دادن ( تاپیک قفل شد و فقط خوده مدیریت میتونست پست بذاره )

واقعا" نمیدونم معنای این کارا واقعا" چیه !!!

------------------------------------------------------------------

یا اینکه پیش خودتون یا پیش خودم باید چه فکری کنم !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

بازم به قول دوستان لیون دیگه اون / لیون ثابق نیست ! همچنین فروم ...

راستی یه تشکر ویژه هم میکم زحمت کشیدن به مردمان سیل زده سیستان و بلوچستان ( محروم ترین نکته ایران )

صمیمانه کمک کردین ... ( از دید من درک کردن چنین قشری یکی از بزرگترین حس های خوب دنیاست )

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، invoker گفته است :

خبره تازه ای نیست !

چونکه این وعده رو زمان چالش تو لایو هم داده بود ولی از ان روز تا الان چقد میگذاره ؟!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دقیقا"

---------

سلام و صد درود 

بابت این تاخیر عذرمیخوام 1f60d.png1f64f.png1f339.png2665.png

بعد از چالش اینقدرررر مسئله و کار سرم ریخت که مجال بهم نداد کاری انجام بدم 

ما مردها هم که تک بعدی 1f604.png

با این حال بابت تاخیر عذرخواهی میکنم 1f64f.png1f339.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازم با کمال احترام ...

راسش من اینارو همش بهونه میدونم / چرا ؟!

چونکه ادم باید هر حرفی رو که میزنه پشت بندش یه برنامه ریزی هم داشته باشه که بتونه به اون وعده ای که میده عمل کنه !!!

یعنی چی ؟! یعنی اینکه شما میتونستی وقتی که چالش اول به اتمام رسید بجای اینکه فورا" چالش دوم استارت بخوره هم یه استراحتی به خودت میدادی همم یه وقتی

میذاشتی واسه اون وعده های که دادین !!! نمونه اش همین سر زدن به فروم ...

یکی از چیزایی که من به تازگی متوجه شدم این مجموعه خیلی جاها حرف های وعده های داده و میده ولی عینه همین چیزی که عرض کردم ...

فقط یه معنا میگیره / لب و دهن ...

-----------------------------------------------------

امیدوارم از این انتقادم ناراحت نشده باشین من این موضوع رو به اقای نیک بخت هم گفتم سر مشکلاتی که واسم پیش امد ...

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمامی دوستان و آقا سعید عزیز

واقعیتش دیروز که این تاپیک رو دیدم فکر کردم سرکاریه و آخرش ختم میشه به دروغ 13 با کمی تاخیر xD 

ولی الان که دیدم سرکاری نیست و برگشتید واقعا خوشحال شدم، انشاالله که با حضور دوباره شما در فروم، فروم دوباره اون شور و شوق و شلوغی سابق رو پیدا کنه ^_^ 

ولی جناب @سعید حسینی یه انتقادی دارم، چرا هر وقت یکی از دوستان یه تاپیک انتقادی به لیون کامپیوتر و یا حتی دیجیکالا مینویسه، تاپیکش نهایتا 1 الی 2 ساعت میمونه و بعد از اون حتی به جای قفل شدن توسط ادمین ها کاملا حذف میشه !!!!

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

امیدوارم که حالتون خوب باشه

چند تا سوال داشتم .

1. به نظر خودتون از سال 97 تا الان فروم چه تغییییییراتی کرده ؟؟؟ بهتر شده یا افت داشته ؟

2. چرا مدیرها یه تاپیک رو قفل می کنن اما خودشون درش پست میزارن ؟ این که تاپیک مشکل دار قفل بشه حرفی نیست اما این که مدیر تاپیک رو قفل کنه بعد جواب کاربرها رو بده اصلا جالب نیست . مگه نه این که فروم جای گفت و گو هستش ؟

3. هر از گاهی توی فروم صحبت از کم کاری مسئولین فروش میشه . چه مقدار از این اتفاقات خبر دارید ؟ اصلا چه چیزهای به گوش شما میرسه ؟ مخصوصا که خودتون رو 95 درصد از مجموعه لیون دور کردید ؟

4. برنامه برای آینده چیه ؟ با برگشتن شما قرار اتفاق تازه ای بیفته یا نه ؟

5. فروم مدام دچار مشکلاتی می شده . یه روز آخرین ارسال ها نشون داده نمیشه یه روز ارور میده و اصلا باز نمیشه . کی قرار این مشکلات حل بشه و مثل سالهای 92 و 93 و ... یه فروم سالم ببینیم ؟

6. قوانین فروم روز به روز محدود کننده تر شدن ، دلیلش چیه ؟ از خارج از مجموعه بهتون گفته میشه یا تصمیم خودتونه ؟ ( البته یه تعدادیش رو میشه حدس زد ! )

7. یه تعداد از دوستان مثل @AtAgAmEr و ... دیگه به فروم سر نمی زنن . شما از این عزیزان خبری ندارید ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

بسیار خوشحالم که برگشتین

چندین سال پیش یه پیغام تو فروم براتون ارسال کردم که هنوز که هنوزه خبری از جوابش نیست😄

ولی الان که اومدین تو فروم میدونم  یه حجم خیلی عجیب غریبی از پیام براتون میاد و فعلا مزاحم نمیشم

فقط میخوام ببینم این برگرشتنتون تا چه زمانی ادامه داره ( به عبارت بهتر دایمی هست یا مجددا قرار هست مدتی نباشین؟) که ببینم وقت میشه منم سوالم رو ازتون بپرسم یا خیر!

لینک به دیدگاه

سعید جان خوشحالم برگشتی , امیدوارم با برگشتنت لیون مثل قدیما اولین انتخاب من برای خرید بشه , متاسفانه قیمت های اخیر لیون نسبت به سایر رقبا خوب نیست , تیم فروش و پشتیبانی بسیار ضعیف عمل میکنن

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی @سعید حسینی

1. اگه ممکنه، Lion TV رو دوباره تشکیل بدید. دلمون برای ایمان خالقی تنگ شده، چیزای زیادی یاد میگرفتیم ازش

2. و اینکه اقای حسینی، تنوع محصولات لیون به نسبت رقبا بسیار پائین اومده، حتی از دیجی کالا هم من حس میکنم که کمتر شده

در حالیکه در سنوات گذشته، لیون همیشه پرتنوع ترین سبد محصولات رو در بین رقبا داشت، ولی الان به نظر میاد که بیشتر تبدیل به یه تامین کننده انحصاری برای برندهای اصلی بازار ایران شده. علت این داستان چیه؟

تنوع جانبی در لیون به شدت پایین اومده، مخصوصا اکسسوری گیمینگ مثل کیبورد و موس و هدست. درسته که الان میشه اقلام اداری زیادی خریداری کرد از لیون، اما خب ... اون بخش بازار رها شده

3. به نظر شما، این افزایش قیمت عجیب لپ تاپ ها در بازار ایران و کم تنوعی شدید محصولات High-End در حوزه لپ تاپ چیه؟ برای مصرف کننده ها چه چاره ای میبینید که برای لپ تاپ معادل یک سیستم 20 میلیون تومنی مجبور به پرداخت حداقل 30 میلیون تومن نباشه؟ (این گپ در گذشته خیلی کمتر بود، بنده سال 95 که سیستم خریدم، به همون قیمت میتونستم لپ تاپی با همون کانفیگ بخرم و حدود 3 میلیون هم هزینه کردم. این گپ رفته رفته به یک میلیون رسید و الان به بیش از ده میلیون رسیده در رده High-End)

لینک به دیدگاه

بسیار عالی !

امیدوارم این روند حضور ادامه داشته باشه تا فروم به فرم سابق برگرده

لینک به دیدگاه

من خیلی وقت نیست که به این فروم اومدم، ولی تو این چند ماهه دیدم که نهایتا 200 عضو نسبتا فعال (کسی که هفته ای حد اقل یه بار سر بزنه) داره، پس با کمال احترام باید بگم که بر اثر بی توجهی های شما، آقای حسینی و از اون مهمتر اهمیت ندادن به مشتری ها و پایین در نظر گرفتن سطح شعور مشتری ها (با توجه به همین دو تا کامنتی که بعد از دو سال ارسال کردن و من بازم جز شعار و کلی گویی چیزی توش ندیدم)، این فروم یه فروم مرده محسوب میشه، به حدی که دیگه خودتونم انقد بهش اهمیت نمیدید که حد اقل یه ناظر فعال براش بزارید.

و اما در مورد قیمت: من مدتی پیش مبلغ بالایی صرف خرید سیستم کردم و از اول قصد داشتم که از شما خرید کنم، ولی دیدم که با خرید از بازار ولیعصر حدود 15 میلیون تومن کمتر باید برای سیستم خرج کنم. این نمیتونه اتفاقی باشه. فکر کردید جلب اعتماد مردم در طول چند سال کافیه و دیگه بارتونو بستید؟ خیر عزیز، این اعتماد میتونه تو مدت کمی از بین بره. مشکل از ندونستنتونم نیست، بلکه از شعور بالاتون و دانش بر اینه که افراد مقیم شهرستان تو زمینه ی های اند چاره ای جز خرید از شما و امثال شما ندارن (چون خیلی از موارد های اند یا تو شهرستان ها موجود نیست یا قیمتشون دو برابر تهرانه و من این مورد رو تو شهر شیراز بار ها دیدم) و با فهم کامل از این قضیه، سعی کردید تا جایی که میتونید بدوشیدشون بجای اینکه یه سود معقول و صادقانه طلب کنید. البته دلایلشم تا حدودی میشه حدث زد. اجاره ی یه مکان بزرگ تو یه پاساژ تجاری به جای یه جای جمع و جور تو یه ساختمون اداری به عنوان دفتر کار و اونهمه کارمند که فکر نکنم با وضعیت فروشتون همخونی داشته باشه، بالاخره هزینه داره و چی بهتر از جیب مردم بدبخت برای تامین هزینه ی این ریخت و پاش ها.

چون شما خودتون رو یه بیزینس من میدونید و به قول خودتون تا حالا میلیارد ها صرف آموزش خودتون و تیمتون کردید، این چیزا رو خیلی بهتر از یکی مثل من میدونید، پس اینکه به فکر حلشون نیستید، من رو به این نتیجه میرسونه که احتمالا با منافعتون در تناقضه و شما اصل رو گزاشتید بر درآمد و درآمد و درآمد.

دوست نداشتم بجای خوشآمد گویی از اول اینجوری برخورد کنم، ولی تناقض بین رفتار فروشگاه تحت مالکیتتون و محتوای کامنت های اخیرتون، واقعا حالم رو بد کرد. 

لینک به دیدگاه

درود

اصلا قصد بی احترامی ندارم ولی بعضیا طوری برخورد میکنن که انگار خدا ظهور کرده😅😅

دوستان وقتی اوضاع همه چی خراب آقای حسینی چه کاری از دستشون بر میاد خودشونم میگن ۹۵ درصد مدیریت دست بقیس پس رسما ایشون هیچکارن

اگرم دیدید یه فروشگاه داره بی انصافی میکنه نخرید تمام. فکر نکنم تو این کشور انتقاد چیزی رو تا حالا درست کرده باشه که این دفعه دومش باشه!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

واقعیتش اینه که همه ما کاربرا میدونیم در گذشته که آقای حسینی در فروم فعالیت داشتن چقدر حال و هوای فروم با الان فرق داشت و چقدر حالمون خوب می شد وقتی که به فروم سر میزدیم.

خیلی وقت بود که برای من و خیلی هامون سوال شده بود که چرا آقای حسینی دیگه تو فروم فعالیت نمیکنن و چه حرف و حدیث هایی زده می شد، برای همین من و خیلی ها از آقای حسینی خواستیم برگردن تا فروم مثل گذشته صمیمیت قبل رو پیدا کنه و حداقل یه تغییر مثبت تو فروم ایجاد بشه،که از هیچی بهتره.

من به شخصه خواستم تا جایی که میتونم سعی کنم تا وضعیت فروم از اینی که هست بهتر بشه.چون خسته شدم از این همه مسائلی که روز به روز حالمونو بد میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز

خدایی از ته دل الان پست هاتون رو دیدم که واقعا برگشتین ذوق کردم و خیلی خوشحال شدم و یاد سال های گذشته رو پررنگ کردین .

فقط حداقل هفته ای یک بار یا ماهی یک بار هم بیاین تو فروم بازم خوبه و کاربرای باسابقه و قدیمی که با رفتن شما رفتن مطمنا برمیگردن و حال و هوای لیون با حضور شما حسابی گرم میشه .

به امید موفقیت هرچه بیشترتون جناب آقای حسینی که امشب خوشحال مون کردین با برگشتن تون به فروم لیون  .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

اصلا قصد بی احترامی ندارم ولی بعضیا طوری برخورد میکنن که انگار خدا ظهور کرده1f605.png1f605.png

سلام

نمی دونم شما تاریخ عضویتتون واقعا همونی هست که در زیر اسم کاربریتون هست یا قبلا با یوزر دیگری فعالیت داشتید

احتمالا شما یادتون نمیاد یه زمانی آقای حسینی

1- در پیدا کردن شخص کلاهبردار انجمن به کاربرا کمک کردن و باعث احقاق حق چند کاربر مالباخته شدن

2- بهترین قیمت های بازار مال ایشون بود مثلا از چند جا قیمت می گرفتی و به ایشون اطلاع میدادی ایشان قطعه رو تا اونجایی که برایشان مقدور بود از قیمتی که داشتی هم پایین تر می دادند

3- برای تشویق کاربرا به منظور تولید محتوای مفید در انجمن به میزان امتیازی که کاربرا داشتن تخفیف در خرید اختصاص می دادن

4- برای قطعاتی که خراب میشدن و گارانتی اونا رو قبول نمی کرد صرف نظر از اینکه از ایشون خریده باشید یا نه ، با پادرمیانی و از اعتبار خودشون هزینه می کردن قطعه رو عوض می کردن و به خریدار ناامید تحویل می دادند

5- هر موقع حضوری برای خرید به فروشگاه می رفتی با لبی خندون و روی گشاده استقبال می کردن و علاوه بر اون تا جای ممکنه با مشکلات خریدار راه میومدن

6- انجمن با حمایت ایشون گروه اورکلاک داشت و طوری که حضور در این انجمن علاوه بر یادگیری یک جذابیت خاص داشت

7- هر از چند گاهی با برقراری مسابقات هیجان خاصی در انجمن بوجود می آوردن

8- با معرفی قطعات تقلبی مانع زیان کاربران میشدن

9- ...

خوشحالی کاربرای قدیمی از حضور آقای حسینی به خاطر یادشون از یک همچین حال و هوای صمیمی در انجمن بود که زنده شد

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

.............

خوشحالی کاربرای قدیمی از حضور آقای حسینی به خاطر یادشون از یک همچین حال و هوای صمیمی در انجمن بود که زنده شد........

سلام توضیحات تون کاملا درسته . ایشون فکر میکنن آقای حسینی ریئس این کشوره یا تاجره کله گندست که بتونن ارزونی بیارن و قیمت ها رو درست کنن !

متاسفانه مشکلات کشور فقط با رفاقت با تمام دنیا حل میشه نه دشمنی با تمام دنیا  . اقای حسینی هم یه بنده خدا کاسب معمولیه نه کاره ای در امور کشور داری و بازرگانی

ویرایش شده توسط Logan2020
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

شما خودتون رو یه بیزینس من میدونید و به قول خودتون تا حالا میلیارد ها صرف آموزش خودتون و تیمتون کردید، این چیزا رو خیلی بهتر از یکی مثل من میدونید

از طرز صحبت ایشون مشخص هست که دنبال فروشندگی نیستن(دنبال جایگاه بالاتر) خودشونم گفتن که اصلا بیخیال لیون شدن و فکر میکنن که روندجاری لیون، موردانتظارشون بوده و اصلا نیاز به ایشون نیست (یعنی درست پیش میره) در این وره قضیه که مشتری بازخورد میده نارضایتی مشهوده و اصلا شکی توش نیست تا جایی که داد نماینده گیرین درمیاد از قیمتا. من فقط موندم کیسی که 1ساعت هم از عرضه نگذشته چجوری تو انبار گیرین به اتمام موجودی خورده بعد لیون از جای دیگه به قیمت بالاتر خریده من که قطعا میگم این حرف درست نیست چون خود نماینده گیرین گفت مشکلی تو موجودی انبار نداریم و بار جدید رسیده

خوب من باشم نگاه میکنم نارضایتی هارو بعد طرز تفکر مدیریت هم که در تایید روند جاریه میبینم، میفهمم که بقیه واقعا متوجه اوضاع نیستند و خیره به در موندن با 100سوال بی جواب و بهشون توصیه میکنم علاوه بر اعلام اعتراضات مشکلات و نارضایتی ها از فروشگاه در فروم، با تعزیرات و اینماد درمیون بگذارن حتی اگه دیدن قیمت 1کالا بدون دلیل تو 1ساعت فلان قدر گرون شد

نمونشو دیدیم که مقداد ایتی درگاهش سر همین قضیه تعلیق شد و اینماد حذفش کرد

سر خرید از فروشگاه و رسیدگی نشدن به خریدارا اینماد پر از شکایت شده بود 

به همین راحتی 🙂 حالا این همه اعتبار از دست رفته حتی با پول دادن به زومیت و پست شدن مطلب ضد قانونی بودن حذف درگاه توسط اینماد نه تنها برنگشت بلکه با انبوهی از پیام های کار اینماد درست بود و اصلا کار اشتباهی انجام نداد مواجه شد حالا بره مدیرعاملش ببینه میتونه با پول اعتبارشو برگردونه یا ن

در نهایت جواب ایشون نه من نه بقیه رو اصلا راضی نکرد و تایید ادامه سیاست های کنونی لیونه

قیمت فروشگاه ارزونتر از بیرون نیست و تازه پول اسمبلم میگیرن ازت حتی داغون ترین مغازه بازارچه هم این پولو ازت نمیگیره چون سودشو تو فروشش کرده که نیاز به پول اسمبل نباشه 🙂

این توصیه من به همه هست با سایت تعزیرات و اینماد دوست بشید برای هر فروشگاه اینترنتی ای لازمه  برای این سایتا وقت بزارید و رصد کنیدشون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...