رفتن به مطلب

سعید حسینی به فروم بر می گردد!!!!

Recommended Posts

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام من که از آقای حسینی خاطره خوب دارم،بس.

لینک به دیدگاه

در در 20 فروردین 1399 در 16:33، hosin گفته است :

هتل اسپیناس دیگه :D

🤣🤣😍😍🌹🙏

بریم 

در در 20 فروردین 1399 در 16:35، invoker گفته است :

@سعید حسینی

درود بر اقای حسینی عزیز

---------------------------------------

امیدوارم خوب و خوش باشین.

سوال دوم : مورد بسته بندی بد بسیار کمه چون ما برامون خیلی مهمه کالایی که می‌فرستیم به هیچ عنوان  برنگرده چون این برگشت به ما و مشتری آسیب میزنه و متاسفانه حمل و نقل در ایران بسیار غیر مسیولانه انجام میشه بخصوص اداره پست ، به همین دلیل مدام در حال درگیری با چنین شرکت‌هایی هستیم و خیلی جاها به ما و مستریمون آسیب زدن ، هر کجا اگر بسته از طرف ما مشکل داشته ما اونو حلش کردیم و دوباره تکرار نشده و خسارت به مشتری پرداخت شده 

نمیدونم داستان خرید های من به گوش شما رسیده یا نه ولی ....

------------------------------------------------------------------------------------------------

با کمال احترام / وقتی این متن و خوندم واقعا" خندم گرفت !!!!!!

راسش دیگه حوصله توضیح مجدد رو ندارم / اخرین بار هم پشت در بسته جوابمون رو دادن ( تاپیک قفل شد و فقط خوده مدیریت میتونست پست بذاره )

واقعا" نمیدونم معنای این کارا واقعا" چیه !!!

------------------------------------------------------------------

یا اینکه پیش خودتون یا پیش خودم باید چه فکری کنم !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

بازم به قول دوستان لیون دیگه اون / لیون ثابق نیست ! همچنین فروم ...

راستی یه تشکر ویژه هم میکم زحمت کشیدن به مردمان سیل زده سیستان و بلوچستان ( محروم ترین نکته ایران )

صمیمانه کمک کردین ... ( از دید من درک کردن چنین قشری یکی از بزرگترین حس های خوب دنیاست )

فدات بشم من 

واقعیتش در جریان دقیق مسیله شما نیستم 

ولی هر سیستمی باگ خودش رو داره و امکان اشتباه وجود داره ولی مهمتر از اون جبران اون اشتباه هستش چون هیچ سیستمی دوست نداره خودش و مشتریهاش آسیب ببیند 

امروز راجب مسیله شما پیگیری میکنم حتما 

در مورد سیستان و بلوچستان هم باید گلم متاسفانه ما خیلی وقته همو یا نمی‌بینیم یا کمتر میبینیم گاهی از راه دور دلسوزی و حرفهای غم انگیز زدن فایده نداره باید وارد عمل شد 

من فقط وظیفه خودم رو انجام دادم 🙏🌹♥️

در در 20 فروردین 1399 در 16:45، invoker گفته است :

سلام و صد درود 

بابت این تاخیر عذرمیخوام 1f60d.png1f64f.png1f339.png2665.png

بعد از چالش اینقدرررر مسئله و کار سرم ریخت که مجال بهم نداد کاری انجام بدم 

ما مردها هم که تک بعدی 1f604.png

با این حال بابت تاخیر عذرخواهی میکنم 1f64f.png1f339.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازم با کمال احترام ...

راسش من اینارو همش بهونه میدونم / چرا ؟!

چونکه ادم باید هر حرفی رو که میزنه پشت بندش یه برنامه ریزی هم داشته باشه که بتونه به اون وعده ای که میده عمل کنه !!!

یعنی چی ؟! یعنی اینکه شما میتونستی وقتی که چالش اول به اتمام رسید بجای اینکه فورا" چالش دوم استارت بخوره هم یه استراحتی به خودت میدادی همم یه وقتی

میذاشتی واسه اون وعده های که دادین !!! نمونه اش همین سر زدن به فروم ...

یکی از چیزایی که من به تازگی متوجه شدم این مجموعه خیلی جاها حرف های وعده های داده و میده ولی عینه همین چیزی که عرض کردم ...

فقط یه معنا میگیره / لب و دهن ...

-----------------------------------------------------

امیدوارم از این انتقادم ناراحت نشده باشین من این موضوع رو به اقای نیک بخت هم گفتم سر مشکلاتی که واسم پیش امد ...

فدات بشم من 

هر کجا دیدی وعده ای دادیم و عمل نکردیم بگو یا توضیح بدیم و یا عذرخواهی کنیم و انجام بدیم 

واقعا خیلی مسایل جورواجور پیش میاد در کشورمون تا یکی رو بیایم حلش کنیم یکی دیگه . 

بابت انتقادت ممنونم چون تو داری بهمون کمک میکنی ، توهین نکردی که رفیقم 😍

بازم آقای نیک بخت و تیم لیون هستش برای پاسخگویی 

اصلا بی‌خیال مطالباتتون نباشید 

شاید مشکلات زیاد شده باشه ولی سیاست لیون همون سیاست قدیمه برای حل مسایل دوستانش 

خواهشاً هر جا مشکلی داشتید بهمون زنگ بزنید ما حلش میکنیم 🙏🌹♥️

در در 20 فروردین 1399 در 16:56، Only gamer گفته است :

سلام خدمت تمامی دوستان و آقا سعید عزیز

واقعیتش دیروز که این تاپیک رو دیدم فکر کردم سرکاریه و آخرش ختم میشه به دروغ 13 با کمی تاخیر xD 

ولی الان که دیدم سرکاری نیست و برگشتید واقعا خوشحال شدم، انشاالله که با حضور دوباره شما در فروم، فروم دوباره اون شور و شوق و شلوغی سابق رو پیدا کنه ^_^ 

ولی جناب @سعید حسینی یه انتقادی دارم، چرا هر وقت یکی از دوستان یه تاپیک انتقادی به لیون کامپیوتر و یا حتی دیجیکالا مینویسه، تاپیکش نهایتا 1 الی 2 ساعت میمونه و بعد از اون حتی به جای قفل شدن توسط ادمین ها کاملا حذف میشه !!!!

سلام دوست خوبم فدات بشم من 

دیجی کالا یکی از همکاران ماست انتقاد از این تیم در فروم لیون کامپیوتر امکان داره توسط ابن عزیزان سوتفاهم ایجاد کنه عزیز واسه همین پاک میشه 

در مورد انتقاد از لیون ما مشکلی نداریم ولی دوستان باید در تاپیک خودش این انتقاد رو انجام بدن تا بتونیم راحتتر پیگیری کنیم ولی متاسفانه خیلی از دوستان تاپیکهای خودشون رو میخوان داشته باشن به هزار و یک دلیل ، هدف اگر انتقاد برای حل مسیله هستش ما هیچ وقت بیخیال مشکل و مسایل همراهانمون نخواهیم بود عزیز 

🌹♥️🙏

لینک به دیدگاه

در در 20 فروردین 1399 در 17:15، big VULTURE گفته است :

سلام آقای حسینی

امیدوارم که حالتون خوب باشه

چند تا سوال داشتم .

1. به نظر خودتون از سال 97 تا الان فروم چه تغییییییراتی کرده ؟؟؟ بهتر شده یا افت داشته ؟

2. چرا مدیرها یه تاپیک رو قفل می کنن اما خودشون درش پست میزارن ؟ این که تاپیک مشکل دار قفل بشه حرفی نیست اما این که مدیر تاپیک رو قفل کنه بعد جواب کاربرها رو بده اصلا جالب نیست . مگه نه این که فروم جای گفت و گو هستش ؟

3. هر از گاهی توی فروم صحبت از کم کاری مسئولین فروش میشه . چه مقدار از این اتفاقات خبر دارید ؟ اصلا چه چیزهای به گوش شما میرسه ؟ مخصوصا که خودتون رو 95 درصد از مجموعه لیون دور کردید ؟

4. برنامه برای آینده چیه ؟ با برگشتن شما قرار اتفاق تازه ای بیفته یا نه ؟

5. فروم مدام دچار مشکلاتی می شده . یه روز آخرین ارسال ها نشون داده نمیشه یه روز ارور میده و اصلا باز نمیشه . کی قرار این مشکلات حل بشه و مثل سالهای 92 و 93 و ... یه فروم سالم ببینیم ؟

6. قوانین فروم روز به روز محدود کننده تر شدن ، دلیلش چیه ؟ از خارج از مجموعه بهتون گفته میشه یا تصمیم خودتونه ؟ ( البته یه تعدادیش رو میشه حدس زد ! )

7. یه تعداد از دوستان مثل @AtAgAmEr و ... دیگه به فروم سر نمی زنن . شما از این عزیزان خبری ندارید ؟

سلام و هزاران درود رفیق قدیمی 😍

۱- همیشه همه چیز در حال تغییره ، گاهی هم شاید به کاممون نباشه و یا تغییر اصولی صورت نگیره ، ولی مردم از فرومها که یک شبکه اجتماعی قدیمی و حرفه ای هستش به کامنت گذاشتن در زیر مطالب خبرها و محصولات و در نهایت شبکه های اجتماعی کوچ کردن ، و رنگ و بوی فرومها بسیار تغییر کردند فروم هم از این مقوله مستثنا نیست 

۲- اینو میگم حتما پیگیری کنن چون شما چندمین نفرید که میگید 🌹

۳- شاید صد درصد نه ولی خیلی مشکلات داریم ، روال کار ما اینه که تیم بتونه سریعا مسایل رو حل کنه ، واقعا بازار کامپیوتر بازار راحت سابق نیست ، هر کجای مشکلات رو میگیریم از یه جای دیگش در می‌ره ، واقعا مشکلات رو حل کردن در دوران عجیب و غریبی که درش هستیم بسیار سخت شده ، رفتار بازار و بازاری هم فرق کرده و خیلی چیزها مثل سابق نیست ، ولی هر کجا مشکلی هست تیمی گذاشتیم که حلش کنن. ولی اجازه نمیدیم عمدا مشتری و دوستی ضرر کنه هر کجا دیدی به بخش سی آر ام خبر بدید 

گاهی حل مسایل زمان می‌بره اگر بخوایم ریشه ای حلش کنیم     ..۴- همیشه نیازه اتفاقات تازه ای بیفته چون هر روز مسایل تازه ای اتفاق میفته 😉 ولی یه مسیله مهم ، می‌دونم خیلی مسایل هست و اونها رو شناسایی کردیم و برنامه ای که برای مسائل اصلی ریختیم اگر کرونا اجازه بده تا مرداد ماه حلشون میکنیم و خبرهای خوبی هم در راه خواهد بود ۵- آیا الان هم مشکلاتی داره ؟ ۶- هر قانونی اگر واقعا دست و پاگیر می‌کنه کار رو و بیشتر از ایجاد منافع مانع ایجاد می‌کنه بگو همینجا بهم ۷- هر کدوم از دوستان گلم مشغله های خودشون رو دارن قاعدتاً عطا هم همینطور هستش ، ولی توی گروهی تلگرامی هستیم که خودم کم به اون گروه سر زدم از زمان فیلتر شدنش ،،،،،، بابت همه چیز ممنونم و باز هم در خدمتم 😍🌹🙏

در در 20 فروردین 1399 در 17:36، Alirezatha گفته است :

بسیار خوشحالم که برگشتین

چندین سال پیش یه پیغام تو فروم براتون ارسال کردم که هنوز که هنوزه خبری از جوابش نیست😄

ولی الان که اومدین تو فروم میدونم  یه حجم خیلی عجیب غریبی از پیام براتون میاد و فعلا مزاحم نمیشم

فقط میخوام ببینم این برگرشتنتون تا چه زمانی ادامه داره ( به عبارت بهتر دایمی هست یا مجددا قرار هست مدتی نباشین؟) که ببینم وقت میشه منم سوالم رو ازتون بپرسم یا خیر!

به به سلام به روی ماهت 🌹😍 شاید هر روز نتونم در کنارتون باشم ولی حتما هفته ای چند بار پاسخگوی شما هستم و خدمتگزاری میکنم 🙏

در در 20 فروردین 1399 در 17:40، Gintama گفته است :

سعید جان خوشحالم برگشتی , امیدوارم با برگشتنت لیون مثل قدیما اولین انتخاب من برای خرید بشه , متاسفانه قیمت های اخیر لیون نسبت به سایر رقبا خوب نیست , تیم فروش و پشتیبانی بسیار ضعیف عمل میکنن

♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️😘😘😘😘فدات بشم من هستم و هستیم کنارتون ، درد و بلای همتون بخوره تو سر خودم که شاید نتونستم و نتونستیم یه جاهایی کمک کنیم 

در در 20 فروردین 1399 در 19:33، ali_8114 گفته است :

سلام اقای حسینی @سعید حسینی

1. اگه ممکنه، Lion TV رو دوباره تشکیل بدید. دلمون برای ایمان خالقی تنگ شده، چیزای زیادی یاد میگرفتیم ازش

2. و اینکه اقای حسینی، تنوع محصولات لیون به نسبت رقبا بسیار پائین اومده، حتی از دیجی کالا هم من حس میکنم که کمتر شده

در حالیکه در سنوات گذشته، لیون همیشه پرتنوع ترین سبد محصولات رو در بین رقبا داشت، ولی الان به نظر میاد که بیشتر تبدیل به یه تامین کننده انحصاری برای برندهای اصلی بازار ایران شده. علت این داستان چیه؟

تنوع جانبی در لیون به شدت پایین اومده، مخصوصا اکسسوری گیمینگ مثل کیبورد و موس و هدست. درسته که الان میشه اقلام اداری زیادی خریداری کرد از لیون، اما خب ... اون بخش بازار رها شده

3. به نظر شما، این افزایش قیمت عجیب لپ تاپ ها در بازار ایران و کم تنوعی شدید محصولات High-End در حوزه لپ تاپ چیه؟ برای مصرف کننده ها چه چاره ای میبینید که برای لپ تاپ معادل یک سیستم 20 میلیون تومنی مجبور به پرداخت حداقل 30 میلیون تومن نباشه؟ (این گپ در گذشته خیلی کمتر بود، بنده سال 95 که سیستم خریدم، به همون قیمت میتونستم لپ تاپی با همون کانفیگ بخرم و حدود 3 میلیون هم هزینه کردم. این گپ رفته رفته به یک میلیون رسید و الان به بیش از ده میلیون رسیده در رده High-End)

سلام دوست نازنین من 🌹, در مورد لیون تی وی دنبال روش دیگری هستیم که بتونیم به ساده ترین روش راه بندازیمش ولی در حال حاضر با مشکلات عجیبتر و عمیق‌تری در حال دست و پنجه نرم کردن هستیم ، تنوع رو حق دارید ولی یکی از دلایلش کم شدن تنوع در بازاره ولی بازم میتونیم تنوع رو کمی بیشتر کنیم ، یکی از دلایل افزایش عجیب قیمتها کمبود در بازاره و نبود رقبای کافی در اون زمینه هستش متاسفانه و از اون طرف افزایش بیخودی دلار و سخت گیری های واردات .... بازم در خدمتم 😍

در در 20 فروردین 1399 در 19:46، hellbrain666 گفته است :

بسیار عالی !

امیدوارم این روند حضور ادامه داشته باشه تا فروم به فرم سابق برگرده

فدات بشم ، به روی چشم 

در در 20 فروردین 1399 در 21:34، Persian Assassin گفته است :

من خیلی وقت نیست که به این فروم اومدم، ولی تو این چند ماهه دیدم که نهایتا 200 عضو نسبتا فعال (کسی که هفته ای حد اقل یه بار سر بزنه) داره، پس با کمال احترام باید بگم که بر اثر بی توجهی های شما، آقای حسینی و از اون مهمتر اهمیت ندادن به مشتری ها و پایین در نظر گرفتن سطح شعور مشتری ها (با توجه به همین دو تا کامنتی که بعد از دو سال ارسال کردن و من بازم جز شعار و کلی گویی چیزی توش ندیدم)، این فروم یه فروم مرده محسوب میشه، به حدی که دیگه خودتونم انقد بهش اهمیت نمیدید که حد اقل یه ناظر فعال براش بزارید.

و اما در مورد قیمت: من مدتی پیش مبلغ بالایی صرف خرید سیستم کردم و از اول قصد داشتم که از شما خرید کنم، ولی دیدم که با خرید از بازار ولیعصر حدود 15 میلیون تومن کمتر باید برای سیستم خرج کنم. این نمیتونه اتفاقی باشه. فکر کردید جلب اعتماد مردم در طول چند سال کافیه و دیگه بارتونو بستید؟ خیر عزیز، این اعتماد میتونه تو مدت کمی از بین بره. مشکل از ندونستنتونم نیست، بلکه از شعور بالاتون و دانش بر اینه که افراد مقیم شهرستان تو زمینه ی های اند چاره ای جز خرید از شما و امثال شما ندارن (چون خیلی از موارد های اند یا تو شهرستان ها موجود نیست یا قیمتشون دو برابر تهرانه و من این مورد رو تو شهر شیراز بار ها دیدم) و با فهم کامل از این قضیه، سعی کردید تا جایی که میتونید بدوشیدشون بجای اینکه یه سود معقول و صادقانه طلب کنید. البته دلایلشم تا حدودی میشه حدث زد. اجاره ی یه مکان بزرگ تو یه پاساژ تجاری به جای یه جای جمع و جور تو یه ساختمون اداری به عنوان دفتر کار و اونهمه کارمند که فکر نکنم با وضعیت فروشتون همخونی داشته باشه، بالاخره هزینه داره و چی بهتر از جیب مردم بدبخت برای تامین هزینه ی این ریخت و پاش ها.

چون شما خودتون رو یه بیزینس من میدونید و به قول خودتون تا حالا میلیارد ها صرف آموزش خودتون و تیمتون کردید، این چیزا رو خیلی بهتر از یکی مثل من میدونید، پس اینکه به فکر حلشون نیستید، من رو به این نتیجه میرسونه که احتمالا با منافعتون در تناقضه و شما اصل رو گزاشتید بر درآمد و درآمد و درآمد.

دوست نداشتم بجای خوشآمد گویی از اول اینجوری برخورد کنم، ولی تناقض بین رفتار فروشگاه تحت مالکیتتون و محتوای کامنت های اخیرتون، واقعا حالم رو بد کرد. 

سلام دوست گلم ، بخشی از صحبتهای شما رو میپذیرم و انتقاد شما به جاست بخصوص در مورد حضور من 🙏🙏مرسی که گوشزد کردید ، ولی در مورد اون تفاوت قیمت عجیب خیلی مسایل می‌تونه دخیل باشه و امکان داره گاهی تفاوت قیمتی داشته باشیم ولی اولا اصلا عمدی نیست چون روش کاری ما این نیست دوماً همه چیز توی بازار ما ممکنه ، شاید این مثالی که میزنم اینجا درست نباشه ولی میگم ، به دلیل کم شدن منابع کالایی گاهی وقتی یک فاکتور قوی میاد تو بازار مطمیننا چند عدد کالای خاص در اون فاکتور وجود داره که فقط یک نفر اونو داشته باشه و منبع ما هم اون باشه ، اون شخص میاد قیمت کالایی که داره و ارزون به مشتری اعلام میکنه بعد برای اینکه کل فاکتور رو بفروشه به ما همون کالا رو گرون اعلام می‌کنه تا در هنگام استعلام ما گرون فروشتر به نظر بیایم و در نتیجه مشتری می‌ره اونجایی که استعلام کمتری دادن ولی ما در چنین فاکتورهایی خیلی دقت میکنیم تا چنین اتفاقی پیش نیاد ولی گاهی نمیشه کاری کرد بازم بابت همه چی ازت عذر می‌خوام ، ولی با کمال احترام جایی از مطالبتون قضاوته دنیای بیزنس جدید دنیای دوشیدن نیست و کار ما این نیست. بازم بابت کامنتت ممنونم 🌹

در در 20 فروردین 1399 در 21:34، Miad007 گفته است :

درود

اصلا قصد بی احترامی ندارم ولی بعضیا طوری برخورد میکنن که انگار خدا ظهور کرده😅😅

دوستان وقتی اوضاع همه چی خراب آقای حسینی چه کاری از دستشون بر میاد خودشونم میگن ۹۵ درصد مدیریت دست بقیس پس رسما ایشون هیچکارن

اگرم دیدید یه فروشگاه داره بی انصافی میکنه نخرید تمام. فکر نکنم تو این کشور انتقاد چیزی رو تا حالا درست کرده باشه که این دفعه دومش باشه!

سلام میعاد جان 🙏🌹♥️⁩ سیاست رو کلی از اول من مشخص کردم سیاست بر اساس مشتری مداری و عشق و حال خوب رو من پایه گذاری کردم هر کجا هم متوجه بشم سیستمم در این مسیر نیست به هیچ عنوان قابل بخشش نیست ، خیالت راحت

در در 20 فروردین 1399 در 22:57، Xen گفته است :

واقعیتش اینه که همه ما کاربرا میدونیم در گذشته که آقای حسینی در فروم فعالیت داشتن چقدر حال و هوای فروم با الان فرق داشت و چقدر حالمون خوب می شد وقتی که به فروم سر میزدیم.

خیلی وقت بود که برای من و خیلی هامون سوال شده بود که چرا آقای حسینی دیگه تو فروم فعالیت نمیکنن و چه حرف و حدیث هایی زده می شد، برای همین من و خیلی ها از آقای حسینی خواستیم برگردن تا فروم مثل گذشته صمیمیت قبل رو پیدا کنه و حداقل یه تغییر مثبت تو فروم ایجاد بشه،که از هیچی بهتره.

من به شخصه خواستم تا جایی که میتونم سعی کنم تا وضعیت فروم از اینی که هست بهتر بشه.چون خسته شدم از این همه مسائلی که روز به روز حالمونو بد میکنه.

دمت گرم رفیق ، مطمیننا هیچ کسی به تنهایی نمیتونه مسایل رو با کیفیت حل کنه و نیاز به تفکر جمعی هستش ، من قبلا هم بودم ولی با تیمم که پرورش دادم ولی الان خودم هم بر طبق زمانی بندی حضور پیدا میکنم که مستقیم حرفهای شما دوستان رو بشنوم ، فدای قلب مهربونت🌹🙏♥️😍

در در 20 فروردین 1399 در 23:41، Logan2020 گفته است :

سلام آقای حسینی عزیز

خدایی از ته دل الان پست هاتون رو دیدم که واقعا برگشتین ذوق کردم و خیلی خوشحال شدم و یاد سال های گذشته رو پررنگ کردین .

فقط حداقل هفته ای یک بار یا ماهی یک بار هم بیاین تو فروم بازم خوبه و کاربرای باسابقه و قدیمی که با رفتن شما رفتن مطمنا برمیگردن و حال و هوای لیون با حضور شما حسابی گرم میشه .

به امید موفقیت هرچه بیشترتون جناب آقای حسینی که امشب خوشحال مون کردین با برگشتن تون به فروم لیون  .

سلام رفیقم منو بابت تاخیر و نبودن و هزارتا چیز دیگه ببخش ⁦♥️🙏🌹😍😘

در در 21 فروردین 1399 در 01:45، mahddi گفته است :

سلام

نمی دونم شما تاریخ عضویتتون واقعا همونی هست که در زیر اسم کاربریتون هست یا قبلا با یوزر دیگری فعالیت داشتید

احتمالا شما یادتون نمیاد یه زمانی آقای حسینی

1- در پیدا کردن شخص کلاهبردار انجمن به کاربرا کمک کردن و باعث احقاق حق چند کاربر مالباخته شدن

2- بهترین قیمت های بازار مال ایشون بود مثلا از چند جا قیمت می گرفتی و به ایشون اطلاع میدادی ایشان قطعه رو تا اونجایی که برایشان مقدور بود از قیمتی که داشتی هم پایین تر می دادند

3- برای تشویق کاربرا به منظور تولید محتوای مفید در انجمن به میزان امتیازی که کاربرا داشتن تخفیف در خرید اختصاص می دادن

4- برای قطعاتی که خراب میشدن و گارانتی اونا رو قبول نمی کرد صرف نظر از اینکه از ایشون خریده باشید یا نه ، با پادرمیانی و از اعتبار خودشون هزینه می کردن قطعه رو عوض می کردن و به خریدار ناامید تحویل می دادند

5- هر موقع حضوری برای خرید به فروشگاه می رفتی با لبی خندون و روی گشاده استقبال می کردن و علاوه بر اون تا جای ممکنه با مشکلات خریدار راه میومدن

6- انجمن با حمایت ایشون گروه اورکلاک داشت و طوری که حضور در این انجمن علاوه بر یادگیری یک جذابیت خاص داشت

7- هر از چند گاهی با برقراری مسابقات هیجان خاصی در انجمن بوجود می آوردن

8- با معرفی قطعات تقلبی مانع زیان کاربران میشدن

9- ...

خوشحالی کاربرای قدیمی از حضور آقای حسینی به خاطر یادشون از یک همچین حال و هوای صمیمی در انجمن بود که زنده شد

سلام رفیقم ، با خوندن این مطلب غمی تو دلم اومد ، مرسی که بهم یادآوری کردی ممنونم ازت ، بازم هر جوری که بتونم هستم در کنارتون به زودی اینو متوجه میشید🌹🙏♥️😔

در در 21 فروردین 1399 در 01:59، Logan2020 گفته است :

سلام توضیحات تون کاملا درسته . ایشون فکر میکنن آقای حسینی ریئس این کشوره یا تاجره کله گندست که بتونن ارزونی بیارن و قیمت ها رو درست کنن !

متاسفانه مشکلات کشور فقط با رفاقت با تمام دنیا حل میشه نه دشمنی با تمام دنیا  . اقای حسینی هم یه بنده خدا کاسب معمولیه نه کاره ای در امور کشور داری و بازرگانی

فدات بشم من حق با تو هستش ، ولی هر کدوم از ماها حتی خیلی کوچولو میتونیم اثرگذار باشیم ، ومن و تیمم به همون اندازه کوچولو در حد توانمون خدمتگزاری میکنیم ⁦♥️🙏🌹

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی .

خیر مقدم میگم :D

از وقتی رفتین فروشگاه لیون هم خیلی عوض شده . یه زمانی به سایت هایی مثل دیجی کالا که سر میزدیم میگفتیم یا خدا این قیمتا چیه . الان همین جمله رو برای لیون میگیم .

نمیخوام لیونو خراب کنم و سو تفاهم نشه ولی خوب خودتون یه سر برین سایت کاملا متوجه میشین . یعنی من بعد چند ماه اومدم سایت دهنم باز موند 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...