رفتن به مطلب

نصب ریپک بازی gta v

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز لیونی سلام.من دیروز ریپک فیتگرل بازی gta v رو نسخه 1.50 رو از سایت دانلود ها گرفتم حدود 39 گیگ حجمش بود امروز شروع کردم به نصب بعد حدود 5 ساعت رسیده به 44.3 درصد و دیگه جلو تر نمیره البته هنگ نکرده ها  و تایمرش هم داره کار میکنه اما تا قبل این تو تسک منیجر دو تا تسک بود که فک کنم مربوط به اینستالر بازی بود هارد رو 100 درصد میکرد الان دیگه نیست میخوام بپرسم ازتون که همچین مشکلی داشتین؟خودش حل میشه یا کلا فایل ها خرابی دارن .ممنون میشم جواب بدین.عکس هم پیوست کردم البته از اون 5 ساعت یک ساعت و نیم هم هست که گذشته الان60406363_gtav.thumb.png.40c596aa616a4a409a5d25480f1a543e.png

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

سلام

طبق اماری که من دارم نسخه های فشرده فیتگرل فشار بسیاری رو به سی پی یو میاره و برای بازیهای حجم بالا مثل این اصلا توصیه نمیشه البته اگه فکر میکنید سیستمتون قویه قضاوتش با خودتون

برای مثال یه دوستی دارم بازیهای جدید رو نسخه فیت گرل میگرفت ولی براش نصب نمیشد یا گیر میکرد یا ارور میداد ولی همشون برای من نصب میشد 

من هم بیشتر بازیامو از دانلود ها میگیرم ولی ای کاش این بازیو از دی ال فاکس میگرفتی حجمش 48 گیگه یه گروه جدید هست که فشرده میکنه دقیقا مثل کورپکه

https://www.dlfox.com/235gtv-doi/

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

یه 6 - 7 ساعت دیگه صبر کن شاید اوکی بشه. فیتگرل بازی رو بیشتر فشرده میکنه که زمان نصب رو میبره بالا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

یه 6 - 7 ساعت دیگه صبر کن شاید اوکی بشه. فیتگرل بازی رو بیشتر فشرده میکنه که زمان نصب رو میبره بالا

آره درسته ولی تا حالا اینطوری نشده بود قبلا هم فیتگرل خیلی نصب کرده بودم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

آره درسته ولی تا حالا اینطوری نشده بود قبلا هم فیتگرل خیلی نصب کرده بودم

نصب کردی بدون مشکل بود اینجا پیغام بذار ، منم بزنم دانلود 

5-6 سالی میشه GTA نزدم

لینک به دیدگاه

نصب کردی بدون مشکل بود اینجا پیغام بذار ، منم بزنم دانلود 

5-6 سالی میشه GTA نزدم

من ک فک کنم پشت دستمو داغ کنم .یه شب بیشتر میزدم برا دانلود نسخه کامل این همه دردسر نداشت بخدا.راستی دیگه چرا بلک باکس ریپک نمیده چن ساله.خدایی خیلی کارشون تمیز بود.این فیتگرل خیلی داستان داره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

من ک فک کنم پشت دستمو داغ کنم .یه شب بیشتر میزدم برا دانلود نسخه کامل این همه دردسر نداشت بخدا.راستی دیگه چرا بلک باکس ریپک نمیده چن ساله.خدایی خیلی کارشون تمیز بود.این فیتگرل خیلی داستان داره

الان گروه های دیگه اومدن تو میدون Darck - DODI 

کارشون رو تست نکردم ، بعضا میگن اعضای یکی از این گروه ها ، همون بچه های کورپک هستن. من تا به حال با فیتگرل مشکل نداشتم.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام

طبق اماری که من دارم نسخه های فشرده فیتگرل فشار بسیاری رو به سی پی یو میاره و برای بازیهای حجم بالا مثل این اصلا توصیه نمیشه البته اگه فکر میکنید سیستمتون قویه قضاوتش با خودتون

برای مثال یه دوستی دارم بازیهای جدید رو نسخه فیت گرل میگرفت ولی براش نصب نمیشد یا گیر میکرد یا ارور میداد ولی همشون برای من نصب میشد 

من هم بیشتر بازیامو از دانلود ها میگیرم ولی ای کاش این بازیو از دی ال فاکس میگرفتی حجمش 48 گیگه یه گروه جدید هست که فشرده میکنه دقیقا مثل کورپکه

https://www.dlfox.com/235gtv-doi/

آخه میدونی دوست عزیز تو تسک منیجر هنگام نصب فیتگرل cpu usage از 50 تجاوز نمیکنه هارد هم تا وقتی 100 هست نصب بازی اوکیه از این درصدی ک گفتم هارد شده 10 -20 درصد که اون هم برای برنامه بکگرانده تسک setup هم صفر درصد از هاد استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، irajshop گفته است :

الان گروه های دیگه اومدن تو میدون Darck - DODI 

کارشون رو تست نکردم ، بعضا میگن اعضای یکی از این گروه ها ، همون بچه های کورپک هستن. من تا به حال با فیتگرل مشکل نداشتم.

برای من هم اولین باره این مشکل بخصوص پیش میاد.الان دوساعته ک همین جوری داره تایمرش کار میکنه ولی disk usage عملا صفر هستش

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

البته یکی دو تا سایت خارجی زده بودن که نصب این ریپک تا 15 ساعت هم ممکنه طول بده ولی این مشکل من رو هیچ جا باهاش برخورد نکردم

لینک به دیدگاه

در ضمن با اون فایلی ک خود فیتگرل میزاره برای چک همه فایل های نصب رو وریفای کردم همه سالم بودن.واقععا گیج شدم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

البته یکی دو تا سایت خارجی زده بودن که نصب این ریپک تا 15 ساعت هم ممکنه طول بده ولی این مشکل من رو هیچ جا باهاش برخورد نکردم

انشالله در آینده با منتشر شدن بازی هایی با حجم 150-200 گیگ که توسط فیتگرل فشرده سازی شده مدت زمان نصب به 40-50 ساعت میرسه. 😂

لینک به دیدگاه

انشالله در آینده با منتشر شدن بازی هایی با حجم 150-200 گیگ که توسط فیتگرل فشرده سازی شده مدت زمان نصب به 40-50 ساعت میرسه. 1f602.png

آره واقعا این شرکتا جدی جدی هیچ برنامه ای ندارن واسه این بازیاشون .دیگه خیلی دارن حجیم میشن.دانلود هم نمیشه کرد.یادش بخیر آرکهام سیتی با اون عظمتش 8 گیگ دانلود داشت نهایت

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

برای من هم اولین باره این مشکل بخصوص پیش میاد.الان دوساعته ک همین جوری داره تایمرش کار میکنه ولی disk usage عملا صفر هستش

احتمالا انتی ویروس یا دیفندر ویندوز به فایلی گیر داده به خاطر همین عملیات رو هوا مونده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MOHSEN-CH گفته است :

احتمالا انتی ویروس یا دیفندر ویندوز به فایلی گیر داده به خاطر همین عملیات رو هوا مونده

چک میکنم عزیز.ممنون نظر بجایی بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

چک میکنم عزیز.ممنون نظر بجایی بود

همشون رو آف کردم همونطور مونده ب نظرتون باید  reinstall کنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ستاپ رو run as win7 باید اجرا کنی

درود

ممنون از جناب مولایی عزیز.شما به این مشکل قبلا برخوردین گل؟

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از جناب مولایی عزیز.شما به این مشکل قبلا برخوردین گل؟

بازی هایی که اینجوری میشد اول باید ببینی از رم و هارد استفاده میکمه یا نه . بعد اگه میکرد و بازم بعد مدتی درصدش تکون نخورد باید win7 بزاری واسه من کار میکرد اینجوری.

لینک به دیدگاه

بازی هایی که اینجوری میشد اول باید ببینی از رم و هارد استفاده میکمه یا نه . بعد اگه میکرد و بازم بعد مدتی درصدش تکون نخورد باید win7 بزاری واسه من کار میکرد اینجوری.

ممنون تست میکنم اطلاع میدم.البته احتمالا نصب تا فردا صبح طول بکشه.run as admin هم نیازه گرامی؟

لینک به دیدگاه

ممنون تست میکنم اطلاع میدم.البته احتمالا نصب تا فردا صبح طول بکشه.run as admin هم نیازه گرامی؟

چرا انقدر زیاد؟ پردازندتون چیه؟ واسه من ۱ ساعت طول کشید. نه همون کافیه

لینک به دیدگاه

چرا انقدر زیاد؟ پردازندتون چیه؟ واسه من ۱ ساعت طول کشید. نه همون کافیه

پردازنده بدک نیست i5 8265u . به یکی از عزیزان هم گفتم یک دوتا سایت هم نوشته بودن این ریپک که 38 گیگه تا 15 ساعت هم میکشه نصبش

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

فیتگرل همین طوریه.قبلا یه کورپک داشتم اینقد دیر نصب میشد نزیک به 8 ساعت طول میکشید.نسخه بازی هم پر باگ.کلا همه رو حذف کردم و 65 گیگ دادم ریلود رو دانلود کردم.نصبش سریع و راحت.ظرف 10 دقیقه و شاید کمتر هم نصب بشه.

شاید کلا هنگ کرده باشه و ارور داده باشه.اینقدی منتظر موندی می تونستی نسخه بهتر و حجم بالاتر دانلود کنی.

مشخصات سیستمتو لطف کن  تا ببینیم مشکل از چیه دقیقا

لینک به دیدگاه

پردازنده بدک نیست i5 8265u . به یکی از عزیزان هم گفتم یک دوتا سایت هم نوشته بودن این ریپک که 38 گیگه تا 15 ساعت هم میکشه نصبش

ولی این مشکل استاک شدن بدون استفاده از هارد سی پی یو رو هیچکس نداشت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

هرکی گفته بلد نبوده. ریپک های فیتگرل به تعداد هسته بستگی داره سرعت نصبش. زیر ۴ هسته کلا دانلودش توصیه نمیشه. زمان نصبش روی ۴ هسته با هارد ۲ ساعته نه یه شب تا صبح.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...