رفتن به مطلب

نصب ریپک بازی gta v

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

فیتگرل همین طوریه.قبلا یه کورپک داشتم اینقد دیر نصب میشد نزیک به 8 ساعت طول میکشید.نسخه بازی هم پر باگ.کلا همه رو حذف کردم و 65 گیگ دادم ریلود رو دانلود کردم.نصبش سریع و راحت.ظرف 10 دقیقه و شاید کمتر هم نصب بشه.

شاید کلا هنگ کرده باشه و ارور داده باشه.اینقدی منتظر موندی می تونستی نسخه بهتر و حجم بالاتر دانلود کنی.

مشخصات سیستمتو لطف کن  تا ببینیم مشکل از چیه دقیقا

.https://www.digikala.com/product/dkp-2450647/لپ-تاپ-15-اینچی-لنوو-مدل-ideapad-l340-ar#/tab-params

این لینک مدل لپ تاپ بنده در دیجی هستش.الان حدود سه ماه هستش شهرستانم pc در دسترس نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

هرکی گفته بلد نبوده. ریپک های فیتگرل به تعداد هسته بستگی داره سرعت نصبش. زیر ۴ هسته کلا دانلودش توصیه نمیشه. زمان نصبش روی ۴ هسته با هارد ۲ ساعته نه یه شب تا صبح.

این همه سال بنا ب دلایلی ک خودم هم نمیدونم سمت gta نرفتم حالا هم ک اینطور

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

این همه سال بنا ب دلایلی ک خودم هم نمیدونم سمت gta نرفتم حالا هم ک اینطور

فقط توجه‌ کنید وقتی نصب میشه حتی یه صفحه هم نباید باز کنید باید بزارید به حال خودش تا تموم بشه. به نظرم کنسل کنید ران ادمین با ویندوز سون بزنید ببینید چی میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

فقط توجه‌ کنید وقتی نصب میشه حتی یه صفحه هم نباید باز کنید باید بزارید به حال خودش تا تموم بشه. به نظرم کنسل کنید ران ادمین با ویندوز سون بزنید ببینید چی میشه

ممنون از شما جناب مولایی عزیز.فعلا آنتی ویروس رو کلا دیلیت و دیفندر هم disable کردم برم بزنم نصب ببینم چ میشه.بابت کمکتون ممنون.فعلا شب همگی بخیر انشاءالله فردا خبرشو میدم

لینک به دیدگاه

خب عزیزان مشکل حل شد و بازی نصب شد کامل.آنتی ویروس و دیفندر رو غیر فعال کردم و run as win 7 و البته چیزی که فکر کنم باعث پایداری بیشتر شد اون تیک اول setup wizard هست که استفاده از رم رو محدود میکنه بود چون دفعات قبلی نصب زمان باقی مونده تصاعدی بالا میرفت ولی اینبار 4 ساعت ثابت بود.در کل از همه دوستان ممنونم.فقط من فکر میکردم فیتگرل مثل بلک باکس حجم کلی بازی رو کاهش میده من درایوم 100 گیگ خالی داشت الان 90 گیگش پر شده.تو اجرای بازی ب مشکل برنمیخورم؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...