رفتن به مطلب

استفاده از کارت ماینینگ برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

دوست عزیز اگه من جای شما باشم ترجیح میدم یه کارت گیمینگ که حتی ماین شده هم باشه بگیرم ولی اینو نگیرم

الان باید rx 580 8gb کارکرده با قیمت ۲ ملیون تومان پیدا بشه تو فروم 

به اینم فکر کنین که شاید سال بعد خواستین بفروشنش این کارت ها خیلی سخت فروش میرن و با قیمت خوبی ازتون نمیخرن

اگه نخواین بیشترم هزینه کنین نسخه ۴ گیگ رو فکر کنم بتونین بخرین 

من یه دفتر طراحی دارم روی ۲ تا از سیستم هام کارت ماین شده هستش البته فروشنده گفت ماین نشده ولی خب بع از مدتی متوجه شدم ک ماین شدس هم باهاشون بازی میشه  هم کار های گرافیکی سنکگین ولی بازم مشکلی ندارن 

بدبختی اینه ۲ تومن گیر نمیاد

خیلی قیمت قیمت فضایی میدن ۵۸۰ رو

نسخه ۴ گیگیش هم قیمت خوب باشه میخرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، PowerElectron گفته است :

رزولوشن 720 

750ti   هم کفایت میکنه 

شما باید پردازنه قوی داشته باشین وگرنه بازم لگ میشین روی این رزولوشن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، PowerElectron گفته است :

خب دوست عزیز شما یه گرافیک در حد بودجتون بگیر بعد ها راخت میتونید ارتقا بدید ولی کارت میان بگیرید خیلی سخت فروش میره و با قیمت خییلی کم! به خصوص اینکه کارت ی که میخواید بگیرید کارتن نداره و کارت گارانتیم نداره

این نظر شخصیمه من به اندازه باقی دوستان حرفه ای نیست

لینک به دیدگاه

داداش اگه کارتون هم نداره مطلقا بیخیالش شو . البته اینجور که گفتی کارتن نداره اگه برادر منم بیاد بگه این مدل کارت 100 ساعت کار کرده کارتنم نداره (کسی کارتن کارت و معمولا گم نمیکنه جز کسی که قرار چندتا کارت ببنده و فضا کم میاره مثلا)  بازم باور نمیکنم.اگر این ادعاشون درسته گارانتی کارت رو چک کنید اگر نداره سریالشو استعلام کنید که بعید میدونم حتی یک هزارم این مس,له صادق باشه. چون چندماه اوضاع ماین اونقدری وخیم شده که کسی به هیچ عنوان سمت بستن ریگ نمیره . اون اقا مرتضی هم من خودم ازش خرید داشتم و راضی بودم ولی ایشونم اکثر کارت هاشون ماین شدست چون ریگ خریداری میکنن . اگه واقعا واست مهمه ماین نشده باشه بهشون تاکید کنید این قضیه

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

خب دوست عزیز شما یه گرافیک در حد بودجتون بگیر بعد ها راخت میتونید ارتقا بدید ولی کارت میان بگیرید خیلی سخت فروش میره و با قیمت خییلی کم! به خصوص اینکه کارت ی که میخواید بگیرید کارتن نداره و کارت گارانتیم نداره

یادش بخیر 4-5 سال پیش با 2 میلیون چ گرافیکی میشد خرید اون زمان

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

یادش بخیر 4-5 سال پیش با 2 میلیون چ گرافیکی میشد خرید اون زمان

اینجا ایرانه

۴-۵ سال دیگ میگیم با ۱۰-۱۵ تومن چه گرافیکی میشد خرید اون زمان

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، PowerElectron گفته است :

درسته

واقعا دودل هستم

حالا به آقا مرتضی هم زنگ زدم ۵۷۰ داره قیمت خوبم‌ میده

توی رزولوشن ۷۸۰ بازی ها رو ۶۰ فریم میده نسخه ۴ گیگی ۵۷۰ ؟

بستگی داره ،مثلا من خودم فرکانسو اورش نکردم (msi gaming rx 570)

آندرولت کردم برا اینکه تابستونه

ولی مموری و اور کردم که الان تو 3dmark firestrike امتیاز ۱۴۰۰۰میده که نزدیک به ۵۸۰ هست که حدود ۱۵۷۰۰ هست

با اور کلاک هم فرکانس هم مموری به همین امتیاز ۵۸۰ میرسه(تست کردم)

ولی جدا از بنچمارک ،فریم دهیش خوبه،من رزولوشن مانیتورم 768p هست،اکثرا بازیای روز ۶۰فریمن و پردازنده گلوگاه میشه i5 3570

لینک به دیدگاه

سلام دوستان نظرتون در مورد rx 470 mining چیه؟ یه بنده خدایی دارن و قیمتش رو هم 1200 گفتن

الان دوست عزیز استارتر تاپیک با 1700 میتونن rx 570 بگیرن که حدود 10% اختلاف قدرت دارند و اگه من بودم همون 570 معمولی رو میگرفتم اما تو این رده قیمتی قضیه یخورده میکنه با 1200 میشه فقط rx 460 خرید که خب خیلی از rx 470 ضعیفتره!

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hosin گفته است :

رزولوشن 720 

750ti   هم کفایت میکنه 

با این حتی فورتنایتو کانترم نمیشه زد

من gtx960 داشتم تپق زد رفتم rx 570 خریدم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

اینجا ایرانه

۴-۵ سال دیگ میگیم با ۱۰-۱۵ تومن چه گرافیکی میشد خرید اون زمان

😂

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

سلام دوستان نظرتون در مورد rx 470 mining چیه؟ یه بنده خدایی دارن و قیمتش رو هم 1200 گفتن

الان دوست عزیز استارتر تاپیک با 1700 میتونن rx 570 بگیرن که حدود 10% اختلاف قدرت دارند و اگه من بودم همون 570 معمولی رو میگرفتم اما تو این رده قیمتی قضیه یخورده میکنه با 1200 میشه فقط rx 460 خرید که خب خیلی از rx 470 ضعیفتره!

داداش اون 480 اوضاعشون خیلی وخیم تره .  اگه با ماین شدن مشکل نداری اون اون قیمت  ارزش داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، hosin گفته است :

رزولوشن 720 

750ti   هم کفایت میکنه 

شما باید پردازنه قوی داشته باشین وگرنه بازم لگ میشین روی این رزولوشن

سی پی یو i3 9100f هست

حالا نمی دونم با گراف ۵۷۰ بخوام گیم بزنم ۶۰ فریمو میگیرم یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

درسته

حرف شما منطقیه

نداشتن کارتن و گارانتی خیلی تاثیر داره توی آب کردن کارت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، PowerElectron گفته است :

سی پی یو i3 9100f هست

حالا نمی دونم با گراف ۵۷۰ بخوام گیم بزنم ۶۰ فریمو میگیرم یا نه

آره مشکلی نیست

با ی سری تنظیمات الکی 60 راحت میگیری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

داداش اگه کارتون هم نداره مطلقا بیخیالش شو . البته اینجور که گفتی کارتن نداره اگه برادر منم بیاد بگه این مدل کارت 100 ساعت کار کرده کارتنم نداره (کسی کارتن کارت و معمولا گم نمیکنه جز کسی که قرار چندتا کارت ببنده و فضا کم میاره مثلا)  بازم باور نمیکنم.اگر این ادعاشون درسته گارانتی کارت رو چک کنید اگر نداره سریالشو استعلام کنید که بعید میدونم حتی یک هزارم این مس,له صادق باشه. چون چندماه اوضاع ماین اونقدری وخیم شده که کسی به هیچ عنوان سمت بستن ریگ نمیره . اون اقا مرتضی هم من خودم ازش خرید داشتم و راضی بودم ولی ایشونم اکثر کارت هاشون ماین شدست چون ریگ خریداری میکنن . اگه واقعا واست مهمه ماین نشده باشه بهشون تاکید کنید این قضیه

درسته

من رو همین کارتن نداشتنش احتمال خیلی زیاد بیخیالش بشم

چون قراره ارتقا بدم کارت رو باید یه نفری پیدا شه اینو بخره ازم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

آره مشکلی نیست

با ی سری تنظیمات الکی 60 راحت میگیری

داداش 9100 تا 1070 رو ساپورت میکنه کامل  . حالا یه بازی خیلی سیپیو محور باشه ممکنه یکمی گلوگاه شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

منم حرفم عین شماست

یا rx580 8gb ماینینگ بخرم یا rx 570 4gb گیمینگ

با حرف دوستان از خرید نسخه ماینینگ منصرف شدم

درسته پرفورمنس خوبی داره ۵۸۰ ولی ریسکش بالاست دیگه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، PowerElectron گفته است :

rx 570 4gb گیمینگ

از 1060 سه گیگ تو فورزا  حدود 10 فریم بیشتر میگیره.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

از 1060 سه گیگ تو فورزا  حدود 10 فریم بیشتر میگیره.

https://m.youtube.com/watch?v=9TTDKXKH3b4

این ۱۰۶۰ شیش گیگ

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

https://m.youtube.com/watch?v=9TTDKXKH3b4

این ۱۰۶۰ شیش گیگ

جالبه ظاهرا amd شاهکار کرده تو درایورا و بازیای جدیدش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

وقتی کارت هاش یه نسل از nvidia عقب ترن مجبوره کارت های فعلی رو بهینه کنه.کاری که متاسفانه nvidia با سری 1000 داری عکسش رو انجام میده

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

یه سری میگن که درایورای انویدیا پرفورمنسو میارن پایین،یه سری دیگه میگن که درایورای amd پرفورمنسو میدن بالا ،جفتشون درسته،اما یه قضیه دیگه هم هست ،اینکه یه سری بازیا انچنان که برای انویدیا بهینه ان،برا amd نیستن،برا همینه که مثلا تو gta هنوزم کارتای nvidia قوی ترن،ولی تو بازیای جدیدتر سازنده ها سعی کردن دوطرفو بگیرن ،که اون چیزی که برای amd تو کاغذ نوشته شده،تو عمل هم همونطور بشه،البته سری rx 5000 هنوز یه سری مشکلات درایور دارن 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

یه سری میگن که درایورای انویدیا پرفورمنسو میارن پایین،یه سری دیگه میگن که درایورای amd پرفورمنسو میدن بالا ،جفتشون درسته،اما یه قضیه دیگه هم هست ،اینکه یه سری بازیا انچنان که برای انویدیا بهینه ان،برا amd نیستن،برا همینه که مثلا تو gta هنوزم کارتای nvidia قوی ترن،ولی تو بازیای جدیدتر سازنده ها سعی کردن دوطرفو بگیرن ،که اون چیزی که برای amd تو کاغذ نوشته شده،تو عمل هم همونطور بشه،البته سری rx 5000 هنوز یه سری مشکلات درایور دارن 

دقیقا با حرفات موافقم.تو تموم این سال ها assassins creed همیشه تو کارت های هم رده دو شرکت رو نمونه nvidia 10-12 فریم بیشتر میداده

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

داداش اون 480 اوضاعشون خیلی وخیم تره .  اگه با ماین شدن مشکل نداری اون اون قیمت  ارزش داره

متوجه منظورتون نشدم!

در 49 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

بقیه عزیزان نظری ندارن؟

لینک به دیدگاه

به نظر من دست نگه دارید!

عجله نکنید الان بیشتر مکان ها بستس و خیلی ها تو قرنطینه هستن کسی به فکر فروش نیست

از شنبه چون گفتن کسب و کار شهرستانا میخواد راه بیافته قطعا قیمت میاد پایین

همین rx580 8gb میشه تا 1800 هم خرید

به نظر من rx580 گرافیک خوب و پایداری هست حتی این کارت 1 سال هم ماین شده باشه تو شرایط خوب بعد بندازی رو سیستم گیمینگ هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...