رفتن به مطلب

نتایج تست بیش از 25 آنتی ویروس توسط Virusovnet در فوریه 2012

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

در این تست (در ماه دوم سال 2012) بیش از 25 شرکت امنیتی شرکت کردند و اینترنت سکیوریتی Emsisoft با 99.6% اول شد.

تست در ماه دوم سال 2012 میلادی، با 500 نمونه بسیار مهم در محیط ویندوز 7 سرویس پک 1 اجرا شد.

تمامی آنتی ویروس ها برای نهایت حفاظت پیکربندی شده بودند.

تبریک به Emsisoft Internet Security

تقسیم بندی درجه در این تست:

95-100% بهترین

88-94.9% متوسط

80-87.9% ضعیف

منبع:

http://www.comss.ru/page.php?id=808

1365915386.jpg

1337586930.jpg

لینک به دیدگاه

به نظر من شناسایی بالا تنها دلیل برای بهتر بودن یک آنتی ویروس نیست ، چرا که همین موضوع ممکنه باعث false alarm بشه که برای من که از اینترنت زیاد چیز دانلود می کنم و بازی ها رو کرک می کنم درد سر داشته باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معیار برتری یک آنتی ویروس :

شناسایی درست ویروس ها به میزان بالا و توانایی در از بین بردن ویروس ها!!

سرعت عملکرد بالا

استفاده کمتر از منابع سیستم مثل CPU و RAM و هارد دیسک و ...

قیمت مناسب

پشتیبانی فنی خوب

و .......

هستند. نه فقط درصد شناسایی ویروس ( که معلوم نیست چقدرش False Positive باشه)

لینک به دیدگاه

nod 32 ضعیف؟ من فکر میکردم از بهترینهاست. اگه این تست درسته پس باید یه تجدید نظر روی آنتی ویروسم کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب خدارو شکر که همیشه نورتون ابرو و اعتبار خودشو همجا حفظ می کنه... حتی اگه تو تستی اول نیست جزئ بهترینهاست همیشه! :x

البته تو این تست باید دید در کل چند مرده حلاجند نه این که فقط از نظر حفاظت؟؟؟

اپدیت شدن خیلی مهم هست ممکنه یه ویروس یا هر چیز جدید بیاد هر لحظه و باید دید در برابر اون چه عکس العملی نشون می ده در ضمن این اومده نسخه اینترنت سکوریتی رو بررسی کرده در حالی که اکثرا شرکت های معروف نسخه های مهمتری هم دارند! [-X

----------------------

راستی حالا که بحث ویروس شد یکی بگه چجوری این ویروس new.exe رو پاک کنم؟؟؟ یه هفت هشت ماهی هست که جا خوش کرده رو سیستمم! :blink:

مشخصاتش هم بگم ویروسی هست که کاری به ویندوزم نداره فقط هر دفعه یه فلش وصل می کنم بهش میه یه فولدر به اسم بالا میسازه به حجم حدود 800-900 کیلو داخلش؟؟؟

این نوترون شناسایی کرده پاکش میکنه هر دفعه اما نه بطور کامل!!! :D ( ابروم رفت، یه ویروس هم زورش به ما میرسه! :redface: )

اینم یکی از مواردی هست که باید توجه کرد بهش در انتخاب بهترین انتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی!

----------------------

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

nod 32 ضعیف؟ من فکر میکردم از بهترینهاست. اگه این تست درسته پس باید یه تجدید نظر روی آنتی ویروسم کنم

nod32 ضعیف نیس تو این جدول در حد متوسط درجه بندی شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به شخصه این آمار رو قبول ندارم

Zone Alarm بیاد این پائین ؟؟؟؟؟؟؟ غیرممکنه/ 6 سال پشت سر هم از این من استفاده کردم و الان هم داداشم استفاده میکنه که آی تی میخونه/ میگه از بهترین هاست/

الان رو سیستم کسپر هستش خوبه ولی به پای زون نمیرسه/ اینم بگم باید همرده بیت دیفندر میشد / چون 2 سال هم از اون استفاده کردم و اینم سال 2 برا کسپر هست که استفاده میکنم/

به جز زون اون یکیارو اورجینال میخرم/ از نود اعتماد چندانی ندیدم/

نورتون هم حرف نداره میشه گفت یا زون تو یه رده باشن/ 3 سالی باهاش کارکردم که بعد به خاطر لطف اون ور آبی ها دیگه کار نکرد و منم رفتم سراغ زون/

نیما جان کسپر که اینارو پاک میکنه/ ولی باید دستی از حالت مخفی درش بیاری/

راستی به اینجا هم میتونی ایمل کنی

http://www.kaspersky.com/downloads/free-antivirus-tools

یا اینکه از این طریق پاک کنی

http://amiworks.co.i...toruninf-virus/

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...