رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ با 9.5m

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از عزیزان میخواد سیستمی با مشخصات زیر بخره به قصد گیم و کارای عادی و ادیت متوسط.

نظرتون رو لطفا بفرمایید.

I3 9100f

B360

8gb 2400

Gtx 1650 super

Green 480 

WD blue

Green oraman plus

برای گرافیک ترجیح داده به دلیل مصرف بالا و افت قیمت rx580 برنداره.

رم رو فعلا تک کانال میخواد ببنده تا بعد پول دستش اومد یکی دیگه بذاره کنارش.

Ssd هم پول دستش اومد!

تخمین زدم حدودا 9.700 در میاد.

کارت های جدید انویدیا با تبدیل hdmi به vga به مانیتور های قدیمی تصویر میدن؟؟!

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام ، مناسب هست. پاور رو کولر مستر ۴۴۰ برداره بهتره. رم هم ۸ کمه دیگه واسه گیم.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، مناسب هست. پاور رو کولر مستر ۴۴۰ برداره بهتره. رم هم ۸ کمه دیگه واسه گیم.

گرین رو به خاطر گارانتیش ترجیح میده ، چک کردم به نظرم اوکیه ، نیست؟

آره پول دستش بیاد 12 یا 16 میکنه.

برد خوبه؟ asus prime b360m-k

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AlirezaGT86 گفته است :

گرین رو به خاطر گارانتیش ترجیح میده ، چک کردم به نظرم اوکیه ، نیست؟

آره پول دستش بیاد 12 یا 16 میکنه.

برد خوبه؟ asus prime b360m-k

مادربورد گیگابایت نسبت به قیمت امکانات بیشتری داره. کیفیت کولر مستر با برند دیگه‌ای قابل مقایسه نیست البته در ایران. جنسی که‌ خراب نشه نیاز به گارانتی طولانی نداره. اواژنگ هم درجا تعویض میکنه گارانتی بهتری داره.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

مادربورد گیگابایت نسبت به قیمت امکانات بیشتری داره. کیفیت کولر مستر با برند دیگه‌ای قابل مقایسه نیست البته در ایران. جنسی که‌ خراب نشه نیاز به گارانتی طولانی نداره. اواژنگ هم درجا تعویض میکنه گارانتی بهتری داره.

آره منم بهش گفتم اتفاقا.

میگم در نظر بگیره.

ممنونم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

کارت های جدید انویدیا با تبدیل hdmi به vga به مانیتور های قدیمی تصویر میدن؟؟!

تا جایی که بنده اطلاع دارم از نسل 10 به بعد خیر حداقل باید ورودی dvi داشته باشین مگر اینکه از تبدیل هایی  استفاده کنید که برای اینکار ساخته شدن

گرافیک rx 580 به دلیل 4 گیگ حافظه بیشتر انتخاب عاقلانه تری هست و مطمعنا طول عمر بیشتری داره اینو در نظر داشته باشید در ضمن الان مصرف این کارت با بهینه سازی های نرم افزاری درایور متعادل شده و بسته به مدل از 150 وات تا 180 وات هست قبلا تا 220 وات هم می رفت که قابل قبول نبود

پاور هم سعی کنید 500 گلد گرین بردارید که خازناش تمام ژاپنی هست البته گرانتر میفته مدل های پایین رده کولر ماستر رو شخصا جالب نمی دونم  هم اینکه خازن های تایوانی TEAPO توشون استفاده میشه و استاندارد 80 پلاس برنز هم در مدل پایین رده نیست خلاصه پایین رده کولر مستر رو توصیه نمی کنم گرین از این خازنا در سری  EUD استفاده می کنه و استاندارد 80 پلاس برنز رو هم داره مدل جدید HED هم اومده اونم به نظر انتخاب خوبی میاد

بقیه سیستم بالانس هست و نیازی به توصیه بیشتر نیست پیشاپیش مبارکشون باشه

پ ن: الان متوجه حضور پاور نازنینی شدم که هم استاندارد 80 پلاس گلد رو پاس کرده هم قیمتش عاقلانست من باشم اینو می خرم تنها مشکلش گارانتی 12 ماهه کیسان هست هر چند ترمالتیک برند معتبری هست و به نظرم مشکلی در بلند مدت پیش نمیاد

POWER.PNG

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

تا جایی که بنده اطلاع دارم از نسل 10 به بعد خیر حداقل باید ورودی dvi داشته باشین مگر اینکه از تبدیل هایی  استفاده کنید که برای اینکار ساخته شدن

گرافیک rx 580 به دلیل 4 گیگ حافظه بیشتر انتخاب عاقلانه تری هست و مطمعنا طول عمر بیشتری داره اینو در نظر داشته باشید در ضمن الان مصرف این کارت با بهینه سازی های نرم افزاری درایور متعادل شده و بسته به مدل از 150 وات تا 180 وات هست قبلا تا 220 وات هم می رفت که قابل قبول نبود

پاور هم سعی کنید 500 گلد گرین بردارید که خازناش تمام ژاپنی هست البته گرانتر میفته مدل های پایین رده کولر ماستر رو شخصا جالب نمی دونم  هم اینکه خازن های تایوانی TEAPO توشون استفاده میشه و استاندارد 80 پلاس برنز هم در مدل پایین رده نیست خلاصه پایین رده کولر مستر رو توصیه نمی کنم گرین از این خازنا در سری  EUD استفاده می کنه و استاندارد 80 پلاس برنز رو هم داره مدل جدید HED هم اومده اونم به نظر انتخاب خوبی میاد

پ ن: الان متوجه حضور پاور نازنینی شدم که هم استاندارد 80 پلاس گلد رو پاس کرده هم قیمتش عاقلانست من باشم اینو می خرم تنها مشکلش گارانتی 12 ماهه کیسان هست هر چند ترمالتیک برند معتبری هست و به نظرم مشکلی در بلند مدت پیش نمیاد

POWER.PNG

سلام.

گرافیک رو حقیقتش چک کردم مدل های 4gb هستن ، مدل های 8gb خیلی کمیابن ، یه armor پیدا کردم که 3.700 دقیقا هم قیمت 1650s و tdp 235 میگه. به هر صورت چون کارت قیمتش یکیه و باید روی پول پاور و کیسش (احتمالا) بذاره به نظرم همون 1650s رو برداره بهتره چون قدرتشونم یکیه تقریبا منظورم توی fps بازی هاست.

پاور رو هم اصرار داره گرین برداره حالا مدلشو میگم تغییر بده.

ممنونم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

POWER.PNG

پس تبدیل اکتیو dvi به vga باید بگیرم براش؟ 150.000 تومان

ویرایش شده توسط AlirezaGT86
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AlirezaGT86 گفته است :

پس تبدیل اکتیو dvi به vga باید بگیرم براش؟ 150.000 تومان

بله باید تبدیلی بگیرید که بتونه سیگنال دیجیتال رو به انالوگ تبدیل کنه البته از کیفیت اینجور تبدیل ها اطلاعی ندارم و بهتر هست خودتون قبل خرید تحقیق و پرس و جو کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...