رفتن به مطلب

اندرولت فوق سنگین کارت RX 580 TOP و تبدیل اون به RX 480 برای بررسی پیشرفت خام درایورهای AMD به همراه کاهش مصرف خیره کننده!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

این یک چیز قراردادی هست مرد مومن چرا خودتو زدی به جاده علی چپ بله شما نمی خواد بگی که مدار تغذیه اتلاف انرژی داره پس چرا حساب نکردی؟ اگر بخواد اینجوری حساب بشه برای کارتای انویدیا هم چنین چیزی صادق هست برای گرافیک قراردادی شرکتا tdp رو با وات مصرفی یکی می دونن ایا این مقدار دقیق هست؟ خیر ولی اتلاف انرژی در هر 2 شرکت هست و این موضوعو عوض نمی کنه حالا که می بینم پیگیری و ول کن نیستی سایت المانی تخمین زده این مقدار رو و بهش میگه TGP خودم از این موضوع اطلاع داشتم قبلا مقاله رو خونده بودم جدیدم هست تقریبا اینم چارتش ببین شاید یک چیزی اخرش از این کل کلت یاد گرفتی

20190612-graphics-card-tdp-and-tgp.jpg

فکر کنم بعد سه صفحه جرو بحث هنوز نگرفتی قضیه رو

من کاری به tdp و اتلاف انرژی ندارم !

شما اول اومدی میگی اطلاعات hwinfo دقیقه،بعدم میای با tdp مقایسش میکنی

الانم یدفی میزنی تو بلوار امام خمینی میای میگی این مقدار اضافی اتلاف انرژیه 

من کاری به اینا ندارم حاج آقا

تنها چیزی که مهمه و واقعیه و تئوری و چرت و پرت نیست اون اندازه مصرفیه که کارتت از پاور میگیره

من اینو دارم میگم!

وسر این قضیه داری با من جر و بحث میکنی که اینجوره نه اونجوره

حالا اینکه کی داره درست میگه با کسایی که این تاپیکو میبینن 

حالا بازم میخای بحث کنی بحث کن،خوبه قرنطینه هست ،وقتم زیاد 

لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :
در 6 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

تنها چیزی که مهمه و واقعیه و تئوری و چرت و پرت نیست اون اندازه مصرفیه که کارتت از پاور میگیره

من اینو دارم میگم!

به این میگن TGP پسر خوب و هیچ شرکتی مقدار دقیقش رو نمی گه بنا به همون دلایلی که گفتم اتلاف انرژی مدار تغذیه رو حساب نمی کنن شما صرفا یک عدد TDP بهت داده میشه و نهایت مصرفت اونه به صورت تقریبی حالا اگر پاور لیمیت رو بردی بالا با هر درصدی این مقدار اضافه میشه شما جدی حرفای منو نمی فهمی؟ این یک روند نرم در دنیاست شما باهاش حال نمی کنی به من ارتباطی نداره تاپیک بزن از دغدغت بگو😂

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

به این میگن TGP پسر خوب و هیچ شرکتی مقدار دقیقش رو نمی گه بنا به همون دلایلی که گفتم اتلاف انرژی مدار تغذیه رو حساب نمی کنن شما صرفا یک عدد TDP بهت داده میشه و نهایت مصرفت اونه به صورت تقریبی حالا اگر پاور لیمیت رو بردی بالا با هر درصدی این مقدار اضافه میشه شما جدی حرفای منو نمی فهمی؟ این یک روند نرم در دنیاست شما باهاش حال نمی کنی به من ارتباطی نداره تاپیک بزن از دغدغت بگو1f602.png

Tgp که تو میگی نهایت مصرفیه که کارت اجازه میده نه مصرف کارت ،اونم با مود کردن بایوس میشه تغییرش داد

والا حرفات در حد حدیث «دانشگاه باید دانشگاه باشد» هست حق بده که نفهمم

من که مثل شما نیستم برای یه آندرولت ساده تاپیک بزنم :)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

Tgp که تو میگی نهایت مصرفیه که کارت اجازه میده نه مصرف کارت ،اونم با مود کردن بایوس میشه تغییرش داد

والا حرفات در حد حدیث «دانشگاه باید دانشگاه باشد» هست حق بده که نفهمم

من که مثل شما نیستم برای یه آندرولت ساده تاپیک بزنم :)

بله خوب شما از نوابغ هستین و اینجا داره استعدادتون تلف میشه شما به دور زدن به دور میدان امام خمینی که اشاره کردین ادامه بدین کسایی که باید استفاده کنن از تاپیک استفادشون رو می کنن و از لایک ها مشخص هست که پست به درد دوستان خورده یا نه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اینقد آندرولت کردی داری ارتیفکت میدی 

خخخخخخخ

یکی اینو شیر فهم کنه معنی tdp چیه...

tdp تعریفش توسط هر شرکت سازنده فرق میکنه ولی تقریبا با شما موافقم که tdp با مصرف کارت یکی نیست چون مصرف خودش به عواملی که واحد های مربوطه رو فعال میکنه ربط داره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

مثل شما نیستم برای یه آندرولت ساده تاپیک بزنم 

حالا ایشون قصد بدی ندارن، دیگه پیشکسوتیه دیگه در جست و جوی ثبات و دوری از سکون فعالیتی میکنن :) دلخور نشید 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، M_R گفته است :

حالا ایشون قصد بدی ندارن، دیگه پیشکسوتیه دیگه در جست و جوی ثبات و دوری از سکون فعالیتی میکنن :) دلخور نشید 

میدونم

ولی جر وبحث خوبی بودxD

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، M_R گفته است :

شما چرا دوست عزیز ایشون نهایت هنرش اینه بیاد توی فروم کامپیوتری تاپیک مشکل با مستاجر بزنه😂 یه دوتا لیچارم بار اون بنده خداها بکنه😂😁

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

شما چرا دوست عزیز ایشون نهایت هنرش اینه بیاد توی فروم کامپیوتری تاپیک مشکل با مستاجر بزنه1f602.png یه دوتا لیچارم بار اون بنده خداها بکنه1f602.png1f601.png

تاپیک آموزش تهیه فلافلم دارم اونم نگاه کن 

قرنطینست خودتو سرگرم کن9_9

خود گویی خود خندی عجب پسر هنرمندی

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

صرف نظر از همه این بحثها من با استارتر عزیز موافقم چون خودم هم همین مدل گرافیک ایسوس رو دارم و در فرکانس 1411  تونسم -50 میلی ولت ولتاژ هسته رو کاهش بدم و دما 7درجه توی فول لود فرق کرد به نظر من در کارتهای amd همشون جا برای کاهش ولتاژ هسته دارند حالا بسته به کیفیت چیپ یکی کمتر یا یکی بیشتر مثلا کارت xfx که یه مدت دستم بود ماین میکردم با ولتاژ 810 میلی ولت به فرکانس 1150 و فرکانس حافظه 2100 رسیدم و دمای کارت در حین ماین به هیچ عنوان از 60 درجه بیشتر نمیشد و مصرف کارت در نرمافزار خود amd 80 وات اعلام شده بود( کولر کارت xfx  جز ضعیفترین کولرهاست )

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

شما چرا دوست عزیز ایشون نهایت هنرش اینه بیاد توی فروم کامپیوتری تاپیک مشکل با مستاجر بزنه😂 یه دوتا لیچارم بار اون بنده خداها بکنه😂😁

هرچیزی گفتن نداره 

منت گذاشتن هم نداره

جفتتون مقصرید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

اگر دوستان مطلبی یا کمکی در این موضوع دارن ممنون میشم مطالب خودشون را به اشتراک بزارند 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۲۵ در 23:02، matrix.trixx گفته است :

به این میگن TGP پسر خوب و هیچ شرکتی مقدار دقیقش رو نمی گه بنا به همون دلایلی که گفتم اتلاف انرژی مدار تغذیه رو حساب نمی کنن شما صرفا یک عدد TDP بهت داده میشه و نهایت مصرفت اونه به صورت تقریبی حالا اگر پاور لیمیت رو بردی بالا با هر درصدی این مقدار اضافه میشه شما جدی حرفای منو نمی فهمی؟ این یک روند نرم در دنیاست شما باهاش حال نمی کنی به من ارتباطی نداره تاپیک بزن از دغدغت بگو😂

تاپیک رو آوردن بالا ولی اینو بگم که حداقل واسه خرید لپ تاپ TGP گرافیکو میگن معمولا تو همون عنوان اسم لپ تاپ یا توضیحاتش

سری 30xx فکر میکنم تا 130TGP واسه لپ تاپ هستن،بازم میگم اینا واقعا یه چیزی در حد شوخیه و قدرتشون پایین

ggghgg.thumb.png.4f33c364fda9a8f7058531d14b678271.png

البته TGP گرافیک لپ تاپ یه چیزی در حد شوخیه

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تاپیک رو آوردن بالا ولی اینو بگم که حداقل واسه خرید لپ تاپ TGP گرافیکو میگن معمولا تو همون عنوان اسم لپ تاپ یا توضیحاتش

سری 30xx فکر میکنم تا 130TGP واسه لپ تاپ هستن،بازم میگم اینا واقعا یه چیزی در حد شوخیه و قدرتشون پایین

ggghgg.thumb.png.4f33c364fda9a8f7058531d14b678271.png

البته TGP گرافیک لپ تاپ یه چیزی در حد شوخیه

درود بله داخل لپ تاپ به دلیل حساسیت روی مصرف باید مصرف دقیق رو بگن و مصرف کل کارت رو با TGP عنوان می کنند سری ۳۰۰۰ هم پرمصرف‌ترین کارتش ۳۰۸۰ هست با TGP های مختلف بیشترین مقدار ۱۶۵ وات هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...