رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد KVM

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان 

بنده به تازگی یکدستگاه KVM 4 PRT DLINK -DKVM4U تهیه کردم و به سه تا از پورت هاش سیستم وصل کردم .

در شناختن موس و کیبورد و سیستم ها مشکلی نداره . ( البته شده موس و کیبوردی بهش وصل کنم و نشناسه ! اما موس و کیبورد خودم رو میشناسه و OK هست )     

مشکلم اینه که وقتی بین سیستم ها سویچ میکنم رزولوشن مانیتورم خود بخود و به دلخواه عوض میشه ! 

رزولوشن مانیتورم 1440X900 هست . که به 1600X900 و یا رزولوشن های دیگه ای تغییر میکنه !

مثال بزنم براتون . سیستم 1 همه چی OK هست / میرم سیستم 2 همه چی OK هست /

میرم سیستم 3 رزولوشن مانیتور رو اون سیستم یه چیز دیگه شده و به هم ریخته ! سیستم 3 رو درست میکنم با ریست و یا دستی !  دو باره سویچ میکنم /

اینبار میبینم مثلا سیستم 2 رزولوشن بهم ریخته و این داستان همینجور تکرار میشه و ادامه داره بین همه سیستم ها ! پورت های کیس ها  رو هم در KVM جابجا کردم فرقی نکرد . 

من این KVM رو کار کرده خریدم . امکان داره ایراد داشته باشه ؟ و آیا نرم افزاری چیزی هست برایه این دستگاه که من باید نصب کنم و نکردم ؟

از دوستان کسی از اینا داره یا سر در میاره مارو راهنمایی کنه 🤔

f603816229.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...