رفتن به مطلب

شکسته شدن پره ی فن 2060

Hosseinfree
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان کارت گرافیکی که از فروشگاهی دیگه خریدم و وقتی که رسید به دستم بازش کردم یه از پرهای فنش شکسته شده بود

گارانتس سازگار داره و اول اینکه میخوام بدونم

۱. به همین شکلی که شده استفاده کنم مشکلی واسه سیستم پیش میاد؟

۲.فن جداگونش گیر میاد بخوام بخرم تعویض کنم و کسی جاییو سراغ داره؟

۳. بخوام بفرستم گارانتی حدودا چقدر طول میکشه تا بیاد و ایا اصلا قبول میکنه گارانتی؟

20200411_203017.jpg

20200411_203041.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شکستگی شامل گارانتی نمیشه و هزینه تعویض فن هم زیاد میشه علاوه بر اینکه تو این وضعیت کلی معطل میشین با دقت بچسبونین پره شکسته شده رو و استفاده کنین هیچ مشکلیم پیش نمیاد خیالتون راحت باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من میدونم کجا میفروشن فن کارت رو قیمت قبل عید ۳۲۰ بود الان نمیدونم چنده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mankan_rs گفته است :

سلام دوست عزیز من میدونم کجا میفروشن فن کارت رو قیمت قبل عید ۳۲۰ بود الان نمیدونم چنده

داداش میدی ادرسشو لطفا؟

لینک به دیدگاه

آقا من بچه گنبدکاووس هستم خواستم بخرم گفت ۳۲۰ حتی ازش عکس هم گرفتم خدمات کامپیوتری بود  ولی فنها اکبند بود خواستی واتساپ بده عکساشو برات ارسال کنم

لینک به دیدگاه

پره تک که بعید میدونم اصلا پیدا شه. جا برای خرید فن نو سراغ دارم ولی هزینه اش خیلی میفته براتون. پارسال فن msi gaming  میخواستم که فقط جفت میفروخت و بالای 300 تومن درمیومد. اون فن رو خودتون بچسبونید. هیچ مشکلی پیش نمیاد مطلقا . فقط در نهایت دقت بچسبون که سقل فن بهم نریزه که لرزش میگیره و نویز ایجاد میکنه. با این چسب کاغذیا چند بار تست کن نحوه چسبوندن رو. راه دستت بیاد. بعدا با چسب 1.2.3. ترجیچا از نوع اسپری دار بچسبون . اگر میخوای واقعا کارت تمیز در بیاد. .من خودم دقیقا این مدل فن سری دوآل ایسوز رو چسب زدم . چسبوندی قشنگه بزار سفت شد. با خلال دندون  از زیر فن  قشنگ چسب رو به درز شکستگی هدایت کن و محکمش کن. 

لینک به دیدگاه

دادا خدایی چه ضد حالی خوردی ها ! منم تو غمت شریک کن.واقعا ایسوس بعد چند سال هنوز نفهمیده فن هاش واقعا مشکل دارن ؟ شما شاید 7-8 مین نفری باشی که دیدم پره ی فن گرافیکش پریده.

لینک به دیدگاه

اگر ببری گارانتی هزینه پرداخت کنی فن عوض بشه گارانتیش بهش برمیگرده

اگر همین جوری استفاده کنی یا چسب بزنی استفاده کنی، فردا روزی گرافیک هرجای دیگش خراب بشه ببری گارانتی دیگه کلا خارج از گارانتی هست

بعضی وقت ها یه دونه فن عوض میکنن هزینه کمن میشه

بعضی وقت ها قاب کلی روی گرافیک که 3 تا فن هم با هم رو عوض میکنن هزینه کمی بیشتر میشه

بعضی وقت ها کلا فن و هیت سینک رو عوض میکنن که هزینه زیاد میشه

ببر گارانتی شاید اونقدر هم نشه ، در هر صورت هر کاری کردن یادت نره داغی خودت رو حتما بگیری چون میتونی همین جا تو فروم بفروشی (در صورتی که سه فن یا فن هیتسنک کلا عوض بشه)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، همینطوری از کارت استفاده کن. بیخیال تعمییر و این حرفها. الان این مشکلی نداره. فرض کن اصلا فن گیر آوردی تعمییرکار گیر آوردی، به محض اینکه پیچگوشتی بندازه پشت کارت، کل گارانتی در جا باطل میشه.

همینطوری استفاده کن هیچ مشکلی یا افزایش دما نخواهید داشت.

لینک به دیدگاه

سلام من خودم یک بار برام اتفاق افتاد با چسب قطره چسب کردم هنوز هم داره کار می کنه فقط باید دقیت سر جاش نصب شه. خیالت راحت بدون مشکل استفاده کن.برای چسب کردن عجله نکن.اول یک مقدار پره رو چسب کن سر جاش با دقت بگذار و اسپری بزن بعد که کاملا خشک شد دباره یک مقدار چسپ ریخته و دوباره اسپری بزن

لینک به دیدگاه

با سلام

گارانتی سازگار طبق تجربه من با پلمپ پشت کارت کلا کاری نداره، کارت من پلمپ پشتش رو خودشون باز کرده بودن و برای سری دومی که به گارانتی ارجاع دادم اصلا نگفتن چرا و چیشد و  چگونه و این حرفا

ضمنا باز کردن فن این کارت نیازی به پیچگوشتی انداختن پشت کارت نیست و قاب جلوی کارت با همون پیچ های جلو کامل باز میشه و هر فن رو مستقلا میشه جدا کرد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hosseinfree گفته است :

۲.فن جداگونش گیر میاد بخوام بخرم تعویض کنم و کسی جاییو سراغ داره؟

سلام

شما اگه حضوری به گارانتی مراجعه کنید احتمال قوی پره فن داشته باشن و براحتی قابل تعویض هستش،شما گرافیک آکبند خریدی و خود  موتور فن به اصطلاح سیم پیچش مشکلی نداره و باید پره های اون فن برات تعویض بشه و چون گارانتی فن خراب داره حضوری ببری به احتمال زیاد این کار براتون انجام میدن حالاشاید یه مبلغ کمی دریافت کنن.

لینک به دیدگاه

اولا" که مشکلی پیش نمیاد براش همینجوری استفاده کنید

ثانیا" بنده متوجه نشدم

کارت بسته بندیش پلمپ بود و شما کارت رو در آوردید شکسته بوده از قبل؟

الان من این رو درک نمیکنم چرا باید پره فن کارت نو شکسته باشه

لینک به دیدگاه

میتونین چسب بزنین و استفاده کنین یا 

اگر از فروشگاه اینترنتی خرید کردید تا مهلت تست تموم نشده تحویل بدین تا عوض کنند.شما از کجا خریدین؟اگر از شهر خریدین لاقل پیش همون طرف ببرین بگین قضیه رو تا عوض کنند.

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

گارانتی سازگار قبول میکنه بنده یکی از دوستانم یک مورد 1080Ti داشتن که دمای کارت تا 87 میرسید بردن گارانتی سازگار کل سیستم خنک کننده کارت رو تعویض کرد ( اصلا به درد نخورد و بعد از مدتی بدتر شد) با کلی جر و بحث با مابه التفاوت 2 میلیون تومان با 2070Super آکبند تعویض کردند قضیه برای دی ماه هستش و دلار 12 تومنی 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بدید گارانتی هزینه فن ازتون می گیرن چیزی نمیشه نهایتا 500 تعویض می کنن گارانتی ایش هم نمی پره خیالتون راحت میشه چسب اش کرد استفاده کرد ولی باید حتما تعویض بشه

لینک به دیدگاه

با یک دو سه میتونید تمیز چسبش بزنید. اگه تمیز و با دقت کار کنید، خودتون هم یادتون نمیاد دیگه که کدوم پره بود که شکسته بود ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...