رفتن به مطلب

باز نشدن صفحه تنظیمات مودم (192.168.1.1)

acun
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

من نمیتونم وارد صفحه ی تنظیمات مودمم از طریق ip address 192.168.1.1 بشم اقدام به ریست سخت افزاری  هم کردم که کار نمیکنه از طریق Command Prompt هم میخوام ریست کنم ریست انجام نمیشه و با این خطا مواجه میشم 

سپاسگذار خواهم شد راهنمایی کنید

01001.png

لینک به دیدگاه

سلام،برای تلنت باید قبلش برید کنترل پنل و توی قسمت نصب رول و فیوچرها،اقدام به نصب سرویس تلنت کنید.

با موبایل تست کنید،ببینید باز میشه یا نه؟ همچنین با مرورگرهای دیگه هم تست کنید و نتیجه را گزارش کنید.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است :

سلام،برای تلنت باید قبلش برید کنترل پنل و توی قسمت نصب رول و فیوچرها،اقدام به نصب سرویس تلنت کنید.

با موبایل تست کنید،ببینید باز میشه یا نه؟ همچنین با مرورگرهای دیگه هم تست کنید و نتیجه را گزارش کنید.

telnet نصب هست روی مودم دیگه ام تست کردم به طور صحیح کار می کنه 

در مرورگر های مختلف هم تست کردم مشکل پابرجا هست. مودم  tplink مدلش td-w8901g هست 3 سالی بود ازش استفاده نمیکردم قبلا هم اصلا مشکلی نداشت به طور کامل چراغ ها هم روشن میشه فقط قادربه ورود به تنظیمات نیستم 

لینک به دیدگاه

فیلتر شکنتون رو یه بار وصل کنید و دوباره قطع کنید.

اصولا این مشکل مربوط به نرم افزار های شبکه شخصی انتقال داده هست.

لینک به دیدگاه

از نرم افزار putty هم میتونید استفاده کنید برای اتصال ولی پورت 23 بسته شده احتمالا.حالا نمیدونم فایروالتون شاید اون پورت رو بسته باشه یا شاید خود مودم اجازه نمیده

ویرایش شده توسط mohammad7966
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nezami گفته است :

فیلتر شکنتون رو یه بار وصل کنید و دوباره قطع کنید.

اصولا این مشکل مربوط به نرم افزار های شبکه شخصی انتقال داده هست.

کل روش ها رو انجام دادم هر کاری میکنم نمیشه وارد تنظیمات مودم شد.به نظرم باید بی خیال این مودم بشم

لینک به دیدگاه

این رو تست کنید :

192.168.1.1:24576

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

دقیقا چی تایپ میکنی دوست عزیز ؟

قبل از اینکه IP Address را تایپ کنی دکمه Reset پشت مودم را به مدت 10 ثانیه فشار بده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، acun گفته است :

سلام 

من نمیتونم وارد صفحه ی تنظیمات مودمم از طریق ip address 192.168.1.1 بشم اقدام به ریست سخت افزاری  هم کردم که کار نمیکنه از طریق Command Prompt هم میخوام ریست کنم ریست انجام نمیشه و با این خطا مواجه میشم 

سپاسگذار خواهم شد راهنمایی کنید

01001.png

برای بنده یکبار آدرس تنظیمات مودم عوض شده بود فکر کنم به دلیل قطعی مکرر برق بود شده بود 192.168.1.93

هر چی تلاش میکردم روی ادرس 192.168.1.1 وارد نمیشد که شانسی خودش به ادرس 93 تغییر پیدا کرد بعدش واردش شدم و درستش کردمم 

لینک به دیدگاه

دستور ipconfig رو داخل cmd تایپ کنید، ببینید مقابل Default gateway چه آدرسی می زنه، اگر عوض شده باشه باید اون مقدار رو بزنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...