رفتن به مطلب

❓راهنمایی خرید مانیتور تا ۸~۹ میلیون ❔

اشتراک گذاری

Recommended Posts

OLED نباشه

ریسپانس تایمش هر عددی بود مهم نیست

رفرش ریتش هم مهم نیست

فقط تو گیم کیفیت بالایی داشته باشه

لینک به دیدگاه

الان یه BenQ zowie XL2546 دارم که  بهمن ۹۸ بخاطر csgo خریده بودم و 240Hz هست. اما چون نت منطقه ما خراب شده، پینگ شاتل و پارس آنلاین هردو بالای ۳۰۰ و پک لاس از ۲۰٪ هم بیشتره، حالا حتی اگه مانیتور 9999Hz هم داشته باشم عملا بدردم نمیخوره .... (کلی پول به اشتراک پرمیوم یک ساله faceit و esea هم داده بودم که بخاطر وضعیت نت حروم شد)

بخاطر همین تصمیم گرفتم فعلا یه مانیتور IPS مثلا ۶۰ هرتز بخرم. ریسپانس تایمش 1Ms هم نبود دیگه مهم نیست، اما کیفیتش از مانیتور TN فعلیم بیشتر باشه (موقتی اونو داشته باشم تا ایشالا هرموقع اوضاع نت درست بشه باز اینو میفروشم 240Hz میخرم)

ویرایش شده توسط SEPEHR72
لینک به دیدگاه

یعنی واقعا هیچکی نیست که جواب سوالمو بلد باشه بتونه راهنمایی کنه

کسی انجمن تخصصی یا sub reddit ـی مثلا سراغ داره سوالمو اونجا بپرسم

لینک به دیدگاه

شما 240 هرتز دارین چرا می خواین دوباره واسه گیم 60 هرتز بگیرین؟کلا واسه گیم چه بخواین CS GO بزنین با 500 فریم بر ثانیه و چه گیمی که به شما 60 فریم بر ثانیه فریم بده، مانیتور با هرتز بالا تجربه روانتر و بهتری رو ارائه میده.بحث کیفیت هم نیست الان من واسه sw320 بنکیو دارم با اینکه بهترین مانیتور غیر گیمینگ بازار هم هست فک کنم از لحاظ قیمت الان بالای 20 تومن باشه ولی واسه بازی همیشه مانیتور هرتز بالا رو ترجیح میدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...