رفتن به مطلب

تعویض گرافیک 570gtx با 6970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرافیک 570gtx برند zotac ازماه فروردین خریداری کردم از دوبی ولی تو جعبش گارانتی آواژنگ هم داره(نمیدونم این آواژنگ اونجا چیکار میکرده) و اگه کسی amd 6970 داره و حاضر به تعویض هست بگه.البته اینم بگم که خود جعبه و متعلقاتش کامله ولی اکوستیکی که گرافیک توش قرار میگیره برا اینکه گمرک بهش نخوره نیاوردم.دلیل تعویض اینه که میخام یکی دو ماه دیگه کراس فایر کنم و چون پاورم 885 برا sli انویدیا جواب نمیده.

http://www.zotac.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images-SRW.tpl&product_id=304&category_id=133&option=com_virtuemart&Itemid=100254〈=en

ویرایش شده توسط arashmolii
لینک به دیدگاه

دوست عزیز با 885 دو تا 4870X2 که مصرفش خیلی بالاتر از 570 هست کراس میکردن و راحت جواب میداد.

حالا این پاور نمیتونه از پس دو تا 570 بر بیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مصرف دوتا 570 توی ماکزیمم لود 580 وات میشه و شما 305 وات برای بقیه قطعات دارید.به نظر من اشتباه که 570 رو با 6970 عوض کنید.چون تو 70 درصد موارد تو بازیها برتری فریمی با 570 هست و همینطور شما فیزیکس و کودا رو هم از دست میدید!(عذرخواهی بابت این پست ولی قصدم راهنمایی هست)

لینک به دیدگاه

والا تو سایت که حداقل پاور زده 750 خوب اگه بخام sli کنم پاور1000 لازمه.در ضمن اگه همین پاور که الان دارم جوابگو باشه لب مرز حساب میشه که به خاطر استهلاک پاور بعد یه مدت صدمه میبینه گرافیک

لینک به دیدگاه

قصد فضولی ندارم ولی چون هدف اولیه فروم ها اینه که اعضا بتونن تجارب رو در اختیار هم بزارن و همدیگه رو راهنمایی کنن عرض میکنم.

من خودم تابستان قصد خرید 6970 رو داشتم ولی بعد تحقیق زیاد با اینکه ATI FAN هم هستم 570 رو گرفتم و با قاطعیثت میگم که انتخاب خیلی بهتری نسبت به 6970 هست.

و اما در مورد SLI کردن درسته شاید در دراز مدت باعث مشکل شه ولی اینم بدونین کراس 6970 هم چندان فرقی با 570 SLI نداره.باز با اینحال بازم میگم 885 براتون کافیه.

و نظر اصلی من اینه که خرید کارت سری 500 یا 6000 اشتباه هست کمی صبر کنید سری 7000 و 600 وارد شه میتونید کارت های رده بالای این سری هارو خریداری کنید و این 570 هم به عنوان فیز ایکس استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

قصد فضولی ندارم ولی چون هدف اولیه فروم ها اینه که اعضا بتونن تجارب رو در اختیار هم بزارن و همدیگه رو راهنمایی کنن عرض میکنم.

من خودم تابستان قصد خرید 6970 رو داشتم ولی بعد تحقیق زیاد با اینکه ATI FAN هم هستم 570 رو گرفتم و با قاطعیثت میگم که انتخاب خیلی بهتری نسبت به 6970 هست.

و اما در مورد SLI کردن درسته شاید در دراز مدت باعث مشکل شه ولی اینم بدونین کراس 6970 هم چندان فرقی با 570 SLI نداره.باز با اینحال بازم میگم 885 براتون کافیه.

و نظر اصلی من اینه که خرید کارت سری 500 یا 6000 اشتباه هست کمی صبر کنید سری 7000 و 600 وارد شه میتونید کارت های رده بالای این سری هارو خریداری کنید و این 570 هم به عنوان فیز ایکس استفاده کنید.

:D شما نفست از جای گرم بلند میشه.570 بزارم برا فیزکس!جدا از پولش رو مادربورد جا نمیشه

لینک به دیدگاه

من 3ماه یا 4 ماه پیش یه 6950 خریدم.و خوب کارم نرم افزار هست و به هیچ وجه بازی نمیکنم. به همین خاطر کودا و فیزیکس برای من مهمتر از مزایای ATI هست!

کارت کاملاً در حد نو هست و حتی بگی برای یه بار بازی هم ازش استفاده نشده،و میتونه گزینه ی مناسبی برای شما باشه.

اگه تمایل داشتی،راجع به مابع التفاوت باهم صحبت میکنیم و لازم شد، عکس و تست برات ارسال خواهم کرد.

فقط اشتباه نشه دوست من،این کارت 6950 هست.

SAPPHIRE HD6950 2GB GDDR5

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

الان عرض میکنم

71866175650192970155.jpg

تمام ملحقات این کارت کامله و استفاده نشده حتی نایلونشون باز نشده

من زمانی که میخواستم این کارت رو بگیرم با آقا سعید صحبت کردم ولی چون موجود نداشتن_این کارت رو از رایان صبا گرفتم_خوشبختانه اگه یکی دیگه هم بخواید،الان موجوده تو رایان صبا.

من این کارت رو Over یا Unlock نکردم.ولی قصد این رو داشتم که به 6970 تبدیلش کنم_دروغ چرا بگم؟! من امتحان نکردم،میتونید از رایان صبا سوال کنید.

تویه سایت رایان صبا هم برای این کارت عکس دیگری قرار داده شده که اون مربوط به خرید قدیمشونه و موجودی جدیدشون این کارت هاست.(رو این موضوع به این خاطر تاکید میکنم که شما باید یکی مشابه این کارت رو برای کراس تهیه کنی)

_دوستانی هم که پ.خ دادن_باید باید خدمتشون عرض کنم که به خاطر نوسانات بازار_من این کارت رو تعویض میکنم.خودتون میدونید که معلوم نیست اگه بفروشمش دوباره با پولش چی گیرم بیاد

راجع به گارانتی هم مثل اینکه داره_ولی من هیچ دفترچه گارانتی تو بسته بندیش ندیدم_احتمالاً از روی قوطیشه_لطفاً اون رو هم از رایان صبا سوال کنید_(چون این شرکتهای گارانتی کننده ی مزخرف،هیچ اهمیتی برای من ندارن_و گارانتی برای من اصلاً مهم نیست)من حدود 4 ماهه که این کارت رو خریدم.

آرش جان چون شرایط شما دقیقاً عکس شرایط بندس،من رو علاقه مند کرد که بهتون پیشنهاد بدم_من هیچ عجله ای ندارم دوست من_میتونی اول بگردی اگه کارت 6970 پیدا نکردی.من در خدمتت هستم.

باقیه عکس ها رو ببین_مشخصات کاملش رو هم از رو GPUz گذاشتم.

من این کارت رو فقط با 570 Nvidia معاوضه میکنم(نیاز به کودا).دوستان هم اگه فقط پیشنهاد مشابهی داشتن پیام بدن ممنون میشم،واینطوری شرمندشون هم نمیشم.

عکس ها رو با گوشی موبایل گرفتم پس به خاطر کیفیتش خرده نگیرید ;)

87436974232272451485.jpg

اینم برای اینکه ابعادش توی کیس دستتون بیاد.

39112817178169882084.jpg

:D

و مشخصات کارت و دلیل برای فروشش که خوب واضحه.به خاطر نرم افزار.

64547628593839529287.jpg

دما و مصرف و پرفرمنسش عالیه_فقط حیف که کودا نداره...

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

الان عرض میکنم

71866175650192970155.jpg

تمام ملحقات این کارت کامله و استفاده نشده حتی نایلونشون باز نشده

من زمانی که میخواستم این کارت رو بگیرم با آقا سعید صحبت کردم ولی چون موجود نداشتن_این کارت رو از رایان صبا گرفتم_خوشبختانه اگه یکی دیگه هم بخواید،الان موجوده تو رایان صبا.

من این کارت رو Over یا Unlock نکردم.ولی قصد این رو داشتم که به 6970 تبدیلش کنم_دروغ چرا بگم؟! من امتحان نکردم،میتونید از رایان صبا سوال کنید.

تویه سایت رایان صبا هم برای این کارت عکس دیگری قرار داده شده که اون مربوط به خرید قدیمشونه و موجودی جدیدشون این کارت هاست.(رو این موضوع به این خاطر تاکید میکنم که شما باید یکی مشابه این کارت رو برای کراس تهیه کنی)

_دوستانی هم که پ.خ دادن_باید باید خدمتشون عرض کنم که به خاطر نوسانات بازار_من این کارت رو تعویض میکنم.خودتون میدونید که معلوم نیست اگه بفروشمش دوباره با پولش چی گیرم بیاد

راجع به گارانتی هم مثل اینکه داره_ولی من هیچ دفترچه گارانتی تو بسته بندیش ندیدم_احتمالاً از روی قوطیشه_لطفاً اون رو هم از رایان صبا سوال کنید_(چون این شرکتهای گارانتی کننده ی مزخرف،هیچ اهمیتی برای من ندارن_و گارانتی برای من اصلاً مهم نیست)من حدود 4 ماهه که این کارت رو خریدم.

آرش جان چون شرایط شما دقیقاً عکس شرایط بندس،من رو علاقه مند کرد که بهتون پیشنهاد بدم_من هیچ عجله ای ندارم دوست من_میتونی اول بگردی اگه کارت 6970 پیدا نکردی.من در خدمتت هستم.

باقیه عکس ها رو ببین_مشخصات کاملش رو هم از رو GPUz گذاشتم.

من این کارت رو فقط با 570 Nvidia معاوضه میکنم(نیاز به کودا).دوستان هم اگه فقط پیشنهاد مشابهی داشتن پیام بدن ممنون میشم،واینطوری شرمندشون هم نمیشم.

عکس ها رو با گوشی موبایل گرفتم پس به خاطر کیفیتش خرده نگیرید ;)

87436974232272451485.jpg

اینم برای اینکه ابعادش توی کیس دستتون بیاد.

39112817178169882084.jpg

:D

و مشخصات کارت و دلیل برای فروشش که خوب واضحه.به خاطر نرم افزار.

64547628593839529287.jpg

دما و مصرف و پرفرمنسش عالیه_فقط حیف که کودا نداره...

جناب من رفتم تو سایت رایان صبا نگاه کردم گرافیک 6950 موجود نداشت.در ضمن چرا اینقدر قیمتاش نجومیه؟

لینک به دیدگاه

uppppppppp نبودددددددددددددد.با دوتا 6950 کارکرده با قابلیت انلاک به 6970 و احتساب مابعدتفاوت هم تعویض میشودددددددددددد

لینک به دیدگاه

موجوده آرش خان SAPPHIRE HD 6950 2GB

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5100

درسته، قیمتها خیلی غیر منطقیه و من جای دیگه این کارت رو قیمت کردم 550 هم قیمت دادن!!!!! :( واقعاً تأسف آوره

البت فکر نمیکنم با این قیمتها خریداری هم باقی مونده باشه!وبد تر از همه، بازار روز به روز هم وخامت بیشتری پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز منم کارت گرافيکmsi r6950 twinfrozer 3pe of دارم که اکثر سايتا گفتن که به 6970انکلاک ميشه من اينکار نکردم تا ژانويه2013هم گارانتي تعويض ماتريکس داره

در ضمن فقط کارتهاي رفرنس اوليه و کارت من هست که قابليت انکلاک رو داره بازم پرس جو کنيد ببينيد کارت ايشون رفرنس سري اول نيست و اين قابليت رو نداره اگه خواستيد بگيد.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

اقاااااااااا نبوددددددددددددددددددددددددددددد؟

گرافیک 6970 یا 6950 انلاک شونده ه ه ه ه ه ه ه

لینک به دیدگاه

اقا من گفتم فقط سري رفرنس اوليه هست که حتما انلاک ميشه کارت منم طبق گفته اکثر سايتا انلاک ميشه ولي صد در صد نيست من پيشنهادم برا تعويض هست نه فروش اگه خواستيد بگيد عزيز.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...