رفتن به مطلب

فروش قانونی شبکه شخصی انتقال داده؟؟؟؟؟؟؟

lordinvo1380
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به عزیزان لیون.حقیقتش اینکه یکی دو روز هست که اخباری رو میشنویم که توشون عنوان میشه دولت میخواد که شبکه شخصی انتقال داده رو به صورت قانونی بفروشه به مردم.من درست متوجه نشدم که داستان چیه ؟یعنی فیلترینگ رو خودشون میبرن زیر سوال؟کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. در ضمن من تاپیک رو با عنوان v......p...n زدم نمیدونم چرا عوض شده

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

سلام

طبق چیزی که توی سایت :

https://sakhtafzarmag.com/تدوین-آیین-نامه-شبکه شخصی انتقال داده-قانونی/

هستش، نوشته:

طبق گفته دبیر شورای عالی فضای مجازی، در حال حاضر سازمان‌های خاصی مانند بانک‌ها، سفارتخانه‌ها و … نیاز به قند شکن! دارند  و تحریم آمریکا در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، برخی از کسب و کارها را نیازمند استفاده از قندشکن! کرده است.

فکر نکنم به مردم عادی اختصاص بدن ( یا بفروشن ) طبق این گفته برای سازمان ها و شرکت هاییه که بدلیل تحریم های امریکا نیاز به قندشکن دارن هستش.

ظاهرا توی سایتش هم کسی متن رو نخونده! فقط تیتر رو خوندن اومدن نظر دادن.

-----

امیدوارم این قسمت حرفشون هیچ وقت نزدیک واقعیت نشه:

فیروزآبادی سال گذشته اعلام کرده بود که به تعریف سطوح برای دسترسی متفاوت کاربران به اینترنت معتقد است 

😕

ویرایش شده توسط ARMAN - H
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ARMAN - H گفته است :

فیروزآبادی سال گذشته اعلام کرده بود که به تعریف سطوح برای دسترسی متفاوت کاربران به اینترنت معتقد است 

آدم واقعا میمونه چی بگه.....خیلی مسخرس.مثل این میمونه که بگی هرکس یه مقدار مشخصی در روز میتونه نفس بکشه.با همون سر کنه

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

آدم واقعا میمونه چی بگه.....خیلی مسخرس.مثل این میمونه که بگی هرکس یه مقدار مشخصی در روز میتونه نفس بکشه.با همون سر کنه

چه مثال بی ربطی زدی

لینک به دیدگاه

این چیزی نیست که بخوان به منو شما بدن

به افراد یا شرکت های خاص که بتونن نیازشون رو احراز کنن  فقط تعلق میگیره

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

چه مثال بی ربطی زدی

بی ربط نیست عزیز من دقیقا محدودیت یعنی همین.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

بی ربط نیست عزیز من دقیقا محدودیت یعنی همین.

به دلایل متعدد مثالتون ربطی به قضیه نداره

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

این چیزا بیشتر برای ارتش سایبری خودشون هست.

می خوان این ارتش مشکلی نداشته باشن. نمی دونم شاید الانم وی،پی ان مخصوص به خودشون رو دارن.

خلاصه چیزی نیست ذهنتون رو بخواید درگیرش بکنید این چیزا برای ما نیست.

الان دیگه هرکس تو گوشیش انواع مختلفی از وی پی، ان داره و طبیعی هم هست.

متاسفانه با همون وی،پی ان خیلی از افراد کم سن و سال سایتایی رو می بینن که نباید ببینن.

لینک به دیدگاه

قطعا به من و شما نمیدن

اگه هم بدن قطعا باهاش تلگرام و یوتیوب و توییتر قرار نیست باز بشه :))))

این به نظرم بیشتر چشم طمعه به سود سرشار بازار تجارت VI PI EN در کشور

قطعا وقتی که اینا بیان قانونیش کنن، سفت و سخت تر میشه شرایط فروشش و یه میزان زیادی پول این وسط جابجا میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

سلام

طبق چیزی که توی سایت :

https://sakhtafzarmag.com/تدوین-آیین-نامه-شبکه شخصی انتقال داده-قانونی/

هستش، نوشته:

طبق گفته دبیر شورای عالی فضای مجازی، در حال حاضر سازمان‌های خاصی مانند بانک‌ها، سفارتخانه‌ها و … نیاز به قند شکن! دارند  و تحریم آمریکا در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، برخی از کسب و کارها را نیازمند استفاده از قندشکن! کرده است.

فکر نکنم به مردم عادی اختصاص بدن ( یا بفروشن ) طبق این گفته برای سازمان ها و شرکت هاییه که بدلیل تحریم های امریکا نیاز به قندشکن دارن هستش.

1f615.png

https://shecan.ir/

اگر صرفا دسترسی به سایت هایی که به دنبال تحریم های آمریکا محدودیت ایجاد کردن خب از شکن میشه استفاده کرد.

من حس خوبی ندارم به این مسئله. با سبقه ای که از اینها دیدم هیچ بعید نیست در آینده دسترسی همه از اینترنت قطع بشه و جاهایی که نیاز بوده به اینترنت دسترسی داشته باشند از این شبکه شخصی انتقال داده استفاه کنند.

البته چیزی که گفته بیشتر مربوط به سایت هایی هست که از این طریق کسب درآمد می کنند و هدف اول هستند احتمالا .

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، HeX گفته است :

https://shecan.ir/

اگر صرفا دسترسی به سایت هایی که به دنبال تحریم های آمریکا محدودیت ایجاد کردن خب از شکن میشه استفاده کرد.

من حس خوبی ندارم به این مسئله. با سبقه ای که از اینها دیدم هیچ بعید نیست در آینده دسترسی همه از اینترنت قطع بشه و جاهایی که نیاز بوده به اینترنت دسترسی داشته باشند از این شبکه شخصی انتقال داده استفاه کنند.

البته چیزی که گفته بیشتر مربوط به سایت هایی هست که از این طریق کسب درآمد می کنند و هدف اول هستند احتمالا .

بقول طرف، همیشه اولش کمی غیر عادیه، کم کم دیگه عادت می کنیم 😐

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

سلام به عزیزان لیون.حقیقتش اینکه یکی دو روز هست که اخباری رو میشنویم که توشون عنوان میشه دولت میخواد که شبکه شخصی انتقال داده رو به صورت قانونی بفروشه به مردم.من درست متوجه نشدم که داستان چیه ؟یعنی فیلترینگ رو خودشون میبرن زیر سوال؟کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. در ضمن من تاپیک رو با عنوان v......p...n زدم نمیدونم چرا عوض شده

عمر اینترنت در ایران به تیک تیک افتاده.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HeX گفته است :

متسفانه ما به همه چیز عادت میکنیم 

الان چند ساله توییتر فیلتره و در عین حال بلند پایه ترین افراد کشور هم توییت می‌کنند!! واقعا یعنی چی

لینک به دیدگاه

غر نزنید و اعتراض بیهوده نکنید

همین است که هست

آن چه مشخص است این است که زمانی که طرح تکمیل شود می توانند محدودیت بیشتری روی دیگر راه های دور زدن فیلتر اعمال کرده و استفاده کاربران را تا حد زیادی(بسیار بیشتر از مقدار فعلی) کنترل و محدود کنند

و بعد از آن و طبق گفته ها و شنفته ها سطح دسترسی برای افراد پیاده خواهد شد و به مرور زمان یک اینترنت پاک و حلالی را تجربه خواهید کرد که ته حال شوید

نکته مهم این است که با این حرف ها چیزی درست نمی شود و از آنجا که قشر دلال و بازاری و یک قشر دیگر از وضعیت فعلی سود برده و خواهد برد(سود مالی و جایگاه اجتماعی)مطمئن باشید که احدی ککش هم نمی گزد و نه در کوتاه مدت و نه در دراز مدت هیچ کس هیچ اهمیتی به حرف جماعت اینترنت نشین نخواهد داد و این جماعت هم اصولا کسانی نیستند که جز در پشت صفحه مانیتورشان در جا و مکان دیگر رویت شوند

پس از همین حالا با خیال آسوده و فارغ از آشفتگی های حاصل از غر غر و نق زدن بنشینید و در انتظار آینده و سر افرازیتان باشید

https://www.faraz.ir/1399/01/26/کمین-اینترنت-ملی-برای-کاربران/

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

متسفانه ما به همه چیز عادت میکنیم 

الان چند ساله توییتر فیلتره و در عین حال بلند پایه ترین افراد کشور هم توییت می‌کنند!! واقعا یعنی چی

این اواخر اوضاع اینستاگرام هم بی تاثیر نیست و قطعا تسریع میده این جریان رو. از طرفی تو این وضعیت بحرانی نیمی از ملت سرشون تو اینستاگرام هست.

شاید بعد از آرام شدن شیوع کرونا، اینترانت شدن رخ بده چون کار از فیلترینگ گذشته واقعا و راه های دور زدنش هم هست...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...