رفتن به مطلب

خرید کیس حدود 1.5 میلیون تومان با CPU INTEL لطقا راهنمایی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

به کمک شما عزیزان اطلاعات من در زمینه ی سخت افزار خیلی بالا تر رفته

الان برای خرید سیستم 2 تا انتخاب دارم

cpu:Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz

ram: G.SKILL RipjawsX Kit 8GB (2x4GB) 1866 CL9

H.D.D :Seagate 500GB SATA

GRAPHICS: GAINWARD GTX 550 Ti 1Gb DDR5

DVDRW :Plextor PX-L890SA SATA

این خنک کننده هم واسه اورکلاک میذارم

ولی هنوز مادربورد خوب واسه اورکلاک cpu و ram و graphic پیدا نکردم

من رشته نرم افزار هستم باید کامپیوترم رو اورکلاک کنم دیگه تا بهتر کار کنه :D

راستی این پاور 600 واسه اسکنر ,پرینتر, و هارک اکسترنال , cpu over clock شده و یک فن جواب میده؟

انتخاب بعدیم هم اینه که تا بعد از عید صبر کنم تا این

بیاد تو بازار

به هر حال مدل جدید 2011 برای بعدا بهتر میشه اپدیتش کرد

بعدا پول بیشتری هم دستم میاد و میتونم بهش قطعاتی اضافه کنم

ممنون میشم نظرتون بگید

با تشکر

سیستم اول انتخاب خوبیه . البته اگر رم رو G.SKILL RipjawsX Kit 8GB (2x4GB) 1600 CL9 بگیری به صرفه تره . چون با اور میتونی به فرکانس بالاتر برسونیش . اگر مادربورد خوب برای اورکلاک میخوای Asus P8Z68-V مدل خیلی خوبیه. حدود 330 باید باشه . ولی خیلی عالیه . تمام امکاناتی که نیاز داری رو داره . برای اورکلاک هم خیلی خوبه .

Ci7 3820 مشخص نیست کی بیاد و قیمتش چقدر باشه . ولی هر چی باشه بالای 1 میلیون باید بابت مادربورد و CPU هزینه کنی . اصلا اینجوری نیست که 2011 رو بعدا میشه آپدیت کرد و 1155 رو نمیشه . هر کدوم تو رده خودشون حالا حالاها کار میکنن . با اومدن 2011 ، سری 1155 کنار نمیره . سری 1366 میره کنار . 2011 سری پردازنده های فوق حرفه ایه و برای کارهای خاص طراحی شده . پردازنده های 1155 عمومی تر هستن .

لینک به دیدگاه

اوکی همه چیزا رو تقریبا میدونم دیگه

فقط مونده 2 تا چیز

1-آیا power 600 از پس 3 تا فن کیس 1 فن cpu و یک دی وی دی رام و یک اسکنر و پرینتر و یک هارد اکسترنال بر میاد؟

2-من یک موس با دکمه های قابل برنامه ریزی برای بازی میخوام کسی میتونه معرفی کنه؟

یک کیبورد میخوام با چندین تا hot keys که پلیر ها رو هم بتونم از تو بازی کنترل کنم و کاملا مثل کیبورد لپتاپ صاف باشه

مرسی

لینک به دیدگاه

1 - اولا که شما همه اینها رو با هم استفاده نمیکنی . دوما پرینتر کابل برق جدا داره . سوما اگر هم همه اینها رو همزمان استفاده کنید هم مشکلی پیش نمیاد . بیشترین مصرف انرژی رو ردازنده و کارت گرافیک دارن که مدلهایی هم که شما قصد خریدشون رو دارید مصرفشون زیاد نیست .

2 - اگر میخوای یک هزینه معقول بکنی برای ماوس از ماوسهای A4tech بگیر . من خودم مدل XL-750Bk رو دارم . قیمتش الان حدود 35000 تومانه . اگر ماوس جدیدتر میخوای مدل F3 هم خیلی خوبه . قیمتش در حدود 45000 تومانه . هیچ کدوم بیسیم نیستن . کلا ماوس بیسیم برای بازی مناسب نیست .

من توصیه میکنم برای بازی و کار زیاد با کیبورد ، از کیبوردهایی که مدل لپ تاپی هستن استفاده نکنی . این کیبورد ها هم زودتر خراب میشن و هم دست شما رو خسته میکنن . من کیبورد A4TECH KL-45MU با قیمت 25000 تومان رو پیشنهاد میکنم . البته اگر میتونی بیشتر خرج کنی ، کیبوردی مثل microsoft sidewinder x4 هست که الان 130 تومانه تقریبا . من خودم دارم و کیبورد فوق العاده ایه .

لینک به دیدگاه

در مورد پاور خیالتون راحت بشه. این قطعاتی که شما گفتید در مجموع 50 وات مصرف ندارند حتی شاید کمتر هم باشه. ^_^

لینک به دیدگاه

ایا این موس قابل برنامه ریزی هست که مثلا بگم این دکمه کار Num 6 رو انجام بده؟ A4Tech F3

وایر لس هست یا نه؟ تو شکل که براش سیم نکشیده

ویرایش شده توسط sadeghdota
لینک به دیدگاه

صادق خان اون عکسهای پایین صفحه رو هم نگاه کن دیگه ;) بیسیم نیست . 7 دکمه قابل برنامه ریزی داره .تو توضیحاتش کامل نوشتم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

در نهایت این سیستم رو خریدم:

پردازنده : Intel Ci5 2500k (for oc) 420

مادربورد : ASUS - Maximus IV Extreme 390

مانيتور : LED ASUS ML238H 405

ssd 60 gig : 310

گرافيک : ati 5850 275

هارد : hard 500 sata 189

رم : G.SKILL RipjawsX Kit 8GB (2x4GB) 1600 CL9 150

درايو نوري : Plextor PX-L890SA SATA 53

پاور : POWER GREEN GP885B 198

کيس : X7 COUGAR / GREEN 175

موس : A4Tech F3 47

کيبورد : A4TECH KL-45MU 25

فن cpu: Transformer3 - LGA2011 / GREEN 47

Headset A4TECH HS-800 21

----------

2704

از همه ی کسانی که کمکم کردن قطعات رو انتخاب کنم بخصوص hamed , hex , D@RK و بقیه عزیزان متشکرم

امید وارم در بین شما منم اطلاعات سخت افزاریم بالا بره و بتونم به بقیه کمک کنم

شب خوبی رو برای همه ی دوستان آرزومندم

صادق از شیراز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...