رفتن به مطلب

بازی استراتژیک به مانند ارباب حلقه ها معرفی میکنید؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من زیاد اهل بازی استراتژیک نیستم ولی از بازی ارباب حلقه ها استراتژی خوشم میومد. ممنون میشم اگه بازی استراتژیک که به جذابیت این بازی باشه معرفی کنید.

بازی هایی مثل دوتا و کرافت خیلی زیاد تخیلی هستند و استرانگ هولد هم دیدم گرافیکش قدیمی بود. این دو تا رو معرفی نکنید یه جورایی خوشم نیومده از اینا. بازی ارباب حلقه ها استراتژی نسبتا روند نرمال تخیل و گرافیک داشت. ممنون میشم اگه بازی خوبی باشه بهم معرفی کنید

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

سلام دوستان

من زیاد اهل بازی استراتژیک نیستم ولی از بازی ارباب حلقه ها استراتژی خوشم میومد. ممنون میشم اگه بازی استراتژیک که به جذابیت این بازی باشه معرفی کنید.

بازی هایی مثل دوتا و کرافت خیلی زیاد تخیلی هستند و استرانگ هولد هم دیدم گرافیکش قدیمی بود. این دو تا رو معرفی نکنید یه جورایی خوشم نیومده از اینا. بازی ارباب حلقه ها استراتژی نسبتا روند نرمال تخیل و گرافیک داشت. ممنون میشم اگه بازی خوبی باشه بهم معرفی کنید

سلام

من خودم فن این بازیم ولی به خاطر قدیمی بودنش ، سیستم من اجراش نمیکنه.کسی راه حلی دارد؟

منم خیلی گشتم توی این سبک بازی خاصی که مثل ارباب حلقه ها باحال باشه پیدا نکردم.

ولی اگر dlc ویچ کینگ رو بازی نکردید توصیه می کنم حتما دانلودش کنید.

جنگ های صلیبی رو هم تست کن.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

سلام

من خودم فن این بازیم ولی به خاطر قدیمی بودنش ، سیستم من اجراش نمیکنه.کسی راه حلی دارد؟

منم خیلی گشتم توی این سبک بازی خاصی که مثل ارباب حلقه ها باحال باشه پیدا نکردم.

ولی اگر dlc ویچ کینگ رو بازی نکردید توصیه می کنم حتما دانلودش کنید.

جنگ های صلیبی رو هم تست کن.

یک روش هست که بازی رو ویندوز ۱۰ هم اجرا بشه سرچ کنین پیدا میشه راحت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

یک روش هست که بازی رو ویندوز ۱۰ هم اجرا بشه سرچ کنین پیدا میشه راحت

والا من قبلا بازی رو نصب کردم و سرچ هم کردم و روش هارو امتحان کردم که هیچ کدوم جواب نداد.

حالا اگر روشی رو بلد هستید که کار می کنه ممنون میشوم بهم معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

والا من قبلا بازی رو نصب کردم و سرچ هم کردم و روش هارو امتحان کردم که هیچ کدوم جواب نداد.

حالا اگر روشی رو بلد هستید که کار می کنه ممنون میشوم بهم معرفی کنید.

نسخه اصلی رو ویندوز 10 جواب میده. 

این منوی نصب رو باید بیاری بقیه فشرده سازی ها ایراد داره

3.jpg

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

نسخه اصلی رو ویندوز 10 جواب میده. 

این منوی نصب رو باید بیاری بقیه فشرده سازی ها ایراد داره

3.jpg

مال من عکس اون اورک ها رو میاره.فرقی داره؟ولی این صفحه ی ریجستر رو میاره.

از چه سایتی دانلود کردید؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

مال من عکس اون اورک ها رو میاره.فرقی داره؟ولی این صفحه ی ریجستر رو میاره.

از چه سایتی دانلود کردید؟

متاسفانه نمیدونم از کدوم سایت دانلودش کرده بودم ولی قبل این دو سه تا نسخه که متفرقه فشرده شده بودن دانلود کرده بودم درست جواب نداد شما نسخه با حجم 4 گیگ رو پیدا کنید و دانلود کنید

نسخه های فشرده دو گیگی رو نه.

لینک به دیدگاه

اینا رو تست کن خوشت میاد.

سری جنرال ، سری civilization ، سری company of heroes ، سری age of empires ، سری استارکرفت 

دوتا و WoW ک جای خود داره 

ویرایش شده توسط irajshop
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

سلام و درود

طی تجربه خودم هیچ بازی لذت و حس بازی دیگه رو نمیده حتی توی یک ژانر پس اگه دقیقا تجربه ای مثل یه بازی خاص می خوای برگرد و همون رو دوباره بازی کن !!!

از استراتژیا یکی از بازیای خوبی که کردم روم 2 بود به دلیل تاریخی ، مپ واقعی اوراسیا و امپراطوری و اقوام واقعی تاریخی نظیر روم ، مصر ، اسپارتا مغولا و حتی اقوام پارسی و شمایل و ساختمان های مختص هر قوم

و ویژگی های ارتشی هر قوم (مثلا پارس سواره نظام قوی ، مغولا تیرندازای سواره عالی و روم پیاده نظام قدرتمند و...)

روابط تجاری ، اتحادای مختلف با کشورای دیگه ، جاسوسی ، خرابکاری و ایجاد تظاهرات شهر، ساخت مستعمره نظامی از دیگر کشورا ، فساد و خرابکاری و یا بی عرضگی خیشان شاهی و یا درباریان و...

میتونی مثلا امپراطوری پارس رو با حالت هارد بازی انتخاب کنی و سعی کنی وسعت امپراطوری کورش رو بدست بیاری اون وقت می فهمی یکی از دلایل که بهش میگیم کبیییر چیه ! 😊 (خیلی سخت و لجن... بماند )

rome-total-warandroid-iphone-desktop-hd-backgrounds-wallpapers-1080p-4k-9jekp-1191x670.thumb.jpg.0873d9c386248c7e7b0a48ad3b2e37ff.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

طی تجربه خودم هیچ بازی لذت و حس بازی دیگه رو نمیده حتی توی یک ژانر پس اگه دقیقا تجربه ای مثل یه بازی خاص می خوای برگرد و همون رو دوباره بازی کن !!!

این حرف و من واقعا قبول دارم هیچی برای من مثل stronghold crusader نشد

در 13 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

سلام دوستان

اگه بخوام یه بازی پیشنهاد بدم از سری توتال وار آتیلا رو پیشنهاد میکنم که مثل روم نسخه خوبی بود

پیشنهاد میکنم hearts of iron 4 رو هم تجربه کنید که البته سبکش با همه استراتژی های دیگه فرق داره و ممکنه به مزاج همه نسازه ولی میتونه سرگرم کننده باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...