رفتن به مطلب

الان زمان مناسبی برای جمع کردن سیستمه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

عزیزانی که این مطلب رو میخونید لطفا من رو راهنمایی کنید

ایا با توجه به شرایط پیش اومده و بسته بودن بازار لوازم کامپیوتر و افزایش قیمت قطعات 

الان زمان مناسبی برای جمع کردن سیستم هست یا بهتره که صبر کنم تا با بازشدن بازار قیمت ها کاهش پیدا کنه؟

بنظر شما قیمت ها اصلا کاهش پیدا میکنه؟

لینک به دیدگاه

تا جایی که من می دونم بازار ایران فقط روند افزایشی داشته و هیچ وقت ما کم شدن قیمت قطعات رو تجربه نکردیم

اگه می خوای سیستم بگیری بزار قرنتینه تموم بشه چون حالا فقط چندتا سودجوی متقلب مغازهاشون باز هست همین طور میزان تنوع بسیار کم هست

ویرایش شده توسط مصطفی1377
لینک به دیدگاه

نه چون تنوع قطعات از تنوع غذای سگ کمتره.

توصیه می کنم نخرید.

ویرایش شده توسط Wall Breaker
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amiras0 گفته است :

سلام

ایا با توجه به شرایط پیش اومده و بسته بودن بازار لوازم کامپیوتر و افزایش قیمت قطعات 

الان زمان مناسبی برای جمع کردن سیستم هست یا بهتره که صبر کنم تا با بازشدن بازار قیمت ها کاهش پیدا کنه؟

قیمتهای فافا تغییر نکرده. همین حالا بخر.

قرنطینه تمام بشه مغازه ها باز بشن با دلار 16 تومان باید خرید کنی. الان خیلی از جاها هنوز با دلار 14 میفروشن مثلا فافا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، مصطفی1377 گفته است :

تا جایی که من می دونم بازار ایران فقط روند افزایشی داشته و هیچ وقت ما کم شدن قیمت قطعات رو تجربه نکردیم

اگه می خوای سیستم بگیری بزار قرنتینه تموم بشه چون حالا فقط چندتا سودجوی متقلب مغازهاشون باز هست همین طور میزان تنوع بسیار کم هست

از فردا خیلی از فروشنده ها مثل لیون شروع به فعالیت میکنن امیدوار روی قیمت تاثیر بزارن.

در 4 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

نه چون تنوع قطعات از تنوع غذای سگ کمتره.

توصیه می کنم نخرید.

به نظرت چقدر صبر کنم؟

در 4 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

قیمتهای فافا تغییر نکرده. همین حالا بخر.

قرنطینه تمام بشه مغازه ها باز بشن با دلار 16 تومان باید خرید کنی. الان خیلی از جاها هنوز با دلار 14 میفروشن مثلا فافا

فافا چند مدل از چیزایی که میخوام رو نداره متاسفانه ولی قیمتاش پایینه نسبت به بقیه فروشنده ها

لیون نسبت به بقیه فروشنده ها یسری از قطعاتو گرون تر میده حتی بیشتر از دیجی کالا

لینک به دیدگاه

قطعه دلخواهتو گیرآوردی چرا که نه عزیز حتما بخر ولی نه به هر قیمتی ماشالا بعضیا پول کلیه میخوان.در مورد قیمت ها هم هیچی معلوم نیست ولی اگه پولت تمام و کمال حاضره به نظرم الان تهیه کنی بهتره

لینک به دیدگاه

ماهی و هر وقت از آب بگیری تازست

تو ایران تا حالا شده چیزی ارزون شه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم صبر کنید تا بازارها باز بشه قیمتها کاهش پیدا میکنه هیچ جا با دلار 16 تومن حساب نکردن بالای 25 حساب کردن

اگه قیمتها کمتر نشد که باید بشه (خریداران احمق بلانسبت تو این قیمت باعث گرونی میشن) از دوبی تهیه کنید یکی از کاربران لیون وارد میکنن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

به نظرم صبر کنید تا بازارها باز بشه قیمتها کاهش پیدا میکنه هیچ جا با دلار 16 تومن حساب نکردن بالای 25 حساب کردن

اگه قیمتها کمتر نشد که باید بشه (خریداران احمق بلانسبت تو این قیمت باعث گرونی میشن) از دوبی تهیه کنید یکی از کاربران لیون وارد میکنن

لطفا ایدی این دوستمون رو برام ارسال کنید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، amiras0 گفته است :

سلام

به نظرت ایران و آمریکا آشتی می کنن؟ اگر پیش بینی می کنی که می کنن، اوضاع بهتر میشه، اگر نه که هیچی. کرونا هم وسطه، اگر فکر می کنی ایران موفق به مهار کرونا میشه و قرنطینه بین المللی علیه ایران برداشته میشه، صبر کن قیمت ها میاد پایین، اگر که نه، بیشتر هم میشه.

لینک به دیدگاه

کاری به دلار ندارم . تامین کننده های چینی به کار بیوفتن یک مقدار جنس داخل بازار بیاد قیمت ها متعادل تر میشه. 

لینک به دیدگاه

اینده به هیچ عنوان روشن نیست تاریکه تاریکه

هیچی سر جای خودش نیست همه دارن میرن سر کار و بیرونن کرونا به شدت پیشرفت کرده احتمالا چند ما اینده بیمارستان ها هم تکمیل ظرفیت بشه و اونی که کرونا بگیره بگن تو خونه بمون و علی علی گویان به سمت جلو بریم

من فکر کنم تغییر بزرگی در راهه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amiras0 گفته است :

به نظرت چقدر صبر کنم؟

نمی دونم.

بهترین کار اینه بری از آمازون قطعه بیاری.

مثلا به فامیل پول بدی از امارات برات پست کنن.

یا حتی خودت بری اونجا بخری بیاری.

اگر هم نه باید صبر کنی.

لینک به دیدگاه

این قیمت ها هیچ ربطی به تعطیلی بازار های ما نداره

قرار بود بعد از عید امسال از وسط پارمون کنن (اصلا" برنامه بچه ها همین بود)

که این کرونا هم مزید بر علت شد و فشار بیشتر (نفت هم که بهتره راجبش صحبت نکنم)

شما تا تابستان صبر کن ببین همچین قرنطینه بین المللی بکنن ما رو که با کره شمالی در یک رده قرار بگیریم

مگر سلسله معجزاتی در دو طرف رخ بده که با توجه به بینشی که در طرفین دارم میدونم معجزه هم جوابگو نخواهد بود

و فکر کنم بعد از این داستان ها نیاز های به مراتب مهمتری پیدا خواهیم کرد تا جمع کردن سیستم

لینک به دیدگاه

برادر من اگر ثانیه ایی هم تعلل کنی

ضرر به مالت و اعصابت زدی

همین الان بخر 

هیچ چیز ارزون نمیشه

با شرایط کرونا هیچ چیزی متعادل نمیشه 

حداقل تا زمانی که واکسن این لامصب تولید بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، amiras0 گفته است :

لطفا ایدی این دوستمون رو برام ارسال کنید

@invoker اشتباه نکنم ایشون بودن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...