رفتن به مطلب

کمک میخوام خیلی سردرگمم

Hareth
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام بنده توی این یکی دوماهی که خدمتم تموم شده و با این وضع کرونا از شانس خوب ما 🥵 خیلی سردرگم شدم نمیدونم چیکار کنم . میخوام یک کسب و کار راه بندازه  اما نمیدونم جواب میده یا نه چون اگه جواب نده شکست سنگینی میخورم و شاید جبران ناپدیر باشه تو این وضع . ممنون میشم از دوستان نظرشون رو بگن در این مورد . 

اول فکر کرردم رستوران بزنم و بعد از تحقیق فهمیدم که خیلی کار پرمشغله ای هست و تو این وضع کرونا خیلی ناجوره و فکر کردم برم تو کار شیرالات و لوله که توی اون منطقه ای که مغازه دارم وجود نداره و بعد از چند روز تحقیق و پرس وجو از لوله کارها و مردم اونجا فهمیدم که همه نیاز دارن. فقط مشکلی که وجود داره اینه که بنده هیچ از شیرالات و لوله سردر نمیارم. ممنون میشم یکی بهم کمک کنه اگه کارش اینه یا تخصصی داره توی این کار.بوجه ای که میتونم جور کنم برای این کار 50 میلیون هست و بیشتر نمیتوم به نظرتون میتونم این کار رو راه بندازم ؟

لینک به دیدگاه

برای به کار گیری استعداد افراد نیاز به سرمایه نیست.. شما بدون اینکه به اون پول دست بزنی میتونی درآمد خیلی عالی از استعدادت داشته باشی.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

برای به کار گیری استعداد افراد نیاز به سرمایه نیست.. شما بدون اینکه به اون پول دست بزنی میتونی درآمد خیلی عالی از استعدادت داشته باشی.

ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری ؟ 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری ؟ 

برو فنی حرفه ای اموزش های مختلفی داره فکر کنم اموزش لوله کشی هم باشه رایگان هم هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

برو فنی حرفه ای اموزش های مختلفی داره فکر کنم اموزش لوله کشی هم باشه رایگان هم هست

والا برادر حرفم من چیز دیگه ای بود .

دارم میگم هدفم اینه یه مغازه باز کنم. اونم مغازه شیر الات اتصلات لوله 

سوال اینه ایا جواب میده توی این وضعیت و اگه کسی تخصصی داره توی فروش شیرالات و لوله اتصالات بهم کمک کنه . البته فک کنم باید یکی دوماهی برم توی فروشگاه ای شیرالات و لوله اتصالات کار کنم تا تو دستم بیاد (((البته مغازش رو دارم جاش هم خوبه ))) 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

سلام رفیق شعار ندین راهنمایی شون کنید لطفا

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

والا برادر حرفم من چیز دیگه ای بود .

دارم میگم هدفم اینه یه مغازه باز کنم. اونم مغازه شیر الات اتصلات لوله 

سوال اینه ایا جواب میده توی این وضعیت و اگه کسی تخصصی داره توی فروش شیرالات و لوله اتصالات بهم کمک کنه . البته فک کنم باید یکی دوماهی برم توی فروشگاه ای شیرالات و لوله اتصالات کار کنم تا تو دستم بیاد (((البته مغازش رو دارم جاش هم خوبه ))) 

اگه میخای از این چیزا سردربیاری ،باید بری لوله کشی یاد بگیری،یا کار کنی

برا همینه که دوستان اینجور میگن 

پدر منم ۳۰سال کارگر سازمان آب بوده و لوله کشی کرده 

الان از این چیزا راحت سر در میاره

البته منظور من این نیست که بری ۳۰سال کار کنی،چون اولا که اینقد سال اصلن نیاز نیست،ثانیا الان همش پیمان کاری شده و اصلن کسی رو راه نمیدن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اگه میخای از این چیزا سردربیاری ،باید بری لوله کشی یاد بگیری،یا کار کنی

برا همینه که دوستان اینجور میگن 

پدر منم ۳۰سال کارگر سازمان آب بوده و لوله کشی کرده 

الان از این چیزا راحت سر در میاره

البته منظور من این نیست که بری ۳۰سال کار کنی،چون اولا که اینقد سال اصلن نیاز نیست،ثانیا الان همش پیمان کاری شده و اصلن کسی رو راه نمیدن

چند تا رفیق لوله کش دارم که باهاشون صحبت کردم و اونا نظرشون اینه که میگن تو کارت رو شروع کن ما چیز های لازم رو بهت یاد میدیم .

به نظرتون یه چند ماهی توی فروشگاه های شیرالات کار کنم تجربه لازم رو به دست نمیارم ؟ 

سردر نمیارم وسایل شیرالات شامل توالت فرهنگی سینک یا هود یا شیر های روشویی و حمام ووووووو هست ابزار اتصالات لوله هم به همین صورته که مردم میخرن لوله کش یا خودشون نصب میکنن خوب میتونم با یه نصاب قرارداد ببندم که این کار رو انجام بده .

البته توی حرف شما شکی نیست باید تجربه داشت 🙏

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

چند تا رفیق لوله کش دارم که باهاشون صحبت کردم و اونا نظرشون اینه که میگن تو کارت رو شروع کن ما چیز های لازم رو بهت یاد میدیم .

به نظرتون یه چند ماهی توی فروشگاه های شیرالات کار کنم تجربه لازم رو به دست نمیارم ؟ 

سردر نمیارم وسایل شیرالات شامل توالت فرهنگی سینک یا هود یا شیر های روشویی و حمام ووووووو هست ابزار اتصالات لوله هم به همین صورته که مردم میخرن لوله کش یا خودشون نصب میکنن خوب میتونم با یه نصاب قرارداد ببندم که این کار رو انجام بده .

البته توی حرف شما شکی نیست باید تجربه داشت 1f64f.png

البته اگه من بت بگم چقد ساده هست ،خندت میگیره

براهمینه که این شغل لوله کشی جزو مثلا شغلای بیکلاسی هست چون نهایت معلوماتی که میخای اینه که اندازه قطر لوله ها و زانو و اتصالات رو بلد باشی و دقیق کار کنی تا لوله ها نشتی ندن همراه یکمم سلیقه که چیز تمیزی ازش دربیاد

حالا همیز چیزا رو بخای یاد یه آدم بلانسبت شما گاگول بدی(که کم هم نیستن تو این صنف) بعد ۲۰سالم هنوز لوله هاش نشتی میدن و کارشم کثیف کاریه و زشت درمیاد

بنظر من کار خوبی انتخاب کردی نه اعصاب خورد کنیه نه معلومات زیادی میخاد

اون لوله کشه حالا یکم باید توجه کنه،شما که فقط دارین چیزاشو میفروشید 

اگه دوستانتون وقت کافی براتون بزارن ،آره راحت راه میوفتید

اون قضیه نصابم چیز خوبیه ،ولی اگه خودت بتونی کارای سنگین ترشو انجام بدی نونت تو روغنه،البته خب باید یاد بگیری

ادیت:همیشه یه لوله هست که بخاد خراب بشه یا نشت بده،فقط باید بش زمان بدی،این قضیه رو تو انسان ها هم میشه دید خخخخخ

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

ادیت:همیشه یه لوله هست که بخاد خراب بشه یا نشت بده،فقط باید بش زمان بدی،این قضیه رو تو انسان ها هم میشه دید خخخخخ

خخخ اره واقعا با این حرفت موافقم 😁😅 

ممنون از توضیحات خوبت برادر عزیز 🙏

فقط ترس دارم توی این وضعیت بد کرونا . شهاب سنگ . ن ظ ا م همچیز خراب شه

به نظرت این وضعیت کی تمومو میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

خخخ اره واقعا با این حرفت موافقم 1f601.png1f605.png 

ممنون از توضیحات خوبت برادر عزیز 1f64f.png

فقط ترس دارم توی این وضعیت بد کرونا . شهاب سنگ . ن ظ ا م همچیز خراب شه

به نظرت این وضعیت کی تمومو میشه ؟ 

خواهش میکنم

فقط خدا میدونه اما اگه کاری در این رابطه داری انجام بده ،مثلا الان وقت اینه که کارو یاد بگیری 

لینک به دیدگاه

اره دو ساعت دیگه دست به کار میشم اول مغازه رو اماده کنم کار های دکورش رو انجام بدم بعدش باید برم با نمایندگی ها صحبت کنم فک کنم بعد از رمضون راهش بندازم البته اگه خدا بخواد امیدوارم موفق شم 

اقا Silvermanhhh خیلی ممنون از اطلاعات خیلی بهم کمک کرد از همه مهمتر بهم انگیزه دادی. حقیقتش کسی رو ندارم که در این مورد باهاش صحبت کنم تنها جایی که میشناسم برای صحبت لیونه و دوستای عزیزی مثل شما 🙏😘

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...