رفتن به مطلب

گارانتی حامی

Crystal570X
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من یه مانیتور با گارانتی حامی دارم که ایراد داره (رو پنلش 2 تا لکه سفید کوچیک افتاده، احتمالا لایه های بک لایتش از هم جدا شدن و اینا یا چیزی رفته لاش)  میخواستم بدون اگه بفرستمش گارانتی چقدر طول میکشه که درستش کنن، کسی تجربه شو داشته! چون تو اینترنت نوشتن که خیلی اذیت میکنه و چند ماه طولش میدن! بنده هم چون شهرستان هستم نمیتونم حضورا برم سراغشون و پیگیری کنم تا لفتش ندن.

تشکر.

لینک به دیدگاه

مانیتور رو ارسال کنید 2 حالت پیش میاد یا موقع رفت و برگشت صدمه میبینه یا خود گارانتی صدمه میزنه اگه ایراد بزرگی نیست بی‌خیال شید. یک عکس قرار بدین از مشکل.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

درود

من یه مانیتور با گارانتی حامی دارم که ایراد داره (رو پنلش 2 تا لکه سفید کوچیک افتاده، احتمالا لایه های بک لایتش از هم جدا شدن و اینا یا چیزی رفته لاش)  میخواستم بدون اگه بفرستمش گارانتی چقدر طول میکشه که درستش کنن، کسی تجربه شو داشته! چون تو اینترنت نوشتن که خیلی اذیت میکنه و چند ماه طولش میدن! بنده هم چون شهرستان هستم نمیتونم حضورا برم سراغشون و پیگیری کنم تا لفتش ندن.

تشکر.

گارانتی های ایسوز خیلی اذیت میکنن حضوری بری هم باز کارتو راه نمیندازن هیچی هم گردن نمیگیرن دیگه چه برسه بخوای ارسال کنی براشون...
اگه مشکل خیلی حاد هستش حضورا برید...

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

مانیتور رو ارسال کنید 2 حالت پیش میاد یا موقع رفت و برگشت صدمه میبینه یا خود گارانتی صدمه میزنه اگه ایراد بزرگی نیست بی‌خیال شید. یک عکس قرار بدین از مشکل.

آره ، میزنه یه جایی رو میشکنن میگن از گارنتی خارجه.

حضوری برو چندتا هم با گوشی دقیق عکس بگیر از مانتیور و مشکلش ، بگو من تو این وضعیت تحویل میدم

لینک به دیدگاه

تحویل بده ، چیزی اضافه روی رسیدی که بهت میده ننویسه ،  مثلا آب خوردگی ، ضربه خوردگی ، بازشدگی و...

بگو هر شرایطی داره بنویسید هر موردی باشه بعدا من گردن نمیگیرم ، احتمالا طولش بدن به دلیل کرونا من خودم مانیتورم رو دادم سام سرویس  29 روز طول کشید آخر با شکایت کارم راه افتاد (روز قبل از کمیسیون کالا رو حاضر کردن)

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

m.thumb.jpg.7f4a1da49854f3829a67f8aefb4b88dd.jpg

تو تصاویر روشن و یکدست اون لکه های سفید مشخصا و موقعی که رو دسکتاپ تصویر هست دیده نمیشن، رنگ پیکسلها مشکلی نداره و درست هست یعنی پیکسل برایت شده نیستش. تو کلیپای اینترنتی دیدم که با تمیز کردن لایه های بک لایت مشکل راحت حل میشه منتها گارانتی دست آدمو بسته!

از یطرفی هم چون قیمت این مانیتور حدود 16 تومن هست (PG279Q) آدمو زورش میگیره!!! هنوز یکسال از گارانتیش. منم میترسم همینطوری بره و با کلی مشکل دیگه برگرده...

ویرایش شده توسط Crystal570X
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

m.thumb.jpg.7f4a1da49854f3829a67f8aefb4b88dd.jpg

تو تصاویر روشن اون لکه های سفید مشخصا و موثعی که رو دسکتاپ تصویر هست دیده نمیشن، رنگ پیکسلها مشکلی نداره و درست هست یعنی پیکسل برایت شده نیستش. تو کلیپای اینترنتی دیدم که با تمیز کردن لایه های بک لایت مشکل راحت حل میشه منتها گارانتی دست آدمو بسته!

از یطرفی هم چون قیمت این ماتنیتور حدود 16 تومن هست (PG279Q) آدمو زورش میگیره!!! هنوز یکسال از گارانتیش. منم میترسم همینطوری بره و با کلی مشکل دیگه برگرده...

به نظرم این مشکل خیلی ناچیز هستش تو مشکلات مانیتورها. سری که درد نداره دستمال نمی‌بندن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...