رفتن به مطلب

نجات کارتهای Hd 4850 با فن .....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

از اونجایی که خیلی از دوستان از دست دمای 80درجه ای کارتهای سری 4850 خودشون ناراحت بودن بر این شدیم که یک سری تست از یه سری از فنهای برند zerotherm مدل hc92 cu 8800 انجام بدیم که این کار رو همانطور که قول د اده بودیم انجام دادیم و دما رو از :

80 درجه به 35 درجه سانتی گراد رسوندیم و خیلی هم عالی و خنک کار میکرد . این فن باعث خنکتر شدن کارت میشه و طول عمر کارت رو افزایش میده .

قیمت این فن 55 تومان میباشد .

امروز تستها و اطللعات دقیقی از این فن رو همراه با عکس توی سایت میزاریم .

zt-hurricane-hc92.jpg

لینک به دیدگاه

نمایش و عملکرد باورنکردنی این فن با هیت سینک 100% cooper (مسی) دمای GPU را حتی بیش از نصف کاهش می دهد.

لینک به دیدگاه

از زمانی که کارتهای گرافیک جدید ATI به خصوص مدلهای 4850 و 4870 وارد بازار شده است بسیاری از افرادی که این کارتهای گرافیک رو تهیه کردند نگران دمای بالای آن هستند و همواره به دنبال راهکاری برای حل این مشکل می باشند . در اینجا ما به تست یک فن مناسب برای کارت گرافیک his radeon 4850 پرداختیم فن انتخابی ما که مورد تست قرار گرفته است مدل hurricane hc92 cu 8800 از شرکت معروف و معتبر zerotherm است این فن علاوه بر قدرت بسیار بالایی که در انتقال دمای گرافیک دارد صدایی بسیار کمی تولید می کند و قابلیت تنظیم دورفن رو هم به صورت دستی دارد در تست اولیه بدون گذاشتن این فن بر روی برد ،کارت گرافیک 4850 دارای دمای 79 درجه سانتیگراد بود که با گذاشتن این فن و با تنظیم دور فن بر روی متوسط به دمای 39 سانتیگراد و با تنظیم دور فن بر روی ماکسیمم ، دما به 35 درجه سانتیگراد رسید که نشان دهنده قدرت بالای این فن در انتقال دمای تولید شده توسط گرافیک 4850 بود . hurricane hc92 cu 8800 دارای سرعت 1500 تا 3300 دور در دقیقه است و مقدار عمر مفید تخمین زده شده برای این محصول 40000 هزار ساعت میباشد .

test-fan4850-01.jpg

test-fan4850-02.jpg

gpu-z-4850-bedoune-fan.jpg

تست دمای این کارت قبل از تعویض فن و با فن اصلی خود کارت

gpu-z-4850-bedoune-fan-01.jpg

تست دمای این کارت بعد از تعویض فن و با فنcu 8800 zerotherm

test-fan4850-13.jpg

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی خوشم اومد فن خوشکلیه اما پولام تمام شد

شیطونه میگه در کیس باز کنی دما رو بیاری پایینتر d: ;)

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی خوشم اومد فن خوشکلیه اما پولام تمام شد

شیطونه میگه در کیس باز کنی دما رو بیاری پایینتر d: ;)

درود

افشار جان به حرف شیطان توجهی نکن هر وقت که فکر کردی دوست داری دما رو بیاری پایین روی این فن فکر کن

لینک به دیدگاه

سلام

من موندم شما چقدر کارتون درسته آقای حسینی تکید به خدا تک راستی عجب فنی خوشگله و هم خنک .

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام

من موندم شما چقدر کارتون درسته آقای حسینی تکید به خدا تک راستی عجب فنی خوشگله و هم خنک .

تشکر.

خواهش میکنم . ببنید در سایت جدید همه چیز بهتر میشه و تست قطعات و حل مشکلات راحتتر صورت میگیره و در مورد تست قطعات نقشه های زیادی رو در پیش داریم .

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . ببنید در سایت جدید همه چیز بهتر میشه و تست قطعات و حل مشکلات راحتتر صورت میگیره و در مورد تست قطعات نقشه های زیادی رو در پیش داریم .

انشا الله به امید خدا ما که بی صبرانه منتظریم آقای حسینی میدونم که تو سایت جدید کولاک میکنید

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

الان این کارت های HIS 4850 که با این فن فروخته میشن کاره Lion Computer هست یا اورجینال توسط شرکت اصلی سوار شده ؟

لینک به دیدگاه

می گم دمای His 4870 چقدره ؟ اونم 80 درجه ؟! آخه خیلی جاها به گرمای زیادش گیر میدادند ...

لینک به دیدگاه

الان این کارت های HIS 4850 که با این فن فروخته میشن کاره Lion Computer هست یا اورجینال توسط شرکت اصلی سوار شده ؟

درود

علیرضا جان خودمون این کار کردیم و خود شرکت این کار رو نکرده :

در ضمن این رو برای همه دوستان اعلام میکنم که ما از تمام امکانات این فن استفاده نکردیم و یه سری هتسینگها بود که روی رمها قرار میگیره و این رو مطمئنم که خنکترش میکنه :

test-fan4850-06.jpg

لینک به دیدگاه

می گم دمای His 4870 چقدره ؟ اونم 80 درجه ؟! آخه خیلی جاها به گرمای زیادش گیر میدادند ...

4870 هم همین حدود دما اینجا میکنه ولی فنش یه مقدار قویتره از 4850

لینک به دیدگاه

4870 هم همین حدود دما اینجا میکنه ولی فنش یه مقدار قویتره از 4850

سلام اقایی حسینی

منم فکر کنم اگر فن رو روی 4870 نسب می کردید یه 3 تا 4 درجه دماش اختلاف داشت با 4850

یعنی 3 تا 4 درجه خنک تر

البته فقط یه حدس بود;)

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک 4850 همراه با فن قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گارانتیش چند ساله؟

لینک به دیدگاه

سلام.

این کارت گرافیک رو شما نمی یارین ؟؟؟؟؟؟؟

که فکر کنم خیلی خنک باشه.

his_4850_1.jpg

his_4850_2.jpg

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک 4850 همراه با فن قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گارانتیش چند ساله؟

درود

ما تصمیم گرفتیم به تعداد محدود از این کارتها با فن زروترم رو با قیمت 275 تومان در زمان محدود بفروشیم که به نظر خیلی برای مصرف کننده به صرفست . چون الان هر مارکی رو که بخره باید حدودا 250 تومان پول بده و با فن معمولی و کلی هزینه کنه تا خنکش کنه

این کارت گرافیک رو شما نمی یارین ؟؟؟؟؟؟؟

کارتهای HIs با فن ICEQ4 کارتهای خیلی خوبیه ولی به دلیل وضعیت عصف بار بازار فعلا خیلی باید روی واردات فکر کرد

لینک به دیدگاه

یه جایی توی فوروم بود که نوشته بودن از طریق نرم افزاری میشه خنک کرد 4870 رو ...

جریان اون چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

جریان اون چیه ؟؟

میشه این کار رو کرد در تاپیک خودش مطرح کنید لطفا

لینک به دیدگاه

جریان اون چیه ؟؟

درود

دوست عزیز در تاپیک زیر پیگیری بفرمایید

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1359

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من 2 تا hd4850 با برند his دارم(از خودتون گرفتم).crosssfire کردم.با تغییراتی که در پروفایل انجام دادم دماشون رو به 50 درجه رسوندم.ارزش داره 2 تا فن بگیرم برای این 2 تا؟؟؟قیمت 2 تاش با تخفیف چند در میاد؟

لینک به دیدگاه

من 2 تا hd4850 با برند his دارم(از خودتون گرفتم).crosssfire کردم.با تغییراتی که در پروفایل انجام دادم دماشون رو به 50 درجه رسوندم.ارزش داره 2 تا فن بگیرم برای این 2 تا؟؟؟قیمت 2 تاش با تخفیف چند در میاد؟

درود

در هر صورت این کارتها دمای بالایی با فنهای اصلیشون ایجاد میکنن و اگر میخواید خنکتر بشه میتونید از فنها بگیرید و اگر نمیخواید مشکلی نیست میتونید استفاده کنید همینطوری . البته این فنها برای دوستان فروم و کسانی که از ما کارت خریدن حدود 10 درصد تخفیف داره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...