رفتن به مطلب

فروش Sapphire 6870بدون جعبه!

Farjam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خب این 6870 ما جعبه نداره یعنی خودشه و خودش :دی

اورکلاک شده اما فقط رو ایر!

هیچ ایراد فنی عاطفی و احساسی هم نداره :دی

در اورکلاک روی ایر قویترین 6870 دنیاست! اولی نباشه دومی هست

post-10205-0-77287000-1330517956_thumb.jpg

رایان صبا قیمتش رو 370 زده! توی بازار هم خودم از 340 تا 380 قیمت دارم! اما نو اش رو میگم 340

طبق رسومات :

قیمت این جنس 30 درصد پایینتر از قیمت نو اش هست! یعنی 238 تومن میشه قیمت پایه!

5 درصد دیگه هم به خاطر جعبه کم میکنم میشه میشه 221 تومن

10 تومن هم به خاطر متعلقاتش کم میکنم میشه 210 تومن

قیمت خیلی منصفانه دادم پس یک مقدار سعی کنید با انصاف باشید شما هم!

قیمت پایه 210 تومن!

پیشنهاداتتون رو فقط و فقط در تاپیک بنویسید! پیام خصوصی ممنوع! خودم اگه قیمتتون مناسب بود بهتون پیام میدم!

عجله ای هم در کار نیست!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

پایه هستم:دی

گارانتی که داره؟

ویرایش شده توسط Hurmuz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مورد اول :دی

جعبه نداشتنش: قبلا" یک سیستم یکجا برام جمع کرده بودند ازین شرکت ها (رایانه پرداز ایرانیان) و فقط به من کیس کامل رو تحویل دادند به همراه جعبه کیس :دی جعبه چیزهای دیگه رو هم ندادن :دی اون موقع هم که زیاد سر در نمیاوردم :دی البته کارت عضویت طلاییش در سایت سافایر روش بود که استفاده نشده بود :دی که من استفادش کردم :دی

مورد دوم: هرمز جان گارانتی نداره :دی قابل شما رو هم نداره

مورد سوم: رکوردهای ثبت شده توسط خودم برای این کارت:

بصورت تک کارت 5 ام جهان! فقط یک 6870 دیگه روی ایر از این بالاتر بوده تا الان

http://hwbot.org/submission/2249337_

بصورت کراسفایر با یک 6870 دیگه رتبه اول !

http://hwbot.org/submission/2248117_

لینک به دیدگاه

فرجام جان اور شده گارانتی نداره وای وای وای:دی

یه فرصت تست کوچولو بهم بدی خریدارم البته شخصیت خودت گارانتی حساب میشه:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما لطف داری دوست عزیز

اور که دیگه همه میکنن :دی من خواستم یکمی صداقت رو رعایت کنم :دی

نکته ای که هست اینه که چقدر اورکلاکش جواب داده و خودم شخصا فکر میکنم این 6870 یک نسخه طلاییه از 6870 هستش

شما ساکن کجا هستید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده بیشتر ندارم وگرنه می گرفتم

داداشه گلم دشمنت شرمنده

لینک به دیدگاه

من ساکن تهرانم اگه بخوای می تونم آدرس شرکت هم بدم که بیای البته اینو برا خودم می خوام

لینک به دیدگاه

آقا من تا 190 هم می تونم بدم اگه تهران نیتید هزینه پستشم بر عهده می گیرم فقط واقعا گرافیکت رو می خوام

لینک به دیدگاه

این نسخه طلایی بودن کارت تایید میشه ! به شخصه 6870 ندیدم که 1270 مموری کلاک بگیره ! تازه بدون هیت سینک و چسب سیلیکون و این قصه ها !

مسئله گارانتی هم شاید برای بعضی از دوستان مهم باشه ولی 6870 کارتی نیست که به این راحتی ها مشکلی پیدا کنه !

برای دوستان اورکلاکر هم کارت خوبیه به خصوص اگر زیر Ln بره به راحتی Gpu Score 6870 را میشکونه و باقی کار که بالاترین Overal score را بزنید بستگی به پردازندتون داره !

ویرایش شده توسط arsn
لینک به دیدگاه

مورد اول :دی

جعبه نداشتنش: قبلا" یک سیستم یکجا برام جمع کرده بودند ازین شرکت ها (رایانه پرداز ایرانیان) و فقط به من کیس کامل رو تحویل دادند به همراه جعبه کیس :دی جعبه چیزهای دیگه رو هم ندادن :دی اون موقع هم که زیاد سر در نمیاوردم :دی البته کارت عضویت طلاییش در سایت سافایر روش بود که استفاده نشده بود :دی که من استفادش کردم :دی

مورد دوم: هرمز جان گارانتی نداره :دی قابل شما رو هم نداره

مورد سوم: رکوردهای ثبت شده توسط خودم برای این کارت:

بصورت تک کارت 5 ام جهان! فقط یک 6870 دیگه روی ایر از این بالاتر بوده تا الان

http://hwbot.org/submission/2249337_

بصورت کراسفایر با یک 6870 دیگه رتبه اول !

http://hwbot.org/submission/2248117_

ببخشید اما شما 1ماه پیش هم کارت 6870فروختین با لوازم، و کلا این مال 2سال پیشه بعد چطور اونموقع اطلاعاتتون کم بود؟

ببخشید، من مشتری هستم اما این شبهه برام بوجود اومد

ویرایش شده توسط Mazi
لینک به دیدگاه

این نسخه طلایی بودن کارت تایید میشه ! به شخصه 6870 ندیدم که 1270 مموری کلاک بگیره ! تازه بدون هیت سینک و چسب سیلیکون و این قصه ها !

مسئله گارانتی هم شاید برای بعضی از دوستان مهم باشه ولی 6870 کارتی نیست که به این راحتی ها مشکلی پیدا کنه !

برای دوستان اورکلاکر هم کارت خوبیه به خصوص اگر زیر Ln بره به راحتی Gpu Score 6870 را میشکونه و باقی کار که بالاترین Overal score را بزنید بستگی به پردازندتون داره !

ببخشید اما من یه کارت atiیکم ضعیفتر دارم که اگه فنش 2min کار نکنه سیستم خاموش میشه، بدون فن ممکنه؟

درمورد گارانتی هم اصلا به مدل کارت بستگی نداره، هرچیزی ممکنه خراب بشه(کلا این صحبت غیرعلمی بود)

ویرایش شده توسط Mazi
لینک به دیدگاه

کارتتون رو با 5870 سافایر رفرنس تمیز معاوضه میکنم . با تمام لوازم . گارانتی یونیکام ( که یعنی نداره ) 09366449161

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دوتا داشتم که اور کرده بودم واسه استفاده خودم 1185/1280 تو حالت کراس

لینک به دیدگاه

ببخشید اما من یه کارت atiیکم ضعیفتر دارم که اگه فنش 2min کار نکنه سیستم خاموش میشه، بدون فن ممکنه؟

درمورد گارانتی هم اصلا به مدل کارت بستگی نداره، هرچیزی ممکنه خراب بشه(کلا این صحبت غیرعلمی بود)

عزیزم من درباره مموری های کارت صحبت میکنم نه در باره ی کل کارت ! (Gpu به فن نیاز داره )

در ضمن همه عالم و آدم دارند پردازنده اینتل را بدون گارانتی میخرن و تا وقتی که خودشون نخواند نمیتونند بلایی سرش بیارند ! تجربه من هم نشون میده اگر شما سیستم معقولی داشته باشید (پاور داغون نباشه یا مسئله دیگه ای نباشه) احتمال خرابی کارت گرافیک بدون دستکاری توسط خودتون خیلی پایین است !

خوب هم بستگی دارد ، مدل کارت و رفرنس بودن یا غیر رفرنس بودن ، طراحی کارت و سیستم خنک کننده تعیین میکنه که شانس خرابی چقدره !

بله هر قطعه ای ممکن است خراب بشه ، اما احتمال این قضیه برای پردازنده و گرافیک فوق العاده پایینه !

شما هم کمی تحقیق کنی بد نیست !

در ضمن کارتی که 1270 مموری کلاک میگیره با ایر به نظر شما به راحتی خراب میشه ؟

سایبر کارت های بدون گارانتی را هم تعمیر میکنه ! (محض اطلاع)

شما هم حق انتخاب داری که کارت با گارانتی و نو با قیمت بالا بخری و یا این کارت با این قیمت عالی و پتانسیل بالای اورکلاک تهیه کنی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید اما شما 1ماه پیش هم کارت 6870فروختین با لوازم، و کلا این مال 2سال پیشه بعد چطور اونموقع اطلاعاتتون کم بود؟

ببخشید، من مشتری هستم اما این شبهه برام بوجود اومد

سلام دوست عزیز

والا نوشته خودتون هم ابهام داره

بله من 1 ماه پیش کارت 6870 دومم رو فروختم در یک فروم دیگه

چه چیزی مال 2 سال پیشه؟ سر در نمیارم

اطلاعاتم کم بود؟ متوجه منظورت نشدم مازی جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب آقای علمی !دوست عزیز! منظور arsn عدم وجود هیتسینک برای مموری های 6870 بود نه

در 6870 هیتسینکها فقط مربوط به GPU هستند و مموریهای کارت گرافیک هیتسینک یا سیستمی برای خنک شدن ندارند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت با این پایداری خوبش روی ایر با اون فرکانسها فقط و فقط به درد یک اورکلاکر حرفه ای میخوره که بتونه ازش به خوبی استفاده کنه

مگرنه برای افراد عادی که فقط به داشتن جعبه و اینها اهمیت میدن توصیه نمیشه

استفاده از این کارت که گارانتی هم نداره برای خود من هم در ابتدا ریسک بود اما اگه بلد باشید چطوری استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

چه بسا شما یک کارت گرافیک گارانتی دار داشته باشید و بسوزونیدش و شرکت گارانتی کننده هم برای شما تعویضش نکنه(دوستان علمیمون تحقیق کنن که چقدر شرکتهای گارانتی به قول هایی که میدن پایبند هستند)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

والا نوشته خودتون هم ابهام داره

بله من 1 ماه پیش کارت 6870 دومم رو فروختم در یک فروم دیگه

چه چیزی مال 2 سال پیشه؟ سر در نمیارم

اطلاعاتم کم بود؟ متوجه منظورت نشدم مازی جان

منظورم اینه که موقع خرید چندسال داشتید؟

ویرایش شده توسط Mazi
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...