رفتن به مطلب

فروش Sapphire 6870بدون جعبه!

Farjam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان چرا بحث اضافه می کنید؟

فرجام جان 220 مال من.

زور بزنیم ببینیم می تونیم رکورد خودت رو بزنیم یا نه ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرتون بهتر نیست یه زمان برای پایان مزایده تعیین کنید ؟

تو پست اول ایشون گفتن که عجله ای برای فروش ندارند.زمان رو کسی میزاره که سریع بخواد بفروشه و با این کارش شتاب بده به فروش ویا تا یه مدت خاصی به اون پول احتیاج داشته باشه.

دوستان چرا بحث اضافه می کنید؟

فرجام جان 220 مال من.

زور بزنیم ببینیم می تونیم رکورد خودت رو بزنیم یا نه

;)

پوریا دوباره پیشنهاد دادی که دفترچه شم بهت نرسه.البته این چون جعبه و دفترچه رو نداره شاید بهت برسه :laughing:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

تو پست اول ایشون گفتن که عجله ای برای فروش ندارند.زمان رو کسی میزاره که سریع بخواد بفروشه و با این کارش شتاب بده به فروش ویا تا یه مدت خاصی به اون پول احتیاج داشته باشه.

پوریا دوباره پیشنهاد دادی که دفترچه شم بهت نرسه.البته این چون جعبه و دفترچه رو نداره شاید بهت برسه :laughing:

والا تا جایی که من دیدم واطلاع دارم، زمان اتمام، یکی از اجزای یک مزایده ی عادلانه هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ببخشید یادم رفت تاریخ بگذارم برای اینکه همه چیز به قول دوستان عادلانه باشه

پایان مزایده تا ساعت 8 شب

لینک به دیدگاه

230 تومن .

@Hex : آره دیگه دیدم این دفترچه نداره گفتیم شاید قسمت ما شد.

@Mazi : این نظر شماست . فروشنده هرجور که بخواد کالاش رو می فروشه. عادلانه تر این بود که گام افزایشی میگذاشتند ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی برای تهران تحویل رایگان و فوری هم اضافه میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز درست نیست در تایپیک فروش دوستمون اخلال ایجاد کنی مزایده به شکلیه که وقتی کسی قیمت بالاتری پیشنهاد میکنه مال اون شخص میشه و به فرض فرجام هم بیاد به شما 190 بده اما بازم ظلم در حق اون کسیه که قیمت بالا رو داده و طبق قانون باید به اون شخص فروخته بشه .این کار شما اصلا درست نیست و خارج از عرفه مزایدس

حرف شما در مورد مزایده درست است اما یک نکته است که هفته پیش برای آقای وزیری پیش آمد. ایشان کارت 450 را مزایده کردند و من 153 قیمت دادم و در صورت تآیید ایشان می خواسنم همان شب خودم بروم و کارت را بگیرم. دوست عزیزی 154 قیمت داد و او برنده مزایده شد. من فردا صبح آن روز رفتم و کارت خریدم. عصر دیدم که آن فرد خریدار منصرف شده چون باید پستی تحویل میگرفته و فروشنده به من پخ داد که کارت مال شما. اما من خریده بودم. در نهایت آن کارت هنوز فروش نرفته است.

من فکر میکنم به جز قیمت مسائل دیگری هم باید در نظر گرفت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مهلت مزایده به پایان رسید راس ساعت 20

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...