رفتن به مطلب

تجربه کاربری در مورد خرید اسپیکر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر انسانهای شریف

به تازگی قصد دارم از اسپیکر قدیمی ، یار همیشگیم (میکرولب M-565E) دل بکنم.

دلیلی که باعث شده این اسپیکر نگه دارم. صدای گوش نواز و دل نشین این موجود بی جان بوده است.

چیزی که از یک اسپیکر برا مهمه : کیفیت و شفافیت و زلال بودن صدا با ریزترین جزِیات.باس خوب ونرم . . . .  بلندی صدا اصللا مهم نیست چون به صدای بلند اصلا علاقه ندارم. 

دوستانی که سوال میکنن چقدر میخوای خرج کنی یا بودجت چقدره باید عرض کنم اونقدر پولدار نیستم که جنس اشغال بخرم. پس یه بار میخرم برای همیشه. چیزی که ارزش پول دادن داشته باشه مشکلی ندارم . چون اسپیکر چیزی نیست که بخواد قدیمی بشه.

دوستانی که زحمت میکشن و نظر میدن لطفا حتما تجربه کاربری با اون اسپیکر داشته باشن. وگرنه تو اینترنت کلی مطلبهای قشنگ در مورد اسپیکر ها بحث شده. 

برندهایی مثل ادیفایر اصلا مد نظرم نیست . چون سرکار یکیش دارم صداش تو دلم نیست. فقط باس خوبی داره .  یکی هم برای یکی از دوستان خریدم که اونم فقط صداش بلند بود. کیفیت مد نظر من نداشت.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

برندهایی مثل ادیفایر اصلا مد نظرم نیست . چون سرکار یکیش دارم صداش تو دلم نیست. فقط باس خوبی داره .  یکی هم برای یکی از دوستان خریدم که اونم فقط صداش بلند بود. کیفیت مد نظر من نداشت.

بوک شلف بود؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بوک شلف بود؟

خیر این برند نمیشناسم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali-0098 گفته است :

خیر این برند نمیشناسم

دوست عزیز منظورم مدلش بود ،مدلای ادیفایر بوک شلف 

معمولا صدای با جزئیاتی دارن ولی باسشون قوی نیست مثل مدلای ساب ووفر دار

من دارم مدل r980t

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز منظورم مدلش بود ،مدلای ادیفایر بوک شلف 

معمولا صدای با جزئیاتی دارن ولی باسشون قوی نیست مثل مدلای ساب ووفر دار

من دارم مدل r980t

https://www.digikala.com/product/dkp-296400/اسپیکر-ادیفایر-مدل-p2060 این که سر کار دارم

مثل اینم برای دوستم گرفتم اسپیکر ادیفایر XM6BT

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-296400/اسپیکر-ادیفایر-مدل-p2060 این که سر کار دارم

مثل اینم برای دوستم گرفتم اسپیکر ادیفایر XM6BT

https://www.amazon.com/Edifier-R1280T-Powered-Bookshelf-Speakers/dp/B016P9HJIA

این مدلیا بوک شلفن ،قضیشون با این ساب ووفر دارا فرق میکنه،اگه تو شهرتون جایی میشناسی تو کار اسپیکر بود مدل بوک شلف رو صداشو تست کن 

البته اگه بازار باز بود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم r2600 تهیه کردم از همین برندی که شما خوشت نمیاد😉 شما که به جزییات اهمیت میدی باید هزینه کنی اونم اساسی الان کف انتخابت می تونه چیزی باشه که من خریدم سقف انتخابت هم می تونه به بالای 100 میلیون هم برسه توی دنیای اسپیکر باید بودجت مشخص باشه از اول اسپیکر از این گنده ها باید بخری که بهشون میگن بوک شلف بازار ایران خیلی انتخابی نداری و معمولا محدود هست اما اسپیکر فقط یک طرف قضیست شما باید کارت صدای با کیفیتی داشته باشین که قطعا منظورم کارت صدای انبورد مادربورد نیست و مورد مهم بعدی کیفیت فایلی هست که شما پخش می کنید به فرض من خودم از کارت supreme fx hifi استفاده می کنم با برنامه  Jriver media center 26 و معمولا  فایل هام DSD64 یا DSD128 هستن شخصا با اینکه ادم سخت گیری هستم و به کیفیت صدا اهیمت میدم این مدل نسبت به هزینه ای که کردم منو راضی کرد پس وقتی من 2 میلیون هزینه کردم نباید توقع صدای اسپیکر 10 میلیونی رو داشته باشم من ابان پارسال خریدم حقیقتش الان از موجودی و قیمت بازار اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

من یه مدتی هست از Creative GigaWorks T40 Series II استفاده میکنم که واقعا عالی هست.

نسبت به ابعاد و قیمتی که دارند، خیلی خوب هست.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز من خودم r2600 تهیه کردم از همین برندی که شما خوشت نمیاد😉 شما که به جزییات اهمیت میدی باید هزینه کنی اونم اساسی الان کف انتخابت می تونه چیزی باشه که من خریدم سقف انتخابت هم می تونه به بالای 100 میلیون هم برسه توی دنیای اسپیکر باید بودجت مشخص باشه از اول اسپیکر از این گنده ها باید بخری که بهشون میگن بوک شلف بازار ایران خیلی انتخابی نداری و معمولا محدود هست اما اسپیکر فقط یک طرف قضیست شما باید کارت صدای با کیفیتی داشته باشین که قطعا منظورم کارت صدای انبورد مادربورد نیست و مورد مهم بعدی کیفیت فایلی هست که شما پخش می کنید به فرض من خودم از کارت supreme fx hifi استفاده می کنم با برنامه  Jriver media center 26 و معمولا  فایل هام DSD64 یا DSD128 هستن شخصا با اینکه ادم سخت گیری هستم و به کیفیت صدا اهیمت میدم این مدل نسبت به هزینه ای که کردم منو راضی کرد پس وقتی من 2 میلیون هزینه کردم نباید توقع صدای اسپیکر 10 میلیونی رو داشته باشم من ابان پارسال خریدم حقیقتش الان از موجودی و قیمت بازار اطلاعی ندارم

البته من هدفم برگزاری کنسرت نیست. فکر نکنم یه اسپی‌کر با صدای 30wبا بالاترین کیفیت صدا با قیمت امروز بیشتر از ۵ تومان قیمت بخوره.

عرض.کردم دنبال صدای بلند نیستم

در ضمن مادر برد من خروجی صدای قابل قبولی داره نیازی به کارت صدا ندارم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

لطفا

سقف بودجتون

دستگاه هایی که میخواین بهش وصل کنید اگر PC هست مدل مادربرد و کارت صدا 

به همراه ابعاد اتاقی که اسپیکر رو میخواهید بگذارید رو بگین تا بشه بهتر  راهنمایی کرد.

من خودم یک مدت بیشتر مدل های Edifier رو تست کردم .

این مدل میکرولب 565 رو هم الان دارم که نسبت به این مدل های زیر میشه گفت در حد یک شوخی تلخ میتونه باشه !

توی رنج ارزون قیمت برای اتاق های کوچیک C2 -C3 عالی بودن.

باس نرم  به همراه تفکیک و کیفیت صدای مطلوبی  و داشتند (البته کاربری مشتریهام گیمینگ و تماشای فیلم بود).

برای موسیقی هم دوبار واسه دوستام این مدل رو S760 D پیشنهاد دادم واسه ویلاشون (جهت تولد 😉 )

این مدل کیفیت و باس هیولایی نسبت به اندازش داره.

اگر هم کمتر میخواین هزینه کنید این مدل  S730 هم کیفیت خوبی داره

اون مدل هایی که شما قبلا دیدید میشه گفت جز پایین ترین مدل های برند Edifier هست .

مثل این میمونه که شما برین گوشی A10 که پایین ترین مدل سامسونگ رو  بگیرین و بعدش بگید S20 گوشی خوبی نیست و من قبلا سامسونگ داشتم.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، nemisis6 گفته است :

سلام دوست عزیز

لطفا

سقف بودجتون

دستگاه هایی که میخواین بهش وصل کنید اگر PC هست مدل مادربرد و کارت صدا 

به همراه ابعاد اتاقی که اسپیکر رو میخواهید بگذارید رو بگین تا بشه بهتر  راهنمایی کرد.

من خودم یک مدت بیشتر مدل های Edifier رو تست کردم .

این مدل میکرولب 565 رو هم الان دارم که نسبت به این مدل های زیر میشه گفت در حد یک شوخی تلخ میتونه باشه !

توی رنج ارزون قیمت برای اتاق های کوچیک C2 -C3 عالی بودن.

باس نرم  به همراه تفکیک و کیفیت صدای مطلوبی  و داشتند (البته کاربری مشتریهام گیمینگ و تماشای فیلم بود).

برای موسیقی هم دوبار واسه دوستام این مدل رو S760 D پیشنهاد دادم واسه ویلاشون (جهت تولد 😉 )

این مدل کیفیت و باس هیولایی نسبت به اندازش داره.

اگر هم کمتر میخواین هزینه کنید این مدل  S730 هم کیفیت خوبی داره

اون مدل هایی که شما قبلا دیدید میشه گفت جز پایین ترین مدل های برند Edifier هست .

مثل این میمونه که شما برین گوشی A10 که پایین ترین مدل سامسونگ رو  بگیرین و بعدش بگید S20 گوشی خوبی نیست و من قبلا سامسونگ داشتم.

محل قرار گیری اس‌پیکر کنار مانیتور است . اتاق کوچک است.

دنبال صدای بلند نیستم.. 

ولی میکرولبی که من دارم درایوراش عوض کردم  باید ببینیش با چیزهایی که و  موقع تو بازار بود کلا صداش 

فرق داشت.. من صدارو کاملا میشناسم. زمان دانشجویی مغازه فروش و نصب سیستم خودرو داشتم. گوشم تجربه کافی داره

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

من صدارو کاملا میشناسم. زمان دانشجویی مغازه فروش و نصب سیستم خودرو داشتم. گوشم تجربه کافی داره

داداش یه چیزی اینجا میلنگه

تاپیک مشاوره میزنید 

بعد میگید که تجربتون به اندازه کافی زیاده

این دوتا بهم نمیخورن

البته از این حرفم ناراحت نشید

ادیت:یه چیزی هم یادم رفت ،کیفیت صدا به تجربه نیست ،حداقا ۵۰درصدش سلیقه ایه

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

البته من هدفم برگزاری کنسرت نیست. فکر نکنم یه اسپی‌کر با صدای 30wبا بالاترین کیفیت صدا با قیمت امروز بیشتر از ۵ تومان قیمت بخوره.

عرض.کردم دنبال صدای بلند نیستم

در ضمن مادر برد من خروجی صدای قابل قبولی داره نیازی به کارت صدا ندارم

البته صرف خریدن اسپیکر 124 واتی دلیلی نیست شما حتما روی ولوم اخر گوش بدین ولی منظور کلیتون رو فهمیدم

اما اینکه اگر فکر می کنید سایز اسپیکر در قیمتش دخیل هست یا سایزش هر چی کوچکتر باشه واتش کمتره سخت در اشتباهید

به عنوان مثال اسپیکر kef lsx با یک جسه ریز قیمتش 1250 دلار هست و 200 وات هم توانش هست در حالی که شاید کسی که سررشته ای نداره فک می کنه با یک اسپیکر 100 دلاری طرفه عکسش رو ضمیمه می کنم

اینکه گوشتون تجربه داره خوب هست ولی بازار ما همونطور که گفتم موجودیش محدوده و انتخاب انچنانی ندارین بهتر هست چند مورد رو خودتون انتخاب کنید و بعد نظرخواهی کنید فک کنم اینجوری بهتر نتیجه بگیرید

speak.PNG

لینک به دیدگاه

دوستان گلم هیچ چیزی نمیلنگه شما با دقت پست اول من بخونید کاملا واضح نوشتم : اگر تجربه کاربری با یک اسپیکر خوب دارید بیاید اینجا بیان کنید.

نه اینکه ارجاع بدید به لینکهای اینترنتی. یا یافته های اینترنتی.

اینکه بدوجت چقدره،  من بگم مشکلی ندارم و اسپیکر 100میلیونی نشون بدید ؟؟؟

اخ این یکی از مشکلات بیشتر تاپیک ها است. قبل قصد راهنمایی کردن،  مضمون تاپیک درست بخونیم و بعدش به اندازه زانوی طرف راهنمایی بدیم . غیر از این باعث میشه تاپیک به بیراهه بره . و یکی هم اگر بخواد راهنمایی کنه وقتی مطالب قبل میخونه. منصرف میشه نظرش بگه

پست اول نوشتم : دوستانی که مشاور میدن لطفا حتما تجربه کاربری با اون اسپیکر داشته باشن. وگرنه تو اینترنت کلی مطلبهای قشنگ در مورد اسپیکر ها بحث شده. 

من صدارو میشناسم . ولی علم هم غیب ندارم اسپیکر پلمپ که باز نشده صداش تشخیص بدم. در ثانی شما وقتی میری فروشگاه اسپیکر بخری آیا طرف میاد اسپیکر پلمپ باز میکنه برات تست میکنه؟؟؟؟. خیر شما فقط میتونی بخریش. بعد برات تست میکنه. جایی من سراغ ندارم که اسپیکر برا تست بزاره. مگر اینکه از کاتن خارج کرده باشه و بقیه داستانها. 

هدف از ایجاد تاپیک این بود که ببنیم کاربران چه اسپیکرهایی استفاده میکنند و چقدر از کیفیت صدا راضی هستن. بله ، ، بنده میدونم که 50 درصد صدا سلیقه ای است. چون چند سال با این مسله سرکار داشتم ، هرکس یه صدایی میپسنده. 

در نهایت میخواستم با جمع بندی نظرات دوستان و تحقیق در پیرامون این مسله به یک تصمیم درست برسم.

دوست دیگر هم اگر میخوان خارج از بحث و موضوع تاپیک بحث شروع کنند یا راهنمایی خارج از موضوع تاپیک بدن ، لطفا کنن پیام خصوصی بدن تا اونجا با هم صحبت کنیم.

خواهش میکنم  عمدی یا غیر عمدی تاپیک به بیراهه نبرید.

کاربران عزیز  matrix.trixx  و Silvermanhhh میدونم که میخواید باز نقل قول  کنید  . لطف کنید بیایید خصوصی باهم صحبت کنیم.  تاپیک خراب نشه. ممنون از حسن توجه شما.

-------------------------------------------------------------------

پانوشت :

جریان زانوی طرف:

روباهی از شتری پرسید: «عمق این رودخانه چه اندازه است؟» 
شتر جواب داد: «تا زانو.»
ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت: «تو که گفتی تا زانو!»
شتر جواب داد: «بله، تا زانوی من، نه زانوی تو.»
هنگامی که از کسی مشورت میدهیمیا راهنمایی میدهیم  باید شرایط طرف مقابل را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که ما داریم برای دیگران مناسب نیست.
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

من صدارو میشناسم .

سلام.

اسپیکر خوب چیه؟
از نظر برادر من اسپیکر قبلی شما ی اسپیکر خوبه.

از نظر من c6 ادیفایر اسپیکر خوبیه.

شما فکر کردی کسی تو این سایت هست ک صدای همه نوع اسپیکر ها رو شنیده باشه؟ چند نفر هستن ک صدای بیش از 10 اسپیکر رو شنیده باشن؟ 10 هم خیلی بالا گفتم.
فک میکنید تو مغازه بری ی اهنگ بزاری میشه تست کردن و میتونی راجب اون قطعه نظر بدی؟

شناخت صدا ینی شما با خوندن مشخصات ی اسپیکر بفهمی 80 درصد صدای اون اسپیکر چجوریه.

چیزی هم ک واضحه اینه که نه شما روباهی و نه شتری اینجا هست ک باعث غرق کسی بشه.

====-===

اشتباه خیلی از ما ها اینه که فکر میکنیم صرف داشتن ی قطعه های اند برای حرفه ای شدن کافیه. در صورتی ک خیلی پارامتر های زیادی کنار هم باید چیده بشن تا به نتیجه مطلوب برسیم تو هر زمینه ای.

تو بحث صدا خیلی خیلی مهمتر از اسپیکر DAC شما هست ک میشه همون کارت صدا. اگر کارت صداتون قدرت کافی نداشته باشه برای پروسس نتیجه نهایی میشه مثل چیزی ک از دو اسپیکر ادیفایر شنیدید و میگید به درد نمیخورن! در صورتی ک اون 2 اسپیکر از بهترین های رنج قیمتی خودشون هستن.

کارت صدای خوب میتونه صدای خوبی از اسپیکر معمولی بگیره و برعکس. کل کاری هم ک کارت صدا میکنه حفظ دیتیل تو ولوم های بالاست (وفاداری به صدای اصلی تو هر ولتاژ خروجی)

وقتی شما در برابر این اصل ساده ان قدر مقاومت میکنید طبیعیه ک دوستان بیان و مثل خودتون باهاتون صحبت کنن.

بهتره از همون لینک ها استفاده کنید برای بالا بردن اطلاعاتتون.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

من Creative GigaWorks T50 دارم و صداش وضوح خیلی خوبی داره. با توجه به اینکه دو تیکه است، صدای بیس قابل قبولی داره. من به بسیاری از دوستان مشاوره درباره اسپیکر دادم اما همیشه ناموفق بوده.

چیزی که هست اینه که متوجه شدم، ذائقه ی شنیداری هر شخص با شخص دیگه متفاوته. نمیدونم این تفاوت ذائقه از کجا میاد، اما من نمیتونم به صرف اینکه از صدای فلان اسپیکر خوشم اومد به شخص دیگری پیشنهاد کنم مگر اینکه از بچگی با هم بزرگ شده باشیم بدونم با چه تیپ صدایی حال می کنه. 

همین چند وقت پیش اسپیکر R1700 ادیفایر رو که خودم هم از نزدیک شنیده بودم با صداش حال کرده بودم پیشنهاد دادم به یکی از دوستان که از اسپیکر مانیتور استفاده می کرد، به هوای اینکه قطعا از شنیدن صدای ادیفایر به هیجان میاد، اما نتیجه برعکس شد و اصلا خوشش نیومد. به همین خاطر پیشنهاد دادن برای اسپیکر رو برای همیشه بوسیدم گذاشتم کنار.

بهترین کمک شما یوتیوب هست، اگر اسپیکر معروفی بخواین تست هاش توی یوتیوب باید باشه و کمک خوبی می کنه به انتخاب بهتر.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

بهترین کمک شما یوتیوب هست، اگر اسپیکر معروفی بخواین تست هاش توی یوتیوب باید باشه و کمک خوبی می کنه به انتخاب بهتر.

که حتی این قضیه هم باز دلیل بر خوب بودن یا نبودن صدای اسپیکر نمیشه

تو یوتیوب طرف اون صدارو ضبط کرده،وشما هم دارید با یه خروجی صدای دیگه (مثلا اسپیکر خودتون،یا اسپیکر گوشی،هدفون یا هرچی)گوش میدید،یه راه میمونه اونم اینه که هر چندتا اسپیکر که روشون نظر داریو دونه دونه بزنی به برق و جلوی خودت وبا گوشای خودت تست کنی و گوش بدی،که ممکنه اینم امکان پذیر نباشه،اخرش آدم باید متوسل بشه به تعداد فیدبک های اون محصول تو فروشگاه ها مثلا اون مدلی که من گفتم r1280t تو آمازون مارک amazon choice خورده،حتما چیز خوبیه 

آخر سر هم همونطور که گفتید صدا سلیقه ایه ،یکی از صدای گوش خراش باند های ماشین خوشش میاد ،یکی از صدای اسپیکر کامپیوترش ،یکی هم کلا با هیچی راضی نمیشه 

صاحب تاپیک:گفته ها رو همه گفتن ،دیگه بقیش با شما 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

پیشنهاد دادن برای اسپیکر رو برای همیشه بوسیدم گذاشتم کنار.

میدونی چیه ارمین ی سری پارامتره باید چیده شن کنار هم تا بتونی به کسی ک دنبال صداست بهترین راهنمایی رو بکنی.

اولین پارامتر همیشه هزینس.

دومین پارامتر اسپیکر فعلی و ضعف ها و نقاط قوتش از نظر خریدار.

سومی دلیل تعویض اسپیکر و توقع از اسپیکر جدید.

چهارمی نوع استفاده و اگر موسیقیه نوع موزیک هایی ک گوش داده میشه.

این 4 تا رو اگر خریدار درست بهت بگه میتونی توصیه خوب تو خرید بهش بکنی.

اما اگر صرف اینکه یکی میخاد عوض کنه بخای همینجوری طبق تجربه خودت پیشنهاد بدی کاملا 50 50 میشه نتیجه.

====-====

درباره سلیقه ای بودن صدا هم ی نکته رو عرض کنم..

صدا هم ی سری اصول داره ی سری قواعد داره. همش سلیقه نیست.

عوامل خیلی زیادی هستن ک یکیش سلیقس و نهایت میشه بهش 25 درصد سهم داد.

مثل میگم حدود 9 نوع تویتر اختراع شده و استفاده میشه که هر کدوم نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارن و هرکدوم برای ی نوع سلیقه ای ساخته شده.

موفق و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

وقتی شما در برابر این اصل ساده ان قدر مقاومت میکنید طبیعیه ک دوستان بیان و مثل خودتون باهاتون صحبت کنن.

بهتره از همون لینک ها استفاده کنید برای بالا بردن اطلاعاتتون.

موفق باشید.

درود بر شما

دوست خوبم 

شما هم قبل جوگیر شدن،  کاش پس اول من بدقت میخوندی. کاش میخوندی .(البته فکر کنم اسم تاپیک بد زدم. چون بعضی دوستان دیدم به اسم مشاوره حساسیت دارن و ادعای کامپیوترشون گل میکنه و تعصبی میشن. پست اول ویرایش میکنم )

در برابر کدوم اصل ساده دارم مقاومت میکنم؟؟؟  لطفا با مغلطه کردن از منحرف کردن تاپیک خوداری کنید. نوشتم اگر اسپیکر خوب داری بیا در موردش بنویس. نه این که بخوای برای من اصول صدا شرح بدی .  استارت تاپیک هم گفتم که تجربه کاربری با چیزی که داری بنویس . فقـــــــــــــط  هـــــــــــــــــــــــــمین .

شما خودت میگی کسی نیست که حتی ده تا اسپیکر صداش شنیده باشه ، من هم دقیقا هدفم همین بود که نظرات مختلف کاربران در مورد اسپیکرهای مختلف بدونم .

حالا اگه شما اگه دوست داری بگو،  چه مدل اسپیکری داری ، صداش چطوره و اگر  راضی هستی ،  از جزییات و کیفیت ساخت و اگر از قطعات داخل قسمت امپلی فایر اطلاع داری بنویس . یا از پرده دیافراگم و اهم سیم پیچ بلندگوش بگو . توضیحات اینطوری بده .

لطفا قبل از اینکه جبهه بگیرید کمی تامل کنید. از وقتی که گذاشتید و تایپ کردید از شما تشکر میکنم. ولی کاش یه کم مهربانتر با هم باشیم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سلام

من Creative GigaWorks T50 دارم و صداش وضوح خیلی خوبی داره. 

درود بر شما

اون اسپیکر وسطی که برا تویتر، ایا جنس دیافراگمش خشک یا سفت است؟؟

حلقه دیافراگم دور بلندگوی بالا و پایین جنس چیه؟ 

صدای باس چطوره ایا طنین مناسب داره ؟ مثلا در حد یه ساب کوچک

لینک به دیدگاه

این باید صدای نازی داشته باشه

ولی نیاز به امپلی داره.

focal-chorus-706-v-black-1-800x800 (1).jpg

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

سلام

اگر با ظاهر و حجم و جاگیریش مشکلی نداری sony gn 1100d..gn1200d...gn1300d

بنده 1200d رو داشتم. 

و خیلی اسپیکر و سینما و های فای و... 

همه مدل و همه قیمت. 

شما اگه تونسی 1200...1300 رو بدست بیار فقط دست نخورده باشه. 

بهتون قول میدم ب هیچ چیز دیگه نگاه نمیکنین. 

بیس بسیار نرم و دلنشین و عمیق. 

جزییات و صداهای ریز با دقت و تفکیک بالا. 

میدرنج تمام عیار ک مکمل بقیه بانداس. 

ساب ووفر۳۰سانتی مسیو. 

و 900وات rms واقعی😬😬😬

10000وات pmpo

بشخصه همه برندارو تست کردم اخریشم لاجیتک z906 بود. قبلترشم ادیفایر s550داشتم.... 

ولی هر وقت مرور میکنم ب سونی gn 1200...1300میرسم.هر رو یکی هس مشخصاتشون. فقط ۱۳۰۰ فلش خور هست و رنگ مشکی اما ۱۲۰۰ رنگ نقره ای و فلش نمیخوره. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Just4Game گفته است :

سلام

اگر با ظاهر و حجم و جاگیریش مشکلی نداری sony gn 1100d..gn1200d...gn1300d

بنده 1200d رو داشتم. 

و خیلی اسپیکر و سینما و های فای و... 

همه مدل و همه قیمت. 

شما اگه تونسی 1200...1300 رو بدست بیار فقط دست نخورده باشه. 

بهتون قول میدم ب هیچ چیز دیگه نگاه نمیکنین. 

بیس بسیار نرم و دلنشین و عمیق. 

جزییات و صداهای ریز با دقت و تفکیک بالا. 

میدرنج تمام عیار ک مکمل بقیه بانداس. 

ساب ووفر۳۰سانتی مسیو. 

و 900وات rms واقعی😬😬😬

10000وات pmpo

بشخصه همه برندارو تست کردم اخریشم لاجیتک z906 بود. قبلترشم ادیفایر s550داشتم.... 

ولی هر وقت مرور میکنم ب سونی gn 1200...1300میرسم.هر رو یکی هس مشخصاتشون. فقط ۱۳۰۰ فلش خور هست و رنگ مشکی اما ۱۲۰۰ رنگ نقره ای و فلش نمیخوره. 

از اینکه تجربه تون با اشتراک گذاشتید تشکر میکنم.

من هم تا حالا مثل سونی ندیدم. واقعا تو زمینه صدا سونی معرکه است. خیلی تخصصی کار میکنه. فکر نمیکنم برای کامپیوتر با حجم کم ،  چیزی تو ایران گیر بیاد. وگرنه  چشم بسته میشه خرید.

لاجیتک 906  که داشتید چطور بود؟؟ با ادیفایر 550 چه تفاوتی داشت. ایا بنظر شما لاجیتک 906 هم به پای سونی میرسه؟ با توجه  به تجربه ای که داشتید

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

از اینکه تجربه تون با اشتراک گذاشتید تشکر میکنم.

من هم تا حالا مثل سونی ندیدم. واقعا تو زمینه صدا سونی معرکه است. خیلی تخصصی کار میکنه. فکر نمیکنم برای کامپیوتر با حجم کم ،  چیزی تو ایران گیر بیاد. وگرنه  چشم بسته میشه خرید.

لاجیتک 906  که داشتید چطور بود؟؟ با ادیفایر 550 چه تفاوتی داشت. ایا بنظر شما لاجیتک 906 هم به پای سونی میرسه؟ با توجه  به تجربه ای که داشتید

والا از نظر من صدای سونی خیلی به مراتب بهتر از دو برندای دیگه بود. مخشوصا تو ولوم زیاد سونی هر چی بیشتر میشد صداش باز تر و واضح تر میشد و صدای ریز و جزییات قشنگ حفظ میشد و بیس هم دقیقا دقیقا برای من اونی بود ک عاشقشم. نرم. عمیق و گوش نواز😅

لاجیتک بهتر از ادیفایر بود از نظر تفکیک و جزییات. 

اگر صرفا جزییات برات مهمه میتونی طرف ضبطای طبقاتیم بری! Kenwood 7j...5j اینام خوبن و البته سونی 925😬

ویرایش شده توسط Just4Game
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Just4Game گفته است :

والا از نظر من صدای سونی خیلی به مراتب بهتر از دو برندای دیگه بود. مخشوصا تو ولوم زیاد سونی هر چی بیشتر میشد صداش باز تر و واضح تر میشد و صدای ریز و جزییات قشنگ حفظ میشد و بیس هم دقیقا دقیقا برای من اونی بود ک عاشقشم. نرم. عمیق و گوش نواز😅

لاجیتک بهتر از ادیفایر بود از نظر تفکیک و جزییات. 

اگر صرفا جزییات برات مهمه میتونی طرف ضبطای طبقاتیم بری! Kenwood 7j...5j اینام خوبن و البته سونی 925😬

مشکل اینکه برا کامپیوتر میخوام. وگرنه سونی سراغ دارم ولی بدرد سیستم نمیخوره خیلی فضا میخواد و از نظر حجم اصلا مناسب سیستم نیست.

چیزی که فکر میکنم در پیش رو دارم احتمالا باید لاجیتک بخرم. ایا 906 برای موسیقی دوکاناله هم مناسب بود؟ منظورم اینکه ایا برای صداهایی که دوکاناله هستن، میشه تنظیم کرد که صدا با کیفیت خوب از همه باندها خارج بشه؟؟ چون قبلا یادمه یه پانوسنیک 5.1 داشتم وقتی میخواستم صدای دوکاناله تو همه باندها بیاد ، باندها رو باهم سری میکرد و صداش جالب نمیشد. یا اگه میخواستی صدای دوکاناله خوب گوش کنی ، اون سه تا بلندگو خاموش میکرد.

ممنون میشم بیشتر در مورد این اسپیکر توضیح بدید جزییاتش هم بگید که چه بهتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...