رفتن به مطلب

خبر ویژه :ویندوز 8 بتا آماده دانلود!!!!(با لینک دانلود)

FARIBORZ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عجب؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

بگین زود تر نهاییشو ارائه بدن چون ویندوزم ویروسی شده !!!!!! ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گرامی

میخواستم از دوستانی که نصب کردن بپرسم DVD اجرا میکنه؟با توجه به گفته ماکروسافت :wacko:

لینک به دیدگاه

دانیال جان؛ من ورژن 64 بیتش رو از رو DVD نصب کردم، مشکلی نداشت.

48 ساعته باهاش کار میکنم. برای انجام کارهای معمولی به نظر خیلی با ثبات تر از ورژن قبلیه. برنامه هام عادی اجرا میشن.

ولی همچنان عادت ندارم بدون استارت منو کار کنم. از طرفی باید برای کلوز کردن برنامه های باز هی به صفحه دسکتاپ مراجعه کنم.

بسیار زیباست. بسیار سریع نصب میشه و سریع هم بوت میشه.

برای اولین بار دلم مانیتور تاچ میخاد. :(

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

دقیقا ویندوز 8 لذتش استفاده همراه با مانیتور تاچ هست ، از اولین ویدیوی پیش نمایشی که

مایکروسافت برای معرفی ویندوز ارائه کرد ، مشخص بود که هدف اصلی صفحات لمسی

هستند ، واقعا تمامی امور رو در کسری از ثانیه میشد انجام داد .

آقای حسینی منتظر باشیم ؟ :D فروش ویژه‌‍‌ی مانیتورهای تاچ همراه با DVD ویندوز 8 :D

اولین بار در لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

تو روحت مایکروسافت

زندیگیم رفت رو هوا، بعد از نصب آفیس 2010 و آپدیتش تو ویندوز 8، سیستم دیگه بالا نیومد که هیچ، گفت میخای اتوماتیک درستش کنم، منم گفتم باشه، بعدش زد کل سیستم رو ترکوند، الان دو ساعتیه که ویندوز 7 داره هاردم رو ریکاور میکنه بلکه بوت بشه.

IMG_0102.flv - 2.1 Mb

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

:D

این نسخه ی ریلیز رو نصب کن بهتر شده اما با زم با بعضی برنامه های غیر اصلیم مشکل داره...!

از دوستان کسی می دونه این مشکل رو چجوری حل کنم؟؟؟

در رابطه با نصب فلش پلیر هست، سرویسم کرده! نرو مولتی مدیا و چند تا چیز دیگه به نصب این بستگی داره...!

اینم عکس ارور هست در پایین که میگه رجیستر مشکل داره بعد خود سایت ادوب هم یه چی گفته اما من نفهمیدم این فایل داده شده رفتم بعدش چکار کنم! :D

post-2742-0-28065100-1341812476_thumb.png post-2742-0-13060200-1341812522_thumb.png

لینک به دیدگاه

نيما جان،

موقع نصب فلش پليير با Administrative Rights نصبش كن، فكر كنم راست كيليك كنى و Run as Adminstrator بزن شايد حل بشه.

مشكل من با ضد ويروس بود + Dotnet frameworks 3.5 كه ويندوز 8 رو به فنا داد.

همين نسخه ريليزش هم بود. :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه نشد و نمیشه... نمی دونم چرا... برای فایر فاکس رو نصب می کنه که پلاگین هست این یکی رو که برای اینترنت اکسپلورر هست و اکتیوکس هست نصب نمیشه... یعنی تا اخر میره خطش اما بجای گزینه ی دان این ارور ر میده، کچلم کرده!at%20wits%20end.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون دات فریم ورک رو هم نصب نمی کرد اما هی می گفت نصب کن! :D

اخرش زدم خودش از اینترنت دان کرد نصب کرد دست از سر کچلم کشید! 8-X

لینک به دیدگاه

همون من گفتم از اينترنت نصب نكن، بعد نگو نورتن به اون نياز داشت،‌زد سيستم رفت رو هوا.

الان كه گفتى يادم اومد منم نتونستم فلش پليير اكسپلورر رو نصب كنم. به جاش از فاير فاكس استفاده كردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...