رفتن به مطلب

عدم نمایش سرعت فن گرافیک

sepehr2003
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من حدودا 1ماه هست که یه گرافیک dell amd r7 250 2gb خریدم و اخرین درایورش(20.4.1) رو هم نصب کردم و وقتی میرم تو قستم performance سرعت فن رو اشتباه مینویسه همیشه یا 749xxx یا 750xxx که درست نیست راه حلی داره یا نه؟ در ضمن با توجه به صدایی که میشنوم از کارت فن درست کار میکنه (تو بازی صداش زیاد میشه و تو محیط ویندوز کم) این مشکل تو درایور های قبلی هم که داشتم(20.2.1 یا 20.3.1) هم بوده خودم فکر میکنم اگه بایوسش آپدیت کنم شاید درست بشه ولی بایوسشو فقط تو techpowerup پیدا کردم که اون هم unverified بود که نگرانم کرد گفتم اول بیام اینجا ببینم چی میشه 

راستی ویندوزم 10pro 64bit هست (آخرین آپدیت)

Untitled.png

ویرایش شده توسط sepehr2003
ذکر نسخه ویندوز
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sepehr2003 گفته است :

سلام من حدودا 1ماه هست که یه گرافیک dell amd r7 250 2gb خریدم و اخرین درایورش(20.4.1) رو هم نصب کردم و وقتی میرم تو قستم performance سرعت فن رو اشتباه مینویسه همیشه یا 749xxx یا 750xxx که درست نیست راه حلی داره یا نه؟ در ضمن با توجه به صدایی که میشنوم از کارت فن درست کار میکنه (تو بازی صداش زیاد میشه و تو محیط ویندوز کم) این مشکل تو درایور های قبلی هم که داشتم(20.2.1 یا 20.3.1) هم بوده خودم فکر میکنم اگه بایوسش آپدیت کنم شاید درست بشه ولی بایوسشو فقط تو techpowerup پیدا کردم که اون هم unverified بود که نگرانم کرد گفتم اول بیام اینجا ببینم چی میشه 

راستی ویندوزم 10pro 64bit هست (آخرین آپدیت)

Untitled.png

در مورد این مدل اطلاع خاصی ندارم، ولی معمولا کارت های ضعیفتر، فنهاشون قابلیت تنظیم سرعت ندارند و با سرعت یک سان کار میکنن! (احتمالا سیم فن رو چک کنید 2 سیم هست و نه 3 یا 4 سیم)

و پیشنهاد میکنم دست به firmware و bios و ... نزنید!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

در مورد این مدل اطلاع خاصی ندارم، ولی معمولا کارت های ضعیفتر، فنهاشون قابلیت تنظیم سرعت ندارند و با سرعت یک سان کار میکنن! (احتمالا سیم فن رو چک کنید 2 سیم هست و نه 3 یا 4 سیم)

و پیشنهاد میکنم دست به firmware و bios و ... نزنید!

دو سیم هست الا عکسش رو هم براتون میزارم

9C8C0-lg__95139.1555332376.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sepehr2003 گفته است :

دو سیم هست الا عکسش رو هم براتون میزارم

9C8C0-lg__95139.1555332376.jpg

بنظر میاد فن گرافیک شما قابلیت تنظیم سرعت رو نداره و اون صدایی که مگید که کم و زیاد میشه، مربوط به فن CPU هست نه گرافیک.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...