رفتن به مطلب

فروش یا تعویض GTX 570DIRECTCU با GTX460,GTX560,GTX480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان به دلیل فروش نرفتن تنهای کارت gtx570 بنده این راه رو گذاشتم که با یکی از کارتهای زیر تعویض کنم وتفاوت رو براساس قیمت روز بازار باهم درست کنیم کارتهای پیشنهادی بنده اینهاست

gtx480 با هر برندی

gtx 460 با هر برندی

gtx560 با هر برندی

gtx 560ti با هر برندی

عکس 570 هم تا ظهر قرار میدم

قیمت روز 570 دیروز تاریخ 10.12.90 در بازار 850 میباشد

لینک به دیدگاه

480 قوی تر هست یا کارت شما؟

من 480 دارم رفرنس هست. از برند MSI و گارانتی هم فکر می کنم فول باشه. اگر نزنی تو سر مال من و مال خودت رو بالا نبری و خودت هم تمایل داشته باشی تعویض می کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دو کارت تقریبا قدرتی مشابه هم دارند.البته ایشون کارتشون کولر خوبی داره و هم اورکلاک کارخونه هست.

لینک به دیدگاه

من 480 دارم رفرنس هست. از برند MSI و گارانتی هم فکر می کنم فول باشه. اگر نزنی تو سر مال من و مال خودت رو بالا نبری و خودت هم تمایل داشته باشی تعویض می کنیم.

دوست عزیز قیمت روز کارت شما رو میگیریم قیمت روز کارت بنده هم میگیریم باهم توافق میکنیم

بهترین راه و روش هست درسته؟؟؟

لینک به دیدگاه

کارت من توی بازار موجودیش صفر هست... مال شما احتمالا هست و قیمت آسمونی. باشه. بگیر قیمت رو

لینک به دیدگاه

این دو کارت تقریبا قدرتی مشابه هم دارند.البته ایشون کارتشون کولر خوبی داره و هم اورکلاک کارخونه هست.

اون تقریبانه چقدر هست؟ جاهایی هست که 480 جلو بزنه؟ بازی های DX11 و رزولوشن 1080

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تفاوت این دو کارت خیلی کمه و گاهی اوقات 570برتره و بعضی اوقات 480 ولی برتری نسبی برای 570 هست.چون هم کم مصرفتره و یه مقدار کمی خنکتره.

لینک به دیدگاه

درسته تو بنچ مارک هارو نگاه بکنید این دو کارت تقریبا تو یک رتبه هستند ولی کارت 480 دمایی نزدیک به 90 داره ولی 570 70 تا 80 رو داره اونم تو مدل رفرنس کارت ایشون هم اورکلاک کارخانه ای هست هم قابلیت اور بالاتری داره که در نتیجه از کارت شما بهتره.

لینک به دیدگاه

من قیمت دقیق ندارم . ولی MSI GTX480 رفرنس اگر گیر بیاد حدود 750 باید باشه . این قیمت که میگم حدودیه . 2-3 هفته پیش Gainward GTX480 رو تو لیون آپدیت کردم با قیمت 748500 تومان . اگر قیمت تو بازار گیر نیاوردید میتونید این قیمتها رو ملاک قرار بدید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این قیمتها بعید میدونم کسی خریدار باشه. راستی مگه هنوز 480 آکبند تو بازار پیدا میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده قیمت دقیقgtx 480 برندmsi وسری رفرنس رو گرفتم 460 هست اگر خواستید نام کسی که ازش قیمت گرفتم هم بهتون میدم اکبند موجود دارند

وشماره تماسشون رو

ویرایش شده توسط rrtt
لینک به دیدگاه

چند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من قصد اسپم دادن و دخالت تو فروشتون رو ندارم . ولی باور کن اشتباه قیمت داده . الان 460 حدود 350 تومانه . بعد 480 رو داده 460 تومان ؟ فکر کنم شماره رو به آقای حسینی بدی کارت رو میخره . ولی به احتمال زیاد وقتی میری بخری میگه اشتباه قیمت دادم . اگر فکر میکنی این پست من تو فروشت تاثیر بدی میذاره بگو تا پاکش کنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بنده قیمت دقیقgtx 480 برندmsi وسری رفرنس رو گرفتم 460 هست اگر خواستید نام کسی که ازش قیمت گرفتم هم بهتون میدم اکبند موجود دارند

وشماره تماسشون رو

تایید میشه منم حدود 1 ماه پیش یکی از دوستان هم تیمیم ریفرنس 480 رو به همین قیمت گرفته بود.کرمانشاه هم بود(احیانا حسن رو که نمیگی)اون موقع 570 اسوس هم 670 تو مان بود.

لینک به دیدگاه

وشماره تماسشون رو

من 50 سر می دم. خ.استی خبرم کن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک مقدار ضرر نمیکنی کارت کار کرده رو با کارت اکبند عوض کنی بعد 50 سر بدی؟؟؟؟

دیگه خیلی بی انصافید

مال دزدی رو هم اینجور قیمت نمیدن که شماها قیمت دادید

با قطعه خودتون که بخواید بفروشید اینجور بهتون قینت بدن هرچی از دهنتون در میاد میگید

واقعا خودتون دو دو تا چهارتا میکردید خجالت نکشیدید اینجور قیمت دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط rrtt
لینک به دیدگاه

چند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من قصد اسپم دادن و دخالت تو فروشتون رو ندارم . ولی باور کن اشتباه قیمت داده . الان 460 حدود 350 تومانه . بعد 480 رو داده 460 تومان ؟ فکر کنم شماره رو به آقای حسینی بدی کارت رو میخره . ولی به احتمال زیاد وقتی میری بخری میگه اشتباه قیمت دادم . اگر فکر میکنی این پست من تو فروشت تاثیر بدی میذاره بگو تا پاکش کنم .

دوست عزیز من از کسی که قیمت گرفتم الکی قیمت نمیده

اگر خواستی 460 بزن حسابم برات میخرم میفرستم دیگه چی میخوای؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من که به کارم نمیاد ، ولی به آقای حسینی میگم . اگر خواست خبرت میکنم . گارانتی داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از گرون شدن قطعات. تو همین فروم MSI GTX 480 ریفرنس آکبند رو 380 تومن میتونستید بخرید. که اون موقع قیمت 570 ها هم زیر 500 تومن بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من از کسی که قیمت گرفتم الکی قیمت نمیده

اگر خواستی 460 بزن حسابم برات میخرم میفرستم دیگه چی میخوای؟؟؟؟

دوباره تاکید میکنم این قیمت 460 تومان که دارید میگید برای GTX480 حدودا برای یکماه پیش هست.چهارشنبه زنگ زده بودم یکی از همکاران EVGA فروش بازار رضا که کارت مشابه خودم رو برای یکی از دوستان خرید کنم با قیمت باور نکردنی 530 هزار تومان برای EVGA 560TI sc مواجه شدم که کلا از خریدش منصرف شدم.همچنین 560 معمولی گینوارد هم حدود 400 هزار تومان شده که دوماه پیش 230 هزار تومان خرید کردم.کلا کارتها قیمتش بالا رفته.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پس با این حساب کارت بنده هم باید بالای 1 میلیون شده باشه چون

زمانی که 480 رفرنس توی همین سایت 380 فروش میرفت کارت بنده 530هزار بود

بعد یکسری از دوستان واقعا داررن بی انصافی میکنن

لینک به دیدگاه

به نظر من یک قیمت از کارتت تو بازار بگیر . واقعا نمیشه رو قیمتها حساب کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز پس با این حساب کارت بنده هم باید بالای 1 میلیون شده باشه چون

زمانی که 480 رفرنس توی همین سایت 380 فروش میرفت کارت بنده 530هزار بود

بعد یکسری از دوستان واقعا داررن بی انصافی میکنن

من هم روی سخنم با دوستان بی انصاف بود ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...