رفتن به مطلب

کمک برای خرید صندلی مناسب استفاده طولانی مدت گیم

arvin393
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

خودتون بهتر از وضعیت بازار با خبرید قیمتایی که تا همین اواخر بنظرمون زیاد میومد الان دیگه دست نیافتنی شده،صندلیهای مارک اصلا نمیشه به قیمتاش نگاه کرد

کسی پیشنهادی داره مدل ارزون قیمت حدود ۱ تومن چه صندلی بگیرم که طراحی خوبی داشته باشه و برای استفاده طولانی مدت باعث خستگی نشه 

اگه مثلا یه ۵۰۰ تومن شاید بیشتر هم گرونتر مثلا حدود ۲ تومن ته تهش مدل خوبی پیدا میشه، لطفا چند مدل رو بفرمایید شاید روی خریدش فکر کنم ،ولی نمیتونم در کل زیاد هزینه کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

سلام دوستان 

خودتون بهتر از وضعیت بازار با خبرید قیمتایی که تا همین اواخر بنظرمون زیاد میومد الان دیگه دست نیافتنی شده،صندلیهای مارک اصلا نمیشه به قیمتاش نگاه کرد

کسی پیشنهادی داره مدل ارزون قیمت حدود ۱ تومن چه صندلی بگیرم که طراحی خوبی داشته باشه و برای استفاده طولانی مدت باعث خستگی نشه 

اگه مثلا یه ۵۰۰ تومن شاید بیشتر هم گرونتر مثلا حدود ۲ تومن ته تهش مدل خوبی پیدا میشه، لطفا چند مدل رو بفرمایید شاید روی خریدش فکر کنم ،ولی نمیتونم در کل زیاد هزینه کنم

سلام ، منم خیلی گشتم متاسفانه ‌چیزی ‌پیدا نکردم تو این رنج قیمت.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

سلام دوستان 

سلام وقت شما بخیر، از بین برندهای داخلی نیلپر رو بهتون پیشنهاد می دم، از تولیدکنندگان قدیمی هستند و واقعا کارخانه مجهزی دارن.

http://store.nilper.ir/index.php?route=product/product&product_id=377

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nsm1000 گفته است :

سلام وقت شما بخیر، از بین برندهای داخلی نیلپر رو بهتون پیشنهاد می دم، از تولیدکنندگان قدیمی هستند و واقعا کارخانه مجهزی دارن.

http://store.nilper.ir/index.php?route=product/product&product_id=377

میگم این موردی که گذاشتید خودتون استفاده کردین؟

برای طولانی مدت نشستن خوبه؟خیلی خشک بنظر میاد وجای گودی کمرش زیاده و در طولانی مدت قوز کمر شدید میاره انگار

من دوبار حمایت از صندلی های تولید ایران کردم هردوبار ضربه خوردم .دیگه میترسم بخوام برای بارسوم هم این تجربه رو داشته  باشم😅

چیزی که خیلی تو صندلی های ایرانی اذیت منو کرده این خرابی سریع جک هیدرولیکش هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

سلام دوستان 

درود

پیشنهاد میکنم صندلی اینترنتی نخرید.

خوشبختانه تو فروشگاها صندلی برا تست میزان.

برید اونجا تست کنید ببینید کدوم صندلی به آناتومی بدن شما سازگار است ، اون بخرید. اینجا شاید بتونن برای جنس صندلی راهنمایی کنن. ولی اینکه کدومش به فرم بدن و وزن شما میخوره باید خودتون تشخیص بدید.

به فروشگاهای محلی مراجعه کنید. خود فروشنده اطلاعات بهتری در اختیار شما قرا ر میده.

نا گفته نماند من خودم چند سال پیش(اخر 96) این صندلی  چرم کرم رنگ خریدم حدود 900 تومن. کیفیت چرم فوق العاد است در حد صندلی بنز است. با دور دوزی که داره خیلی زیبا به نظر میرسه. مخصوصا جک گهواره ای بی نظیرش که خیلی عالی است. این صندلی با اینکه تا الان داره کار میکنه. سیستم جک و گهواره فوق العاده سالم و روان است حتی چرم روکشش هم مثل روز اول است. البته نکته مهم این صندلی قطعات ایتالیا و  مونتاژ ایران است.

الان سرچ کردم فکر میکردم الان باید قیمت حدود 3تومن به بالا باشه (چون من موقعی که خریدم دلار حدود 4800 تا 5000 تومن بود) ولی با ناباوری دیدم زده 1,580,000

این اگه تو محلتون بود حتما چک کنید

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali-0098 گفته است :

درود

برید اونجا تست کنید ببینید کدوم صندلی به آناتومی بدن شما سازگار است ، اون بخرید. اینجا شاید بتونن برای جنس صندلی راهنمایی کنن. ولی اینکه کدومش به فرم بدن و وزن شما میخوره باید خودتون تشخیص بدید.

به فروشگاهای محلی مراجعه کنید. خود فروشنده اطلاعات بهتری در اختیار شما قرا ر میده.

نا گفته نماند من خودم چند سال پیش(اخر 96) این صندلی  چرم کرم رنگ خریدم حدود 900 تومن. کیفیت چرم فوق العاد است در حد صندلی بنز است. با دور دوزی که داره خیلی زیبا به نظر میرسه. مخصوصا جک گهواره ای بی نظیرش که خیلی عالی است. این صندلی با اینکه تا الان داره کار میکنه. سیستم جک و گهواره فوق العاده سالم و روان است حتی چرم روکشش هم مثل روز اول است. البته نکته مهم این صندلی قطعات ایتالیا و  مونتاژ ایران است.

الان سرچ کردم فکر میکردم الان باید قیمت حدود 3تومن به بالا باشه (چون من موقعی که خریدم دلار حدود 4800 تا 5000 تومن بود) ولی با ناباوری دیدم زده 1,580,000

ممنون 

بنظر از دور دارای کیفیت مناسبی هست

ولی اگر متوجه باشید یه مشکل دیگه صندلی برای گیم غیر قابل تحرک پذیر بودن زیر دستی صندلی هااست 

کسی جایی میشناسه به صورت جدا زیر دستی متحرک بسازن برای صندلی یا آماده داشته باشن؟

سفارشی جایی دیدین که اینکارو انجام بدن؟اگر هست .هزینش چه مقدار میشه؟

(این صندلی میشه زیرشو بررسی کنید که زیر دستی دوتیکه هست یا نه؟ چون میخوان اگر شد پیچ مهره زیر دستی (سمت راست) رو باز کنم یا نهایت با سنگ فرز ببرمش 😁 تو بازیشوتر این زیر دستی سمت راست باعث کاهش کنترل راحت رو حرکت موس میشه)

لینک به دیدگاه

سلام

من تعریف این صندلی رو زیاد شنیدم :

http://store.nilper.ir/index.php?route=product/product&product_id=230

اون مدل 850 هم جدید هست و چیز خوبی بنظر میرسه

در کل هیچی تست حضوری نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام

از من میپرسین بودجتون رو زیاد کنید هرجور شده ویدونه dxracer بخرید جون  خودتون رو راحت کنید.منم خیلی با خودم کلنجار رفتم وبا توجه به تجربه قبلی از سایر صندلی ها آخر رفتم سراغ dxracer والآن به شدت راضیم.تقاوت معنادار هست.

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا ما اینقدر تو صنعت مبلمان وصندلی ومرتبط با این صنعت این همه ادعا داریم ولی یه کارگاه تولید صندلی گیمینگ نداریم😏

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام

از من میپرسین بودجتون رو زیاد کنید هرجور شده ویدونه dxracer بخرید جون  خودتون رو راحت کنید.منم خیلی با خودم کلنجار رفتم وبا توجه به تجربه قبلی از سایر صندلی ها آخر رفتم سراغ dxracer والآن به شدت راضیم.تقاوت معنادار هست.

داداش ۶ ۷ میلیونه قیمتش اون موقع حدود ۱ونیم بود خنگ بازی در اوردم میگفتم گرونه الان یکم برام زیاده ترجیح میدم با این پول یه باندل مادربورد و پردازنده بگیرم یا مانیتور تا اینکه صندلیمو تعویض کنم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود

صندلی راحته؟ نوشته طبی واقعا احساس راحتی میکنی؟ گودی کمر رو پر مکنه؟ 

https://www.khooger.com/products/صندلی-مدیریتی-مدل-sky-ms870-داتیس

نظرت راجب این مدلش چیه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این سه مدل هم نگاه بندازید.

البته قیمتش یکم بالاس ولی بنظر خوب میاد.

http://store.nilper.ir/index.php?route=product/product&product_id=228

http://store.nilper.ir/index.php?route=product/product&product_id=227

این مدل آخریرو یکی از دوستان داره و راضیه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

بنده از این مدل دو سالی هست استفاده میکنم.

بسیار عالیه روز 10 ساعت استفاده میکنم برای کار برنامه نویسی و در تعطیلات هم گیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 3 اردیبهشت 1399 در 07:04، alimogharehabed گفته است :

سلام

سلام مجدد پس از مدتها🤗

اقا من  بعد از سه سال کلنجار رفتن با خودم بلاخره قرار شد یه دی ایکس ریسر بگیرم

یه سرچی تو فروم زدم دیدم به به دوست قدیمی ما این صندلی رو داره یه پرس و جو کنیم ببینیم چه خبره

شما کدوم  مدلش رو دارین؟ و  در کل صندلیش چطوره ؟ ارگونومی ، ظاهری ، برای لم دادن موقع فیلم یا نشستن کاملا استاندارد موقع درس و بازی عملکردش چطوره؟

و اینکه بنظر شما مشخصات قد و وزن هر صندلی چقدر اهمیت داره؟

من از نظر قد و وزن طبف جدول باید ریسینگ رو بگیرم ولی ظاهر والکری رو خیلی دوست دارم و والکری برای افراد یه مقدار سنگین تر از من ساخته شده

بنظر شما چقدر این موضوع موثره و باید بهش توجه کنم؟

لینک به دیدگاه

تو این بازار آشفته صندلی های dxracer هم به شدت قیمتش افزایش پیدا کرده و الان فکر کنم ارزون ترین مدلش زیر 5.5 میلیون نباشه.

توی اینستا یه جستجو زدم دیدم یه شرکت ایرانی صندلی گیمینگ زده به شدت شبیه dxracer . طرح و رنگ و کلا همه چیش ،  با قیمت 3.5 میلیون.

اسم شرکتش آذین هستش.

اگه دوستان کسی از این شرکت صندلی گیمینگ گرفته تجربش بگه ببینیم چجوریاس . میارزه 3.5 بدیم بابتش. 😀🙄

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام مجدد پس از مدتها🤗

اقا من  بعد از سه سال کلنجار رفتن با خودم بلاخره قرار شد یه دی ایکس ریسر بگیرم

یه سرچی تو فروم زدم دیدم به به دوست قدیمی ما این صندلی رو داره یه پرس و جو کنیم ببینیم چه خبره

شما کدوم  مدلش رو دارین؟ و  در کل صندلیش چطوره ؟ ارگونومی ، ظاهری ، برای لم دادن موقع فیلم یا نشستن کاملا استاندارد موقع درس و بازی عملکردش چطوره؟

و اینکه بنظر شما مشخصات قد و وزن هر صندلی چقدر اهمیت داره؟

من از نظر قد و وزن طبف جدول باید ریسینگ رو بگیرم ولی ظاهر والکری رو خیلی دوست دارم و والکری برای افراد یه مقدار سنگین تر از من ساخته شده

بنظر شما چقدر این موضوع موثره و باید بهش توجه کنم؟

سلام بر دوست عزیزم جناب عابدی

انشاالله که همیشه سلامت باشید.

بنده مدل classic رو دارم که برای استفاده اداری هم مناسب هست طبق گفته سازنده و البته نوع طراحی هم مشخصه, از اون جایی که وزنم نسبتا بالا هست یکی از گزینه های مطلوب برای من بود(حدود87 کیلو)اما خب وزن توصیه شده برای این سری 113 هست واین به این معنی نیست که با وزنی کمتر به مشکل جدی برمیخورید تو استفاده.این سری king و iron و classic که برای وزن‌های بالا ساخته شدند اسکلت قوی تر,پایه‌های ستاره ای شکل آلومینیومی به جای پلاستیکی(همون قسمت که چرخ ها متصل میشن بهش) و در کل ساختار محکم تری دارند که من دیدم به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمی کنه,چرا فلزو ول کنم برم سراغ پللاستیک اونم من که عادت به تعویض کردن مداوم ندارم ویه چیزو به قول معروف عمری میخام نگه دارم وچون حس کردم احتمال قوی طبق اصول مهندسی(یکمی مهندس مکانیک هستم فعلا:D)مشکلی برای استفاده بوجود نمیاره خوبه که یکی از این ها رو بگیرم که classic رو گرفتم.و همین طور هم بود واین مورد که وزنم به اون حد توصیه شده نرسیده بود مشکلی برام توی کارایی ایجاد نکرده,قابلیت تاب خوردن که خیلی هم دوستش دارم به راحتی انجام میشه و وزنم برای به حرکت درآوردن پشتی صندلی وتاب دادنش کفایت میکنه,برای حرکت دادن صندلی روی سرامیک های اتاق هم مشکلی ندارم وغیر از این دو مورد که بنظرم وزن میتونه نقش داشته باشه راحتی نشستن روی صندلی هست که اونم به شدت راضی کننده بوده و حمایت خوبی از کمر انجام میشه در دیواره های پشتی. احتمال زیاد ممکنه داشتن وزن بیش از حد توصیه شده باعث مشکل بشه وفوم ها ویا شاسی تو نشستن راحت دردسر ساز بشن وراحتی لازم رو فراهم نکنن وبعد از یه مدت شاید مشکلات ساختاری  پیش بیاد ولی اینکه مدلی با وزن توصیه شده بالاتر از خودتون خریداری کنید از نظر من که چنین کاری کردم مشکلی در استفاده به همراه نخواهد داشت.

یه مورد مهم دیگه اینکه من به دلیل عوامل ژنتیکی دچار تنگی کانال هستم که مستعد کمر درد و دیسک کمر میکنه فرد رو و چون مدت زمان استفادم از کامپیوتر در طول روز زیاد بود وبه روزی 9 ساعت مداوم هم میرسید این اواخر احساس درد در عصب سیاتیک داشتم  که واقعا آزار دهنده بود ومنو مصمم کرد که حتما از صندلی استاندارد استفاده کنم(البته با مشاوره پزشکی ومطمعن شدن از این موضوع که صندلی نقش مهمی داره)وخب مجدانه پیگیر شدم و دنبال خرید رفتم وبعد از استفاده تا الآن دیگه خداروشکر درد سراغم نیومده(حتی یکبار).

امیدوارم شما هم بتونید خرید خوب ومناسبی داشته باشید ,لذت ببرید از نشستن روی چنین محصولات با کیفیت وراحتی و تا میتونید گیم بزنید و دشمنارو شکست بدید^_^

سوال دیگه ای بود من در خدمتم

لینک به دیدگاه

در در 12 مرداد 1399 در 08:24، Mu3tang گفته است :

تو این بازار آشفته صندلی های dxracer هم به شدت قیمتش افزایش پیدا کرده و الان فکر کنم ارزون ترین مدلش زیر 5.5 میلیون نباشه.

توی اینستا یه جستجو زدم دیدم یه شرکت ایرانی صندلی گیمینگ زده به شدت شبیه dxracer . طرح و رنگ و کلا همه چیش ،  با قیمت 3.5 میلیون.

اسم شرکتش آذین هستش.

اگه دوستان کسی از این شرکت صندلی گیمینگ گرفته تجربش بگه ببینیم چجوریاس . میارزه 3.5 بدیم بابتش. 😀🙄

درود وقت بخیر.

من هرچی سرچ میزنم پیدا نمیکنم پیج آذین رو . لطف میکنید آدرس پیج رو اینجا بزارید.ممنون

لینک به دیدگاه

این صندلی رو که بالاتر هم 2 نفر پیشنهاد دادن رو 8 ماهه که من دارم استفاده میکنم و با اینکه وزنم 90 کیلو هست، درصدی فوم تزریقی که در زیر این صندلی هست دچار افت نشده. ضمنا دقیقا تا زیر زانوی من رو پر میکنه که باعث راحتی بیشتر و عدم کمر درد گرفتن میشه. پشتیش هم چون تو خالیه، قشنگ با کمرت مچ میشه. البته من 8 ماه پیش این صندلی رو از بازار سهروردی تهران، 890 تومن تهیه کردم. الان در مورد قیمتش هیچ حرفی نمیتونم بزنم :|

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HAMID-ROG گفته است :

درود وقت بخیر.

من هرچی سرچ میزنم پیدا نمیکنم پیج آذین رو . لطف میکنید آدرس پیج رو اینجا بزارید.ممنون

سلام.

توی اینستا به این اسم سرچ کنید میاره:

azingroupdesigne

پیشنهاد میکنم اگر خواستید تهیه کنید حتما به صورت حضوری اول جنسو تست کنید بعد مورد پسند بود تهیه کنید.

من با مسئول فروشش صحبت کردم گفتم میخوام تست کنم ، گفت فعلا نمونه موجود نداریم و از مشتری سفارش میگیریم تو کارگاه میسازیم و بعد ارسال می کنیم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

این صندلی رو که بالاتر هم 2 نفر پیشنهاد دادن رو 8 ماهه که من دارم استفاده میکنم و با اینکه وزنم 90 کیلو هست، درصدی فوم تزریقی که در زیر این صندلی هست دچار افت نشده. ضمنا دقیقا تا زیر زانوی من رو پر میکنه که باعث راحتی بیشتر و عدم کمر درد گرفتن میشه. پشتیش هم چون تو خالیه، قشنگ با کمرت مچ میشه. البته من 8 ماه پیش این صندلی رو از بازار سهروردی تهران، 890 تومن تهیه کردم. الان در مورد قیمتش هیچ حرفی نمیتونم بزنم :|

سلام

منم این صندلی رو تست کردم.

واقعا عالیه. از مدل 850 که جدید اومده هم خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

قیمت اینا خیلی زیاده لامسب، من یه فرش کوچولو داشتیم انداختم رو صندلی ( از اینایی که تو غذاخوری ها هس ) تا صندلی یکم نرم بشه 😂

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام. خدمت دوستان

کسی صندلی گیمینگ از برند بامو که ایرانی هم هست ، داشته یا داره؟

کیفیتش چجوریه؟ قیمتش حدود 4 تومنه . میارزه با این قیمت؟

AY78D-sV.jpg

AYFpuXhv.3.jpg

AYtIfG22.3.jpg

AYtIfG22.1.jpg

لینک به دیدگاه

در در 2 اردیبهشت 1399 در 19:00، arvin393 گفته است :

سلام دوستان 

با ایت رنج قیمت یه صندلی معمولی از سمساری بخر بعد یه بالش بزار پشتش یکی هم کفش یه بالش دیگه هم واسه زیر پات از صندلی گیمینگ های سوسولی کورسیر و کولرمستر هم راحت تره بخدا به شوخی نمیگم

ادیت=فقط اینکه صندلی که من دارم صدا میده جر جر میکنه باید کجارو باز کنم روغن کاریش کنم فکر کنم 3 ساله روغن نخورده از سمساری 400 تومن گرفتم چند ماه پیش

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در در 19 اسفند 1399 در 07:04، Mu3tang گفته است :

سلام. خدمت دوستان

کسی صندلی گیمینگ از برند بامو که ایرانی هم هست ، داشته یا داره؟

کیفیتش چجوریه؟ قیمتش حدود 4 تومنه . میارزه با این قیمت؟

AYFpuXhv.3.jpg

AYtIfG22.1.jpg

دوستان من این صندلی بامو تو حسن آباد تهران تست کردم. صندلی دندون گیری نیست جنس فومش مثل همه صندلی های تولید داخله و فرقی نداره. ( قیمت 3800 )

یه مدل صندلی دیگم هست که کپی dxracer به نام Theone از شرکت ایگل . قیمتش تقریبا 7 میلیونه. و امکانات dxracer داره جز دسته متحرک 3D. از نزدیک که تستش کردم کیفیت فومش مثل صندلی بامو ولی خب ابعادش بزرگتره.

دوستان dxracer مدل نکس قیمتش 8 میلیونه.

بنظرتون مدل نکس dxracer ارزش داره یا این صندلی شرکت ایگل؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...