رفتن به مطلب

اپ دیت بایو س به روشهای مختلف امکان دارد ؟؟

captain_7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه ی دویتان در باره ی اپ دیت کردن بایوس اگر توضیح بدید

ابته اپ دیت از فلاپی رو فقط بلدم راههای دیگهای هم هست ؟ مرسی

لینک به دیدگاه

بستگی به مدل مادربورد و بایوس اون داره . مثلا مادربورد من از تو ویندوز و با نرم افزار مخصوصش آپدیت میشه . بعضی از مادربوردها با فلش هم آپدیت میشن . بعضی هم از توی بایوس به اینترنت وصل میشن و آپدیت میشن .

لینک به دیدگاه

حامد جان مرسی از توضیحتون , مینم gigabyte x58a-ud3r v2.0 هستش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز . تو لینک زیر که مربوط به سایت گیگا هست رو نگاه کنید . شما هم از طریق نرم افزار مخصوص و هم از طریق اینترنت میتونید بایوس را آپدیت کنید. روش کار هم دقیقا توضیح داده شده.

http://www.gigabyte.us/MicroSite/121/tech_a_bios.htm

لینک به دیدگاه

من با بایوس این مادربورد آشنایی ندارم . ولی تو دفترچه اون باید روش آپدیت بایوس رو توضیح داده باشه . نگاه کن . اگر نتونستی سر در بیاری بگو تا من دفترچه رو از سایتش بگیرم و ببینم چطوریه .

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان عزیز

maxel134

Hamed

رفتم تو سایت gigabyte یه نرم افزار داشت که از خود ویندوز اپدیت کردم FA به FH اپدیت کردم , پس دیگه فلاپی بدرد اپدیت بایوسم نمی خوره ؟

لینک به دیدگاه

کلا بی خیال فلاپی بشید. چون نسلش کاملا منقرض شده ( یک چیزی مثل دایناسورها :D )

حجم فایل اپدیت بایوس مینبوردهای جدید بیشتر از حجم یک فلاپی هست . برای همین فلاپی عملا کاربردی نداره. خود شرکت های سازنده هم با توجه به این قضیه راهکارهای دیگه ای ارائه کردند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حال حاظر راحتترین راه آپدیت بایوس از طریق خود بایوس هست.من تو مین بوردهای اسوس و MSI این قابلیت رو دیدم و آپدیت هم کردم ولی تو بقیه مینها امتحان نکردم.نحوه کار هم خیلی ساده.فایل ROM. یا BIN. رو از زیپ در آورده و داخل فلش میریزیم بعد ریست و در منوی مخصوص این کار با دو تا فرمان ساده شروع به آپدیت میکنه و بعد خودش ریست میشه و بالا میاد.مزیتش هم نسبت به برنامه های ویندوز این هست که دیگه ناسازگاری سیستم عامل با برنامه یا خاموش کردن فایر وال و ...(کلا محیط بایوس از خود ویندوز برای این کار امن تر هست)رو نداره و خیلی هم سریع صورت میگیره.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

آموزش آپدیت بایوس به وسیله فلش (*)

امیدوارم مفید باشد :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...