رفتن به مطلب

خرید مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام میخواستم بدونم با ماینتور 60 هرتزی میشه توی بازی مثل فورتنایت تا 240 اف پی اس گرفت؟ اگه رم و سی پی یو و گرافیک خوبی داشته باشیم؟ الان مانیتور من توسط مبدل از دی وی ای به وی جی ای(مانیتورم وی جی ای هستش) تبدیل کردم اگه مانیتوری بخرم که دی وی ای یا اچ دی ام ای داشته باشه میتونم تا 144 یا 240 اف پی اس بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در در 4 اردیبهشت 1399 در 16:37، omid1383 گفته است :

سلام میخواستم بدونم با ماینتور 60 هرتزی میشه توی بازی مثل فورتنایت تا 240 اف پی اس گرفت؟ اگه رم و سی پی یو و گرافیک خوبی داشته باشیم؟ الان مانیتور من توسط مبدل از دی وی ای به وی جی ای(مانیتورم وی جی ای هستش) تبدیل کردم اگه مانیتوری بخرم که دی وی ای یا اچ دی ام ای داشته باشه میتونم تا 144 یا 240 اف پی اس بگیرم؟

اگه شما با ماشین پیکان 60 کیلومتری بتونی 240 سرعت بگیری  میتونی 240 فریم هم بگیری

کلا برای fps بالا اول گرافیکت مهم هست بعدش مانیتورت

فعلا بهترین مانیتور ها هم از 120 فریم بیشتر فریم نمیده:74_japanese_goblin:

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، مصطفی1377 گفته است :

اگه شما با ماشین پیکان 60 کیلومتری بتونی 240 سرعت بگیری  میتونی 240 فریم هم بگیری

کلا برای fps بالا اول گرافیکت مهم هست بعدش مانیتورت

فعلا بهترین مانیتور ها هم از 120 فریم بیشتر فریم نمیده:74_japanese_goblin:

این یه 240 هرتزی،

Acer Nitro XV273

در در 4 اردیبهشت 1399 در 15:37، omid1383 گفته است :

داداش fps ربطی به مانیتور نداره، با مانیتور 60 هرتزی هم تا بی نهایت میتونی fps بگیری ولی مانیتورت فقط 60 تاشو نشون میده.

رفرش ریت ( هرتز ) مانیتور هم ربطی به hdmi بودن یا نبودنش نداره ( تقریبا ) ، صرفا موقع خرید چک کنین که رفرش ریت مانیتور بیشتر از 60 باشه همین.

پیشنهاد میکنم اینو بخونین

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/monitor/21245-everything-about-frame-rate-refresh-rate

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...