رفتن به مطلب

مسابقه 3DMark11

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.

دوستان ، در فروم دوست و همسایه مجله سخت افزار مسابقه پیشرفت گرافیک اسکور در نرم افزار 3DMark11 برگذار شده.

دوستانی که تمایل دارند رقابتی سالم و خوب رو به همراه جایزه ای نفیس داشته باشند به لینک زیر برند و توی این رقابت شرکت کنند.

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/2661-%C3%97%C3%97%C3%97-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-3D-Mark-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D9%86%D9%81%DB%8C%D8%B3-%C3%97%C3%97%C3%97

تا پایان هفته آخر اسفند ماه هم فرصت دارید دوستان. @};- :x

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

با تشکر از اطلاع رسانی شما ..... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.asandownl...rk_11_pro_full/

از اینجا هم میتونید آخرین نسخه کرک شده(Professional Edition)رو با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این گفته برگذار کننده هست و باید نسخه اورجینال و یا ترایل استفاده کنید :

"دلیل این که بعضی از دوستان نمیتونن توی سایت 3d mark ولید تهیه کنند اینه که به نرم افزار سریال نامبر دادند و خواستند از نسخه کرک استفاده کنند ، همانطور که قبلا بار ها گفتم لزومی نداره شما سریال بدید و از همون نسخه trial استفاده کنید و Upgrade Later را بزنید !"

پس اینم لینک آخرین نسخه تریل :

لینک دانلود

البته از همون لینک پست قبلی هم میتونید استفاده کنید و سریال بهش ندید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریا جان ممنون از اطلاع رسانی

راستی استفاده از 2 تا کارت گرافیک مانعی داره؟

لینک به دیدگاه

توی قوانین که چیزی نگفتند ، ولی پست شماره #7 علی جان توی اون تاپیک حاکی از اینه که نمی شه شرکت کنندگان از دو یا چند کارت استفاده کنند. ولی فکر کنم اگر کارتتون دوال GPU باشه موردی نداره.

دوستان حتماً قوانین مسابقه رو رعایت کنید. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من اگر تمام پست ها رو دقیق مطالعه کنید نکات خوبی یاد میگیرید و براتون کاربورد داره.حالا امشب 3dmark رو میزنم تو دانلود.راستی آقا پوریا امیدی هست من با 560TI نتیجه ی جالبی بگیرم؟

راستی یه چندتا سوال تخصصی دارم باید تو پخ ازت بپرسم یه خورده سکرته :laughing:

لینک به دیدگاه

مسابقه 3D Mark11

love.gif سلام و عرض ادب خدمت کاربرای گل لیون کامپیوتر ! love.gif

از فروم دوست و همسایه ، فروم نشریه سخت افزار ، مزاحم میشم ! thumbup.gif

چندی پیش مسابقه ای در فروم ما شروع شده که تا پایان آن حداکثر 2 هفته باقیمانده ! (آخر اسفند)

ضرورت دانستم تا بچه های لیون را به عنوان فرومی که اورکلاکر هایی فعالی دارد را به این مسابقه دعوت کنم !

از طرف نشریه و فروم سخت افزار جایزه نفیسی به نفر اول مسابقه اهدا میگردد

مسابقه بر مبنای نرم افزار 3D Mark11 است و قوانین مسابقه به شرح زیر است :

1) مبنای برنده شدن بر حسب پیشرفت Gpu Score است ، به اینصورت که هرکس درصد پیشرفت بالاتری داشته باشد برنده مسابقه است ! (شما به ما شات اورکلاک و توییک نهایی خود را میدید و ما با نسخه دیفالت کارت مقایسه میکنیم ، هر چه قدر فاصله بیشتر باشد ، شما درصد بالاتر و شانس برد بیشتری دارید )

2) برای شرکت در مسابقه دو راه وجود داره : الف ) باید شات نهایی را همانند hwbot به صورت print screen و به هنگام باز برنامه های Gpu-z و Cpu-z و 3d mark به طوری که gpu score مشخص باشه به ما تحویل بدید ! ب) به صورت لینک ولید از سایت 3d mark به ما بدید !

3) در صورتی که شما شات از حالت پیشفرض نزارید ، داوران مسابقه Gpu score شما را خودشون از منبع های خارجی بدست میارند (توصیه میشه شات اولیه بزارید : چون میتونید با توییک معکوس و کند کردن ویندوز کارتتون را ضعیف تر از اونچه هست نشون بدید و با اورکلاک نتیجه بالا بگیرید و درصد بالاتری کسب کنید )whistling.gif

4) حالت دوال کارت و استفاده از نیتروژن مایع / یخ خشک و .... ممنوع است ! (شرمنده) crying.gif

لینک مسابقه

امیدوارم شاهد حضور بیش از پیش شما عزیزان باشیم !

فروم نشریه سخت افزار

علیرضا !

لینک به دیدگاه

این هم مثالی از نحوه تست ها ! (البته این تست هم قبول نیست چون در حالت کراس فایر است !)

حالت دیفالت :

15782457669433088024.jpg

حالت اورکلاک شده و توییک شده :

37087839811185284212.jpg

با رفتن به URL عکس ها میتوانید Gpu Score بنده را ببینید ! از 6622 به 8270 رسیده است ! یعنی معادل حدودی 25 % افزایش کارایی کارت گرافیک !

شما هم دقیقا با انجام همین روال نه تنها میتونید برنده مسابقه باشید (میشه گفت مهم نیست کارت شما چی باشد) بلکه میتونید رکورد های اورکلاک خوبی هم بزنید و یواش یواش یه کارایی صورت بدید !

دلایلی که ما پیشرفت Gpu Score را ملاک قرار دادیم :

1) پردازنده را درگیر ماجرا نکنیم چون بعضی از بچه ها پردازنده خوبی ندارند یا amd دارند که فیزیکس جالبی نمیگیره و...

2) برای اینکه مسابقه منحصر به کارت های گرون قیمت بازار نشه و همه بتونند شرکت کنند پیشرفت را ملاک قرار میدیم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدارو شکر نیتروژن مایع رو ممنوع کردید!

با تشکر از شما.امروز تو سایتتون ثبت نام کردم persuse.فقط کاش مسابقه زمان دیگه ای بود.یه خورده نزدیک به عید هست و کارهای دیگه ای هم داریم ولی در اولین صورت دست به کار میشم.

با تشکراز شما @};-

معین

لینک به دیدگاه

مسابقه 3D Mark11

چندی پیش مسابقه ای در فروم ما شروع شده که تا پایان آن حداکثر 2 هفته باقیمانده ! (آخر اسفند)

ضرورت دانستم تا بچه های لیون را به عنوان فرومی که اورکلاکر هایی فعالی دارد را به این مسابقه دعوت کنم !

1) مبنای برنده شدن بر حسب پیشرفت Gpu Score است ، به اینصورت که هرکس درصد پیشرفت بالاتری داشته باشد برنده مسابقه است ! (شما به ما شات اورکلاک و توییک نهایی خود را میدید و ما با نسخه دیفالت کارت مقایسه میکنیم ، هر چه قدر فاصله بیشتر باشد ، شما درصد بالاتر و شانس برد بیشتری دارید )

2) برای شرکت در مسابقه دو راه وجود داره : الف ) باید شات نهایی را همانند hwbot به صورت print screen و به هنگام باز برنامه های Gpu-z و Cpu-z و 3d mark به طوری که gpu score مشخص باشه به ما تحویل بدید ! ب) به صورت لینک ولید از سایت 3d mark به ما بدید !

3) در صورتی که شما شات از حالت پیشفرض نزارید ، داوران مسابقه Gpu score شما را خودشون از منبع های خارجی بدست میارند (توصیه میشه شات اولیه بزارید : چون میتونید با توییک معکوس و کند کردن ویندوز کارتتون را ضعیف تر از اونچه هست نشون بدید و با اورکلاک نتیجه بالا بگیرید و درصد بالاتری کسب کنید )whistling.gif

4) حالت دوال کارت و استفاده از نیتروژن مایع / یخ خشک و .... ممنوع است ! (شرمنده) crying.gif

لینک مسابقه

فروم نشریه سخت افزار

علیرضا !

دادا کار پسندیده یی می کنید فقط یه نکته اون هم این که ولید گرفتن هفت خان رستم هست.

لینک به دیدگاه

راستش اتفاقا موقعیت خوبیه ! فکرش را بکن شما برنده بشی ، اونوقت کل عید شارژ هستی و خستگی خونه تکونی از تن آدم میره ! البته من اینجوریم ! ولی من که برنده بشو نیستم ! :(

:excl: ولید گرفتن : اگر نسخه 3dmark11 شما unregister باشه و کرک نکنی ، درنهایت تست ها اگر اینترنت روشن باشه به صفحه ولید منتقل میشی ! خیلی تمیز ! خیلی خوشگل !

دوستدار بچه های لیون ! علیرضا ! :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مسابقه 3D Mark11

لینک مسابقه

فروم نشریه سخت افزار

علیرضا !

درود

منظور شما از توئیک معکوس دقیقا چیه؟

مثلا من میتونم کاری کنم که GPU Score در حالت دیفالت به جای 3000 بشه 1000

مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس یکی از این دو حالت باشه کافیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا اینو داشته باشید تا بعد :D

http://3dmark.com/3dm11/2891893;jsessionid=9blf125vtbxk7ixgkk6wt5g8

13547312299397195673.png

لینک به دیدگاه

بهمن جان فکر کنم می خوای بخاطر این مسابقه کارتت رو بترکونی =))

دیفالتشم بگذار . ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ده مت گرم بابا!سرفرازمون کردی بهمن جان.واتر کولینگ داری؟راستی چرا نتیجه قبل از اور کلاک رو نذاشتی؟چون معیار فاصله بین این دو امتیاز برای Graphics Score هست.اگر نتیجه قبل از اورکلاک رو نذاری از تو اینترنت امتیاز معادل سیستمت رو میذارن و بعد درصد میگیرن.

Graphics Score قبل از اورکلاک

Graphics Score بعداز اورکلاک

اختلاف این دو را به درصد حساب میکنن و بالاترین درصد میشه نفر اول.

بقیه بچه های لیون یه تکونی بدن به خودشون بابا...

منم سرم خلوت بشه حتما شرکت میکنم.

موفق باشی بهمن جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روال مسابقه رو میدونم. ولی یه سئوال پرسیدم راجع به امتیاز دیفالت و توئیک معکوس که هنوز پاسخش رو نگرفتم!! اگر پاسخ قطعی از طرف برگزار کننده بگیرم اون رو هم میگذارم.

در مورد کولینگ هم باید بگم که کولر استوک خود کارته که فقط دور فن رو بالا میبرم.البته روی ولتاژ رگولاتورها هم مثل مدل FTW هیت سینک گذاشتم که به قول پوریا جان نترکه !! :laughing: این 460 که من دارم خیلی خوب رو ایر اور میشه!! اگه واتر کولینگ روش نصب بشه فکر کنم راحت بالای 1000 رو میزنه

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

بچه ها حواستون به فرجام باشه ، اسکور دیفالتش 3262 هستش . اسکوری که قبلاً با این کارت گرفته 12466 بوده :

http://hwbot.org/submission/2261430_ontheair_3dmark11___performance_radeon_hd_6970_7727_marks

می شه : 382% .

ببینم رو سفیدمون می کنید یا نه ;)

لینک به دیدگاه

روال مسابقه رو میدونم. ولی یه سئوال پرسیدم راجع به امتیاز دیفالت و توئیک معکوس که هنوز پاسخش رو نگرفتم!! اگر پاسخ قطعی از طرف برگزار کننده بگیرم اون رو هم میگذارم.

در مورد کولینگ هم باید بگم که کولر استوک خود کارته که فقط فن رو بالا میبرم. این 460 که من دارم خیلی خوب رو ایر اور میشه!! اگه واتر کولینگ روش نصب بشه فکر کنم راحت بالای 1000 رو میزنه

بهمن جان برای کم شدن امتیازت هرکاری که دلت بخواد می تونی بکنی فقط باید فرکانس کارتت دیفالت باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان برای کم شدن امتیازت هرکاری که دلت بخواد می تونی بکنی فقط باید فرکانس کارتت دیفالت باشه.

اگه اینجوری مشکل نداشته باشه از همین الان قول 800 درصد رو بهت میدم پوریا جان :lol:

لینک به دیدگاه

نه اون نیست :دی

7200 هستش

آره من اشتباه کردم .

می شه : 220%

درصدش رو اینجوری حساب می کنید؟ یعنی عدد بالا تقسیم بر عدد پایین ضرب در 100 ؟

یا اگر اسکور دوبرابر بشه می گید 100% ؟؟؟

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصولا باید نسبت پیشرفت به امتیاز اول رو حساب کنن. مثلا وقتی امتیاز 4 برابر بشه 300 درصد پیشرفت حساب بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...