رفتن به مطلب

مسابقه 3DMark11

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

امروز قطعا زیر 50 میزنم!!! پوریا جان فلش منو آماده کن rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

هدف نهایی : امتیاز 0 :lol:

یعنی میخوام کاری کنم که کارایی سیستم بشه اندازه مغز یه جلبک !! rolling%20on%20the%20floor.gif

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

هدف نهایی : امتیاز 0 :lol:

یعنی میخوام کاری کنم که کارایی سیستم بشه اندازه مغز یه جلبک !! rolling%20on%20the%20floor.gif

rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

نکن این کارهارو بهمن جان مردم از خنده

اینم یه شات بعد از اور cpu (به حرفت گوش دادم)

تا جایی که بدون ولتاژ اجازه میداد اور کردم.رم ها رو هم تا 1200 بردم ولی وقت زیادی نداشتم که بازم سعی کنم.تا امشبbig%20bug.gif

http://img4up.com/up2/70028098451291642907.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوبه حدود 300 تا امتیاز رو زیادتر کرده. بیشتر هم جا داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قربانت عطا جان تو خوبی؟ کم پیدایی. یه تست بزن منتظریم ;) مسمومش کردم rolling%20on%20the%20floor.gif

بهممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممن عزیز منم از اون سم میخوااااااااااااااااااااااااااام/ :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بشه نتیجه پایین رو به صفر رسوند.میشه گفت برنده قطعی هستی.چون اگر مکس اسکور حتی 1 هم باشه .عدد تقسیم بر صفر میشه بینهایت یعنی n درصد نتیجه شما بزرگتر شده.اگر یه نفر دیگه هم صفر اسکور بگیره اونوقت باید برید رو مکس اسکور کار کنی ;)

لینک به دیدگاه

دوستان یادتون نره بدون رقیب هم نخواهید بود !!!!

بچه های تیم اورکلاک هات ، لیون ، شهرسخت افزار هم دعوت شدند و تا الان پوریا عزیز و آقای کریم خانی اوکی نصفه نیمه به من دادند !(مبنی بر شرکت بچه های رسمی تیم )

فکر میکنم تا الان نمونه ای از این مسابقه با این قوانین هیج جا برگزار نشده و خوب یا بد کار نویی است ! توییک معکوس چیزی نیست که اورکلاکر ها هر روز باهاش کار داشته باشند و مسابقه جالبی میشه !

راستی یه اصلاحیه به قوانین خورده ، بد نیست نگاهی بهش بکنید !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا دوستان تیم اورکلاک لیون شرکت کنند من که کنار میکشم.کلا بیخیال ماجرا :-h

شوخی کردم تا آخرین قطره خمیر سیلیکون اور کلاک میکنم.... =))

لینک به دیدگاه

خیلی مخلصم دوستان. فقط یه مشکلی هست که پوریا جان گفت و الان فهمیدم. مثل این که این سریالی که وارد کردم تا برنامه Advanced بشه ماله شخصی به نام rezax2x بوده. به همین دلیل تو سایت به اون اسم ثبت شده .... -_-

میبینم که به اسم من ثبت شده مرسییییییییییییییییییی

شوخی کارت عالیه .انشالله برو برای زیر 50.

منم حتما میزازم فعلا دارم روش کار میکنم به امید موفقیت همه بچه های لیون. :wub:

لینک به دیدگاه

up!

:excl: بچه های لیون توچه کنند که هات اورکلاک رسما حضور خودشون را در مسابقه اعلام کردند (براتون رقیب تراشیدم :دی ) :excl:

@};- انتظار میره که بچه های لیون هم توی این مسابقه تا جای ممکن وقت بزارند تا شاهد رقابتی سالم و به یاد ماندنی باشیم ! @};-

:x پوریا ، سالار ، شایان ، بهنام ، constantin ، hex عزیز منتظریم (ببخشید که من همه بچه های لیون را نمیشناسم ! خلاصه همه دعوتید! ) :x

:angry: [-X فقط خواهشن نزارید برای دقیقه 92 ! [-( :crying:

ویرایش شده توسط arsn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من آخر این هفته و اول هفته دیگه چند روز نیستم پا PC .به همین منظور سعی میکنم نتیجه رو قبل از رفتنم براتون بذارم.راستی من همون Persuse انجمن شما هستم. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز قطعا زیر 50 میزنم!!! پوریا جان فلش منو آماده کن rolling%20on%20the%20floor.gif

48044432536115820355.png

لینک به دیدگاه

امروز برات ارسال می کنم بهمن جان. اگر بیای زیر 10 می کنمش 16 گیگ .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...