رفتن به مطلب

خرید تلویزیون مونتاژ داخل یا برند خارجی؟

Alir3za
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان قصد خرید تلویزیون 49 یا 55 رو دارم. بین انتخاب مونتاژ داخل و برند خارجی موندم.

از طرفی مونتاژ داخل قیمت و به نسبت قیمت مشخصات و امکانات داره و از طرفی موجودی برندهای دیگه خیلی کم شده و گرون.

خرید برند از سایتهای بانه چطور پیشنهاد میکنید؟

ویرایش شده توسط Alir3za
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Alir3za گفته است :

دوستان قصد خرید تلویزیون 49 یا 55 رو دارم. بین انتخاب مونتاژ داخل و برند خارجی موندم.

از طرفی مونتاژ داخل قیمت و به نسبت قیمت مشخصات و امکانات داره و از طرفی موجودی برندهای دیگه خیلی کم شده و گرون.

یک مدل 49 و یکی 55 پیشنهادی دارید؟

داخلی TCL برند خوبیه

خارجی بهتره ولی الان نه گارانتی دارن و نه قیمت درستی

الان زمان مناسبی برای خرید نیست(قیمت داخلی رو اطلاع ندارم)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

داخلی TCL برند خوبیه

خارجی بهتره ولی الان نه گارانتی دارن و نه قیمت درستی

الان زمان مناسبی برای خرید نیست(قیمت داخلی رو اطلاع ندارم)

خارجی هم مثلا مدل  49n5880 سامسونگ با گارانتی سام سرویس هست اما اصلا قسمت مناسبی نسبت به امکانات و سال ساخت نداره. داخلی از همه نظر سرتره ازش اما حرف و حدیث درباره اش زیاده. 

همین tcl یه سریا توی نت امار خرابی و مشکلات دادن.

لینک به دیدگاه

اصلا سمت تلویزیون اسم وطنی نیا... من یدونه xvision 55 گرفتم ناچارن بخاطر اینکه خیلی فروشگاههای مثل رفاه و اتکا دیگه برند خارجی نمیارن (الان هیوندا هم توبازار که انگار تو وطن ساخته یا مونتاز میشن ). کیفیت تصویر خوبی داره چون پنل tclداره ips....ولی سخت افزار به شدت ضعیفی داره . اندروید هست ولی با رم 1.5 گیگ که بین جابجا شدن بین ورودی tvیا فلش و برنامه هاش کم مونده هنگ کنه. وایفای ضعیف... و نکته ای که اصلا عجیبه مودم وای فای رو چیبوندم به tv با وایرلسش ماهواره رو نمیاره بالا بصورت انلاین دایما قططعی داره. ناچارن کابل شبکه کشیدم..... ولی هیچ جایی این چیزا به عنوان ایراد و ضعف و .... بیان نمیشه. اگه قراره استفاده های جانبی زیادی ازش کنی روزه شک دار نگیر هم از لحاظ کمیتی هم کیفیتی. یه tvبا پدر و مادر بگیر خیالتو راحت کن.

لینک به دیدگاه

ال جی مدل sm8100 خوبه فکر میکنم 55 اینچش حدود 11 تومن باشه .تلوزیون شیک و با امکانات و با کیفیتی هستش.منتها بانه گیر میاد.بعضی بازرگانی ها تو بانه 18 ماه گارانتی میدن رو تلوزیوناشون.منتها گارانتیشون چجوریه نمیدونم

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

بهتر صبر کنی الان اصلا زمان مناسبی برای خرید نیست قیمتها به شدت غیر واقعی.سمت برندهای به اصطلاح ایرانی نرو قطعات درجه سه وچهار چینی .از نظر قیمت هم به برندهای سونی وسامسونگ خیلی نزدیک هستند ولی اصلا توجیح خرید ندارند.در مورد بانه سایتهای انلاین بانه هم قیمتها خیلی گرانی میدهند اگر اشنا داشته باشی یا خودت بتونی حضوری بخری چه بهتر.البته من خودم تجربه خرید از سایتهای بانه رو دارم تلوزیون سونی گرفتم .اصلی بود ومونتاز مالزی حدود چهار سال داره کار میکونه وبه مشکلی بر نخوردم.البته اون موقع قیمتها خیلی خیلی مناسب بود .متاسفانه با این تحریمها برندهای سامسونگ سونی وال جی در بازار کم شده ویا اصلا نیست .ولی حتما از برندهای خارجی بگیر از برندهای داخلی نگیر که پولت رو.....

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alir3za گفته است :

خارجی هم مثلا مدل  49n5880 سامسونگ با گارانتی سام سرویس هست اما اصلا قسمت مناسبی نسبت به امکانات و سال ساخت نداره. داخلی از همه نظر سرتره ازش اما حرف و حدیث درباره اش زیاده. 

همین tcl یه سریا توی نت امار خرابی و مشکلات دادن.

داخلی یه هیچ عنوان منظورم سمت الجی و سامسونگ نبود،چون تولید نمیشن این دو برند و قیمتشون شدیدا فانتزیه...

هر برندی خرابی داره ولی مهم تعداده،تلویزیون tcl واقعا کیفیت تصویر خوبی داره،تویه بازار جهانی هم هست(مثل برندها ی درپیت داخلی نیست)

در 1 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

ال جی مدل sm8100 خوبه فکر میکنم 55 اینچش حدود 11 تومن باشه .تلوزیون شیک و با امکانات و با کیفیتی هستش.منتها بانه گیر میاد.بعضی بازرگانی ها تو بانه 18 ماه گارانتی میدن رو تلوزیوناشون.منتها گارانتیشون چجوریه نمیدونم

این مدل الجی هم خرابیش کمه و هم کیفیت خوبه نسبتا داره و هم خیلی شیکه

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اتفاقا یکی از اقوام هم تلویزیون دوو بهش پیشنهاد شده بود و از بنده سوال کرد. با کمی تحقیق متوجه شدم مونتاژ داخل هست ظاهرا ولی نهایتا نتونستم با قطعیت بگم مدل مد نظر رو خرید کنند:

https://www.digikala.com/product/dkp-2632990/تلویزیون-ال-ای-دی-دوو-مدل-dle-50k4400u-سایز-50-اینچ

جز ارزان ترین 4K های بازار سایز 50 اینچ هست با پنل VA ولی از نظر امکانات جانبی بخصوص قابلیت های ارتباطی مثل وای فای، بلوتوث، لن و DLNA یا DHL تعطیل.

کسی در مورد دوو و مشخصا این مدلی که گفتم خدممتون نظری نداره؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، HeX گفته است :

کسی در مورد دوو و مشخصا این مدلی که گفتم خدممتون نظری نداره؟

سلام گل .والا ما پارسال کل کیوانفر رو جارو کشیدیم هیچکس کلا دوو پیشنهاد نمیکرد.خلاصه میگفتن داغ بزن دستتو دوو نگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

سلام گل .والا ما پارسال کل کیوانفر رو جارو کشیدیم هیچکس کلا دوو پیشنهاد نمیکرد.خلاصه میگفتن داغ بزن دستتو دوو نگیر

یا ابوالفضل خوب شد پیشنهاد ندادم و نظرم ممتنع بود.😅

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HeX گفته است :

آره حاجی کلا سمت این چیزا نباید رفت.اصلا من تا حالا ندیده بودم کل کیوانفر انقد متحد و هم نظر راجب چیزی حرف بزنن

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، HeX گفته است :

داداش تاپیک بقلی منو مسدود کردن داستان چیه ما حرف بدی نزدیم ک

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

درود

الجی بخر .

چون مثل پرایت میمونه همه قطعاتش در اینده و الان راخت گیرت میاد.

خرابیش هم کمه.

در 2 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

داداش تاپیک بغلی منو مسدود کردن داستان چیه

در مورد چی بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

درود

الجی بخر .

چون مثل پرایت میمونه همه قطعاتش در اینده و الان راخت گیرت میاد.

خرابیش هم کمه.

در مورد چی بود

همین تاپیک cpu تولید داخل

لینک به دیدگاه

حتما الان بخرید و برند الجی بدون گارانتی اصل کره خیالتون راحت میشه برندهای tlc,xvisionو متفرقه نخرید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

همین تاپیک cpu تولید داخل

تاپیک رو بستن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، علی خسروی گفته است :

حرف حق تلخه

راه باز نمیشه با تکذیب بن بست

#مجاز

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

حرف حق تلخه

جاسوس ساندیس خور در فوروم کم نیست .

لینک به دیدگاه

حالا فعلا بیخیال شیم تاپیک این بنده خدا خراب نشه ببندن بخاطر ما ولی واقعا جای تاسفه

لینک به دیدگاه

دروغ که نمی گم مردم پدرشون درمیاد چیزی بخرن برن جی پلاس و این برندای چرت رو بخرن 

نه برند با کیفیت مثل الجی سامسونگ

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، علی خسروی گفته است :

دروغ که نمی گم مردم پدرشون درمیاد چیزی بخرن برن جی پلاس و این برندای چرت رو بخرن 

نه برند با کیفیت مثل الجی سامسونگ

شما گل فرمایش کردی

لینک به دیدگاه

سلام بنده بندرعباس مغازه دار هستم تمام مدل ها مستقیم از دبی میارم و زیر قیمت هر برندی مدنظر بود بگین مدل بدم

در ضمن به شرط اصل و وارداتی از برند های سونی.ال جی.و...... موجوده و تضمین ارسال و تحویل در شهر هایی مثل مشهد.قم.تهران و بندرعباس حضوری در خدمتم

شماره بنده هم اگر مشاوره احتیاج داشتین 09039182578

ویرایش شده توسط sajad.2578
لینک به دیدگاه

والا دیگه خرید تلوزیون برای خیلی از مردم رویا شوده با این قیمت.یک تلوزیون سری متوسط بگیری حداق 15 میلیون اب میخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...