رفتن به مطلب

انتخاب کاربر نمونه فروم در سال 1390

شما کدام کاربر را لایق عنوان نمونه می دانید ؟   

45 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما کدام کاربر را لایق عنوان نمونه می دانید ؟

• ۞ MR_MOHAMMAD ۞
      2
    • atagamer
      1
    • Dj_aghamajid
      15
    • Danitondar
      2
    • HeX
      8
    • HD5870
      0
    • Morteza.p
      1
    • unforgiven
      0
    • nightkiller
      1
    • otello
      14
    • M X 2
      0
    • vaziri
      0
    • 8703303
      1
    • FARIBORZ
      0
    • Moh@mm@d _ N
      0

Recommended Posts

با سلام خدمت تمام دوستان و کاربران عزیز فروم لیون کامپیوتر

امسال هم مثل سال گذشته مدیریت سایت تصمیم گرفتن که کاربر نمونه سال رو انتخاب کنن . این انتخاب توسط تیم مدیریت سایت و با توجه به عملکرد و فعالیت مفید کاربران در طول سال انجام میگیره . تو مرحله اول لیستی از کاربرها رو اعلام میکنیم که طی چند روز آینده کاربر نمونه سال از بین اونها انتخاب میشه . روش کار هم به این شکله که بین مدیران رای گیری میشه و کاربر نمونه کسیه که بیشترین رای رو آورده باشه . این رای گیری برای کاربرها قابل دیدن نیست . پیشاپیش از کاربرانی که تو این لیست نیستن عذرخواهی میکنم . نبودنشون به معنی این نیست که کاربر خوبی نبودن . بلکه کسانی که تو لیست هستن عملکرد بهتری در طول سال داشتن . تمام کاربران این فروم نمونه هستن . مگر اینکه خلافش ثابت بشه ;) این هم از لیست :

۞ MR_MOHAMMAD ۞

atagamer

Dj_aghamajid

Danitondar

HeX

HD5870

Morteza.p

unforgiven

nightkiller

otello

M X 2

vaziri

8703303

FARIBORZ

Moh@mm@d _ N

لطفا از اینکه در این لیست قرار ندارید دلخور نشید . این 15 نفر كاربراني هستن كه مديران بر طبق ايده و نظر خودشون بر مبناي اخلاق ، علم و وفادار بودن به فروم ، تعداد امتيازات و نحوه كمك به ديگران و نوع ايجاد تاپيك و پست انتخاب كردن و قراره بين اين افراد يك نفر به عنوان بهترين انتخاب بشه و اين به اين معني نيستش كه بقيه بهترين نيستن . بلکه ميخوايم يه انگيزه براي رقابت براي بهتر بودن ايجاد كنيم و اميدواریم كه در سال آينده با تلاش و پشتکار بیشتر شما نفر برنده ما باشيد . @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 74
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

باحاله ایشا... اسال بعد ما هم تو این لیست باشیم :D

مطمئن باش اگر فعالیت خوب و عملکرد مفیدی داشته باشی حتما میای تو لیست سال دیگه . البته اگر سعادت داشتیم در خدمتتون باشیم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ضمن تشکر بابت قرار دادن بنده در لیست لازم به ذکر هست که بنده چند وقته اخیر بشدت مشکل اینترنت پیدا کردم البته اکثرا مشکل رو دارند ولی پینگ بنده بسیار بالاست و فعالیت این چند وقته

برای بنده بسیار بسیار سخت بوده و خودداری کردم متاسفانه مگرنه قبل از وقوع این اتفاق سعی میکردم فعالیت خوبی داشتم باشم البته

لازم به ذکر هست که دو کاربر Dj_aghamajid و MR_MOHAMMAD بسیار فعالیت شیدیدی برای رقابت با هم داشتن و کار به جایی رسید که

اخبار جهانی رو با سرعت زیر دقیقه میشد ترجمه شده و آماده دید که به خودی خود کاملا قابل توجه هست!

گرچه محمد عزیز هم به مشکلی بالاتر از بنده هم مواجه شدند و دسترسی به انجمن برای ایشان هم مشکل شده!

بقیه کاربران هم بشخصه بنده بدی ازشون ندیدم بلکه خوبی دیدم!

گرچه هر کسی نسبت به وقتی که داره عنوان خودش رو هم داره!

پیروز و سربلند باشید!

لینک به دیدگاه

ممنونم . ولی من جزو مدیران فروم هستم و نمیتونم به عنوان کاربر نمونه انتخاب بشم . پارسال کاندید بودم که maxel134 عزیز انتخاب شد ;) این انتخاب بین کاربران عادی فرومه . نه مدیران . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

ممنونم . ولی من جزو مدیران فروم هستم و نمیتونم به عنوان کاربر نمونه انتخاب بشم . پارسال کاندید بودم که maxel134 عزیز انتخاب شد ;) این انتخاب بین کاربران عادی فرومه . نه مدیران . موفق باشید .

شما لطف داری حامد جان.

البته پارسال فکر کنم .اشتباهی ، من رو به جای شما به عنوان کاربر نمونه معرفی کردند.

شما واقعا دارید برای فروم زحمت میکشین وبسیار جای تقدیر و تشکر داره. (شرمنده ، این smily ها کار نمیکنه . نمی دونم چرا )

لینک به دیدگاه

به هر حال به پاسوخگو بودنتون در سایت ادامه بدید B) .

پیروز باشید

تا جایی که بتونم حتما در خدمت دوستان هستم .

لینک به دیدگاه

شما لطف داری حامد جان.

البته پارسال فکر کنم .اشتباهی ، من رو به جای شما به عنوان کاربر نمونه معرفی کردند.

شما واقعا دارید برای فروم زحمت میکشین وبسیار جای تقدیر و تشکر داره. (شرمنده ، این smily ها کار نمیکنه . نمی دونم چرا )

این اسلیمیها یه مدت برای من هم کار نمیکرد :D ولی الان کار میکنه حسابی .بعد از آپدیت فایرفاکس درست شد ;)

همه دارن برای فروم زحمت میکشن . من فقط یکی از اعضای این فروم هستم . اگر هم فقط من باشم به هیچ دردی نمیخورم . پس برای یک فروم عالی وجود همه نیازه ، زحمت همه نیازه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا درسته حامد جان!

و این هم تنها عامل جدا کننده این فروم از فروم های دیگر برای بنده هست!

لینک به دیدگاه

به دوستانی که تو لیست قرار دارن توصیه میکنم که فعالیت مفید خودشون رو بیشتر کنن . چون توی انتخاب اونها تاثیر زیادی داره ;)

لینک به دیدگاه

سایت خوبی دارید . به کارتون ادامه بدید . یکی از خصوصیات خوب این فروم اینه که مدیر های پرتلاشی داره .

لینک به دیدگاه

سلام به همگی بخصوص آقا حامد عزیز که خیلی برای فروم زحمت میکشن ولی حیف که خودشون جزو کاندیداها نیستن

خب بریم سر انتخاب کاربر نمونه

بنظر خودم کاربر Dj_aghamajid خیلی خوب تلاش میکنه و پشتکار خوبی داره برا همین من ایشون رو انتخاب میکنم .

البته اینم بگم که بقیه دوستان هم خیلی عالی بودن ولی خب باید یه نفر رو انتخاب کرد دیگه :wub:

لینک به دیدگاه

سلام به همگی بخصوص آقا حامد عزیز که خیلی برای فروم زحمت میکشن ولی حیف که خودشون جزو کاندیداها نیستن

خب بریم سر انتخاب کاربر نمونه

بنظر خودم کاربر Dj_aghamajid خیلی خوب تلاش میکنه و پشتکار خوبی داره برا همین من ایشون رو انتخاب میکنم .

البته اینم بگم که بقیه دوستان هم خیلی عالی بودن ولی خب باید یه نفر رو انتخاب کرد دیگه :wub:

سلام . ممنون از لطفی که به من دارید و ممنون از نظرتون . ولی متاسفانه کاربرها نمیتونن کاربر نمونه رو انتخاب کنن . البته نظر میتونید بدید . مطمئنا نظراتتون تاثیر داره . ولی انتخاب رو مدیران انجام میدن و نتیجه رو اعلام میکنن . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بهتر نیست نظرسنجی هم قرار می دادید تا بهتر مشخص بشه

در ضمن من به خاطر دوستان کشیدم کنار و راه را برای جوانان باز کردم ;)

لینک به دیدگاه

دوستان بهتر نیست نظرسنجی هم قرار می دادید تا بهتر مشخص بشه

در ضمن من به خاطر دوستان کشیدم کنار و راه را برای جوانان باز کردم ;)

نظر سنجی نیازی نیست . میتونید نظرتون رو همینجا بگید .

ممنون از از خود گذشتگی شما;) ( شوخی بود ها;) )

لینک به دیدگاه

حالا که میگید ما هم نظر بدیم ، به نظر من به غیر از ادمین ها کاربر hex خیلی به درد همه می خوره ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا که میگید ما هم نظر بدیم ، به نظر من به غیر از ادمین ها کاربر hex خیلی به درد همه می خوره ...

نظر لطفتون هست.من فقط چیزهایی رو که اینجا یاد گرفتم به بقیه کاربرا منتقل میکنم.تا شاید مشکلشون حل بشه.موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان

اولا تشکر میکنم از مدیریت سایت که بنده را جزء لیست قرار دادند .. @};-

از نظر بنده فرقی نمیکنه چه کسی کاربر نمونه انتخاب بشه . چون اینجا تقریبا همه نمونه هستند ... :x

با تشکر @};-

مرتضی ..

لینک به دیدگاه

درود

تفاوت بزرگی که تو این فروم دیدم با فروم های دیگه اینکه اگر کسی چیزی بلد باشه واقعآ کم نمیذاره و همه جوره کمک میکنه واسه همین الان بیشتر وقتمو اینجا میام

من از طریق پی تی آشنا شدم با اینجا ثبت نام کردم و رفتم !! ولی از موقعی که سوالامو دیدم اینجا راحت جواب میگیرم واقعآ وابسته اینجا شدم و دیگه نرفتم چون واقعآ یاد میگیرم خیلی چیزا رو اینجا

چیزی بلد نیستم از کامپیوتر در حد اساتید و دوستان دیگه و فقط یاد میگیرم که خداییش هم تا همین مدت خیلی یاد گرفتم

دوستان فوق العاده ای اینجا پیدا کردم البته اگه این دوستان بنده رو به دوستی بپذیرن, باشه که این دوستیمونو ثابت کنم مثل پوریا جان -جناب حسینی-حامد خان , سایرعزیزان

میخواستم به ادمین ها رای بدم که دیدم نیستن پوریا و حامد و مکسل نیودند :D

تو لیست اسامی که هست پستاشونو کم و بیش میبینم و میخونم اما به جناب

HeX رای میدم

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان گلم

اول از لطف تمام همکاران و مدیران گل لیون بابت قرار دادن اسم بنده در این لیست تشکر میکنم. اما در واقع من خودم رو شایسته حضور در این لیست نمیبینم. در این لیست اساتید بسیار بزرگواری هستن و جز قدیمی های فروم هستن.

از دوستان بسیار عزیزم(آقایان: دانیال و رضا) که از من نام بردن و نسبت به من لطف دارن، ممنونم. برای من انتخاب از بین دوستان بسیار سخت هست. چون واقعا هر کدوم در زمینه ای صاحب نظر و فعال هستن.دوستانی هم بودن که تلاش خوبی داشتن و جز این لیست نیستن.، شاید بخاطر این باشه که اخیرا فعالیتی نداشتن!

یه نکته هم اینجا اشاره کنم: الان مدتی هست که جناب LEE در این تاپیک حضور ندارن. ایشون هم مدیر بودن و هم کاربر. در واقع میتونم بگم موتور پنهان لیون بودن. امیدوارم ایشون دوباره برگردن تا از حضورشون استفاده کنیم و کیفیت فروم باز هم بالاتر بره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- سلام به دوستان عزیزم

2- شرمندم کردین که اسمم رو در لیست قراردادین

3- من هوز زیاد کار دارم تا به پای عزیزانی همچون

۞ MR_MOHAMMAD ۞

Dj_aghamajid

HeX

otello

HD5870

Morteza.p

unforgiven

nightkiller

و دوست گلم دانی عزیز (Danitondar) برسم/ امیدوارم همشون به سلامت در هرجای ایران که هستن بسر ببرن/

پوریا عزیز ؛ حامد گلم و جناب حسینی که همیشه زحمتم براش ،جای خود دارن/

و مخلص همه دوستانی هم که اسمشون و آیدیشون یادم نیست/

کوچیک مابقی دوستانی هم هستم که اسمشون در لیست هستش/

منم هرچی یاد گرفتم از دوستان این فروم بودش/ تا اونجایی هم که تونستم و بتونم کمک حال دوستان خواهم بود/

نیما2007 و بهمن عزیز اینم براشما @};-

ارادتمند هرچی بامرام لیون کامپیوتر هستم

عطا حسن زاده

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...