رفتن به مطلب

انتخاب کاربر نمونه فروم در سال 1390

شما کدام کاربر را لایق عنوان نمونه می دانید ؟   

45 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما کدام کاربر را لایق عنوان نمونه می دانید ؟

• ۞ MR_MOHAMMAD ۞
      2
    • atagamer
      1
    • Dj_aghamajid
      15
    • Danitondar
      2
    • HeX
      8
    • HD5870
      0
    • Morteza.p
      1
    • unforgiven
      0
    • nightkiller
      1
    • otello
      14
    • M X 2
      0
    • vaziri
      0
    • 8703303
      1
    • FARIBORZ
      0
    • Moh@mm@d _ N
      0

Recommended Posts

• کاربر ویژه

1- سلام به دوستان عزیزم

2- شرمندم کردین که اسمم رو در لیست قراردادین

3- من هوز زیاد کار دارم تا به پای عزیزانی همچون

۞ MR_MOHAMMAD ۞

Dj_aghamajid

HeX

otello

HD5870

Morteza.p

unforgiven

nightkiller

و دوست گلم دانی عزیز (Danitondar) برسم/ امیدوارم همشون به سلامت در هرجای ایران که هستن بسر ببرن/

پوریا عزیز ؛ حامد گلم و جناب حسینی که همیشه زحمتم براش ،جای خود دارن/

و مخلص همه دوستانی هم که اسمشون و آیدیشون یادم نیست/

کوچیک مابقی دوستانی هم هستم که اسمشون در لیست هستش/

منم هرچی یاد گرفتم از دوستان این فروم بودش/ تا اونجایی هم که تونستم و بتونم کمک حال دوستان خواهم بود/

نیما2007 و بهمن عزیز اینم براشما @};-

ارادتمند هرچی بامرام لیون کامپیوتر هستم

عطا حسن زاده

عطا جون هم از بچه های با مرام این فروم هست و من از پست های ایشون لذت میبرم.مخصوصا سر اون پست عکسهای آواتار. @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 74
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود به همه دوستان خوانواده گل لیون .

خوشحالم که در کنار دوستان بودم و تونستم فعالیت در یه فروم متفاوت را احساس کنم . واقعا لیون از بقیه فروم ها متفاوت هستش دلیلش هم وجود کاربران و مدیران بسیار دوست داشتنی هستند که بنده همیشه از هم صحبت شدن و شرکت در تاپیک ها مختلف در کنارشون لذت میبردم .

خواندن اطلاعات جدید و به روز بحث های علمی , شوخی ها جذاب همه رو در کنار هم تجربه کردیم و مطمئنن همه ی ما از کنار هم بودن در تالار لیون لذت می بریم و امیدوارم تا ابد در کنار هم بمونیم .

موفق باشید دوستان ........

راستی اسم نمیتون ببرم چون ممکنه یکی جا بمونه یه تشکر کلی میکنم از دوستان که تو این مدت وقت گذاشتن وهمه جوره علم و دانش و اخلاق نیکوشون رو با همه دوستان به اشتراک گذاشتن . :wub:

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همه نمونه هستند و تا اونجا که در توانشون هست برای همدیگه مایه می گذارند!

من واقعا خوشحالم در جمع دوستانی به این صمیمیت و پشتکار عالی قرار دارم... و ارزوی موفقیت می کنم برای همه ی شما در واپسین روزهای مانده ی سال و سال های پیش روتون... انشاله که همیشه جمعتون جمع و دلاتون گرم باشه! :clapping:

اقا عطای گل هم ما رو خجل کردن خودتون گلید... ممنون!

لینک به دیدگاه

و اما Maxel134 عزیز @};- ارادت داریم

ممنون عطا جان. شما لطف دارید. :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان باز این + های من تموم شدن/ از پست 26 تا 30 / یکی یدونه / البته 28 که خودمم نمیشه :D B)

ارادتمند همه :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و اما Maxel134 عزیز @};- ارادت داریم

سلام اینو هستم شدید

خیلی کارش درسته من که دوستش دارم هومن عزیز حرف نداره

لینک به دیدگاه

الان فروم لیون کامپیوتر بیشتر از 10000 عضو داره . این نشونه فعال بودن فروم هست . فعال بودن فروم هم نشونه فعال بودن کاربرانشه . تک تک کاربرها تو حیات یک تالار گفتگو نقش دارن . چه اونهایی که هیچ اطلاعاتی ندارن و فقط سوال میپرسن و چه اونهایی که جواب میدن و کمک میکنن . اونهایی که مطالب رو به روز میکنن . اونهایی که مقالات رو ترجمه میکنن . اخبار مرتبط با فروم رو ارائه میدن . حتی اخبار غیر مرتبط . همه تو حرکت فروم رو به جلو نقش دارن . خیلی از فروم ها هستن که بیشتر از لیون سابقه دارن ولی نتونستن به این مقدار کاربر برسن . پس این برای فروم و کاربرانش یک موفقیت خوبه . دلیلش هم خود کاربرها هستن . امیدوارم همیشه این مسیر ادامه داشته باشه و تمام کاربرهای این فروم نمونه لقب بگیرن . نه فقط 1 نفر . چون همه نمونه هستن .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم میدونم که امسال سایتمون اپدیت نبود و مشکلاتی داشت ولی با کمک شما دوستان این فروم به کار خودش ادامه داد و واقعا دست همتون رو میبوسم . اخر ساله و خیلی خیلی سرمون شلوغه و فقط دنبال حساب و کتاب هستیم و کار کردن بسیار دشوار شده . با این حال تسکین من وجود شماها در فروم و سایت هستش و این یکی از بزرگترین اقتخارات بنده در طول زندگی هستش .

از همتون ممنونم و نظر سنجی به تاپیک اضافه شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عطا جان شما بسیار لطف داری حس تنوع شما هم برای من بسیار جالب هست شما استاد ما هستید!

مجید عزیز ، خیلی لطف داری مجید جان وقتی شما تازه عضو شده بودید اصلا انتظار نمیرفت همچین پیشرفتی داشته باشید و همچنین برخورد مناسبی ولی کاملا برداشت بنده برعکس بود (از ظاهر قضاوت نباید کرد)

همچنین بنده لازم به ذکر هست که عرض کنم نصف شخصیت بنده در همین انجمن شکل گرفت و با وقایع دنیای واقعی بسیار زودهنگام مواجه شدم!

نمیدونم چطور میتونم از جناب حسینی تشکر کنم که این انجمن رو راه اندازی کردند با این همه کاربر عالی!

یه جورایی باید گفت که بنده اینجا بزرگ شدم در مدت بسیار کمی!

در کل از تمامی مدیران و کاربران گرامی تشکر میکنم!

پیروز و موید باشید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی انتخاب سختی بر دوش ما گذاشتی! از نظر من که خیلی این دوستان همشون فعال و نمونه هستند و گرنه انتخاب نمی شدند! :-?

.

.

.

(دوستان یه راهنمایی کنید به کی رای بدم! کی شام میده دستش بالا؟؟؟ ssd هم قبول می کنم! :D)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من CD تبلیغاتی به همراه تقویم تبلیغاتی میدم :laughing:

حتما CD رو تماشا کنید !نکنه همینطوری بندازید تو سطل آشغال =))

لینک به دیدگاه

سلام به مدیران و کاربران گل و پرانرژی فروم

جنگول جدید گیر آوردین دیگه؟! :D

حداقل میگذاشتین جوهر قبلی خشک بشه بعد یه انتخابات دیگه...

همش آدمو تو موقعیت قرار بدید.

یعنی الان دوباره باید بریم تحقیق؟! ;)

ویرایش شده توسط UP90
لینک به دیدگاه

سلام اینو هستم شدید

خیلی کارش درسته من که دوستش دارم هومن عزیز حرف نداره

ممنون از شما جناب شعبانی. آقا خیلی وقته که ندیدمتون :wub: . مشتاق دیدار.

همانطور که حامد عزیز هم گفتند، یک فروم وقتی خوب و پویا هست که مجموعه ای از کاربران فعال و پویا و وفادار داشته باشه. خوشبختانه فروم لیون کامپیوتر ، تمام این خصوصیت ها را دارد. واقعا جای تشکر داره از تمامی دوستانی که توی انجمن مطلب می نویسند و یا با راهنمایی به دیگر کاربرها، مشکلات آنها رو بر طرف میکنند.

به همین خاطر انتخاب اسامی برای لیست کاربر نمونه واقعا سخته. خود من دوست دارم حداقل اسم 40 نفر را داخل این مجموعه بگذارم ولی خوب امکانش وجود نداره. در کل باید بگم همه کاربرهای لیون خیلی خوب و عالی هستند.

مخلص همگی دوستان ;) ^_^

لینک به دیدگاه

سلام به مدیران وکاربران گل و پرانرژی فروم

جنگول جدید گیر آوردین دیگه؟! :D

حداقل میگذاشتین جوهر قبلی خشک بشه بعد یه انتخابات دیگه...

همش آدمو تو موقعیت قرار بدید.

خوب اینکه خیلی خوبه. مثل اینه که رفته بودید اردو آماده سازی و الان کاملا آمادگی ذهنی دارید. ;) :D

لینک به دیدگاه

از خوندن کامنت ها واقعا لذت میبرم.. این دوستی و رفاقت بین کابرای عزیز و این جو دوستانه طلای واقعیست و باید همیشه همین طور بموه. مخلص همه کاربرای گل لیون هستم ^^

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز لیونی . خواستم خدمتتون عرض کنم که با آقای حسینی صحبتی داشتم و قرار شد به کاربر نمونه امسال هدیه ناقابلی از طرف ایشون تقدیم بشه . اول تصمیم بر این بود که یک کالا برای کاربر نمونه ارسال بشه . ولی چون ممکنه به دلیل ترافیک کاری آخر سال و کمبود قطعه ، کالای مورد نظر رو نشه به موقع ارسال کرد ، و همچنین اون کالا برای کاربر مفید نباشه ، تصمیم بر این شد که هدیه به صورت نقدی باشه . به همین دلیل قراره که مبلغ 50000 تومان که البته خیلی ناقابله ، به کاربر نمونه امسال هدیه بشه . امیدوارم که مورد قبول قرار بگیره . موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا حامد شما بهترین گل دنیایی ................ اما نه صبر کن پرچم کمک داور بالاست آفسایده

جدا از شوخی از زحمات جناب حامد تشکر می کنم و با اجازه شما رای من جناب otello بابت کمک هایی که به بنده کردند

لینک به دیدگاه

آقا حامد شما بهترین گل دنیایی ................ اما نه صبر کن پرچم کمک داور بالاست آفسایده

rolling%20on%20the%20floor.gif :laughing: Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این رای گیری نتیجه اخر و مشخص نمیکنه و 50 درصد رای کاربران محسوب میشه و نفرات برتر انتخاب میشن و توسط مدیران تصمیم گیری میشه و در اخر اعلام میشه

یعنی حق رای مدیران 50 درصد و کاربران نیز 50 درصد خواهد بود

در ضمن برای انتخاب مدیر برتر در سال 90 تاپیکی زده خواهد شد که رای کاربران درش دخیله و تصمیم گیرنده کاربران عزیز خواهند بود

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یکی خیلی خیلی سختتتتتتتتتتتتهههههههههههههههه/ 3 تا بشه تا راحت انتخا بشن/

مرسی

لینک به دیدگاه

رای ما :Dj_aghamajid

تک رای دادم :lol:

اقای حسینی شناسنامه ما را مهر نمیزنی :wub:

لینک به دیدگاه

=))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من متعلق به شما هستم. اگه به من رای بدید پله کابین میارم به شهرتون!(مون) ^_^

نامزد نامزده به به! آره خوده نامزده به به! :p

امروووووووووووووز! :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...