رفتن به مطلب

ممنوعیت واردات پردازنده و سرور!

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

از اولش هم معلوم بود این کار عملی نیست. فقط میخوان با اعصاب و روان ما بازی کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

وجدان بزاره،جیب نمیزاره

اگه فروم سود مالی یا تبلیغاتی نداشت ،بعد خوابیدن تب ماین کرکرشو کشیده بودن

یادتون باشه اگر لیون الان لیون شده با این ابعاد و بیست سی نفر فقط در فروشگاهش فعالیت دارند عمده دلیلش فروم و کاربراش هستند.

مثل یک کشور که با مردمش بها و هویت پیدا می کنه ارزش فروم هم به اعضاء اون هست. مهمترین و با ارزش ترین داشته هر جامعه نیروی انسانی اون هست.

لینک به دیدگاه

سال 87 بود اگر اشتباه نکنم، پردازنده های i7 مدتی میشد معرفی شده بودن و همه جا صحبت ازشون بود، رفتم بازار رضا یکی از مدل های جدید i7 رو دیدیم پشت ویترین، باکسش رو گذاشته بود با قیمت حدودا 600 هزار تومان بود، قیمت دلاریش اگه اشتباه نکنم حدودا +450 دلار بود. آخ که چه روزهایی بود 😐 رفتم یه هارد 500 وسترن خریدم، 35 تومن، بعد دو ماه پوکید! بردمش سازگار ارقام، یه هارد نو جاش بهم دادن، هنوزم دارمش و استفاده می کنم، بزنم به تخته 😂

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

هنوزم دارمش و استفاده می کنم، بزنم به تخته

سرعت خوندن و نوشتنش چند شده الآن😂

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، miladhaerian گفته است :

سرعت خوندن و نوشتنش چند شده الآن😂

نمی دونم، حس می کنم کم کند شده، ولی با HD Sentinel  چند وقت پیش تست گرفتم سلامتش زده بود 100% 😅32 بافر هست. کالاف جدیده رو روش ریختم پلی میدم، مشکل نداشتم 😄

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

نمی دونم، حس می کنم کم کند شده، ولی با HD Sentinel  چند وقت پیش تست گرفتم سلامتش زده بود 100% 😅32 بافر هست. کالاف جدیده رو روش ریختم پلی میدم، مشکل نداشتم 😄

😂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

از اولشم مشخص بود خبر دروغه! منتهی یه سری سایت روی این خبرا اسکی میرن برای جذب مخاطب بیشتر. کلا اوضاع یه جوری شده که همههههه به فکر خودشونن نه به فکر کسی دیگه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

یادتون باشه اگر لیون الان لیون شده با این ابعاد و بیست سی نفر فقط در فروشگاهش فعالیت دارند عمده دلیلش فروم و کاربراش هستند.

مثل یک کشور که با مردمش بها و هویت پیدا می کنه ارزش فروم هم به اعضاء اون هست. مهمترین و با ارزش ترین داشته هر جامعه نیروی انسانی اون هست.

بله معین عزیز درسته

بارها و بارها دیدیم تاپیک ها و نظرها به میل شخصی پاک میشه

نمیدونم تا کجا باید ادامه پیدا کنه

نظر هر شخص با داراییش فرقی نداره وقتی میبینم نظرم رو پاک میکنن انگار خودم رو پاک کردن

نظری که یک انتقاد تلخ بیشتر نبود.

لینک به دیدگاه

در در 5 اردیبهشت 1399 در 20:49، PCG گفته است :

چرا واقعا غذای سگ و گربه با دلار ۴۲۰۰ وارد میشه اما سخت افزار نه؟

داداش مگه باور کردی اون حجم از غذای سگ و گربه وارد کشور بشه؟

اون کد تعرفه غذای سگ و گربه رو استفاده می کنند برای واردات بقیه اقلامی که نمیشه با کد تعرفه خودش وارد کرد.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

داداش مگه باور کردی اون حجم از غذای سگ و گربه وارد کشور بشه؟

اون کد تعرفه غذای سگ و گربه رو استفاده می کنند برای واردات بقیه اقلامی که نمیشه با کد تعرفه خودش وارد کرد.

خیلی جالبه، خودشون بند و تبصره میزارن که خودشونم زیر پا بزارنش |:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در 6 ساعت قبل، fatide گفته است :

حساب کن یه کارت مثل 2060s شده 10 ملیون تومن :| من همیشه طرفدار انویدیا بودم ولی با این قیمتا پرام ریخت رفتم amd خریدم rx5700xt  . قیمت پایینتر از 2060s ولی کارایی بیشتر . میشه گفت داریم جهانی میشیم :)))) amd قبلا هم قیمت یا گرونتر بود ، الان ارزونتره

سری rx وقتی اومدن خیلی خوشقیمت بودن، با 800 هزار تومن میشد 8 گیگ گرافیک انداخت روی سیستم و صفا :)))))

ولی vega اصلا اون اوایل صرفه گیمینگ نداشت، مخصوصا اینکه نسخه کاستوم خاصی هم ازش وارد بازار ایران نشد

یه دورانی، یادش بخیر، در اوقات بیکاری می نشستم همه قیمتها رو درمیاوردم، برای خودم ستاپ پیشنهادی میبستم، عالمی داشتم

قیمتا که اینجوری شد، دیدم از لحاظ روانی دیگه نمیکشه مغزم، دوستام ازم حدود قیمت هارد و فلش هم که میپرسن میگم خودشون برن چک کنن |:

لینک به دیدگاه

در در 5 اردیبهشت 1399 در 20:49، PCG گفته است :

چرا واقعا غذای سگ و گربه با دلار ۴۲۰۰ وارد میشه اما سخت افزار نه؟

money.thumb.png.eb7868ec3d5ab9f485425cca002e67c9.png

کم کم داریم نزدیک میشیم به لحظات بای بای با دلار 4.200 دولتی

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

بازار وب کم چه خبره؟😐 یه سر زدم به سایتا واسه وب کم اصلا هیچی نیست😐 فقط دیجی کالا دو تا داره زده 500 هزارتومن دو ماه پیش 30 تومن بودن دونه ای😐

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hype گفته است :

کم کم داریم نزدیک میشیم به لحظات بای بای با دلار 4.200 دولتی

تازه اینجا قیمت 11.200 حساب شده الان فکر کنم بالای 16 باشه

یعنی اگه پول ونزوئلا رو بی ارزش ترین درنظر بگیرید، از اون هم 4 برابر بی ارزش تره پولمون ! زیبا نیست ؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

سال 87 بود اگر اشتباه نکنم، پردازنده های i7 مدتی میشد معرفی شده بودن و همه جا صحبت ازشون بود، رفتم بازار رضا یکی از مدل های جدید i7 رو دیدیم پشت ویترین، باکسش رو گذاشته بود با قیمت حدودا 600 هزار تومان بود، قیمت دلاریش اگه اشتباه نکنم حدودا +450 دلار بود. آخ که چه روزهایی بود 😐 رفتم یه هارد 500 وسترن خریدم، 35 تومن، بعد دو ماه پوکید! بردمش سازگار ارقام، یه هارد نو جاش بهم دادن، هنوزم دارمش و استفاده می کنم، بزنم به تخته 😂

همون زمان هم که قیمت دلاری بود 450 طرف 3500 دلار حقوقش بود نه یک و خورده ای.....

لینک به دیدگاه

دوست دارم برم کشور غنا ،شغل شریف رقصنده تابوت رو انتخاب کنم

البته اگه اونجا بگیم ایرانی ایم، راهمون بدن!

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوست دارم برم کشور غنا ،شغل شریف رقصنده تابوت رو انتخاب کنم

البته اگه اونجا بگیم ایرانی ایم، راهمون بدن!

اگه بفهمن یه رقص تابوت رایگان مهمونمون میکنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

ممنوعیت وارادات فلافل زده بودن بیشتر با عقل جور در میامد.

اره،حداقل این فروم که خود کفا شده 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اره،حداقل این فروم که خود کفا شده 

سال ، سال جهش تولید است.

باید تولید فلافل بیشتر کنیم. چون تنها تولید داخلی محسوب میشه. البته اگه نخودکوبش چینی نباشه.و نخودش هم وارداتی نباشه

باید کمپین # نه به واردات فلافل راه بندازیم.

حمایت از تولید داخلی .جهش ملی

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

سال ، سال جهش تولید است.

باید تولید فلافل بیشتر کنیم. چون تنها تولید داخلی محسوب میشه. البته اگه نخودکوبش چینی نباشه.و نخودش هم وارداتی نباشه

باید کمپین # نه به واردات فلافل راه بندازیم.

حمایت از تولید داخلی .جهش ملی

بچه ها شاید باورتون نشه.ولی دیروز بعد 3 ماه برگشتم قم .نه تنها هیشکس ب هیجاش نیست.بلکه تمام گیم نت ها و .... باز بودن....................

لینک به دیدگاه

دوستان گفتن که این ممنوعیت لغو شده 

اما ما دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس

خیلی وقته تو بازار قحطی سی پی یو اومده و چیزایی که موجوده هم با دو سه برابر قیمت دلاری به فروش می رسند 

یا قیمت دلار 40 هزار تومنه و به ما نمی گن

یا واردات سی پی یو ممنوعه که کمبود اومده و قیمت موجودی های قدیمی 2-3 برابر شده 

با این خبر که دیروز اومد مشخصه که خیلی وقته که سی پی یو جزو کالای لوکس بچه قرطی های کافر حساب میشه فقط الان رسماً قانونیش کردن

هر وقت رایزن 1200 که 50 دلار قیمت داره شد 750 هزار تومن یعنی این قانون لغو شده

فعلا که یا موجود نیست یا اگه هست 2 تومن قیمتشه 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

دوستان گفتن که این ممنوعیت لغو شده 

اما ما دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس

خیلی وقته تو بازار قحطی سی پی یو اومده و چیزایی که موجوده هم با دو سه برابر قیمت دلاری به فروش می رسند 

یا قیمت دلار 40 هزار تومنه و به ما نمی گن

یا واردات سی پی یو ممنوعه که کمبود اومده و قیمت موجودی های قدیمی 2-3 برابر شده 

با این خبر که دیروز اومد مشخصه که خیلی وقته که سی پی یو جزو کالای لوکس بچه قرطی های کافر حساب میشه فقط الان رسماً قانونیش کردن

هر وقت رایزن 1200 که 50 دلار قیمت داره شد 750 هزار تومن یعنی این قانون لغو شده

فعلا که یا موجود نیست یا اگه هست 2 تومن قیمتشه 

همه ی حرفایی که زدید درسته 

چون اگه یادتون باشه قبل قضیه ی کرونا ایران رفت تو لیست سیاه ،بعد اینکه کرونا اومد اصلن دیگه در این خصوص نه اخباری اومد نه چیزی ،انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده 

هم قیمت دلار بالاتر از این حرفاست چون الان قیمتای ارز واقعی نیست به دلیل همین کرونا و کمتر شدن تقاضا 

هم اینکه دیگه ما که واردات رسمی نداریم،نهایتش یکی میره مسافری و چمدونیو ،نمیدونم،روش جاساز تو شلوار کوردی و روش های دیگه وارد میکنه برا همین الان قیمتا عجیب غریبه

البته دست به یکی فروشگاه های اینترنتی برای تنظیم قیمت میلی و دلخواه هم بی تاثیر نیست

لینک به دیدگاه

احتمالا اگر این ممنوعیت صورت بگیره میخوان بجای اینا کود انسانی یا ا د ر ا ر شتر وارد کنن باز😂😂

ویرایش شده توسط Ali Salati
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Salati گفته است :

احتمالا اگر این ممنوعیت صورت بگیره میخوان بجای اینا کود انسانی یا ا د ر ا ر شتر وارد کنن باز😂😂

قبلا کود انسانی را از ترکیه وارد میکردن. ش. ا . ش شتر هم تمام شد. سوال نفرمایید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...