رفتن به مطلب

ماجرای من و مادیران

salar khan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل لیون

همونطور که دوستان بدقولی های شرکت های گارانتی کننده رو به اشتراک می زارن باید خوش برخوردی هاشونو هم به اشتراک بزارن تا یجورایی بقیه تو خرید این موردو هم دخیل کنند.

و ماجرا

بنده 2 سال پیش برای یکی از دوستام 1 مانیتور LG خریدم که بعد از 2 سال دچار مشکل شد.متاسفانه وقتی گارانتیشو چک کردم دیدم 3 ماه از زمانش گذشته. به هر حال بردمش گارانتی .

مسول اونجا گفت عیب یا از مینه ( 80 چوب ) یا از تغذیه ( 40 چوب ) .

خلاصه مانیتورو تحویل دادم و اومدم . 2 روز بعد از شرکت گارانتی تماس گرفتند و گفتند وقتی سریال دستگاهو سرچ کردند دیدند هنوز 3 ماه از گارانتی مونده ( در صورتی که پشت خود دستگاه برچسب داشت که طبق اون 3 ماه از گارانتی گذشته بود ) و در کمال تعجب بنده دستگاه شامل گارانتی شد.

برام عجیب بود که چطور بعضی از شرکت ها با آسیب رسوندن به کالا و مقصر دونستن پست و هزار و یک دلیل دیگه از زیر بار گارانتی شونه خالی می کنن و اونوقت یه شرکت در صورتی که می تونه با من تماس نگیره و خیلی راحت از ضرر خودش جلوگیری کنه مشتریشو انتخاب می کنه و ضررو انتخاب می کنه.

باور کنید از این به بعد سعی می کنم هر سیستمی می بندم مانیتورو با گارانتی مادیران پیشنهاد بدم مگه اینکه مشتری چیز دیگه بخواد.

ع ش ق است :wub: مــــــــــادیــــــــــــران

ویرایش شده توسط salar khan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبر امیدوار کننده ای بود :clapping:

احتمالا تاپیک آواژنگ رو دیدن ترسیدن Hee%20Hee.gif

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

مادیران خوب عمل میکنه.

منم چند بار تجربه این گارانتی رو داشتم.

یه بار یه رایتر ال جی خراب شد. بردم گارانتی. طرف نگاه کرد دید که سوخته رایتر رو چنان پرت کرد تو سطل آشغال که حیفم اومد:دی

یه نو و بهترشو فوری بدون هیچ سوال آک آوردن دادن.

یه خوبی هم که داره سریع رسیدگی میکنه و تو اکثر شهر ها نمایندگی داره

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

سلام ، با تشکر از استارتر عزیز که این مطلب رو یادآوری کردن ....

من تا چند سال قبل خیلی شنیده بودم که مانیتورهای ال جی بیشتر به پشتوانه ی خدمات خوب

مادیرانه که فروش میره، تا اینکه توی یکی از خریدها برا یه شرکتی 10 از تا مانیتورها رو

ال جی انتخاب کردم و دست بر قضا تو فاصله ی حدود یک سال و نیم سه تاشون به مشکل

برخوردن و من هر مرتبه که برای گارانتی مراجعه کردم هم از برخورد خوب کارکنان و هم

از خدمات خوبشون راضی بودم .....

ویرایش شده توسط Phoenix
لینک به دیدگاه

سلام ، با تشکر از استارتر عزیز که این مطلب رو یادآوری کردن ....

من تا چند سال قبل خیلی شنیده بودم که مانیتورهای ال جی بیشتر به پشتوانه ی خدمات خوب

مادیرانه که فروش میره، تا اینکه توی یکی از خریدها برا یه شرکتی 10 از تا مانیتورها رو

ال جی انتخاب کردم و دست بر قضا تو فاصله ی حدود یک سال و نیم سه تاشون به مشکل

برخوردن و من هر مرتبه که برای گارانتی مراجعه کردم هم از برخورد خوب کارکنان و هم

از خدمات خوبشون راضی بودم .....

1 نکته هم که این دوستمون اشاره کردند و جا داره برای اون هم تشکر کنم برخورد خوب نمایندگیش بود.

لینک به دیدگاه

خدا پدر این مادایران رو بیامرزه

این آواژنگ هم مثلا خیر سرش الگوش مادایرانه هه هه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مادیران خدمات بسیار خوبی داره.

در واقع میشه اسمش رو گذاشت گارانتی.

منم چند دفعه پیششون رفتم. اول از همه برخورد خوبشون جلب توجه میکنه. اکثرا هم با تجربه و فنی هستن. نهایتش هم اگه متوجه نشن مشکل از چیه یا کلا، یدونه نوشو تحویل میدن یا اکثر قطعات رو عوض میکنن تا جای صحبتی نباشه. در حدفاصل زمان رجوع تا تعمیر یا تعویض ، دستگاه جایگزین هم میدن تا لنگ نمونیم.

امیدوارم مادیران به همین نحو ادامه بده و سایر گارانتی ها و خدمات دهنده ها هم یه تجدیدنظری تو کارشون بکنن و مشتری مداری رو سرلوحه کارشون بکنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماد ایران خیلی بیشتر از این حرفها هست من هم این مانیتورم رو یک پیکسل سوخته داشت با این که تو قوانین هست یا بود که یکی رو تعویض نمی کنند اما بازم مرام گذاشت طرف عوض کرد یه نو دیگه داد بهم!

تازه قدیما هم یک لبخند داشتم خراب شده بود تا بردم اونجا طرف گرفت گذاشت کنار یکی نو داد گفت برو هر وقت این رو درست کردیم بیا اینو بگیر!

سابقه و اعتبار ماد ایران رو لطفا با این شرکت های دیگه خواهشا مقایسه نکنید از قدیم تا حالا من هر چی از این شرکت گرفتم راضی بودم!

در واقع فکر کنم بهترین ها یکی همین هست یکی گرین از نظر من که میشه واقعا روشون حساب باز کرد! @};-

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

امروز مانیتورو تحویل گرفتم. نمایندگی ساری

برام همونجا تست کردند و تحویل دادند.

نه حرفی نه حدیثی.

با تشکر از شرکت مادیران به خاطر مشتری مداریشون @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

در کل کالایی که خریداری میشه اگه گارانتی داشته باشه مشتری خیالش از بابت خریدش راحته ...اون موقع دیگه به پولش اهمیت نمیده و اون چیزی رو که میخواد بخره رو میخره ....به پشتوانه گارانتی و برخورد خوب توسط نمایندگی :)

لینک به دیدگاه

درود

البته مادیران هم دیگه به خوبی قدیمش نیست. تازگی قانون تعویضشون به این صورت هست حداکثر تا 20 روز اول خرید برای تعویض اقدام میکنند. یک مدت پیش یک ال سی دی ال جی بهشون تحویل دادم که روی رزولیشن فول اچ دی مشکل داشت و نماینده شرکت اومد داخل محل و عیب رو مشاهده کرد و دستگاه رو با خودش برد. بعد از یک هفته تماس گرفتن که دستگاه مشکلی نداره و بیاید تحویل بگیرید. رفتم اونجا دیدم کیسشون انقدر گرافیکش پایین هست که رزولیشن فول اچ دی اصلا نداره که بخان باهاش تست کنن و روی حداقل رزولیشن مانیتور قرارش دادن. لبتابی که همرام بود همونجا وصل کردم به مانیتورو بهشون نشون دادم که با رزولیشن بالا مشکل داره. بعد دو هفته زنگ زدن که برد داخلی رو تعویض کردیم بیاید تحویل بگیرید. رفتم دیدم این دفعه دیگه نه تنها مدل دستگاه یک چیز دیگه شناسایی میشه بلکه اصلا فول اچ دی هم ساپورت نمیکنه :lol:

معلوم شد برد خودش رو نداشتند و مجبور شدند مال یک دستگاه دیگه بندازن روش. دوباره دو هفته بعد تماس گرفتند که کالا درست شده بیاید تحویل بگیرید و و قتی رفتم دیدم تمام پنل و قاب مانیتور شده پر از خط و خش های بزرگ طوری که حتی وقتی روشن میکنی همون خط های روی پنل روش حالت پیکسل سوخته ایجاد شده. خلاصه تحویل نگرفتم و کار کشید به شکایت از نماینده شهرستان به دفتر مرکزی تهران. مسول این کار یک خانم بودند که بعد از دو روز استفاده از انواع شیوه های مختلف پیچوندن وقتی دیدن بنده دست از حقم بر نمیدارم به نماینده دستور تعویض با یک مدل بالاتر دادند که بنده هم همون موقع تا اک بود فروختمش و مدل مد نظر خودمو خریدم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...