رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد شگرد های ثبت نام ایران خودرو و سایپا

noon99999
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان همونطور که میدونن ثبتنام همین خودرو های آشغال تولید داخل هم هر کسی نمیتونه ثبت نام کنه و کسایی هم که میتونن حداقل یا ربات دارن یا اونایی هم که میتونن 5 6 میلیون پول میگرین ؟

آیا شگرد خاصی داره که مردم نمی تونن ثبت نام کنن یا فقط مختص از ما بهترونه

خوشحال میشم نظرات و توصیه های دوستان رو بشنوم و همه بتونیم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

فق افراد مشخص شده میتونن عزیز 

افراد عادی هم از هر 100000 نفر یه نفر

مثه کنکور

این تجربه یکیشونه

من تجربه خود را در ثبت نام می خواهم برای شما به اشتراک بگذارم
1- من از موبایل استفاده کردم برای ثبت نام.
2- زمان ثبت نام که ساعت 9 بود من ساعت 8:50 وارد سایت شدم هر یک دقیقه یک بار گزینه هارا کلیک می کردم که منو به عنوان ربات نشناسه!!
3- از اپلیکیشن speedtest استفاده کردم و از اینترنت همراه اول استفاده کردم نرم افزار speedtest فقط نشانگر میزان سرعت دانلود و آپلود است و با استفاده از این اپلیکیشن متوجه شدم که سرعت آپلود و دانلود در بیرون از ساختمان و نزدیک دکل مخابراتی حدود 3-50 mbps است ولی در داخل ساختمان حدود 10 mbps است.
3- بعد از وارد شدن در سایت و انتخاب خودرو و رنگ خودرو بلافاصله درگاه بانکی را انتخاب کنید و کد امنیتی را وارد کنید و تیک موافقم را بزنید تا وارد صفحه درگاه بانکی شوید
در این مرحله اکثر نکات آموزشی که در سایت ها مختلف می فروشند تاکید داشتند که حدود 30-50 ثانیه صبر کنید که ظاهرا این دفعه ایران خودرو این محدودیت را برداشته است و من بلافاصله انتخاب کردم و در ساعت 9:03 دقیقه ثبت نام من انجام شد (پول از حسابم کسر شد)
منتهی وقتی می خواستم دکمه انتقال به سایت را می خواستم بزنم نوشته که شما به درستی وارد سایت نشده اید و بایستی مجددا وارد شوید!!!! البته اسمم به عنوان کاربری وجود داشت
نا امیدانه دیگر بی خیال شدم که 50 میلیونی که واریز کرده ام را ازدست دادم اما بعدا برای اطمینان از اینکه خرید انجام شده است یا نه حدود 20 دقیقه دیگر وارد سایت شدم وخودروی دیگری را انتخاب کردم که نوشت شما مجاز به انتخاب نیستید چون قبلا ثبت خودرو کرده اید
به هرحال وارد سایت شدم طبق راهنمایی های که نوشته بود وارد میز کاری شدم و قسمت قراردادها یک کدرهگیری از ایران خودرو اومد آنرا وارد کردم و منتظر شدم با نمایندگی ها تماس گرفتم گفتند ممکن است که حتی یک روز طول بکشد تا کد رهگیری بیاد اما من هر یک ربع یک بار اون درخواست کد را می زدم که حدود ساعت 12:30 کد رهگیر اومد و من نمایندگی را نیز انتخاب کردم و به نمایندگی زنگ زدم گفتند که کپی شناسنامه و گواهینامه و کارت ملی هر سه در یک برگ A4 پرینت بگیرید و یک قبض نیز که نشانگر کدپستی باشد فردا بیاورید و من بردم و برگ ها را پرینت کردو مابقی پول را نیز واریز کردم مهر و امضا کرد و تمام

لینک به دیدگاه

من که خودم پارسال 4-5 تایی برای این و اون نوشتم؛البته سایپا

فقط و فقط سریع بودن مهمه

برای ایران خودرو موفق نشدم(الان هم که اصلا نمیشهههه با این قیمتهای بازار و اختلاف قیمت)

در مورد ربات هم فکر کنم کپچا داره الان هر دو سایت و نمیشه از ربات استفاده کرد

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

ثبت نام با vps  رو هم امتحان کنید

برای خودم و اشنایان ثبت نام کردم.سرور رو هم ایران بگیرید

ویرایش شده توسط acun
لینک به دیدگاه

چیز عجیب غریبی

موضوعی که واضحه اینه که تعداد فروش خیلی محدوده و خریدار بسیار زیاد اعم از مصرف کننده و دلال

این وسط سرعت عملتون خیلی مهمه فقط

لینک به دیدگاه

ترجیحا ده دقیقه قبل شروع فروش داخل سایت باشید

حتما سعی کنید جای گوشی از سیستم استفاده کنید

همزمان دو الی سه مرورگر کروم و فایرفاکس و اکسپلور سایت رو ارجاع کنید بایکی شروع کنید اگر به مشکل خورد بلافاصه دیگری رو امتحان کنید

نکته مهم : ی برنامه پروکسی ایرانی برای مرورگرها بگیرید

لینک به دیدگاه

یعنی چقدر میشه تحقیر رو تحمل کرد؟خودرو آشغال رو بندازن به مردم اونم اینطوری!...معذرت میخوام از دوستان ولی بیشعوری از خودمونه

لینک به دیدگاه

مردم ایران اگه واقعا ندارن چطور با این همه گرونی راحت خرید میکنن صداشونم در نمیاد،یه کلیپ دیدم طرف قیمت مواد غذایی رو چند برابر کرده بود ملت راحت میخریدن انگار که نه انگار

لینک به دیدگاه

تویوتا باید بیاد از این عزیزان یاد بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مردم ایران اگه واقعا ندارن چطور با این همه گرونی راحت خرید میکنن صداشونم در نمیاد،یه کلیپ دیدم طرف قیمت مواد غذایی رو چند برابر کرده بود ملت راحت میخریدن انگار که نه انگار

ماشین بله خودم شخصا به این آشغالها با اون قیمت پولی نمیدم اما مواد غذایی چاره ای نداری چیکار میتونی بکنی نگیری نخوری؟ ماشین نیست که فوقش میگیم تاکسی سوار میشیم به شکم بگیم غذا نخواد ؟!

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ماشین بله خودم شخصا به این آشغالها با اون قیمت پولی نمیدم اما مواد غذایی چاره ای نداری چیکار میتونی بکنی نگیری نخوری؟ ماشین نیست که فوقش میگیم تاکسی سوار میشیم به شکم بگیم غذا نخواد ؟!

منظورم چیپس و پفک و نوشابه بود مثلا پفک بیست هزار تومن بعد راحت میخرید

لینک به دیدگاه

برای یکی از دوستانم VPS گرفتم بدون مشکل ثبت نام کردن البته میگفت که وقتی میخوای نوع ماشین رو انتخاب کنی رفرش کنی صفحه رو کلا دیگه نمیزاره کاری انجام بدی 

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

منظورم چیپس و پفک و نوشابه بود مثلا پفک بیست هزار تومن بعد راحت میخرید

یه سری نون آور خونشون «زرنگ»ان اونقد دارن براشون مهم نیست

یه سری پولی که دستشونه مال سرپرست خونه هست خودشون زحمت نکشیدن براشون مهم نیست 

و یه سری هم چون خر گوش کوتاه و دوپا هستن که کم نیستن اینا هم یدفی خریتشون براشون مهم نیست

لینک به دیدگاه

یه چیز کاملا شانسیه.به نظرم به هیچ وجه برای ثبت نام به نمایندگی مراجعه نکنید.خودتون تو خونه امتحان کنید مثلا اگر فروش ساعت 9 یکبار همون دقایق اول امتحان کنید چندبار از 9.15 تا9.30.حتما هم از اینترنت بهتر و پرسرعت تر استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

دوستانی که تونستن ثبتنام کنن و جز افراد خاص نبودن به این علت بوده که از هر چند ثبتنام یکیش برای افراد عادی هم امکان پذیر هست

وگرنا سرعت عمل تا حدی نه اینکه وقتی با پرسرعت ترین نت ایران یعنی ftth و کمتر از ۱ دقیقه میگه ثبتنام تموم شده غیر ممکن هست

درکل این ثبتنام ها یک شو هست برای افزایش درخواست ها و بالابردن قیمیت بازار 

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

درکل این ثبتنام ها یک شو هست برای افزایش درخواست ها و بالابردن قیمیت بازار 

دقیقا مسئله اینه !  

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ثبت نام انجام میگیره

قیمت هم زیر عرف بازار اگر خواستین :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عرضه قطره چکانی!

ضعف مدیریت، نبود نظارت و عرضه قطره چکانی خودرو به بازار، همچنین فعالیت سایت‌ها و کانال‌های فروش خودرو از لحاظ روانی در افزایش قیمت‌های خودرو تاثیر بسزایی دارد.

https://www.isna.ir/news/98022312307/عرضه-قطره-چکانی-خودرو-به-بازار-در-افزایش-قیمت-تأثیر-دارد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HeX گفته است :

عرضه قطره چکانی!

ضعف مدیریت، نبود نظارت و عرضه قطره چکانی خودرو به بازار، همچنین فعالیت سایت‌ها و کانال‌های فروش خودرو از لحاظ روانی در افزایش قیمت‌های خودرو تاثیر بسزایی دارد.

https://www.isna.ir/news/98022312307/عرضه-قطره-چکانی-خودرو-به-بازار-در-افزایش-قیمت-تأثیر-دارد

اصلی ترین نکته خودم مردمن، چرا؟ اگر یه چیزی تقاضایی نداشته باشه مگه میشه تولید بشه و با اون کیفیت آشغال اینقدر فروش هم داشته باشه؟
الان شما ببین خیلی خانواده ها به جا یه دونه ماشین چند تا دارن که اصلا نیاز هم نیست، کاشکی مردم کمی عاقلانه رفتار میکردن!
من خودم کسی رو میشناسم که کارمند، میاد همیشه ماشین ثبتنام میکنه و بعد حوالشو واگذار میکنه و سود میکنه روش!
از اون طرفم داد و بیداد چرا ماشین قیمتش داره میره بالا! خو لامصب....

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

اصلی ترین نکته خودم مردمن، چرا؟ اگر یه چیزی تقاضایی نداشته باشه مگه میشه تولید بشه و با اون کیفیت آشغال اینقدر فروش هم داشته باشه؟
الان شما ببین خیلی خانواده ها به جا یه دونه ماشین چند تا دارن که اصلا نیاز هم نیست، کاشکی مردم کمی عاقلانه رفتار میکردن!
من خودم کسی رو میشناسم که کارمند، میاد همیشه ماشین ثبتنام میکنه و بعد حوالشو واگذار میکنه و سود میکنه روش!
از اون طرفم داد و بیداد چرا ماشین قیمتش داره میره بالا! خو لامصب....

نعیم برا . هر کار کرنگ همی که هه نابو کاریش کری

تا وقتی که تقاضا هست دلال سودشو میبره مردم هم بد بخت تر از روز قبل

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ogeneral گفته است :

ترجیحا ده دقیقه قبل شروع فروش داخل سایت باشید

حتما سعی کنید جای گوشی از سیستم استفاده کنید

همزمان دو الی سه مرورگر کروم و فایرفاکس و اکسپلور سایت رو ارجاع کنید بایکی شروع کنید اگر به مشکل خورد بلافاصه دیگری رو امتحان کنید

نکته مهم : ی برنامه پروکسی ایرانی برای مرورگرها بگیرید

اتفاقاتی که فقط در یه کشور جهان سومی مثه ما میشه دید.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

یه سری نون آور خونشون «زرنگ»ان اونقد دارن براشون مهم نیست

یه سری پولی که دستشونه مال سرپرست خونه هست خودشون زحمت نکشیدن براشون مهم نیست 

و یه سری هم چون خر گوش کوتاه و دوپا هستن که کم نیستن اینا هم یدفی خریتشون براشون مهم نیست

حرف مسخره ای می زنید تو هیچ کجای دنیا طرف نمیگه چیپس نخوریم تنقلات نخوریم چون پول مال باباهس و مال سرپرست . شاید طرف دوست داره با خانوادش یه شب بشینن دور هم یه فیلمی ببینن یا ۴ تا جوان بخوان یه شب باهم خوش باشن . طرز فکر آدم نباید اینقدر کوتاه باشه . الانم پس نباید چای ۷۰ تومنی خرید نباید اصلا برنج خرید البته خرید برنج ایرانی برای خیلیا آرزو شده باید همون برنج هندی و ۱۰۰ تومن پول بدن . 😉. مشکل با نخریدن و نخوردن حل نمیشه شمایی که نداری و نمیتونی پول در بیاری خب مسلما هم نمیتونی خوب بپوشی  بگردی بخوری بقیه که نباید اینجور باشن . من الان خودم کارگرم روزی ۷۰ تومن دارم ولی وقتی هوس چیزی تو کله آدم بیفته وقتی بچهم یه چیپس بعد چند وقت بخواد نگیرم براش گناه اون چیه که من سبب شدم بیاد تو این دنیا جورشو باید اون بچه بکشه .😑 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، morteza pc گفته است :

حرف مسخره ای می زنید تو هیچ کجای دنیا طرف نمیگه چیپس نخوریم تنقلات نخوریم چون پول مال باباهس و مال سرپرست . شاید طرف دوست داره با خانوادش یه شب بشینن دور هم یه فیلمی ببینن یا ۴ تا جوان بخوان یه شب باهم خوش باشن . طرز فکر آدم نباید اینقدر کوتاه باشه . الانم پس نباید چای ۷۰ تومنی خرید نباید اصلا برنج خرید البته خرید برنج ایرانی برای خیلیا آرزو شده باید همون برنج هندی و ۱۰۰ تومن پول بدن . 😉. مشکل با نخریدن و نخوردن حل نمیشه شمایی که نداری و نمیتونی پول در بیاری خب مسلما هم نمیتونی خوب بپوشی  بگردی بخوری بقیه که نباید اینجور باشن . من الان خودم کارگرم روزی ۷۰ تومن دارم ولی وقتی هوس چیزی تو کله آدم بیفته وقتی بچهم یه چیپس بعد چند وقت بخواد نگیرم براش گناه اون چیه که من سبب شدم بیاد تو این دنیا جورشو باید اون بچه بکشه .😑 

حتی همون بیل گیتس هم جا چیپس ۴تومنی ،۱۰تومن نمیده

بحث خرج کردن نبود که اینجور برداشت کردید،بحث خریت بود ،لابد اونیم که گوجه سبز کیلویی۴۰۰هزار هم میخره ،چاره ی دیگه ای نداره دیگه،دلش خواسته هوس کرده

لینک به دیدگاه

ببینید و راضی باشید این هفته😑

ژاپن _ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ناموسا؟؟

photo_2020-04-28_22-11-49.jpg

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...