رفتن به مطلب

دانلود از طریق ADM

Mohammad-RI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام. وقت بخیر.
برای دانلود از طریق گوشی ، برنامه ADM رو نصب کردم منتها حجمِ بالای 4 گیگ رو پشتیبانی نمیکنه در حالی که اکثر فایل های دانلودیِ من بیشتر از 4 گیگ هست. با این حال 15 تا فیلم دانلود کردم و وقتی ریختم تو کامپیوتر، دو تا از فایل ها سفید و اسمی عجیب و غریبی داشتن 😐 یکی از فایل ها حدود 2 گیگ بود و دیگری 5 گیگ! هر دو فایل پخش میشن ولی بخش change در تنظیمات نیست که بتونم تغییرشون بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.🌹

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Mohammad-RI گفته است :

دوستان سلام. وقت بخیر.
برای دانلود از طریق گوشی ، برنامه ADM رو نصب کردم منتها حجمِ بالای 4 گیگ رو پشتیبانی نمیکنه در حالی که اکثر فایل های دانلودیِ من بیشتر از 4 گیگ هست. با این حال 15 تا فیلم دانلود کردم و وقتی ریختم تو کامپیوتر، دو تا از فایل ها سفید و اسمی عجیب و غریبی داشتن 😐 یکی از فایل ها حدود 2 گیگ بود و دیگری 5 گیگ! هر دو فایل پخش میشن ولی بخش change در تنظیمات نیست که بتونم تغییرشون بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.🌹

سلام

یه راه حل داره،با کامپیوتر دانلود کنید!

گوشی بتون اجازه دانلود فایل بیشتر ۴ گیابایتو نمیده،وگر هم دانلود کنید دوقسمتش میکنه ،این قضیه مال گوشیه  اندرویده نه برنامه

لینک به دیدگاه

سیستم اندروید اجازه دانلود فایل بیشتر از 4 گیگ رو نمیده البته انگار توی اندروید 10 محدودیت برداشته شده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...