رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم برای گیم تا 4 تومن

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید به دوستان

دوستان اگر لطف کنند لیست قطعات برای سیستمی که تا 4 تومن هزینه شده باشه برای کیس اش و بتونه باهاش بازی انجام بشه بفرماید.

میدونم 4 تومن خیلی کمه.

هارد یک ترا

رم 8

پردازنده i3

طبیعتا ارزانترین و کار راه اندازترین قطعات با توجه به این بودجه مدنظره هست تا حتی المکان بیشتر مبلغ به سمت گرافیک بره.

خیلی مممنونم پیشاپیش

لینک به دیدگاه

cpu g5400: 1 mil

main h310m s2p giga: 1450

power gp300a-eco : 375

hard seagatew 1 tra: 780

ram 8 gig king max: 640

تا الان ارزون ترین چیزی که میشد بست بدون کارت گرافیک. شده چهار و دویست. پس تقریبا نمیشه با چهار تومن الآن سیستم حداقلی گیم خرید.

(قیمت ها بر اساس لیون میباشد)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

با سلام و خسته نباشید به دوستان

دوستان اگر لطف کنند لیست قطعات برای سیستمی که تا 4 تومن هزینه شده باشه برای کیس اش و بتونه باهاش بازی انجام بشه بفرماید.

میدونم 4 تومن خیلی کمه.

هارد یک ترا

رم 8

پردازنده i3

طبیعتا ارزانترین و کار راه اندازترین قطعات با توجه به این بودجه مدنظره هست تا حتی المکان بیشتر مبلغ به سمت گرافیک بره.

خیلی مممنونم پیشاپیش

کیس استوک با پردازنده CORE I5 نسل 4 با 8 ترا رم و هارد 1 ترا حدود 3 میلیون گیر میاد

اگر 570 دست دوم هم گیر بیاد حدود 1500 یکم کمتر و بیشتر

سیستم خوبی برای گیم تا 4500 هست , تا فول اچ دی بازیها را جوابه.

اگر تون 500 تومن زیاده گرافیک را یکم بیار پایین.مثلا 560 یا 750TI که البته تفاوت عملکردش واضحه

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

cpu g5400: 1 mil

main h310m s2p giga: 1450

power gp300a-eco : 375

hard seagatew 1 tra: 780

ram 8 gig king max: 640

تا الان ارزون ترین چیزی که میشد بست بدون کارت گرافیک. شده چهار و دویست. پس تقریبا نمیشه با چهار تومن الآن سیستم حداقلی گیم خرید.

(قیمت ها بر اساس لیون میباشد)

آقا نظرتون در مورد اینی که میگم چی هست؟

Mother Board BIOSTAR H110MHV3 LGA1151 H110 Motherboard ------590 

CPU Intel gp5400----850
Ram Crucail DDR4 8Gb---600

Hard Wd Green -- 635

میشه 2675 میمونه پاور و کیس و گرافیک اگه به پولش برسه، وگرنه با همون آنبود باید بازی کنه تا پولش جور شه!

دیگه هرچیزیو کفشو در آوردم فقط در حدی که روشن شه! 😆😆

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

آقا نظرتون در مورد اینی که میگم چی هست؟

Mother Board BIOSTAR H110MHV3 LGA1151 H110 Motherboard ------590 

CPU Intel gp5400----850
Ram Crucail DDR4 8Gb---600

Hard Wd Green -- 635

میشه 2675 میمونه پاور و کیس و گرافیک اگه به پولش برسه، وگرنه با همون آنبود باید بازی کنه تا پولش جور شه!

دیگه هرچیزیو کفشو در آوردم فقط در حدی که روشن شه! 😆😆

سی پی یویی که انتخاب کردید نسل هشت هست و نیاز به مادربرد سری 300 داره. میتونید برای این مادربرد سی پی یو نسل قبل انتخاب کنید ولی به صرفه نیست مثل g4400 از g5400  گرونتره ضعیف تر هم هست. قدرتش هم چنگی به دل نمیزنه.

لینک به دیدگاه

نسل چهار کارکرده بگیر بهتره. پنتیوم دو هسته با چهار رشته بدرد گیم نمیخوره. دوره دو هسته ای ها به زودی با معرفی نسل جدید تموم میشه. 

هارد وسترن گرین بدرد گیم نمیخوره. برای خرید کارت گرافیک حداقل rx 570 توصیه میشه ، کنسول های جدید وارد بازار بشه گرافیک بازی ها جهش پیدا میکنه و کارت های مثل 750ti و gt 1030 و امثال این کارت ها از رده خارج میشن. 

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

سی پی یویی که انتخاب کردید نسل هشت هست و نیاز به مادربرد سری 300 داره. میتونید برای این مادربرد سی پی یو نسل قبل انتخاب کنید ولی به صرفه نیست مثل g4400 از g5400  گرونتره ضعیف تر هم هست. قدرتش هم چنگی به دل نمیزنه.

مرسی یه H310 پیدا کردم 1 میلیون

در 1 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

کیس استوک با پردازنده CORE I5 نسل 4 با 8 ترا رم و هارد 1 ترا حدود 3 میلیون گیر میاد

اگر 570 دست دوم هم گیر بیاد حدود 1500 یکم کمتر و بیشتر

سیستم خوبی برای گیم تا 4500 هست , تا فول اچ دی بازیها را جوابه.

اگر تون 500 تومن زیاده گرافیک را یکم بیار پایین.مثلا 560 یا 750TI که البته تفاوت عملکردش واضحه

مساله اینه که برا خودم نیست و طرف اصلا استوک نمیخواد.. حالا گرافیکو میشه استوک براش خرید هروخ باز پولش جمع شد.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

نسل چهار کارکرده بگیر بهتره. پنتیوم دو هسته با چهار رشته بدرد گیم نمیخوره. دوره دو هسته ای ها به زودی با معرفی نسل جدید تموم میشه. 

هارد وسترن گرین بدرد گیم نمیخوره. برای خرید کارت گرافیک حداقل rx 570 توصیه میشه ، کنسول های جدید وارد بازار بشه گرافیک بازی ها جهش پیدا میکنه و کارت های مثل 750ti و gt 1030 و امثال این کارت ها از رده خارج میشن. 

خیلی ممنون از پیشنهاد شما.. مساله اینه که استوک نمیخواد.. میخواستم 4160 i3 بگم بهش که فک کنم همین الان نتونه یه سری بازیا رو بازی کنه چون قدیمیه.. فک کنم پنتیومی که دوستمون میگن بد نباشه تو این قیمت... با 4160 مقایسه کردم این پنتیوم یکم بهتر بود... برای گرافیک پیشنهادتون یادم میمونه.. جسارتا پاور رو چی پیشنهاد میدید... 570 فک کنم دیگه اجازه نمیده پاور رو 330 بخرم!!

لینک به دیدگاه

اگه کارکرده کارتون میومد باندل های 1155 خیلی مناسب بودن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

اگه کارکرده کارتون میومد باندل های 1155 خیلی مناسب بودن

نه متاسفانه طرف نو میخواد! اگه به خودم باشه که الکی پول به نو نمیدم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

نه متاسفانه طرف نو میخواد! اگه به خودم باشه که الکی پول به نو نمیدم

آب پاکی رو بریز رو دستش بگو الان با 4 میلیون میتونی کارت بازی ویندوز7 رو 60 FPS بازی کنی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

آب پاکی رو بریز رو دستش بگو الان با 4 میلیون میتونی کارت بازی ویندوز7 رو 60 FPS بازی کنی

بهش منتقل کردن که کیس g5400 رو میشه زیر 4 تومن هم بست با قطعاتی که بالا گفتم و در حد دوتا و کانتر و WOW و اینا میشه با پردازنده گرافیکی سی پی یو بازی کرد.. بهش گفتم پولت که بیشتر شد کارت گرافیک استوک بخر! هرچند پردازنده gp5400 گولگاه میشه ظاهرا برا rx 570 حدود 30-40 درصد!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

خیلی ممنون از پیشنهاد شما.. مساله اینه که استوک نمیخواد.. میخواستم 4160 i3 بگم بهش که فک کنم همین الان نتونه یه سری بازیا رو بازی کنه چون قدیمیه.. فک کنم پنتیومی که دوستمون میگن بد نباشه تو این قیمت... با 4160 مقایسه کردم این پنتیوم یکم بهتر بود... برای گرافیک پیشنهادتون یادم میمونه.. جسارتا پاور رو چی پیشنهاد میدید... 570 فک کنم دیگه اجازه نمیده پاور رو 330 بخرم!!

پاور 400 وات اوکیه ، پردازنده مصرفش کمه ، کارت گرافیک نهایت 150-160 وات 

لینک به دیدگاه

385000 ت پردازنده اینتل بدون باکس Core i3-2120 Sandy Bridge  

915000 ت ASUS P8H6

1050000 ت کارت گرافیک ایسوس GT710-SL-2GD

535000 ت رم کینگستون 8GB 1600Mhz DDR3

435000 ت پاور ترمالتیک Litepower 350W

345000 ت هارد دیسک اینترنال وسترن دیجیتال مدل WD BLUE WD5000AAKX ظرفیت 500 گیگابایت

219000 ت  کیس سادیتا DENA

جمع :3884000

بهتر از این چیزی ندیدم 

باهاش میتونه در حد فوتبال و بازی های 2018 شاید هم 2019 با کیفیت مدیوم یا پایین بازی کنه  (باز هم نظر دوستان بپرس )

ویرایش شده توسط S.HAMID.M
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، S.HAMID.M گفته است :

قربون مرامت دادش وقت گذاشتی... مرسی

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

جالب بود! مفته قیمت پردازنده اش.. حرف برای گفتن داره با مشخصاتی که گفتن!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...