رفتن به مطلب

فروش CPU AM3 + Crosshair II Formula + RAM DDRII

Recommended Posts

سلام

از چند وقت پیش قصد ارتقای کامپیوتر رو داشتم ولی نمیدونستم چجوری شروع کنم. با پستی که دادم و نیازی که دیده شد، منم بر آن شدم که سیستم رو فعلا بفروشم تا بعد از عید تغییر پلتفرم بدم و یه سیستم بر پایه ی X79 بخرم (وااااای بر من بخاطر پولی که باید تهیه کنم!)

این ها قطعاتی هستند که میخوام بفروشم.

CPU: AMD Phenom II X6 1090T که تابلوه.

CPU Cooler: TuniqTower 120 Extreme که توی فروشگاه لاین هم هست.

Mainboard: ASUS Crosshair II Formula

RAM: GSkill PI Series 2x2GB 1066MHz فقط مال ما سیاه هستن.

قیمت پایه:

CPU+Mainborad+Cooler = 470000

RAM: 110000

نکته: CPU به تنهایی فروخته نمیشه، اگر شخصی پیدا بشه که Mainboard رو بخره، میشه CPU رو هم فروخت، وگرنه Mainboard به این خوبی بدون CPU به چه دردم میخوره؟

نکته: CPU کولر استاکش هست، ولی فکر کنم همه مشکل فن استاک خودش رو بدونن، دور 4500-6000 که واقعا اذیت کننده اس و از اونجایی هم که Tuniq ممکنه به X79 نخوره، بهتره با CPU فروخته بشه.

نکته: اگر این اجناس فروخته شد، شخص خریدار باید صبر کنه تا بازی Mass Effect 3 رو باش تموم کنم (چون بعدش سیستم خوب زیر دستم نیست) :D

خوب این قیمت های پایه، حالا بیاید جلو ببینیم به کجا ختم میشه. B)

لینک به دیدگاه

خوب کاش لا اقل یه قیمت تکی میزاشتی واسه سی پی یو کولر

میدونستیم جیبمون میکشه یا نه !

در ضمن من برای سی پی یو کولر مشتریم

بردم مشتری داشت پ.خ ببده،یکسره کنیم کارو!

لینک به دیدگاه

مادربورد و رم رو 200 خریدارم

ویرایش شده توسط mahdi 1368
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

CPU Cooler: TuniqTower 120 Extreme که توی فروشگاه لاین هم هست.

درود

این تونیک تاوری که تو فروشگاه ما هست پایه 2011 داره و رویژن جدید گرین هست.بعید میدونم برای شما 2011 داشته باشه.درهرصورت AM3 و 1155 روش باشه .اگر با اون دوستمون که زودتر از من برای کولر تقاضا دادن به توافق نرسیدین(چون زودتر تقاضا دادن) من هم خواستار این کولر هستم.وضعیت گارانتیش ،کارتن،خمیر و سایر متعلقات رو هم بیزحمت مشخص کنید @};-

لینک به دیدگاه

مادربورد و رم رو 200 خریدارم

خوب،اینم از مشتری برای بورد!

کجاست صاحب تاپیک،بیاد سی پی یو منو بده،برم!

:p :D

لینک به دیدگاه

درود

این تونیک تاوری که تو فروشگاه ما هست پایه 2011 داره و رویژن جدید گرین هست.بعید میدونم برای شما 2011 داشته باشه.درهرصورت AM3 و 1155 روش باشه .اگر با اون دوستمون که زودتر از من برای کولر تقاضا دادن به توافق نرسیدین(چون زودتر تقاضا دادن) من هم خواستار این کولر هستم.وضعیت گارانتیش ،کارتن،خمیر و سایر متعلقات رو هم بیزحمت مشخص کنید @};-

بله،صد البته که این طوریه!

فک نکنم ایشون این کولر رو تازه تهیه کرده باشن(چون مدت کمی از ارائه سری جدید گزشته و شاید حتی تو بازار هم افراد انگشت شماری دارن این کولر هارو)

لینک به دیدگاه

مادربرد كه با رم مشترى 200 رو دارى حالا پايه CPU و Cooler رو قرار بده بنده 200خريدارم ..... B)

لینک به دیدگاه

با سلام

قیمت پیشنهادی مین که اصلیه خیلی کمه بعید میدونم به نتیجه ای برسیم دوستان :unsure:

فن هم مال پارسال هست فکر کنم حداکثر Socket LGA1155 و AM3 رو پشتیبانی میکنه

ویرایش شده توسط PSCZ
لینک به دیدگاه

با سلام

قیمت پیشنهادی مین که اصلیه خیلی کمه بعید میدونم به نتیجه ای برسیم دوستان :unsure:

فن هم مال پارسال هست فکر کنم حداکثر Socket LGA1155 و AM3 رو پشتیبانی میکنه

عزیز فکر نمیکنم مین بیشتر از این قیمت بخوره

لینک به دیدگاه

اقا قیمت پایه سی پی یو چنده؟اورکلاک هم که شده,نه!

ویرایش شده توسط arashmolii
لینک به دیدگاه

cpu و کولر 212 خریدارم!!! بازی رو هم تا اخرش برو 2 بار !!

ویرایش شده توسط حسین
لینک به دیدگاه

کولر تونیک تاور هست دوست من نه 212.

ممنون از راهنماییتون!

عزیز قیمتو گفتم 212!! ;)

لینک به دیدگاه

دوستان من که گفتم، اگر مادربورد به یه قیمتی که از نظر ما معقول باشه فروخته بشه، من بقیه ی قطعات رو می فروشم.

مادربرد رو دست کم نگیرید. اولا که من حدود 1 ماه دنبالش بودم تا تونستم از تهران گیرش بیارم، دوما چیپ های Nvidia زیاد نیستن که AMD رو ساپورت کنن (بجز 990 های جدید که قیمتشون رو هواس)، سوما شما خودتون قضاوت کنید توی ebay دست دومش ببینید چقدر هست برای فروش، اونوقت من بیام 90-100 تومن بفروشمش؟

خواهشا مثل مغازه دارها قیمت ندید، چون متاسفانه اغلب مغازه دار ها به خاطر سود خودشون اجناس دست دوم رو با قیمت خیلی ارزون می خرن و به قیمت بالایی(نسبت به خرید جنس) میفروشن.

اگر کسی مادربرد رو خرید که بقیه ی قطعات هم به ترتیب دنبالش به فروش میره...

راستی: اگه نخوام دروغ گفته باشم، CPU رو اور کردیم ولی نه حرفه ای (فقط فرکانس رو بردیم روی 210) وگرنه دست به Multiplier و ولتاژ نزدیم بنابراین من اینو اور حساب نکردم ;)

جا داره اینجا از آقای حسینی بخاطر ارسال هارد تحت شبکه تشکر کنم، واقعا جنسش عالی بود :wub: برای دوستانی که شبکه ی خانگی دارن حتما توصیه میشه... فکر کنم تا حالا 400 تومنی شده باشه 8-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من که گفتم، اگر مادربورد به یه قیمتی که از نظر ما معقول باشه فروخته بشه، من بقیه ی قطعات رو می فروشم.

مادربرد رو دست کم نگیرید. اولا که من حدود 1 ماه دنبالش بودم تا تونستم از تهران گیرش بیارم، دوما چیپ های Nvidia زیاد نیستن که AMD رو ساپورت کنن (بجز 990 های جدید که قیمتشون رو هواس)، سوما شما خودتون قضاوت کنید توی ebay دست دومش ببینید چقدر هست برای فروش، اونوقت من بیام 90-100 تومن بفروشمش؟

خواهشا مثل مغازه دارها قیمت ندید، چون متاسفانه اغلب مغازه دار ها به خاطر سود خودشون اجناس دست دوم رو با قیمت خیلی ارزون می خرن و به قیمت بالایی(نسبت به خرید جنس) میفروشن.

اگر کسی مادربرد رو خرید که بقیه ی قطعات هم به ترتیب دنبالش به فروش میره...

راستی: اگه نخوام دروغ گفته باشم، CPU رو اور کردیم ولی نه حرفه ای (فقط فرکانس رو بردیم روی 210) وگرنه دست به Multiplier و ولتاژ نزدیم بنابراین من اینو اور حساب نکردم ;)

جا داره اینجا از آقای حسینی بخاطر ارسال هارد تحت شبکه تشکر کنم، واقعا جنسش عالی بود :wub: برای دوستانی که شبکه ی خانگی دارن حتما توصیه میشه... فکر کنم تا حالا 400 تومنی شده باشه 8-X

درود

این همه در مورد مادربورد تعریف و تمجید کردید .. حداقل یه قیمت پایه واسه مادربورد میذاشتید تا دوستان هم به حرف شما قیمتهای پرت ندن .... :D

با تشکر..

لینک به دیدگاه

کو؟ :huh: کیه؟ کیـــــــــــــه!؟

یه پیشنهاد:

یکی رو پیدا کنید که مادربرد رو بخره، بعدش تازه بحث شروع میشه روی CPU.

البته اگر شخصی که مادربرد رو بخره، CPU رو هم با قیمت خوبی بخواد، احتمال 90% CPU مالش میشه ^_^

لینک به دیدگاه

قیمت پایه مادربرد 185000

دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی هیچ کسی حاضر نیست بابت این مادربورد 185 هزار تومان هزینه کنه

من سر حرفم هنوز هستم

لینک به دیدگاه

به نظر شما، چقدر باید برای این مادربورد هزینه کرد؟

100 تومن؟ من با این قیمت نمی فروشم، حالا ممکنه از قیمت پایه یه مقداری دستکاری بشه ولی 100 تومن حتی زیر 30% قیمت آک هست. اگر هم فروش نرفت مشکلی ندارم باش که حتما بخوام بفروشمش -_- من فقط قصد ارتقا دارم، اگر فروش نرفت، فوقش ارتقای سیستم چند ماهی عقب می افته :mellow:

لینک به دیدگاه

به نظر شما، چقدر باید برای این مادربورد هزینه کرد؟

100 تومن؟ من با این قیمت نمی فروشم، حالا ممکنه از قیمت پایه یه مقداری دستکاری بشه ولی 100 تومن حتی زیر 30% قیمت آک هست. اگر هم فروش نرفت مشکلی ندارم باش که حتما بخوام بفروشمش -_- من فقط قصد ارتقا دارم، اگر فروش نرفت، فوقش ارتقای سیستم چند ماهی عقب می افته :mellow:

دوست عزیز شما صاحب مال هستین و هرچقدر دوست داشته باشین میفروشید ولی این مین بیشتر از 90 تا 100 قیمت نمیخوره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...