رفتن به مطلب

بخاری های جدید اینتل بزودی از راه می رسن : جزییات و قیمت نسل 10 Intel

Recommended Posts

خبرهای بد برای اینتل اورکلاک پردازنده 3100 روی مادربرد ارزان قیمت tuf b450m به فرکانس 4500

3100.PNG

لینک به دیدگاه

والا این برچسب قیمتی هایی که روی amd خورده 

در حد همون برچسب هست تو ایران

و فقط قیمت های intel به واقعیت نزدیک هست تو ایران

سری 3 amd رو باید اندازه سری 5 intel هزینه کنی

این لیست ها برای بلاد ناشکر هست نه شکرگزارانی مثل ما

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

ماهیتابه بزاری روی ihs ،روغن بریزی ،باش زولبیا بامیه درست کنی

خب پس شما باید 10900f بخری

من 10900k میگیرم باش ریخته گری میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

خب پس شما باید 10900f بخری

من 10900k میگیرم باش ریخته گری میکنم

شما باش فلافل درست کن شریکی تقسیم کنیم;)

لینک به دیدگاه

دوستان از نظر من همون نسل 9 بهترین انتخابه اصلا سمت نسل 10 نرید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

والا این برچسب قیمتی هایی که روی amd خورده 

در حد همون برچسب هست تو ایران

و فقط قیمت های intel به واقعیت نزدیک هست تو ایران

سری 3 amd رو باید اندازه سری 5 intel هزینه کنی

این لیست ها برای بلاد ناشکر هست نه شکرگزارانی مثل ما

نه اتفاقا برای ما هم خوبه وقتی خودت بتونی از اون سایتا خریداری کنی خیلی میصرفه. الان شما همین رایز 3100 که پرازنده معرکه ای هست رو با 100 دلار با نرخ 22000  هم حساب کنیم باز میشه 2/200/000 تومن، با این قیمت پردازنده ای میگیری در حد 7700 و 6700. پردازنده 8100 باکس الان این قیمته!!!

لینک به دیدگاه

پردازنده‌های رایزن رو فقط باید سینه بنچ ران کنی صلوات بفرستی.......

لینک به دیدگاه

پیشاپیش شکست اینتل رو متاسفانه باید گفت کاملا واضحه... چرا اینتل یه مشاره درست در مورد این پردازنده ها نگرفت؟ چرا حتی قیمت هاشو دو نفر پیدا نشدن به اینتل بگن که اینکارو نکنه با ملت؟ برای اینتل متاسفم که داره رسما سقوط میکنه. کمت لیک رو سال پیش قرار بود بده بازم اگه اونموقع میداد یه شانس درآمدی داشت اومد این همه تاخیر و فرصت برای ای ام دی که بتونه بالای سر اینتل در بیاد اونم فقط و فقط با ارائه دو پردازنده 3100 و 3300. لانچ نمیکرد سودش واسش بیشتر بود توی این وضعیت کرونای جهانی که ملت کارشونو از دست دادن و با اون قیمتا اخه من که پیش مهندسای اینتل عددی نیستم بهتر میتونستم بهشون مشاوره بدم که کمت لیک خرج آفتابه لحیمه. تازه نسل بعدی هم 14 نانومتری. آخه اینتل یه نگاه بندازه ببینه سال 2020 هست جایی که دارن به سمت سه نانومتری میرن.

امیدوارم این شکست واسش مفتضحانه باشه مشاور های دوزاریشو بندازه بره دو تا محصول تاپ بده چیه آخه. همه سه نانو دارن میسازن اینتل هنوز لنگ 14 نانوست. بچرخ تا بچرخیم.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

پیشاپیش شکست اینتل رو متاسفانه باید گفت کاملا واضحه... چرا اینتل یه مشاره درست در مورد این پردازنده ها نگرفت؟ چرا حتی قیمت هاشو دو نفر پیدا نشدن به اینتل بگن که اینکارو نکنه با ملت؟ برای اینتل متاسفم که داره رسما سقوط میکنه. کمت لیک رو سال پیش قرار بود بده بازم اگه اونموقع میداد یه شانس درآمدی داشت اومد این همه تاخیر و فرصت برای ای ام دی که بتونه بالای سر اینتل در بیاد اونم فقط و فقط با ارائه دو پردازنده 3100 و 3300. لانچ نمیکرد سودش واسش بیشتر بود توی این وضعیت کرونای جهانی که ملت کارشونو از دست دادن و با اون قیمتا اخه من که پیش مهندسای اینتل عددی نیستم بهتر میتونستم بهشون مشاوره بدم که کمت لیک خرج آفتابه لحیمه. تازه نسل بعدی هم 14 نانومتری. آخه اینتل یه نگاه بندازه ببینه سال 2020 هست جایی که دارن به سمت سه نانومتری میرن.

امیدوارم این شکست واسش مفتضحانه باشه مشاور های دوزاریشو بندازه بره دو تا محصول تاپ بده چیه آخه. همه سه نانو دارن میسازن اینتل هنوز لنگ 14 نانوست. بچرخ تا بچرخیم.

داداش زود قضاوت نکن مخصوصاً به مهندس های اینتل چون اگه دلیل ساخت این پردازنده های اینتل و دیگه amd  نمی خری

اتفاقاً به کرونا هم ربط داره با اومدن کرونا که مردم همه توی خونه ها میمونن و با ماشین بیرون نمی رن هوا خیلی سرد تر شده سال های قبل تو این موقع حداقل حداقل بخاریو برداشته بودیم الان اینقدر هوا سرد شده و روزه به روز بارون میاد تو فکر یه بخاری دیگه هم باید بیوفتیم و اما اینجاست که مهندس های اینتل با نسل جدید به دادمون میرسن  

با این وضعیتی که با کرونا داره پیش میره دیگه جای غصه هم نیست زمستون نام جدیدی به نام فصل لورکلاک میگیره و رسم میشه روی درخت کریسمس i9 10900k آویزون میکنن و بعد اونم دیگه بابانوئل i7 10600K هدیه میاره

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

خیلی حرفه اینتل زده تو کار بخاری خیلییییی

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

پاسخ اینتل چندسال زمان می بره. دقیقا مثل وقتی که چند سال طول کشید ای ام دی پاسخ بده.

دو یا سه سال دیگه به نظرم محصول کار اینتل رو می تونیم ببینیم.

فعلا باید شاهد جولان دادن ای ام دی باشیم.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

پاسخ اینتل چندسال زمان می بره. دقیقا مثل وقتی که چند سال طول کشید ای ام دی پاسخ بده.

دو یا سه سال دیگه به نظرم محصول کار اینتل رو می تونیم ببینیم.

فعلا باید شاهد جولان دادن ای ام دی باشیم.

من فکر میکردم اینتل با نسل 10 کامبک میزنه... ولی ر.....ید 😁

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DarKesT گفته است :

داداش زود قضاوت نکن مخصوصاً به مهندس های اینتل چون اگه دلیل ساخت این پردازنده های اینتل و دیگه amd  نمی خری

اتفاقاً به کرونا هم ربط داره با اومدن کرونا که مردم همه توی خونه ها میمونن و با ماشین بیرون نمی رن هوا خیلی سرد تر شده سال های قبل تو این موقع حداقل حداقل بخاریو برداشته بودیم الان اینقدر هوا سرد شده و روزه به روز بارون میاد تو فکر یه بخاری دیگه هم باید بیوفتیم و اما اینجاست که مهندس های اینتل با نسل جدید به دادمون میرسن  

با این وضعیتی که با کرونا داره پیش میره دیگه جای غصه هم نیست زمستون نام جدیدی به نام فصل لورکلاک میگیره و رسم میشه روی درخت کریسمس i9 10900k آویزون میکنن و بعد اونم دیگه بابانوئل i7 10600K هدیه میاره

الان خرید بخاری به صرفه تره یا نسل ۱۰ اینتل؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه یکی از ارکان PC گیمینگ چندسال اخیر حرکتش کند شده .

چندسال پیش وقتی می گفتیم اینتل داره کند حرکت می کنه کسی قبول نمی کرد . وقتی می گفتیم ای ام دی رو دست کم نگیرید میتونه خودش رو به اینتل برسونه هم کسی قبول نمی کرد :

1.thumb.jpg.0b6c753d62a3b42c9104197b88dcfd48.jpg

خود من هم فکر نمی کردم ای ام دی در کمتر از 5 سال اینجوری اینتل رو تحت فشار قرار بده . وقتی پردازنده های رایزن رو ارائه داد میشد فهمید اینتل به دردسر افتاده اما نمی شد فهمید که به اینجا میرسه . امیدوارم اینتل از این وضع در بیاد . البته گفته می شه اینتل خیلی زودتر از ای ام دی از رم DDR5 استفاده می کنه که این نکته میتونه به اینتل برای پس گرفتن تاج و تخت کمک کنه .

لینک به دیدگاه

اینتل تو 2021 میخواد بره رو 10 و 7 نانومتر.تو golden cove و بعد 2022 تو ocean cove .

اما امسال میخواد rocket lake رو هم بده ،اگه رایزن امسال بیاد ولی پرچمدار اون که 14 نانو هم هست و با معماری willow . طبق لیکها 8 هسته ای هست نه 10 هسته ای.

یه دور با comet  جیبا رو خالی کنه. بعد با قیمت پایینتر یا فرکانس بالاتر راکت رو میده.چون فرکانس 2.9 برا i5 الان کمه

کلا اینتل ،پشت گوش انداخت رقابت با amd رو ،اما فکر نمیکنیم اینتل پشت amd بمونه. و چیزی داره تو 2021 رو کنه.

لینک به دیدگاه

البته رایزن هنوزم مشکل تاخیر و لتنسی و استاتر داره که مشکل بزرگی هم هست!

لینک به دیدگاه

در در 10 اردیبهشت 1399 در 19:19، jj-191 گفته است :

اخه من که پیش مهندسای اینتل عددی نیستم بهتر میتونستم بهشون مشاوره بدم

Post image

جرأت داری یه بار دیگه به هوش مهندس های اینتل توهین کن

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، DarKesT گفته است :

Post image

جرأت داری باز به هوش مهندس های اینتل توهین کن

😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام
همیشه از این گونه تاپیکها خوشم میاد
همه میان میکوبن
از اونطرف همه میرن اینتل میخرن اخرش
یا دارن استفاده میکنند :D:D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
همه میان میکوبن

شما یه نگاهی به قیمت مادربردها و سی پی یو های amd داخل ایران بکن

کی میتونه با این قیمتها بره طرفشون

وگرنه کی بدش میاد از نسل ۳ یا حداقل ۲ رایزن استفاده کنه

شما یه نگاه به قیمت ۹۴۰۰ و ۳۶۰۰ بنداز سی پی یو  ای ام دی دو برابر قیمت داره در صورتی که تقریبا هم قیمت هستن

خارج ایران چونکه قیمت مناسب هست میبینید که فروش هم رفته بالا

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
همه میان میکوبن

اینتل بی رقیبه و من هیچ وقت به سمت ای ام دی نمیرم.(پردازنده های ای ام دی را میبیند و و در حسرت آنها در دستشویی گریه میکند و با g5400  خود گیم میزند.)

لینک به دیدگاه

دوستان اینتل باز امیدتون رو از دست ندید خواهشا 😁 . نذارید یاس جای امید رو بگیره . به طرفداریتون ادامه بدید 🌹

منم دوست دارم در آینده اینتل ببندم ولی اگه این ای ام دی بذاره 🤣 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

اینتل بی رقیبه و من هیچ وقت به سمت ای ام دی نمیرم.(پردازنده های ای ام دی را میبیند و و در حسرت آنها در دستشویی گریه میکند و با g5400  خود گیم میزند.)

دادا بزرگی یه شخص به اینکه اول عیب های خودشو برطرف کنه هنوز به بزرگی اینتل پی نبردی کجای کاری اصه رفته تو فاز R3C0VERY فکر کردی نسل جدید برای چی میزنه ؟

نسل جدید میزنه برای رقابت با نسل های قبلش هم در قیمت نجومی هم در فناوری 14nmیی هم در تولید گرما

کدوم شرکت cpu ساز تمام خوبی های نسل هاشو جمع میکنه یک نسل میده بیرون ؟

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...