رفتن به مطلب

راهنمایی در رابطه با ps4

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت  بخیر

من یه  ps4 دسته دوم تهیه کردم که سیستم عاملش نسخه 5.05  و  قابلیت  کپی خور  کردن نرم افزاری داره

2 تا سوال داشتم

میخوام تست ببینم بن شده یا نه  ، آیا بخوام این کنسول رو به psn وصل کنم  دستگاه خود به خود آپدیت میشه ؟

میخواست تستش کنم ببینم درایو نوریش مشکلی نداشته باشه ، من دیسک بازی ps4 داخلش قرار بدن آیا امکان داره سیستم عامل خود به خود آپدیت بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام وقت  بخیر

من یه  ps4 دسته دوم تهیه کردم که سیستم عاملش نسخه 5.05  و  قابلیت  کپی خور  کردن نرم افزاری داره

2 تا سوال داشتم

میخوام تست ببینم بن شده یا نه  ، آیا بخوام این کنسول رو به psn وصل کنم  دستگاه خود به خود آپدیت میشه ؟

میخواست تستش کنم ببینم درایو نوریش مشکلی نداشته باشه ، من دیسک بازی ps4 داخلش قرار بدن آیا امکان داره سیستم عامل خود به خود آپدیت بشه؟

سلام

قابلیت آپدیت اتوماتیک رو که می تونی توی تنظیمات ببندی

ولی برای اتصال به psn حتما باید آخرین آپدیت موجود رو داشته باشی وگرنه اصلا اجازه انلاین شدن نمیده سیستم ( که اپدیت هم کنی کپی خور می پره) بازی هایی زیادی هم هستن که برای اجرا فریمور بالاتر از 5.05 می خوان بهترین راه اینه که کنسول رو آپدیت کنی و اکانت های ارزون ظرفیتی بگیری

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دستگاه باید به اینترنت وصل باشه تا بن شده باشه چون شما میگی کپی خور هست فک نمی کنم صاحب قبلیش به اینترنت وصل کرده باشه البته این احتمال وجود داره که کنسول فت باشه و صاحب قبلیش از اکانت کرکی استفاده کرده باشه و بن شده باشه و بعدها منتظر مونده تا متود کپی خور شدن بیاد و کنسول رو کپی خور کرده این مورد رو با قطعیت نمیشه گفت ولی اگر اسلیم باشه کنسولتون احتمال 90 درصد اصلا به اینترنت وصلم نشده خودم 2 سال پیش کنسول اسلیم اکبند گرفتم با فریمور 4.07 و خودم کپی خورش کردم و دیگه به اینترنت وصل نکردم خبرایی هست که فریمور 6.20 به زودی اکسپویتش میاد بیرون و میشه بازی های بیشتری رو روی کنسول کپی خور اجرا کرد

جواب سوال دومتون هم بازی های قدیمی زیادی هستن که نیازی به اپدیت فریم ور ندارن به عنوان مثال uncharted trilogy و uncharted 4 رو دیسکشون رو دارم و نیازی به اپدیت فریمور نیست

لینک به دیدگاه

دوستان من یه خراب کاری کردم ممنون میشم کسی اگر میتونه راهنمایی کنه

کنسول رسید دستم تست کردم اوکی بود توش مقداری بازی بود با جلبریک اجرا میشد چون نسخه 5.05 بود و mira+hen داشت ، تو یه ویدئو دیده بودم گفته بود rebuild database رو در safe مود بزنید کنسول مشکلی داشته باشه سرعتش به حال عادی برمیگردم

منم زدم الان همه بازی ها انگار از تو کنسول پاک شدن

البته هنوز داخل هارد هستن ولی ps نمیشناسشون :|

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دوستان من یه خراب کاری کردم ممنون میشم کسی اگر میتونه راهنمایی کنه

کنسول رسید دستم تست کردم اوکی بود توش مقداری بازی بود با جلبریک اجرا میشد چون نسخه 5.05 بود و mira+hen داشت ، تو یه ویدئو دیده بودم گفته بود rebuild database رو در safe مود بزنید کنسول مشکلی داشته باشه سرعتش به حال عادی برمیگردم

منم زدم الان همه بازی ها انگار از تو کنسول پاک شدن

البته هنوز داخل هارد هستن ولی ps نمیشناسشون :|

پاکشون کن خودت دوباره نصب کن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ATER گفته است :

میخوام تست ببینم بن شده یا نه

کپی خور بن نمیکنه 

در 9 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

آیا بخوام این کنسول رو به psn وصل کنم  دستگاه خود به خود آپدیت میشه ؟

خودش اپدیت میکنه 

در 10 ساعت قبل، ATER گفته است :

اگه نیاز داشته باشه به اپدیت یعنی دیسکی باشه که زمان 5.05 نیومده باشه و جدیدتر باشه خودشو اپدیت میکنه 

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ATER گفته است :

rebuild database رو در safe مود بزنید کنسول مشکلی داشته باشه سرعتش به حال عادی برمیگردم

کپی خور پریده دوباره باید کپی خور بشه 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

کپی خور پریده دوباره باید کپی خور بشه 

باید لن وصل کنم اون dns ها رو ست کنم روی mira و hen بزنم؟

اون بازی ها رو نمیشه برگردوند؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ATER گفته است :

اون بازی ها رو نمیشه برگردوند؟

هارد فرمت نمیشه با rebuilding database با Initialize ps4 فرمت میشه پس فایل پکیج بازی ها میمونه تو هارد با کپی خور دوباره احتمالا میشناسه 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

هارد فرمت نمیشه با rebuilding database با Initialize ps4 فرمت میشه پس فایل پکیج بازی ها میمونه تو هارد با کپی خور دوباره احتمالا میشناسه 

10 تا روش تست کردم نشد دیگه کلا Initialize full زدم ، بعد امد بالا دوباره جیلبریک رو میزنم روش بازی دانلود و نصب میکنم ، 

فقط مشکل اینجا هست هارد استرنال یا فلش با بالای 16 گیگ ندارم ،

میشه پکیج بازی رو روی کوشی ریخت بعد گوشی رو با  کابل هست کرد و با حالت انتقال فایل بازی رو نصب کرد یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

10 تا روش تست کردم نشد دیگه کلا Initialize full زدم ، بعد امد بالا دوباره جیلبریک رو میزنم روش بازی دانلود و نصب میکنم ، 

فقط مشکل اینجا هست هارد استرنال یا فلش با بالای 16 گیگ ندارم ،

میشه پکیج بازی رو روی کوشی ریخت بعد گوشی رو با  کابل هست کرد و با حالت انتقال فایل بازی رو نصب کرد یا نه؟

نه با گوشی نمیشه

ولی با pc وایرلس میتونی نصب کنی (wifi رو بزار 5ghz سریع نصب میشه)

روششم تویه اینترنت هست سرچ کن:Remote package installer

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

نه با گوشی نمیشه

با لن نمیشه ؟

هم pc هم کنسول هر دو به یه  مودم یا روتر وصل باشن؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

نه با گوشی نمیشه

با این روش تونستم برنامه youtube رو نصب کنم ولی میخوام بازی god ofwar رو نصب کنم تا 100 مگ دانلود میشه بعد ارور میده هم لن هم wifi :|

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

با این روش تونستم برنامه youtube رو نصب کنم ولی میخوام بازی god ofwar رو نصب کنم تا 100 مگ دانلود میشه بعد ارور میده هم لن هم wifi :|

من قبلا بازی نصب کردم با این روش ولی الان کنسول ندارم و یادمم نیست چطوریا بود

یه گروه تلگرامی هست برات میفرسم خواستی اونجا جوین بشو بپرس(به یکی از این دو نفر پیام بده قبول میکنن)

@imanrezaie68

@Elendiil

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...