رفتن به مطلب

بحث و گفتگو درمورد سهام عدالت

Rorschach
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

328324338_2020-06-0117_09_24-Greenshot.thumb.jpg.8a087417e7fa0603319df851f1998a20.jpg

دوستان من از دیروز کاملا یهویی دیگه نتونستم وارد اینجا بشم
یعنی تا پریروز کاملا سالم بود
بعد رفتم تو سایت بانک ثبت فروش سهام رو زدم

دیروز اتفاقی گفتم برم ببینم هنوزم 8432000 تومانه یا تغییر کرده ک نرفت اصلا

امروزم نمیره

شماره هم تغییر دادم

بازم نرفت!

اصن گیرم ک شماره اشتباهه تو sms کوفتیت رو بفرس ب این سامانه چ ربطی داره اصن،فقط داره نشون میده ارزش ریالی بعدش باید alt+f4 کرد،

سرگرمی جدید ساختن دیروز؟

کسی میتونه وارد سایت بشه اصن ؟
https://panel.sahamedalat.ir/auth/login

لینک به دیدگاه

• ارسال 186
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

کسی از دوستان با اپلیکیشن ایوا که مال بانک ملیه درخواست فروش سهام عدالت نزده؟؟؟

من زدم حدودا چقد طول میکشه که پول فروش این ۳۰ درصد که ۲۴۰۰ تومن میشه بریزن حساب؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

من زدم حدودا چقد طول میکشه که پول فروش این ۳۰ درصد که ۲۴۰۰ تومن میشه بریزن حساب؟؟؟

بعضی بانک ها گفتن 450 تومن:D

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

بعضی بانک ها گفتن 450 تومن:D

😓😓😓😓

۳۰ درصد از ۸ تومن چطور میشه ۴۵۰؟؟؟ 😐😐

تو سجام زده دارایی شما ۸ میلیون خورده ای هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

اینجور ک بوش میاد فروختن فقط پولارو تو حساب هاشون نگه داشتن دارن بازی میکنن تا هفته دیگه شاید بدن بهمون

لینک به دیدگاه

دوستان بالاخره آزاد سازی کنیم یا نه . واقعا این 30 درصد رو میدن به نظرتون ؟ 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

ازاد سازی ک بکن

اما فروشش دیگه با خودته

اما ازاد سازی نکنیش دیگه خداحافظ N میلیون

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، game over گفته است :

ازاد سازی ک بکن

اما فروشش دیگه با خودته

اما ازاد سازی نکنیش دیگه خداحافظ N میلیون

آزاد سازی بکنیم پرداخت سودش از این به بعد چه جوریه؟

لینک به دیدگاه

دوستان هرکس تونست ازش چیزی دربیاره ،اطلاع رسانی کنه

لینک به دیدگاه

بنده روش مستقیم رو زدم بعد از اون رفتم در سایت سجام ثبت نام کردم و برای احراز هویت هم از اپلیکیشن سیگنال (غیرحضوری)استفاده کردم که البته برای وارد شدن به خرید و فروش و مدریتش باید وارد یک کارگزاری بشین.

لینک به دیدگاه

مطلبیم خوندم برای فروشش ازطریق بانک اگر فقط ازاد سازی کنین ولی مدریتشو از طریق سجام و غیره برعهده نگیرین بانک خودش به هرشکلی که بخاد میفروشش و احتمالا بقیه 70درصد رو هم بعدا میفروشه(قابل توجه کسانی که فقط میخان 30درصدو بفروشن).البته بازم نمی دونم تا چقدر صحیح یا غلطه.

لینک به دیدگاه

من اول سجام ثبت نام کردم همون اول بسم الله 10 تومن گرفت که بعدا فارغ به عمل اومد اگه از طریق کارگزاری مثل آگاه ثبت نام کنید نیاز ب اون 10تومن ثبت نام اولیه نیس

بعدش ک 60 ورق فرم پر کردم گفت احراز هویتش مونده باید بری پیشخوان،ک گفتن از ساعت بوق صبح باید بیای فقطم 30 نفر اول( خر تو خریه احراز هویت ) بعدش گفتن نمیخاد احراز هویت

بصورت الکترونیک سامانه راه انداختیم،از طریق اپ اندروید سیگنال،ک اونم ازم 10 تومن گرفت(همه سامانه ها نمیدونم چرا اول پول میگیرن نقدا کار میکنن نسیه)،اول ی عکس گرفت،بعد ی عکس از امضا،بعد ی متنی ک باید دکمه ریکورد ویدیو بزنین و با حجاب اسلامی شروع کنید به قرائت اون متن :))

بعد گفتش ک ظرف 48 ساعت اینده اطلاع رسانی میشه

24 ساعت بعد پیامک اومد ک باید حضوری مراجعه کنید،هیچی اینم پر

بعد ی خبر دادن،اونایی ک میخان بفروشن بجز از طریق کارگزاری ها میتونین از طریق بانک ها هم بفروشید بدون نیاز ب احراز هویت  با این تفاوت :

اولا:نمیتونین بخشی از 30 درصد بفروشین،بانک همه 30 درصد رو میفروشه

دوما: بانک براش مهم نیس اون روزی ک داره میفروشه سهام اون شرکت رفته بالا یا اومده پایین(براش مهم نیس ک امروز بفروشه یا فردا سود شما براش مهم نیس)

الان ک دارم این پیام رو مینویسم 5 روز هست از ثبت درخواست فروش 30 درصد تو سایت بانک ملی و هیچ پولی دریافت نکردم

بعد اومدن ی سایت معرفی کردن ک برید ارزش ریالی سهامتون رو ببینین ! فاینالی !
به این ادرس :
https://panel.sahamedalat.ir/auth/login

این سامانه میگه مثلا تو کارخونه دورغوز اباد هفت تپه 700 سهم به ارزش n پنبه دارین

در مجموع اونایی ک سهامشون 500 تومنیه (532) ارزش داراییشون (100درصد دارایی) میشه هشت میلیون و چهارصد و سی و دو هزار تومن !!!

که اگر بانک 30 درصد تون رو بفروشه حدودا 2 میلیون پونصد باید بیاد به حساب

به همین طریق ارزش سهام 1 میلیونی ها هم 2 برابره یعنی 16 میلیون و 30 درصد = 5تومن حدودا

اما نکته جالب

بنده تا زمانی ک ثبت درخواست فروش تو سایت بانک نزدم این سایت مثل بنز کار میکرد
به محض ثبت درخواست فروش این سایت یا کار نکرد یا گفت شمارت اشتباهه برو تو این سامانه :https://samanese.ir/

و اطلاعات رو بروز کن،بعد تعویض شماره،و استعلام فروش اون تو اپلیکیشن آپ آسان پرداخت(بله میتونین چک کنین تازه اضافه شده) گفتش ک برو بعد تعطیلات بیا!

نکته جالب اینه ک 60 صفحه فرم پر کردم تو سجام و اینکه این سایت خیلی خوب بدون مشکل کار میکرد،یهو میگه شماره تلفن اشتباهه،پس سجام چجوری تایید کرد همه چیو :)))

این کل تجربه و اطلاعات من بود

پ.ن 1 : سهام عدالت شما 100 درصد قابل فروش نیست،در اصل 70 درصد قابل فروشه،چون 30 درصد اون مربوط به 12 شرکت غیر بورسیه ک یعنی شما نمیتونین سهامتون رو بفروشین

پس شما 70 درصد سهام دارین ک 30 درصدش رو میفروشین

40 درصدش آخر شهریور اعلام میشه چقدر دیگه میتونین بفروشین

ویرایش شده توسط game over
لینک به دیدگاه

مشرق نیوز نوشته فقط 450 هزار تومان واریز میکنن

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، game over گفته است :

من اول سجام ثبت نام کردم همون اول بسم الله 10 تومن گرفت که بعدا فارغ به عمل اومد اگه از طریق کارگزاری مثل آگاه ثبت نام کنید نیاز ب اون 10تومن ثبت نام اولیه نیس

بعدش ک 60 ورق فرم پر کردم گفت احراز هویتش مونده باید بری پیشخوان،ک گفتن از ساعت بوق صبح باید بیای فقطم 30 نفر اول( خر تو خریه احراز هویت ) بعدش گفتن نمیخاد احراز هویت

بصورت الکترونیک سامانه راه انداختیم،از طریق اپ اندروید سیگنال،ک اونم ازم 10 تومن گرفت(همه سامانه ها نمیدونم چرا اول پول میگیرن نقدا کار میکنن نسیه)،اول ی عکس گرفت،بعد ی عکس از امضا،بعد ی متنی ک باید دکمه ریکورد ویدیو بزنین و با حجاب اسلامی شروع کنید به قرائت اون متن :))

بعد گفتش ک ظرف 48 ساعت اینده اطلاع رسانی میشه

24 ساعت بعد پیامک اومد ک باید حضوری مراجعه کنید،هیچی اینم پر

بعد ی خبر دادن،اونایی ک میخان بفروشن بجز از طریق کارگزاری ها میتونین از طریق بانک ها هم بفروشید بدون نیاز ب احراز هویت  با این تفاوت :

اولا:نمیتونین بخشی از 30 درصد بفروشین،بانک همه 30 درصد رو میفروشه

دوما: بانک براش مهم نیس اون روزی ک داره میفروشه سهام اون شرکت رفته بالا یا اومده پایین(براش مهم نیس ک امروز بفروشه یا فردا سود شما براش مهم نیس)

الان ک دارم این پیام رو مینویسم 5 روز هست از ثبت درخواست فروش 30 درصد تو سایت بانک ملی و هیچ پولی دریافت نکردم

سجام اینقدر طولانی بود وسط کار ولش کردم،یاد اون surveyهای قدیمی افتادم میگفت پرش کن 100دلار میدیم ! هی میرفتی تموم نمیشد

لینک به دیدگاه

برای بانک ملی فکر نکنم نیازی به سجام باشه،چون من ثبت اطلاعات کردم ازم کد بورسی این چرندیات نخواست

GG

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مشرق نیوز نوشته فقط 450 هزار تومان واریز میکنن

شما فک کن 2 میلیون 500 هزار تومن بفروشن بعد 450 تومن بدن ؟
من 3 تا 450 تومن ب بانک میدم 90 درصد سهام عدالت خریداری کنه برام

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

اگه به این مملکت اعتماد داری آزاد سازی نکن😅😅

حداقل با آزاد سازی شانس داری یه چیزی گیرت بیاد

لینک به دیدگاه

میگن اونایی که ازادسازی نکنن در اینده حدود یکماه بعد  100درصد سهامشون رو میتونند بفروشن 

اما کسایی که ازاد کنن فقط 30درصد

ایا صحت داره؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Vikings گفته است :

میگن اونایی که ازادسازی نکنن در اینده حدود یکماه بعد  100درصد سهامشون رو میتونند بفروشن 

ایا صحت داره؟

خیر

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

ایا صحت داره؟

اونا رو میدن به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی اونا هم میگن کل سهامت الان هزار تومن ارزش داره

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، game over گفته است :

خیر

یک از اطرافیانم سوال کرده اگر کسی سهام رو ازاد کنه ولی ولش کنه و وارد سجام و ... نشه بازم سود اون شرکت ها براش واریز میشه (به اون شماره حساب ثبت شده قبلی)یا باید حتما فرایندی که ما رفتیم رو هم طی کنه؟

لینک به دیدگاه

من هنوز یه چیزی رو درک نمیکنم 

اگه این سهام عدالت رو میخان بریزن توی بازار بورس کشور ,وقتی این سهام عدالت رو خودشون درست کردن چرا باید از ما اجازه بگیرن؟بنظرم میخان همون 100 تومنی که هر چند ماه میدادن هم ریششو بکنن و بعدشم بگن مردم خودشون انتخاب کردن .

بنظرمن این سهام وقتی بره توی بورس ,دیگه عاقبتش رو فقط خودشون میدونن

اگه کسی تعبیر دیگه تو ذهنشه بگه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

یک از اطرافیانم سوال کرده اگر کسی سهام رو ازاد کنه ولی ولش کنه و وارد سجام و ... نشه بازم سود اون شرکت ها براش واریز میشه (به اون شماره حساب ثبت شده قبلی)یا باید حتما فرایندی که ما رفتیم رو هم طی کنه؟

احتمالا باید سجام رو ثبت نام کنن و شماره شبای بانکی بدن که اون شرکتها که خواستن سود بدن براش واریز کنن . بعضی هاشون هم که فراخوان میدن که برای دریافت سود به فلان بانک بیایید و بگیرید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

من هنوز یه چیزی رو درک نمیکنم 

اگه این سهام عدالت رو میخان بریزن توی بازار بورس کشور ,وقتی این سهام عدالت رو خودشون درست کردن چرا باید از ما اجازه بگیرن؟بنظرم میخان همون 100 تومنی که هر چند ماه میدادن هم ریششو بکنن و بعدشم بگن مردم خودشون انتخاب کردن .

بنظرمن این سهام وقتی بره توی بورس ,دیگه عاقبتش رو فقط خودشون میدونن

اگه کسی تعبیر دیگه تو ذهنشه بگه

سهام عدالت متشکل از سهام های شرکتهای بورسی هستش . شما از این به بعد اگر آزاد کنید مثل سهامدارهای بورس میشید . اون سود هم قبلا جمع میشده(تمام 36 شرکت) واریز میشده به شماره حسابتون . ولی الان دیگه شما سهم 36 تا شرکت رو دارید که طی سال یه سودی میدی هر کدوم که یا باید تک تک بری بانک بگیری یا خودشون واریز میکنن به شماره بانکی تو سجام ثبت کردید. هر شرکت روالش فرق میکنه

البته سجام رو راه انداختن که سودها رو واریز کنن به حساب ثبتیت که مثلا برای 20 هزار تومن یه شرکت نری بانک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...